NordVPN vs ProtonVPN salīdzinājums – kurš jums ir labākais 2020. gadā?


NordVPN un ProtonVPN ir divi pakalpojumu sniedzēji, kas plaši pievēršas drošībai, bet arī daudz papildu vērtības. Kurš ir labāks?

Atbilde uz šo jautājumu nav tik vienkārša, kā domā NordVPN fani. Lai gan NordVPN bieži atrod vietu labākajos sarakstos un tajā darbojas izcili mūsu labākais VPN kopvērtējums, ProtonVPN ir spēcīgs gadījums, kad tiek veikts pats slīpēts pakalpojums.

Lai atrastu uzvarētāju, mums būs jāiedziļinās. Šajā salīdzinājumā mēs pārbaudījām NordVPN un ProtonVPN vairākās nozīmīgās kategorijās. Lasiet tālāk, lai uzzinātu, kur katrs no šiem premium VPN ir spēcīgākais un kurš no tiem piedāvā labāku visaptverošo vērtību.

Lai uzzinātu par visiem šiem diviem labākajiem pakalpojumu sniedzējiem, mēs aicinām jūs iepazīties ar mūsu padziļināto informāciju NordVPN pārskats un ProtonVPN pārskats.

PIEZĪME: ProtonVPN ir trīs apmaksāti plāni ar dažādām funkcijām. Šim salīdzinājumam mēs izmantojām ProtonVPN Plus, kas funkciju un cenas ziņā ir visvairāk līdzīgs NordVPN.

Satura rādītājs

 1. Straumēšana
 2. Vētraina
 3. Izmaksas
 4. Lietošanas ērtums
 5. Saderība
 6. Ātrums
 7. Serveri un tīkls
 8. Privātums un drošība
 9. Galīgais spriedums

NordVPN pret ProtonVPN - kategorijas

Mēs balstījām šo salīdzinājumu uz astoņi svarīgi VPN atribūti.

Pirmie ir straumēšana un mokošs kategorijās, kurās mēs aplūkosim katra VPN spēju apiet ģeogrāfiskos ierobežojumus un salīdzināt P2P funkcijas.

Tālāk mēs salīdzināsim NordVPN un ProtonVPN cenu zīmes, draudzīgumu lietotājam un platformas atbalstu izmaksas, lietošanas ērtums, un saderība sadaļas.

Mēs arī veica detalizētus testus, lai atrastu ātrāku VPN uz dažādiem serveriem visā pasaulē. Neizlaidiet ātrums kategorija, ja jūs interesē gala rezultāti!

Visbeidzot, mēs pārbaudīsim, kā šie divi labie VPN tarifi darbojas serveru tīkli, privātums, un drošība salīdzinājumi.

Tātad noteikumi ir noteikti, un sacensības notiek! Apskatīsim, kurš VPN iznāk priekšā.

1. Straumēšana

Nav noslēpums, ka, ja vēlaties piekļūt savam iecienītākajam saturam no jebkuras vietas, ir nepieciešama uzticama ģeogrāfiskā šifrēšana.

Bet ne katrs VPN pakalpojums var nodrošināt konsekventu straumēšanu, netraucējot reģionālajiem ierobežojumiem. Vai NordVPN un ProtonVPN var gūt panākumus, un kurš no viņiem to dara labāk??

Ar daudzsološu pirmo izskatu, abi VPN strādā ar dažādiem populāriem straumēšanas pakalpojumiem. NordVPN ir iespaidīgāki Netflix rezultāti, bez piepūles piešķirot katalogus ASV, Lielbritānijā, Kanādā, Francijā, Japānā un Brazīlijā. ProtonVPN nepiedāvā tādu pašu elastību šeit, bet piekļuvei ASV Netflix nevajadzētu būt problēmai.

Ietver citas straumes, kuras varat skatīties, izmantojot jebkuru no VPN Hulu un Amazon Prime Video. NordVPN virzās vēl tālāk, jo tam var arī piekļūt BBC iPlayer - kaut ko ProtonVPN neizdevās sasniegt mūsu testos.

Faktiski jūs, visticamāk, atradīsit strādājošu NordVPN serveri praktiski jebkurai straumei, kas tur atrodas. Tam ir divi iemesli: NordVPN ir patiesi apjomīgs tīkls ar 5 100+ serveri, un tam ir ļoti noderīga funkcija ar nosaukumu SmartPlay.

