Pilns VoIP VPN ceļvedis [un kā izvēlēties labāko jums]


VoIP mainīja saziņas raksturu, sniedzot jums iespēja sarunāties ar ikvienu, jebkur citur pasaulē, par zemākām izmaksām un ar tālu lielāka privātums nekā tradicionālie tālruņa pakalpojumi kādreiz bija piedāvāti.

Balss pārraide, izmantojot interneta protokola (VoIP) zvanus, pārveido analogos signālus (skaņu) ciparu signālos, kas tiek sūtīti internetā. Šie signāli var būt šifrēti abos galos, padarot trešajām personām daudz grūtāk dzirdēt, izsekot vai ierakstīt sacīto.

Tātad ja VoIP zvanus var šifrēt, lai nodrošinātu drošību un privātumu, kāpēc jums nepieciešams VPN? Lasiet tālāk, lai uzzinātu par valdības un privātā sektora centieniem apspiest VoIP izmantošanu, kā VPN aizsargā jūsu VoIP zvanus un kuri pieci VPN ir vislabākie.

 Labākie VoIP VPN - Ātrais saraksts 

 1. NordVPN
  NordVPN piedāvā vislielāko serveru tīklu, kas pieejams no premium VPN, ieskaitot aizsprostotus serverus, apvienojumā ar lielisku drošību.
 2. CyberGhost
  CyberGhost ir reģistrēts privātumam draudzīgā valstī un piedāvā vairākas protokola iespējas, kā arī neierobežotu trafiku un joslas platumu.
 3. ExpressVPN
  Ar drošiem un stabiliem savienojumiem, apmulsinātiem serveriem, vairākām šifrēšanas protokola iespējām un īpaši ātru ātrumu ExpressVPN ir ideāla izvēle VoIP.
 4. PrivātsVPN
  Specializētas mobilās lietotnes, bez joslas platuma vai lejupielādes ierobežojumiem un lietotājam draudzīgām saskarnēm padara PrivateVPN par stabilu un pieejamu iespēju aizsargāt jūsu VoIP zvanus..
 5. IPVanish
  IPVanish piedāvā iespaidīgus ātrumus, pielāgojamus iestatījumus un augošu serveru tīklu, lai nodrošinātu pilnīgu piekļuvi izvēlētajam VoIP pakalpojumam no jebkuras vietas.

Iegūstiet NordVPN tūlīt

Kāpēc jums nepieciešams VPN VoIP?

VoIP ļauj sazināties ar ikvienu, kam ir VoIP vai tālruņa savienojums, jebkur citur pasaulē, ja vien jūs varat piekļūt pakalpojumam. Diemžēl, Vairākās valstīs VoIP pakalpojumi ir ierobežoti vai bloķēti.

Un, zaudējot piekļuvi VoIP, jūs daudz zaudējat. Pirmkārt, VoIP zvani parasti ir lētāki nekā citi saziņas veidi, ieskaitot fiksētā un mobilā tālruņa pakalpojumus.

VoIP ir arī uzticamāks un bieži piedāvā labāku zvanu kvalitāti nekā šūnu pakalpojumu tīkli, dodot jums iespēju sazināties vietās, kur mobilo tālruņu signāli ir vāji.

Turklāt lielākā daļa VoIP pakalpojumu sniedzēji izmanto tiešu šifrēšanu kas nozīmē, ka, ja kāds spiegtu zvanu, viņš nevarētu dzirdēt jūsu teikto. Šī aizsardzība ir ideāla, ja apspriežat finanšu jautājumus vai jutīgus jautājumus.

Diemžēl, divi aspekti, kas VoIP padara tik populāru - pieejamība un privātums - arī ir noveduši pie ierobežojumiem un bloķēšanas par VoIP pakalpojumiem. Dažās valstīs telekomunikāciju uzņēmumi piespiež valdības ierobežot VoIP izmantošanu, lai aizsargātu savu peļņu.

Citās valstīs, valdības bloķē VoIP pakalpojumus, jo tos var izmantot, lai izvairītos no cenzūras politikas, apmainīties ar politiski sensitīvu informāciju vai apspriest nelikumīgas vai ar terorismu saistītas darbības bez uzraudzības iespējas.

Kā VPN ļauj piekļūt un nodrošina jūsu VoIP zvanus

A Virtuālais privātais tīkls (VPN) var jums palīdzēt apiet VoIP ierobežojumus un bloķēšanu, vienlaikus nodrošinot anonimitāti un drošību visām jūsu darbībām tīmeklī.

Labs VPN neļauj ikvienam redzēt, ko jūs darāt tiešsaistē, vai nolaupīt savienojumu slēpjot savu IP adresi un šifrējot visus ienākošos un izejošos datus. VPN šifrēšana papildina VoIP šifrēšanu, padarot zvanus daudz drošākus.

