NordVPN vs privātā interneta piekļuve – kurš ir labākais 2020. gadā?


NordVPN un privātā interneta pieeja (PIA) ir divi no lielākajiem nosaukumiem uz VPN skatuves. Kuriem jums vajadzētu uzticēties, lai jūs būtu drošībā tiešsaistē?

Ja jūs jau esat pārbaudījis mūsu labākais VPN klasifikācija, Jūs zināt, kāpēc NordVPNtiek uzskatīts par vienu no labākajiem pakalpojumu sniedzējiem tirgū. Bet ar lielu vērtību tā budžeta kategorijas cenai, Privāta piekļuve internetamarī padara to par pamatotu.

Ir tikai viens veids, kā atrast labāku pakalpojumu par savu naudu -  padziļināts salīdzinājums. Šajā rakstā jūs redzēsit kā PIA sacenšas ar NordVPN vairākos svarīgos testos tas noteiks mūsu galīgo uzvarētāju.

Tas nozīmē, ka mēs vienkārši salīdzināšanas veidā nevaram aptvert visu smalko informāciju par katru pakalpojumu. Lai uzzinātu visu, kas jums jāzina, ieskatieties mūsu NordVPN pārskatā un privātā interneta piekļuves pārskatā, kur mūsu eksperti ievietoja šos divus VPN mikroskopā.

Satura rādītājs

 1. Straumēšana
 2. Vētraina
 3. Izmaksas
 4. Lietošanas ērtums
 5. Saderība
 6. Ātrums
 7. Serveri un tīkls
 8. Privātums un drošība
 9. Galīgais spriedums

NordVPN vs privātā interneta piekļuve - kategorijas

Mēs balstījām savu salīdzinājumu starp NordVPN un PIA astoņi svarīgi VPN aspekti.

Pirmkārt, mēs redzēsim, kā abi VPN darbojas straumēšana un mokošs kategorijas. Nepalaidiet tos garām, ja jūs interesē BitTorrent protokols vai apieti ģeogrāfiskie ierobežojumi.

Pēc tam tiks pārbaudīta PIA pieejamu cenu noteikšana, salīdzinot ar NordVPN naudas vērtību izmaksas kategorija. Mēs arī pārbaudīsim lietotņu saskarnes, cenšoties atrast uzvarētāju lietošanas ērtums.

Platformas atbalsts ir svarīgs, tāpēc mēs pārskatīsim arī katru VPN kopumā saderība. Ja jums rodas jautājums, cik ātri darbojas NordVPN un PIA, mums ir arī ātrums salīdzinājums - komplektā ar ātruma testiem serveriem visā pasaulē.

Visbeidzot, mēs to apskatīsim serveru tīkli, privātums, un drošība. NordVPN un PIA šeit ir savas stiprās puses, tāpēc šīm kategorijām vajadzētu būt interesantām.

Tagad, kad noteikumi ir noteikti, ir pienācis laiks atrast, kurš VPN mūsu testos veic labāku darbu. Sāksim!

1. Straumēšana

Abas VPN izskatās daudzsološas jūsu iecienītā satura straumēšanai. NordVPN ir mala ar savu masīvo serveru tīklu, taču PIA nav tālu atpalicis ar savu cienījamo žurnālu.

Tomēr, kad veicat dažus testus, lietas ir atšķirīgas. NordVPN pierāda, ka Netflix fani var izvēlēties labāk - tas bez piepūles darbojas ar katalogiem ASV, Lielbritānijā, Kanādā, Francijā, Japānā un Brazīlijā.

Tikmēr PIA cīnījās ar daudzām reģionālajām Netflix versijām. Kamēr varējām noskatīties ASV, Lielbritānijas, Kanādas un Austrālijas versijas, pieeja nebija tālu no uzticama. Mums bija problēmas arī ar citām populārām straumēm - PIA nevarēja mums palīdzēt ar Hulu, BBC iPlayer un Amazon Prime Video.