SmartPlay ir šifrēts, viedais DNS starpniekserveris, kas tiek automātiski izvietots kad mēģināt piekļūt straumēšanas pakalpojumam ar reģionālajiem blokiem. Tas ne tikai garantē uzticamu straumēšanu populārākajās vietnēs, bet arī nodrošina lietotājiem bez grūtībām - viss, kas jums jādara, ir izvēlēties pareizo valsti (piemēram, ja vēlaties ASV Netflix, vienkārši izveidojiet savienojumu ar ASV serveri).

Salīdzinot ar NordVPN straumēšanas iespējām, ProtonVPN atpaliek. Tam nav nekādu atšķirīgu funkciju, lai nodrošinātu labāku piekļuvi, un piedāvā daudz mazāku serveru un atrašanās vietu dažādību.

Straumēšanas uzvarētājs: NordVPN

ProtonVPN pierāda pienācīgu izvēli dažām ASV balstītām straumēm, piemēram, Netflix un Hulu, taču ar to nepietiek, lai uzvarētu šeit. NordVPN ir acīmredzams favorīts šajā kategorijā - tā priekšrocība serveros un straumēšanas funkcijās nodrošina ticamāku piekļuvi plašākam satura klāstam visā pasaulē.

Mēģiniet straumēt, izmantojot NordVPN!

2. Vētraina

Gan NordVPN, gan ProtonVPN ļauj P2P savienojumus un failu apmaiņu, ar līdzīgu pieeju. Jebkurā VPN lietotnē atradīsit īpašus serverus, kas paredzēts vilināšanai.

NordVPN ir vienkāršāks pakalpojums, sākot ar get-go īpaša P2P cilne.

NordVPN vs ProtonVPN salīdzinājums - kurš jums ir labākais 2020. gadā?

ProtonVPN nav iepriekš sagatavota P2P profila, taču jūs varat iestatīt savu tikai dažās sekundēs. Kopumā tas veic to pašu darbu kā NordVPN, taču, lai pievienotu vēlamos profilus, jums būs jāpieliek papildu pūles.

NordVPN vs ProtonVPN salīdzinājums - kurš jums ir labākais 2020. gadā?

Ir vērts to arī atzīmēt ProtonVPN nedod jums daudz P2P serveru. Pašlaik jūs varat izvēlēties no 69 collām Austrālija (4), Nīderlande (16), Singapūra (20), un Zviedrija (16). Šie skaitļi rada nelielu vilšanos, un nav P2P atrašanās vietu Amerikā / Austrumeiropā var būt problēma lietotājiem šajos reģionos.

NordVPN ir daudz iespaidīgāks ar tuvu 4400 P2P serveriem iekšā 45 valstis. Neatkarīgi no tā, kur dzīvojat, jūs, visticamāk, atradīsit piemērotu serveri, kas atrodas ļoti tuvu jūsu fiziskajai atrašanās vietai - ļoti svarīgi, ja vēlaties vislabāko veiktspēju no sava VPN.

Jūs arī saņemat SOCKS5 starpniekservera atbalsts ar savu NordVPN abonementu. Šie starpniekserveri ir konfigurēti jūsu torrent klientā un parasti nodrošina lielāku ātrumu, tāpēc daudziem avant torrent faniem patīk.

ProtonVPN nav komplektā ar SOCKS5 starpniekserveriem, bet tas tomēr piedāvā sadalīta tunelēšana. Izmantojot šo funkciju, jūs varat pielāgot VPN īpaši P2P, iekļaujot torrent klientu baltajā sarakstā. Tas teica, jums vienlaikus nevar būt dalīta tunelēšana un nogalināšanas slēdzis, tāpēc nav ideāla lieta, ko darīt, lejupielādējot straumēm.

Torrenting uzvarētājs: NordVPN

Šajā salīdzinājumā jums nebūs problēmu mocīties ar abiem VPN, kaut arī atšķirība ir acīmredzama. NordVPN ir daudz labāks P2P tīkls un pievienotā SOCKS5 starpniekservera prēmija. ProtonVPN nav drausmīgs straumju VPN, taču ierobežotais P2P serveru saraksts var būt problēma, ja neatrodaties Eiropā, Austrālijā vai Dienvidaustrumu Āzijā.

