Pilns Tixati pārskats 2020: vai tas ir droši? Tikai tad, ja jūs to darāt…


Lieliski, ja jūs meklējat ātru, bez reklāmām alternatīvu uTorrent, Tixati kļūst par vienu no populārākajiem BitTorrent klientiem tirgū..

Bet vai Tixati ir drošs?

Mūsu padziļinātā Tixati pārskata mērķis ir noskaidrot.

Mocīšanās pati par sevi nav nelikumīga, taču ir svarīgi atcerēties, ka dažās valstīs tā var būt likumīga pelēkā zona.

vpnMentor nekad neatzīst nelikumīgu mocību izmantošanu, taču mēs vēlamies, lai jūs būtu drošībā neatkarīgi no tā, ko izvēlaties darīt ar savu klientu.

Vienīgais veids, kā garantēt savu drošību, lietojot Tixati, ir vispirms izveidot savienojumu ar drošu un uzticamu VPN, piemēram, NordVPN. NordVPN aizsargā jūsu anonimitāti un drošību, neapdraudot lejupielādes ātrumu.

Sāciet torrenting droši!

Kā iestatīt Tixati

1. Dodieties uz Tixati vietni un noklikšķiniet uz Lejupielādēt Tixati tūlīt..

tixati pārskats 1

2. Izvēlieties pareizo Tixati versiju jūsu operētājsistēmai.

tixati pārskats 2

Un tas ir tik vienkārši! Kad Tixati ir instalēts, jūs varat pielāgot iestatījumus, lai pārliecinātos, ka saņemat vislabāko iespējamo lejupielādes ātrumu.

Tixati piedāvā šādus padomus klienta optimizēšanai:

  • Iestatiet izejošo droseļvārstu uz 70–80% no tās kopējās jaudas.
  • Iespējot ienākošos savienojumi.
  • Pārliecinieties, ka DHT to var saņemt ienākošās UDP paketes.

Varat arī izmēģināt šos populārākos padomus:

  • Iespējot Vienaudžu apmaiņa un DHT.
  • Sadaļā “Vispārīgi” un “Rindošana”, atspējot “Neizmantoto lejupielādes vietu pārstrādi” gan lejupielādēm, gan augšupielādēm.
  • Zem “Tīkls” un “Savienojumi” mainīt tīkla režīmu uz IPv4 vai IPv6 “Vēlamais” nevis “Tikai”.

Un atcerieties, pirms Tixati atvēršanas vienmēr izveidojiet savienojumu ar savu VPN. Tas nodrošinās, ka torrenta laikā jūs esat pilnībā aizsargāts.

Lietotāja pieredze

Neparasti Tixati vietne ir nevar noteikt jūsu operētājsistēmu. Jums manuāli jāizvēlas klienta versija, kas jāielādē jūsu ierīcei.

Lai gan ir tikai trīs iespējas, no kurām izvēlēties, tā var būt nedaudz laikietilpīgs lai uzzinātu, kuru Windows versiju izmantojat, ja neesat pārliecināts.

Mac lietotājiem veiksme ir vēl sliktāka. Tixati vispār nav savietojams ar macOS.

Pēc lejupielādes Tixati ir intuitīvi un viegli orientēties. Saskarnes dizains ir nedaudz novecojis, taču padomi un uznirstošie palīdzības logi ir jūsu rīcībā, lai palīdzētu jums atrast ceļu apkārt.

Tixati nodrošina vairāk konfigurācijas opciju nekā daudziem citiem klientiem, padarot to ļoti pielāgojamu. Saskarne nodrošina arī: pārsteidzoši daudz detaļu par spietiem.

Tixati nav iebūvētas meklēšanas funkcijas, taču tai ir populāras šifrētas tērzētavas kur saites var koplietot vai meklēt.

Vai jūs varat bloķēt Tixati reklāmas?

Viena no pievilcīgākajām lietām Tixati ir tā tam nav sludinājumu vispirms.

Neskatoties uz to, ka Tixati ir brīvs un slēgts avots, viņam ir izdevies palikt bez reklāmām. Klients ir darboties ar ziedojumiem tāpēc ieņēmumu gūšanai nav jāiekļauj reklāmprogrammatūra.

Tas ne tikai nozīmē, ka nav kaitinošu uznirstošo logu vai skaļu reklāmu, bet arī nozīmē, ka jūs saņemat papildu drošības pakāpe pret ļaunprātīgu programmatūru, kas varētu būt paslēpta reklāmā.

Vai Tixati atbalsta RSS?

Labas ziņas automātiskās lejupielādes faniem: Tixati pilnībā atbalsta RSS.