NordVPN bez problēmām piekļūst saturam iepriekš minētajās platformās. Starp liela serveru izvēle un patentēta SmartPlay DNS funkcija, šis pakalpojumu sniedzējs ir labi aprīkots pastāvīgai straumēšanai. Tomēr neviens VPN nav ideāls - tāpat kā PIA, NordVPN neizdevās tikt garām DAZN blokiem.

Straumēšanas uzvarētājs: NordVPN

NordVPN nodrošina pārliecinošu uzvaru straumēšanā, ar lielu jaudu, lai atbloķētu populārākās platformas. PIA nav tik uzticama, taču tā var būt piemērota alternatīva, ja tikai Netflix ir jūsu interese.

Mēģiniet straumēt, izmantojot NordVPN!

2. Vētraina

BitTorrent protokola fani to priecāsies dzirdēt abi VPN šajā salīdzinājumā ļauj P2P savienojumus savos serveros. NordVPN ir nedaudz atvērtāks par savu atbalstu, taču PIA darbojas tikpat labi.

Tas teica, NordVPN ir dažas dzīves kvalitātes vilinošas funkcijas, kuras nevar atrast PIA. Proti, tur ir a atsevišķa P2P cilne, kur jūs varat izvēlēties starp 4 400+ piemēroti serveri.

NordVPN vs privātā interneta piekļuve - kurš ir labākais 2020. gadā?

PIA ir nedaudz vairāk spartietis, kas ir divkāršs zobens. Labā ziņa ir tā, ka drošai straumēšanai varat izveidot savienojumu ar jebkuru serveri. Sliktā ziņa ir tā, ka PIA faktiski ir P2P optimizēti serveri - un tas klusi novirza jūsu savienojumu ar kādu no viņiem, ja tiek atklāta P2P trafiks.

Ja neesat veicis nevienu pētījumu, nezināt, kuri serveri ir piemēroti straumēm. Iegūtā dubultā lēkšana, visticamāk, padarīs jūsu savienojumu lēnāku, tāpēc vislabāk ir vienkārši izvēlēties pareizo serveri no paša sākuma. - mums bija vislabākie rezultāti Šveices un Nīderlandes serveros.

Pievienojot, tas kļūst vēl mulsinošāks ostas pāradresācijas funkcija uz sajaukumu. Estas ir lieliski, ka PIA to piedāvā (NordVPN nav), bet - atkal - tas ir pieejams tikai dažiem serveriem Kanādā, Šveicē, Zviedrijā, Francijā, Vācijā, Rumānijā, Izraēlā un Nīderlandē. PIA to lietotnē nenorāda pārāk labi, un, lai uzzinātu vairāk par to, ir nepieciešams vēl viens ceļojums uz forumiem.

NordVPN vs privātā interneta piekļuve - kurš ir labākais 2020. gadā?

Viena no abām VPN funkcijām ir SOCKS5 starpniekserveru atbalsts. Šie starpniekserveri šifrēšanas vietā paļaujas uz papildu autentifikāciju un parasti nodrošina lielāku ātrumu.

Visbeidzot, kā pakalpojums ASV, PIA ir stingra DMCA (Digitālās tūkstošgades autortiesību likuma) politika. Nav labākā lieta dedzīgiem faniem.

NordVPN vs privātā interneta piekļuve - kurš ir labākais 2020. gadā?

Tā kā NordVPN ir reģistrēts Panamā, tas nav tik neaizsargāts pret Digitālās tūkstošgades autortiesību likuma paziņojumiem un, iespējams, ir labāka izvēle, ja uztraucaties par autortiesību troļļiem.

Torrenting uzvarētājs: NordVPN

Jums nebūs pārāk daudz problēmu, kas aizrauj kādu no VPN, taču NordVPN bez šaubām piedāvā precīzāku pieredzi. PIA P2P serveru skaits ir nedaudz maldinošs - tomēr tā ir laba izvēle, ja vēlaties pārdot serveru klāstu portu pāradresācijai.

Izmēģiniet Torrenting ar NordVPN!