Izmēģiniet Torrenting ar NordVPN!

3. Izmaksas

Kad jūs meklējat VPN, cenu zīme parasti ir noteicošais faktors. Vai ProtonVPN var beidzot iegūt uzvaru no NordVPN šajā kategorijā?

Ja jūs strādājat īstermiņa pakalpojumu tirgū, iespējams, tas vienkārši tiek darīts. ProtonVPN Plus mēnesis ir aptuveni par 16% lētāks nekā NordVPN, bet nekļūdieties - ikmēneša plāni ir diezgan dārgi. Ja jūs meklējat izdevīgu darījumu, jums noteikti vajadzētu apskatīt garākus plānus.

Šeit mainās lietas. Salīdzinot ar ProtonVPN fiksēto 20% atlaidi gada abonementiem, NordVPN izceļas ar 41% atlaidi. Tas veido ikgadējo NordVPN plānu gandrīz par 13% lētāk nekā ProtonVPN alternatīva.

Labās ziņas NordVPN lietotājiem nebeidzas šeit. Jūs varat arī abonēt divus gadus, kas jums tīk 58% atlaide. Bet vēl iespaidīgāks ir trīs gadu plāns - jūs varat to saņemt ar vienu no mūsu īpašajiem kuponiem un samazināt gala cenu par milzīgiem 70%! Ar nelielu ātru matemātiku jūs to atradīsit trīs gadi NordVPN beidzas tikai nedaudz dārgāk nekā ProtonVPN Plus viens gads.

Uzvarētājs izmaksām: NordVPN

Abi VPN sākas ar dārgu cenu un kļūst par saprātīgu cenu ar ilgāku abonementu. Tomēr NordVPN noteikti samazina ProtonVPN, kad runa ir par atlaidēm, it īpaši, ja jūs izvēlaties slepkavas trīs gadu līgumu. Šeit nav konkursa - NordVPN gūst pārliecinošu uzvaru.

Izmēģiniet NordVPN!

4. Vienkārša lietošana

Lietotnes NordVPN un ProtonVPN ir prieks izmantot. Jums nebūs problēmu ar kādu no šiem pakalpojumiem, taču mēs esam šeit, lai atrastu labāku. Apskatīsim tuvāk.

Visās platformās NordVPN izskatās ass un tīrs. Mobilās lietotnes ir kompaktākas, taču darbvirsmas versijas ir arī ērti lietojamas. Ātrā savienojuma poga ir tur, ja jūs drīzāk ļautu VPN atrast optimālu serveri. Ja Tu gribi izvēlēties vienu manuāli, arī tas ir viegli, vienkārši izvēlies no ērtā serveru saraksta kreisajā pusē.

NordVPN vs ProtonVPN salīdzinājums - kurš jums ir labākais 2020. gadā?

ProtonVPN ir gandrīz identisks funkcionalitātes ziņā, kā redzat no zemāk esošā ekrānuzņēmuma.

NordVPN vs ProtonVPN salīdzinājums - kurš jums ir labākais 2020. gadā?

A ievērojama atšķirība ir profilos cilni, kuru mēs jau minējām iepriekš. Izmantojot šo papildu cilni, jūs varat pielāgot ProtonVPN savām vajadzībām, izveidojot atsevišķi profili ar noteiktiem protokola, valsts un servera iestatījumiem.

NordVPN vs ProtonVPN salīdzinājums - kurš jums ir labākais 2020. gadā?

Abi VPN nodrošina servera ielādes informāciju, tāpēc ir viegli izvairīties no pārpildītiem serveriem - protams, jo vairāk ar NordVPN, jo tam ir milzīgo numuru priekšrocības salīdzinājumā ar ProtonVPN.

Piekļuve iestatījumiem ir vienkārša - tieši to, ko jūs varētu gaidīt no jebkura VPN. Visus iestatījumus (pat uzlabotas funkcijas) NordVPN ievieto Vispārīgi cilne.

NordVPN vs ProtonVPN salīdzinājums - kurš jums ir labākais 2020. gadā?

ProtonVPN izmanto nedaudz atšķirīgu pieeju, sadalot iestatījumus Vispārīgi, savienojums, un Advanced cilnes.