RSS atbalsts ļauj jums automātiski lejupielādējiet visus torrent failus, kurus esat iestatījis RSS plūsmā. Katru reizi, kad plūsma tiek atjaunināta ar jauniem failiem, Tixati tos tūlīt lejupielādēs, neveicot manuālu ievadi no jums.

Tixati iebūvēto RSS lasītāju var aktivizēt iestatījumu cilnē “RSS”. Tādējādi tiks sākts “RSS skats”, kurā varēsit konfigurēt visas savas RSS plūsmas un rekvizītus.

Vai Tixati ir drošs?

Atvērtā koda fani bieži apšauba faktu, ka Tixati ir slēgta avota. Tomēr klients sola nav spiegprogrammatūras un reklāmprogrammatūras, un ir bijuši nav ziņots par problēmām ar ļaunprātīgas programmatūras apvienošanu Tixati programmatūras lejupielādē.

Tixati atbalsta piespiedu RC4 šifrēšanu un SOCKS5 starpniekserveri. Tomēr ir vērts atzīmēt, ka abiem no tiem var būt a kaitīga ietekme uz ātrumu un ka SOCKS5 starpniekserveris attiecas tikai uz TCP savienojumiem Tixati.

Tixati ir nav iebūvēta komentēšanas vai vērtēšanas sistēma. Tomēr faila kvalitāti var izmantot klienta tērzētavas.

Kā saglabāt drošību, lietojot Tixati

Lai gan pati Tixati programmatūru var uzskatīt par drošu, jūs joprojām esat riskē lejupielādēt ļaunprātīgus failus nejauši, mocot ar klientu.

Tixati arī parāda milzīgu jūsu informācijas daudzumu kad pievienojaties bars, ieskaitot savu IP adresi un pat savu atrašanās vietu.

Vienīgais, kas aizsargā jūsu anonimitāti un drošību, ir izmantojiet VPN ar Tixati.

NordVPN ir mūsu iecienītākais Tixati VPN. Tas ne tikai šifrēs jūsu trafiku un slēps jūsu IP, bet arī komplektācijā iekļauta programmatūra CyberSec automātiski atklāt un bloķēt ļaunprātīgu programmatūru.

Uzticamība un atbalsts

Viens no Tixati negatīvajiem punktiem ir tas, ka ziņo daudzi lietotāji biežas avārijas un dīkstāves.

Tomēr ir visaptveroša palīdzība & Atbalsta sadaļa Tixati vietnē ar daudzām rokasgrāmatām, noderīgiem padomiem un problēmu novēršanu, ja rodas šīs problēmas.

Ir arī a rosīgs kopienas forums kur šķiet, ka pieredzējuši lietotāji diezgan ātri piedāvā konsultācijas un atbalstu.

Atcerieties izmantot VPN kopā ar Tixati

Tixati crashing jautājums ir satraucoši jaunumi jūsu drošībai, pat ja izšķirtspēju galu galā var atrast palīdzības centrā.

Tieši tāpēc tas ir ļoti svarīgi vienmēr izmantot VPN piemēram, NordVPN ar Tixati.

Mēs iesakām NordVPN, jo tas ir gandrīz unikāli piemērots mocīšanai. Tā lepojas vairāk nekā 4600 īpašu P2P serveru un ieteikumu rīks, kas to darīs automātiski savieno jūs ar labāko serveri straumju lejupielādei.

NordVPN nodrošina arī ātrs un uzticams savienojums, kas ir izšķiroši ātrai un efektīvai straumēšanai. Tā nodrošina jūsu drošību un privātumu ar AES 256 bitu šifrēšanu, dubultu VPN, 2 iznīcināšanas slēdžiem un DNS noplūdes aizsardzību. Tas padara to par vispopulārāko VPN starp reāliem lietotājiem.

Sāciet Torrenting ar NordVPN

Secinājums un turpmākā lasīšana

Tixati varētu būt dažas niecīgas kļūdas, bet kopumā slavināt ir daudz vairāk nekā kritizēt. Tās ļoti pielāgojamie iestatījumi, vienkāršais interfeiss bez reklāmām un daudzfunkcionālais dizains padara to vienkāršu Tixati ir ārkārtīgi iespaidīgs bezmaksas torrent klientam.

Tas pat ir mūsu ātrāko BitTorrent klientu nolietojums, ko mēs varētu atrast.

Ja esat gatavs lejupielādēt Tixati, neaizmirstiet vispirms lejupielādēt savu VPN - varat pat izmantot mūsu atlaižu kodu, lai baudītu 70% atlaidi no NordVPN, kas ir mūsu galvenais ieteikums..

Vai esat jauns BitTorrent lietotājs un izmantojat klientus? Mēs esam uzrakstījuši pilnīgu rokasgrāmatu, kā droši un anonīmi mocīties tieši jums.

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me