3. Izmaksas

Gan NordVPN, gan PIA piedāvā pilnu serveru un funkciju sarakstu visos plānos. Jūs iegūsit to pašu paketi, neatkarīgi no tā, vai abonējat mēnesi vai gadu.

Cenu noteikšanas stratēģija ir skaidra - jo ilgāk braucat, jo labāka būs atlaide. Ja vēlaties maksāt katru mēnesi, PIA ir par 20% lētāka nekā NordVPN.

Procentuālā starpība tiek samazināta viena un divu gadu plānos, bet NordVPN joprojām ir nedaudz dārgāks nekā PIA. 

Tomēr NordVPN piedāvā vēl vienu plānu, un tas ir galvenais darījums. Jūs varat ietaupīt 70% no sava trīs gadu NordVPN abonementa - vienkārši izmantojiet mūsu ekskluzīvo kupona kodu!

Pārsteidzoši (vai nē), šī milzīgā atlaide ilgtermiņā padara NordVPN lētāku nekā PIA. Milzīgs sasniegums, ņemot vērā PIA, jau tagad ir viens no labākajiem lietotājiem, kuriem ir budžets.

Uzvarētājs izmaksām: NordVPN

Runājot par cenu punktiem, abi VPN sāk būt dārgi - PIA ir nedaudz mazāks. Īstie darījumi ir atrodami ilgtermiņa plānos, un šeit galvenā uzmanība tiek pievērsta NordVPN īpašajam piedāvājumam. Ja trīs gadi ir pārāk lielas saistības ar jums, PIA ir izdevīgi piedāvājumi par abonēšanu gadā un divreiz gadā, taču NordVPN ir pietiekami tuvu arī dažiem izdevīgiem darījumiem..

Izmēģiniet NordVPN!

4. Vienkārša lietošana

Cik labs ir VPN, ja lietotnes jums sagādā grūtības? NordVPN un PIA to saprot, tieši tāpēc viņiem ir stabilas, stilīgas un intuitīvas saskarnes.

Ar asu dizainu un aizsardzību ar vienu klikšķi, izmantojot NordVPN, tas ir vienkāršs ātrs savienojums pogu. pilns serveru saraksts ir arī galvenajā izvēlnē ērtākai piekļuvei noteiktām vietām.

NordVPN vs privātā interneta piekļuve - kurš ir labākais 2020. gadā?

Iestatījumi cilne ir viegli nokļūt. Pienācīgi garš, bet sakārtots saraksts piedāvā visu, kas jums patīk. Lielākā daļa iestatījumu ir saistīti ar drošību - nav pārsteigums, ņemot vērā šī VPN koncentrēšanos uz aizsardzību.

NordVPN vs privātā interneta piekļuve - kurš ir labākais 2020. gadā?

PIA no pirmā acu uzmetiena izskatās daudz kompakts, ar mobilais dizains pat uz darbvirsmas. Jūs nevarat lietotni pārvietot, bet varat pielāgojiet to, pievienojot ātros iestatījumus, jaunākos serverus un informāciju par datu izmantošanu un veiktspēju.

NordVPN vs privātā interneta piekļuve - kurš ir labākais 2020. gadā?

Salīdzinot ar NordVPN, PIA arī iet citu ceļu ar iestatījumiem. Tie ir sadalīti sešās cilnēs, bet kopējais funkciju skaits ir aptuveni vienāds.

Personīgi mēs mīlam, kā izskatās šis VPN ar iespējotu tumsu - tas ir kauns, ka NordVPN nepiedāvā līdzīgu izskatu.

NordVPN vs privātā interneta piekļuve - kurš ir labākais 2020. gadā?

PIA arī piešķir jums nedaudz lielāku brīvību attiecībā uz savienojuma iestatījumiem (vairāk par to vēlāk).

Ja vēlaties palaist pielāgotu VPN iestatīšanu, izmantojot OpenVPN interfeisu, gan NordVPN, gan PIA nodrošina ērtu piekļuvi konfigurācijas failiem.