NordVPN vs ProtonVPN salīdzinājums - kurš jums ir labākais 2020. gadā?

Ja jūs neinteresē lietotņu piedāvātā papildu funkcionalitāte, abi VPN nodrošina OpenVPN konfigurācijas failus manuālai iestatīšanai. Tos var atrast, kad esat pieteicies savā kontā.

Uzvarētājs ērtai lietošanai: NordVPN

NordVPN piedāvā jums patiesi piepūles pieredzi ar īpašām servera cilnēm, kā arī ērtu piekļuvi serveriem un iestatījumiem. ProtonVPN nav tālu aiz muguras, taču pielāgojamie profili var būt ar abpusēji griezīgu zobenu - lieliskas ziņas pieredzējušiem lietotājiem, taču potenciāli mulsinoši iesācējiem.

Izmēģiniet NordVPN!

5. Savietojamība

Gan NordVPN, gan ProtonVPN atbalsta plašu platformu un operētājsistēmu klāstu. Vai šajā kategorijā ir skaidrs uzvarētājs??

Jūs uzminējāt - mums jāskatās dziļāk.

Windows

Abos VPN savās lietotnēs ir nepieciešama operētājsistēma Windows 7 un jaunāka. Ja kāda iemesla dēļ joprojām izmantojat XP vai Vista, varat palaist jebkuru pakalpojumu ar manuālu konfigurāciju - iekļaujot noderīgas apmācības!

Mac

NordVPN’s Lietotņu atbalsts macOS sākas no versija 10.10 (Josemīts). ProtonVPN nav tik elastīgs - jums būs nepieciešama vismaz macOS 10.12 (Sjerra).

Android

NordVPN vajadzētu strādāt ar jebko no Android 4.0 un augstāk. Lai izmantotu ProtonVPN savā Android ierīcē pārliecinieties, vai tā vismaz darbojas versija 4.4.2.

Abus VPN var instalēt jūsu ierīcē Android TV. Tas teica, NordVPN piedāvā pulētāku lietotni - ProtonVPN jūtas kā pārdomāts televizors.

Visbeidzot, jūs varat iegūt neapstrādātus APK failus tieši no jebkura pakalpojumu sniedzēja. NordVPN ir tie viegli pieejami tīmekļa vietnē, kas ir priekšrocība salīdzinājumā ar ProtonVPN, kam nepieciešama saziņa ar biļeti, pirms saņemat saiti uz jaunāko versiju.

iOS

Skriet NordVPN iPhone vai iPad ierīcē jums būs nepieciešama vismaz iOS 9.0. Atkal ProtonVPN ir tikai nedaudz pievilcīgāks, ar iOS lietotnes atbalstu, sākot ar versiju 10.0.

Linux

ProtonVPN ir daudzpusīgāks uz Linux, ar detalizētām instrukcijām Ubuntu un Fedora, kā arī Arch Linux un Manjaro. NordVPN piedāvājuma centrā ir Debian, kas vispārējo Linux atbalstu padara diezgan ierobežotu.

Maršrutētāji

Abus VPN var instalēt maršrutētājos. Ja esat iestatījis VPN maršrutētāju, jūs atradīsit lieliskas DD-WRT un Tomato instrukcijas.. NordVPN uzņemas vadību ar dažu papildu programmaparatūru atbalstu.

Ja jums ir pareizi tērēt papildu naudu par iepriekš mirgojis maršrutētājs, NordVPN iekļauj šo iespēju. ProtonVPN nepiedāvā iepriekš konfigurētus maršrutētājus tieši vai caur trešo pušu piegādātājiem.

Citas platformas

NordVPN darbojas šādās papildu platformās:

 • Pārlūka paplašinājumi (Chrome, Firefox, Opera, Safari, Internet Explorer)
 • Kazenes
 • Kodi
 • Multivides un spēļu konsoles (caur maršrutētāju)
 • Viedie televizori (caur maršrutētāju)

ProtonVPN tieši neatbalsta nekādas papildu platformas.

Uzvarētājs par saderību: NordVPN

Izņemot Windows un Linux, NordVPN ir daudzpusīgāks pakalpojums - lai arī nedaudz. ProtonVPN var būt labāks risinājums dažiem Linux lietotājiem, un, ja jūs izmantojat jaunāko savas OS versiju, jums nebūs problēmu ar šo VPN.