Piešķirot jums jaunu IP, pamatojoties uz jūsu izvēlēto servera atrašanās vietu, VPN arī maskē jūsu fizisko atrašanās vietu, tāpēc spiegošanas aģentūras nevar izsekot, kur atrodaties vai kur zvana. Jums būs šķiet, ka pakalpojumu izmanto valstī, kurā tas nav ierobežots (piemēram, ASV vai Lielbritānija).

Turklāt, VPN var palīdzēt apiet ISP ātruma samazināšanu, zvana kvalitātes uzlabošana.

Tomēr tas viss var notikt tikai tad, ja izvēlaties a VPN, kas ir piemērots lietošanai ar VoIP pakalpojumiem. Ir vairākas izcilas izvēles, kuras mūsu VoIP testos veica skaisti.

Ko meklēt VoIP VPN

Ideāls VPN izmantošanai ar VoIP pakalpojumiem var apiet visus pakalpojuma bloķējumus vai ierobežojumus. Tam arī jānodrošina drošs, anonīms savienojums un teicama zvana kvalitāte. Lai to visu sasniegtu, jūsu VPN ir jābūt vismaz šādām funkcijām:

 • Serveri valstīs, kurās VoIP pakalpojumi nav ierobežoti.
 • Lieliska šifrēšana ar papildu drošības elementiem, piemēram, slēdzi.
 • Spēja palikt nepamanīta. Ja uzraudzības aģentūras konstatē, ka jūsu satiksme tiek tuneļota caur VPN, viņi to var bloķēt. Aptumšoti serveri, dažādu portu izvēle un dažādas protokola iespējas var palīdzēt sarunai palikt neredzamai.
 • Stingra datu aizsardzība un anti-reģistrēšanas politika, lai novērstu mēģinājumus piekļūt jūsu informācijai vai darbību vēsturei.
 • Lielisks ātrums. Ātri un stabili savienojumi samazina latentuma un līdz ar to sliktas sarunu kvalitātes vai pārtrauktu zvanu risku.
 • Anonīmas norēķinu iespējas. Lai arī tas nav svarīgi, anonīma samaksa var palīdzēt, ja VPN iestatāt valstī, kurā ir ierobežota VPN lietošana.
 • Bezmaksas izmēģinājuma versija vai naudas atdošanas garantija, lai jūs varētu pārbaudīt pakalpojumu, lai redzētu, vai tas darbojas jūsu labā.

Šeit ir pieci VoIP VPN

1. NordVPN

NordVPN ierīces

NordVPN ir atrodams daudzos labāko VPN sarakstos nepārspējama drošība, plašs serveru tīkls, un apmulsinātu serveru izmantošana avotu datu kodēšanai un to grūtākai atšķirtībai no datiem, kas nav VPN.

Šie ir tikai daži pozitīvie rezultāti, kas padara NordVPN par vienu no visvairāk ieteiktajiem VPN. Uzņēmums, kas dibināts 2012. gadā, darbojas ārpus Panamas, to nododot ārpus 14 acu skatiena valstīm, kas palīdz padarīt jūsu datus drošākus.

Galvenās iezīmes

 • Vairāk nekā 5000 serveru 62 valstīs
 • Neierobežots joslas platums un lejupielāde ar lielu ātrumu
 • Īpašas mobilās lietotnes
 • 2048 bitu AES šifrēšana ar PPTP, L2TP / IPSec un OpenVPN protokoliem
 • Divkārša šifrēšana, slēdzis, sīpolu pārsūtīšana pa VPN un stingra politika bez reģistrēšanās
 • Piedāvā anonīmas norēķinu iespējas
 • 30 dienu naudas atdošanas garantija

Skatīt NordVPN piedāvājumus

2. CyberGhost

kibernostats vairākas ierīces

CyberGhost apvieno uzticību privātumam un vācu inženieriju. Uzņēmums tika dibināts privātumam draudzīgā Rumānijā 2011. gadā un piedāvā: uzticams, drošs un anonīms pakalpojums.

Ātrie CyberGhost savienojumi, intuitīvais interfeiss un serveru klāsts ir tikai daži no galvenajiem punktiem, kas uzsvērti daudzajos lieliskajos pārskatos..