Uzvarētājs vienkāršā lietošanā: PIA

PIA ir viens no visdraudzīgākajiem VPN, un tas redzams šajā salīdzinājumā. Mēs vēlamies, lai darbvirsmas lietotnes nebūtu statiskas, bet tā ir maza saķere. Vēl svarīgāk ir tas, ka savienojums ar serveriem tiek izveidots tikai dažās sekundēs, un tam ir daudz dziļuma, padarot to lieliski piemērotu gan iesācējiem, gan pieredzējušiem lietotājiem. NordVPN ir ļoti tuvu, taču tas ir tikai nedaudz lēnāks un haotiskāks.

Izmēģiniet privāto piekļuvi internetam!

5. Savietojamība

Kā divi no labākajiem komerciālajiem VPN tirgū, NordVPN un PIA darbojas nevainojami dažādās platformās. Jūs atradīsit veltītas lietotnes visām galvenajām operētājsistēmām, kā arī atbalstu daudzām citām ierīcēm.

Apskatīsim, vai dziļāks skatījums parādīs dažas lielas atšķirības.

Windows

Windows ir OS, kuru izvēlas daudzi lietotāji. Abas VPN šeit ir iespaidīgas, un tas nav pārsteigums.

NordVPN lietotnes atbalsts sākas no Windows 7 - tāpat kā PIA. NordVPN piedāvā nedaudz lielāku elastību ar manuāliem iestatījumiem XP un Vista.

Mac

Lai Mac datorā izmantotu lietotni NordVPN, jums būs nepieciešama vismaz versija 10.10 (Sjerra). PIA ir nepieciešama versija 10.11 (El Capitan) un jaunāka. Atkal NordVPN ir elastīgāks, bet tikai nedaudz.

Android

Abi VPN darbojas ar dažādām jaunākām un vecākām Android versijām. Lietotnes var instalēt jūsu Android TV. PIA atbalsts sākas no operētājsistēmas Android 4.1.

Ja vēlaties izlaist Google Play veikalu, varat tieši lejupielādēt lietotnes APK no NordVPN vai PIA vietnes.

iOS

Gan NordVPN, gan PIA ir vietējās lietotnes jūsu iPhone vai iPad. Lai VPN darbotos, jums būs nepieciešama vismaz iOS 9.

Linux

NordVPN ir diezgan ierobežots Linux atbalsts, salīdzinot ar PIA. Abas darbojas Debian distros, taču PIA ir saderīgs arī ar Ubuntu (16.04+), Mint (18+) un Arch.

Maršrutētāji

Abi VPN darbojas ar plašu maršrutētāja programmaparatūru - DD-WRT, Tomato un pfSense. NordVPN ir neliela priekšrocība, pateicoties papildu programmaparatūras atbalstam.

Ja jūs vēlaties pats iestatiet VPN maršrutētāju, jūs gūsit labumu no daudz labi uzrakstītu mācību materiālu un papildu resursi ar abiem pakalpojumiem.

Visbeidzot, iepriekš konfigurēti maršrutētāji ir pieejami gan NordVPN, gan PIA izmantojot trešo pušu pārdevējus.

Citas platformas

NordVPN darbojas šādās papildu platformās:

 • Pārlūka paplašinājumi (Chrome, Firefox, Opera, Safari, Internet Explorer)
 • BlackBerry
 • Kodi
 • Multivides un spēļu konsoles (caur maršrutētāju)
 • Viedie televizori (caur maršrutētāju)

PIA atbalsta šādas papildu platformas:

 • Pārlūka paplašinājumi (Chrome, Firefox, Opera)

Uzvarētājs par saderību: NordVPN

Kamēr nedarbojas arhaiska operētājsistēma, šajā salīdzinājumā jums būs labi ar kādu no VPN. PIA ir Linux priekšrocība, taču NordVPN piedāvā nedaudz labāku platformu dažādību un vispārējo platformas atbalstu.

Izmēģiniet NordVPN!