Izmēģiniet NordVPN!

6. Ātrums

Visām šifrēšanas priekšrocībām ir viens potenciāli nomācošs trūkums - lēnāks ātrums.

Paturot to prātā, ir ļoti svarīgi, lai būtu ātrs VPN. Ne tikai tāpēc, lai lielītos ar tiesībām, bet arī faktiski varētu bez grūtībām turpināt pārlūkot, straumēt un lejupielādēt. Un ne tikai ātri dažos serveros; jums jāmeklē konsekventi rezultāti katrā jums atbilstošā servera valstī.

Mēs ar prieku palīdzēsim jums šajā jautājumā.

Mēs pārbaudījām NordVPN un ProtonVPN uz 10 serveriem visā pasaulē, no vietas Austrumeiropā. Šie ir mūsu etalona rezultāti (nav VPN):

NordVPN vs ProtonVPN salīdzinājums - kurš jums ir labākais 2020. gadā?

Zemāk esošajā tabulā parādīts, kā divi VPN darbojās katrā no mūsu testiem.

Serveris Lejupielādes ātrums (Mb / s) Augšupielādes ātrums (Mb / s)
NordVPN ProtonVPN NordVPN ProtonVPN
Automātiski (vistuvāk) 70.05 68.09 32,61 28.18
Rumānija 55,90 Nav * 34.15 Nav *
Vācija 63,95 56,89 34.53 30.80
Apvienotā Karaliste 53,72 45.49 24.44 23.22
Portugāle 33.93 4.09 30.00 5.62
Izraēla 34.52 14.78 11.62 15.86
Amerikas Savienotās Valstis (Ņujorka) 54.35 38.50 27,61 17.31
Amerikas Savienotās Valstis (Losandželosa) 51.12 14.84 7.77 15.39
Japāna 28.09 17.17 2.02 2.00
Austrālija 24.56 17.51 1,97 1.53

*ProtonVPN šobrīd Rumānijā nepiedāvā nevienu serveri.

Lielā līdzņemšana - NordVPN vienmērīgi darbojas visos serveros, pat ja Portugāle un Izraēlu rezultāti varētu būt labāki. Protams, lielākiem attālumiem skaitļi kļūst mazāki, bet tie joprojām ir iespaidīgs pat tālos serveros, piemēram, Japānā un Austrālijā. Ņemiet vērā, ka rezultāti, iespējams, būs labāki, ja būsit tuvāk šīm valstīm.

Patiesais akcents ir NordVPN veiktspēja ASV serveros. Mūsu testa atrašanās vieta ir tūkstošiem jūdžu un viena okeāna attālumā no Ņujorkas un Losandželosas, bet kopējais samazinājums attiecīgi par 25% un 29% ir vairāk nekā pieņemams..

Neraugoties uz spēcīgo sākumu, ProtonVPN lietas neizskatās tik lieliski. Tas patiešām iemet bumbu vārtos Portugāle (94% samazināt) un Izraēla (80% samazināt). Serveri ASV, Japānā un Austrālijā nodrošināja funkcionālu ātrumu, bet nekas īpašs.

Vai tad ProtonVPN ir lēns? Kopumā ne īsti. Bet, salīdzinot ar NordVPN, atšķirība ir acīmredzama.

Uzvarētājs par ātrumu: NordVPN

Varat uzticēties NordVPN, lai tā minimāli ietekmētu jūsu savienojumu neatkarīgi no tā, kuru valsti esat izvēlējies un cik tālu tas atrodas no jūsu fiziskās atrašanās vietas. ProtonVPN pārbauda “ātro” lodziņu daudzos serveros, bet ne visos no tiem, padarot to par mazāk konsekventu VPN, runājot par ātrumu.

Izmēģiniet NordVPN!

7. Serveri un tīkls

Ja jūs meklējat tūkstošiem serveru un a garš pieejamo vietu saraksts, tikai viens no diviem VPN šajā salīdzinājumā var nodrošināt šo kombināciju.