Galvenās iezīmes

 • Vairāk nekā 6000 serveru vairāk nekā 90 valstīs
 • Neierobežota trafika un joslas platums, kā arī stabils ātrums
 • 256 bitu AES šifrēšana ar PPTP, OpenVPN un L2TP / IPSec vietējiem protokoliem
 • Aizsardzība pret DNS noplūdi, politika bez reģistrēšanās un slēdzis
 • Piedāvā anonīmas norēķinu iespējas
 • 7 dienu bezmaksas izmēģinājuma versija operētājsistēmā iOS un Android, operētājsistēmai Windows ir pieejams bezmaksas izmēģinājuma versija un 45 dienu naudas atdošanas garantija visās platformās

Skatīt CyberGhost piedāvājumus

3. ExpressVPN

ExpressVPN priekšrocības

ExpressVPN atrodas Britu Virdžīnu salās, atstājot to ārpus piecu acu valstu jurisdikcijas. Uzņēmums ir dibināts 2009. gadā atzīta par privātās dzīves un interneta brīvības aizstāvi.

ExpressVPN izcilie klientu pakalpojumi, lieliskas iespējas un ātrs ātrums ir tikai daži no pozitīvajiem aspektiem, kurus izceļ tās arvien pieaugošā fanu bāze.

Galvenās iezīmes

 • 2000 serveri, ieskaitot apmulsinātus serverus, vairāk nekā 90 valstīs
 • Neierobežots joslas platums un lejupielādes ar dažiem ātrākajiem pieejamajiem ātrumiem
 • Īpašas mobilās lietotnes
 • 256 bitu AES šifrēšana ar PPTP, L2TP / IPSec, OpenVPN un daudziem citiem protokoliem
 • DNS / IPv6 aizsardzība pret noplūdēm, slēdzis, stingra politika bez reģistrēšanās un dalīta tunelēšana
 • Diennakts klientu apkalpošana
 • Piedāvā anonīmas norēķinu iespējas
 • 7 dienu bezmaksas izmēģinājuma versija mobilajās ierīcēs; visi lietotāji gūst labumu no a 30 dienu naudas atdošanas garantija

Skatiet ExpressVPN piedāvājumus

4. PrivateVPN

privatevpn ierīces

PrivateVPN nodrošina stabili savienojumi un nepārtraukts serviss. Lietotāju atsauksmes izceļ šīs priekšrocības, kā arī pakalpojumu sniedzēja apņemšanos ievērot privātumu un drošību, kā galvenos iemeslus, kāpēc PrivateVPN ir labākā izvēle lietošanai ar VoIP pakalpojumiem..

Galvenās iezīmes

 • 100 serveri 56 valstīs
 • 2048 bitu šifrēšana ar PPTP, IPSec, IKEv2, L2PT un OpenVPN protokoliem
 • Vienmērīgs ātrums ar neierobežotu joslas platumu un lejupielāde
 • Virtuālā attālā palīdzība atvieglo instalēšanu
 • Piedāvā anonīmas norēķinu iespējas
 • 7 dienu bezmaksas izmēģinājuma versija un 30 dienu naudas atdošanas garantija

Skatiet privātos VPN piedāvājumus

5. IPVanish

ipVanish ierīces

IPVanish piedāvā konfigurācijas izvēlni, kas ļauj viegli mainīt savienojuma protokolus. Laimīgi lietotāji uzsver to ērti lietojamas lietotnes un īpaša pieeja privātumam un drošībai.

Galvenās iezīmes

 • Vairāk nekā 1000 serveru 60 valstīs
 • 256 bitu AES šifrēšana un SOCKS5 tīmekļa starpniekserveris
 • IKEv2, L2TP / IPSec un OpenVPN protokoli
 • DNS aizsardzība pret noplūdi, automātiska iznīcināšanas slēdzis un politikas neierakstīšana
 • Neierobežota trafika un joslas platums, kā arī neierobežota servera pārslēgšana
 • 7 dienu naudas atdošanas garantija

Skatīt IPVanish piedāvājumus

Kopsavilkums

Piemērots VPN ir obligāts, ja vēlaties piekļūt VoIP pakalpojumiem valstī, kur tie tiek bloķēti vai ierobežoti, un stingri ieteicams, ja zvana uz valsti vai no valsts, kurā ir intensīva interneta uzraudzība.

Pat valstīs, kur VoIP lietošana ir mazāk problemātiska, uzticama VPN izmantošana uzlabo jūsu zvana drošību un privātumu. VPN un pat var samaziniet izmaksas, uzlabojot zvanu kvalitāti tāpēc jums nav sevi jāatkārto vai pastāvīgi jāatsāk zvani.

Lai uzzinātu vairāk par to, kā VPN var uzlabot jūsu drošību un privātumu tiešsaistē, iepazīstieties ar mūsu pilnīgo VPN rokasgrāmatu. Lai izpētītu citas lieliskas VPN iespējas straumēšanai, straumēšanai un visām jūsu tiešsaistes darbībām, apskatiet mūsu 10 labākās VPN atsauksmes.

Izmēģiniet NordVPN šodien bez riska!

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me