6. Ātrums

Savienojuma kvalitāte var izveidot vai sabojāt VPN. Jūs vēlaties, lai ātrgaitas VPN kompensētu šifrēšanas izraisīto palēninājumu.

Bet tas attiecas ne tikai uz lieliem numuriem. Vēl svarīgāka ir konsekvence - ideālā gadījumā vajadzētu būt jūsu VPN ātrs un stabils vienlaikus.

Lai noskaidrotu, vai NordVPN un PIA atbilst kritērijiem, mēs pārbaudījām 10 viņu serveru atrašanās vietas visā pasaulē. Mūsu testi tika veikti no Austrumeiropas - šeit ir norādīti ātruma līmeņi (izslēgts VPN):

NordVPN vs privātā interneta piekļuve - kurš ir labākais 2020. gadā?

Zemāk varat redzēt, kā NordVPN un PIA veicās katrā no mūsu 10 testiem.

Serveris Lejupielādes ātrums (MB / s) Augšupielādes ātrums (MB / s)
NordVPN PIA NordVPN PIA
Automātiski (vistuvāk) 70.05 70,63 32,61 35.03
Rumānija 55,90 70.12 34.15 33,62
Vācija 63,95 65,62 34.53 36.43
Apvienotā Karaliste 53,72 46,93 24.44 27.58
Portugāle 33.93 Nav 30.00 Nav
Izraēla 34.52 39.43 11.62 21.18
Amerikas Savienotās Valstis (Ņujorka) 54.35 35.25 27,61 30.12
Amerikas Savienotās Valstis (Losandželosa) 51.12 34.56 7.77 17.09
Japāna 28.09 21.81 2.02 2.41
Austrālija 24.56 4.56 1,97 1.01

PIEZĪME. PIA Portugālē nav serveru, tāpēc mēs tur nevarējām pārbaudīt tā ātrumu.

Salīdzinot ar mūsu etalona ātrumiem, abi VPN lielākajā daļā vietu izliek iespaidīgus rezultātus. NordVPN un PIA Eiropā darbojas ārkārtīgi ātri un nepieviļ pat pieslēdzoties serveriem ārzemēs.

Vienīgais izņēmums ir PIA Austrālijas serveris, kur Lejupielādēšanas un augšupielādes samazinājums par 90% rezultātā radās dažas kaitinošas kavēšanās un buferizācijas problēmas. Šajā vietā NordVPN nodrošina daudz labākus ātrumus, kaut arī mūsu testi tika veikti no citas pasaules malas.

NordVPN pārliecinoši ieņem vadošo lomu arī ASV serveros. Lieliskas ziņas tiem, kuri vēlas skatīties ASV Netflix vai amerikāņu TV pēc iespējas augstākos video iestatījumos.

Runājot par konsekvenci, pārbaudēs mēs nepiedzīvoja ātruma kritumus vai atvienojumus. Tomēr mēs izvairījāmies no pārpildītiem serveriem, lai neļautu notikt šim precīzam scenārijam - uzdevums, kuru vieglāk sasniegt ar NordVPN, pateicoties tā lieliskajai serveru dažādībai.

Uzvarētājs par ātrumu: NordVPN

Kamēr abiem VPN ir savi slavas mirkļi, NordVPN ir ātrāks pakalpojums kopumā. Tas sākas spēcīgi un neizkrīt pat tad, ja attālums sāk spēlēt lielāku lomu. PIA izrādījās lieliska alternatīva jebkurai atrašanās vietai, izņemot Austrāliju, taču tās ASV un Lielbritānijas serveri šajā salīdzinājumā ir ievērojami lēnāki.

Izmēģiniet NordVPN!

7. Serveri un tīkls

Runājot par VPN, lielāki tīkli dod labākas iespējas izvairīties no pārpildītiem serveriem. Tas gandrīz vienmēr nodrošina labāku ātrumu un stabilitāti, kā arī drošāku piekļuvi jūsu iecienītākajam saturam tiešsaistē.