Tas ir NordVPN. Tālāk ir sniegts tā sadalījums 5 100+ serveri:

 • 4600+ standarta serveri (no kuriem 4 400 atļauj P2P)
 • 460+ noklusēts serveriem
 • 30 Dubultā VPN serveriem
 • 3 Sīpols, kas pārsniedz VPN serveriem
 • 70+ Dedicēts IP serveri (pēc izvēles papildus)

Tas ir viens no lielākajiem serveru tīkliem nozarē. Turklāt jūs varat izvēlēties starp 60 valstīm. Citiem vārdiem sakot, NordVPN piedāvāto pakalpojumu šeit ir ļoti grūti pārspēt.

NordVPN vs ProtonVPN salīdzinājums - kurš jums ir labākais 2020. gadā?

Patiesībā, ProtonVPN šeit ir pilnībā pārspēts. Parasti 400 serveri un 33 valstis neizklausās pēc slikta darījuma - taču tie ir bāli, salīdzinot ar NordVPN milzīgo serveru parku un atrašanās vietas dažādību.

NordVPN vs ProtonVPN salīdzinājums - kurš jums ir labākais 2020. gadā?

Likt lietas perspektīvā, NordVPN ir 1693 serveri tikai Amerikas Savienotajās Valstīs šī rakstīšanas laikā. Tas ir četras reizes vairāk nekā ProtonVPN viss serveru parks.

Tomēr ProtonVPN nāk ar dažiem glītiem speciāliem serveriem. Tie ietver 69 P2P optimizēti serveri kā jau minējām iepriekš, kā arī 33 Drošs pamats (dubultā apiņa) serveri un 3 ar Tor saderīgas iespējas Honkongā, Šveicē un ASV.

Serveru un tīkla uzvarētājs: NordVPN

Tas gandrīz izskatās kā negodīgs salīdzinājums - NordVPN un ProtonVPN lielākajā daļā kategoriju var būt vienmērīgi saskaņoti, bet ne tad, ja mēs runājam par serveriem. NordVPN šeit gūst neapstrīdamu uzvaru.

Izmēģiniet NordVPN!

8. Privātums un drošība

Šī kategorija, iespējams, pagaidām būs visvairāk apstrīdētā, un tas ir iemesls, kāpēc:

NordVPN ir ložu necaurlaidīga šifrēšana, a plankumains privātuma ieraksts, un neatkarīgais lielā četrinieka audits apstiprinot visu iepriekšminēto.

ProtonVPN, no otras puses, bija tos pašus cilvēkus izveidoja aiz ProtonMail - atvērtā koda, šifrēta e-pasta pakalpojums, kas arī mēdz būt lielākais pasaulē - ar viens galvenais mērķis. Drošība.

Tātad, tas ir vissīkākā detaļa, kas noteiks uzvarētāju.

Mežizstrādes politika

Abi VPN darbojas zem stingra nulles reģistrēšanas politika, ko atbalsta fizvairāmās jurisdikcijas: NordVPN atrodas Panamā, un ProtonVPN darbojas ārpus Šveices. Labā lieta šajās divās valstīs ir tā, ka datu saglabāšanas likumi vai nu neeksistē (Panama) vai vispār netiek piemēroti (Šveice).

Vēl viens svarīgs aspekts, kas apzinās privātumu, ir uzraudzības alianses, kas bieži iesaistās nopietnā spiegošanā un savstarpēji apmainās ar sensitīvu informāciju. par laimi, ne Panama, ne Šveice nepiedalās 5/9/14 Eyes nolīgumos.

Īsāk sakot, šeit nav skaidru izlases. Lieliskas ziņas, ja jautājat mums.

Šifrēšana un protokoli

Tendence turpinās, jo abi šie VPN ir savas spēles augšgalā kad runa ir par šifrēšanu un protokoliem.

Izmanto gan NordVPN, gan ProtonVPN AES-256 šifrēšana, kas tiek uzskatīts par nesalaužamu. Viņi abi piedāvā Lieliska priekšu slepenība kā arī drošības līdzeklis, kas statisko atslēgu vietā izmanto dinamiskas šifrēšanas atslēgas.

Protokola atbalsts ir vēl viena joma, kur abi ir identiski. Abiem, OpenVPN ir noklusējuma (un tikai) protokols Windows, Mac un Android lietotnēm, tā kā IOS izmanto IKEv2 / IPSec. Ja jums labāk būtu OpenVPN savā iPhone vai iPad, abus VPN var manuāli konfigurēt, izmantojot OpenVPN interfeisu (trešo pušu programmatūra)..