NordVPN ir viens no labākajiem, kad runa ir par serveru parkiem.

NordVPN vs privātā interneta piekļuve - kurš ir labākais 2020. gadā?

5100+ skaits ir milzīgs un aptver vairāki specialitātes veidi papildus standarta VPN serveriem. Jūs arī saņemat P2P, dubultā šifrēšana, sīpols-over-VPN, un papildu apmulsums. Ja jums ir nepieciešams veltīts IP, Jūs varat arī iegūt šo izvēles iespēju NordVPN, kas tiek atbloķēta 70 papildu serveri.

Salīdzinot ar to, PIA piedāvā “Tikai” 3 300+ serveri 32 valstīs.

NordVPN vs privātā interneta piekļuve - kurš ir labākais 2020. gadā?

Šie skaitļi būtu iespaidīgi visos citos salīdzinājumos, bet ne šajā. Arī NordVPN izplata savus serverus gandrīz divreiz vairāk valstīs. Ar daudz spēcīgāku klātbūtni Dienvidaustrumu Āzijā, Dienvidamerikā un Tuvajos Austrumos šim VPN ir priekšrocības atrašanās vietas dažādībā.

Serveru un tīkla uzvarētājs: NordVPN

NordVPN uzņemas vadību visos serveru tīkla aspektos. Tajā ir visas valstis, kuras atbalsta PIA, un vēl 28 valstis. Tas arī nodrošina plašāku serveru izvēli lielākajā daļā vietu. PIA servera saraksts joprojām ir iespaidīgs, salīdzinot ar daudziem citiem VPN, bet ne tad, ja tas ir pret NordVPN.

Izmēģiniet NordVPN!

8. Privātums un drošība

No pirmā acu uzmetiena NordVPN vai PIA neredz ievērojamu privātuma un drošības risku. Starp spēcīga šifrēšana, nulles datu reģistrēšana, un daudzas funkcijas Lai jūs būtu drošībā, šie VPN ļoti labi pilda savu galveno pienākumu - aizsardzību.

Apskatīsim, vai tas ir taisnība pēc rūpīgāka ieskata.

Mežizstrādes politika

NordVPN darbojas ārpus Panamas - valsts, kas atrodas tālu no datu saglabāšanas likumiem, un - 5/9/14-Acu novērošana. Parasti VPN dienesti reģistrē savu biznesu drošās patvērumos, piemēram, Panamā, jo tas viņiem ļauj strādāt a stingra politika bez reģistrēšanās - kā to dara NordVPN.

PIA ir vēl viens privātuma čempions ar tīru ierakstu. Tas var būt pārsteigums, ņemot vērā, ka tas ir a ASV bāzēts VPN sniedzējs (un kā tāds ir viegli sasniedzams valdības uzraudzībai). Parasti tas palielinātu uzacis, taču atšķirībā no dažiem citiem ASV balstītiem VPN pakalpojumiem PIA mums nav devis iemeslu šaubīties par tām..

Faktiski PIA jau ir pierādījis, ka tas divos atsevišķos gadījumos neuztur nekādus sensitīvus lietotāju datus, 2016. un 2018. gadā. Abas no tām bija saistītas ar FBI izmeklēšanu, un abas reizes PIA izdevās aizstāvēt savu nulles žurnāla prasību. Citiem vārdiem sakot, privātajā piekļuvē “privātais” nav tikai mārketinga triks.

Grunts līnija - abi VPN šeit nopelna pelnītu punktu.

Šifrēšana un protokoli

NordVPN nāk ar nozares standarta AES-256 šifrēšanu. Šī ir militāras pakāpes šifrēšana, un šobrīd to uzskata par nesavienojamu. Atbalstītie protokoli ir OpenVPN un IKEv2 / IPSec - divi no labākajiem, kas ir pieejami, pateicoties lieliskajam drošības un veiktspējas līdzsvaram.

Tiek garantēta arī perfekta noslēpuma glabāšana, Pateicoties dinamiskās 2048 bitu DH (Diffie Hellmann) atslēgas.