Drošības līdzekļi

Līdz šim NordVPN un ProtonVPN ļoti labi varētu būt viens un tas pats pakalpojums, ciktāl tas attiecas uz privātumu un drošību. Protams, ir jābūt dažām atšķirībām?

Jā, ir. Kaut arī abi VPN viegli aptver būtiskos elementus, NordVPN ir labāk aprīkots pakalpojums ar priekšrocībām, kas ietver reklāmu un ļaunprātīgas programmatūras bloķēšana (pateicoties patentēts CyberSec komplekts), divi dažādi nogalināšanas slēdži, un DNS noplūdes aizsardzība ar iespēju izmantot pielāgotos DNS iestatījumus.

ProtonVPN nodrošina arī slēdzi “must have kill”, taču atšķirībā no NordVPN, īpašām lietotnēm nav papildu slēdža slēdža. Iekļauta arī DNS aizsardzība pret noplūdi, bet tas jūs esat ierobežots ar ProtonVPN DNS adresēm, bez iespējas rakstīt pats.

NordVPN vs ProtonVPN salīdzinājums - kurš jums ir labākais 2020. gadā?

Uz augšu, ProtonVPN piedāvā Automātiskās savienošanas funkcija un ļauj papildus pielāgot Ātrā savienojuma poga.

NordVPN vs ProtonVPN salīdzinājums - kurš jums ir labākais 2020. gadā?

Abi VPN ļauj ērti pārslēgties starp OpenVPN UDP un TCP. OpenVPN UDP parasti nodrošina lielāku ātrumu, taču to dažreiz var atklāt un bloķēt ugunsmūris, tādā gadījumā jums jāmaina uz OpenVPN TCP..

Runājot par ugunsmūriem, NordVPN ir viena no labākajām izvēlēm, lai apietu Ķīnas lielo ugunsmūri. Pateicoties tā īpašie aizsprostotie serveri, šis VPN ir labi sagatavots, lai risinātu stingru interneta cenzūru. Paturiet to prātā iespējojot slepenos iestatījumus, pilnībā tiek mainīta lietotne NordVPN, un jums būs pieeja tikai aizsprostotajiem serveriem, līdz tos atspējosit.

NordVPN vs ProtonVPN salīdzinājums - kurš jums ir labākais 2020. gadā?

Savukārt ProtonVPN cīnās ar uzticamu piekļuvi no Ķīnas. Tam nav nekādu papildu obfukcēšanas iestatījumu vai serveru, taču daži lietotāji ir ziņojuši par panākumiem manuālā konfigurācijā, izmantojot OpenVPN interfeisu.

Privātuma un drošības uzvarētājs: NordVPN

NordVPN funkciju arsenāls un papildinātais dziļums šajā kategorijā apsteidz ProtonVPN. ProtonVPN ir ļoti tuvu un var pat būt vienāds ar NordVPN, ja izmantojat trešās puses reklāmu bloķētāju un jums nav nepieciešams uzticams VPN Ķīnai.

Izmēģiniet NordVPN!

9. Galīgais spriedums

Galu galā tas ir tīrs NordVPN slaucīšana. ProtonVPN ir cienījams pretinieks, taču nevar apgalvot uzvaru nevienā no mūsu astoņām kategorijām.

Vienkārši sakot, neatkarīgi no tā, ko protonVPN var darīt, NordVPN var darīt labāk. Straumēšanas un aizraujošie fani iegūs daudz vairāk no NordVPN un arī mazāk naudas. Ar lētāki ilgtermiņa plāni, ātrāks kopējais ātrums, un a nopietnas priekšrocības serveros, NordVPN neatstāj vietu, lai izaicinātājs spīdētu.

Nekļūdieties mums - ProtonVPN pats par sevi ir vairāk nekā pienācīgs. Privātums un drošība ir precīzi norādīti, un stilīgas, intuitīvas lietotnes noteikti uzvarēs daudz lietotāju.

Visbeidzot, kāpēc jūs izvēlētos pakalpojumu sniedzēju, kas piedāvā mazāku vērtību par augstāku cenu? ProtonVPN ir jāpaātrina tā darbība un jāuzlabo daži galvenie pakalpojuma aspekti, ja tas drīzumā vēlas pārspēt NordVPN.

Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me