NordVPN darbojas ar OpenVPN protokolu operētājsistēmās Windows, Mac un Android. IOS lietotnē tiek palaista IKEv2 / IPSec ar iespēju manuāli iestatīt OpenVPN.

PIA piedāvā tādu pašu robustu AES-256 šifrēšanu ar 2048 bitu DH taustiņiem, taču lietotne ļauj pārslēgties arī uz AES-128. 128 bitu šifrēšana nodrošina mazāku, bet tomēr pieņemamu drošības līmeni un parasti palīdz paātrināt savienojumu.

NordVPN vs privātā interneta piekļuve - kurš ir labākais 2020. gadā?

OpenVPN ir noklusējuma protokols PIA Windows, Mac un Android lietotnēm ar IPSec operētājsistēmā iOS. Tāpat kā NordVPN, PIA var arī manuāli konfigurēt, izmantojot OpenVPN savā iPhone vai iPad.

Drošības līdzekļi

NordVPN un PIA ļoti nopietni uztver drošību, tieši tāpēc jūs atradīsit daudz noderīgu funkciju, kurām būs daudz padziļināšanas..

Ir daudz līdzību. Piemēram, NordVPN CyberSec komplekts ir gandrīz identisks PIA MACE funkcija - abi darbojas kā reklāmu bloķētāji un pret ļaunprogrammatūru vērsti rīki.

NordVPN vs privātā interneta piekļuve - kurš ir labākais 2020. gadā?

Abas VPN ir papildu jūdzes, izmantojot arī savu DNS aizsardzību pret noplūdi. Jūs varat ievadīt savu DNS adresi vai izmantot tās, kuras nodrošina NordVPN / PIA.

Būtiskais avārijas poga ir atrodams arī abu pakalpojumu sniedzēju lietotnēs. NordVPN ir divi no tiem - viens jūsu savienojumam, bet otrs - konkrētām ierīces ierīcēm. PIA nepiedāvā lietotņu iznīcināšanas slēdzi, bet tai pašai funkcijai ir divi režīmi - Automātiski (kas bloķē ārējo trafiku, kamēr ir ieslēgts VPN) un Vienmēr (kas neļauj satiksmei noplūst, kamēr VPN ir izslēgts).

Ja jums bieži nepieciešama papildu slepenība, lai apietu smago interneta cenzūru, NordVPN spīd ar saviem 460+ Obfusposed serveriem. Bet mēs šeit nerunājam tikai par serveriem - šī faktiski ir sarežģīta funkcija, kas pārveido jūsu VPN lietotni tikai ar vienu klikšķi.

NordVPN vs privātā interneta piekļuve - kurš ir labākais 2020. gadā?

Palaižot NordVPN režīmā Obfuscated, jums ir piekļuve tikai speciālajiem Obfuscated serveriem. Viņiem ir daudz lietojumu - piemēram, nokļūšana garām Ķīnas lielajam ugunsmūrim.

PIA arī nodrošina zināmu apmulsināšanu ļaujot pārslēgties uz 443. portu OpenVPN TCP. Tas var palīdzēt jums apiet OpenVPN blokus vairākās valstīs, bet ar Ķīnu nepietiek. PIA šobrīd cīnās par drošas piekļuves nodrošināšanu šajā valstī, bet daži lietotāji ir ziņojuši par panākumiem manuālā L2TP konfigurācijā.

Privātuma un drošības uzvarētājs: NordVPN

Abi VPN šeit ir iespaidīgi, taču NordVPN izrauj uzvaru ar lielisko Obfuscated režīmu un papildu nogalināšanas slēdzi. Ja cenzūra jums nav problēma vai ja vēlaties, lai kā opcija būtu 128 bitu šifrēšana, PIA ir ļoti saprātīga alternatīva.

Izmēģiniet NordVPN!

9. Galīgais spriedums

NordVPN iznāk priekšā septiņās no astoņām kategorijām, bet nekļūdieties - PIA pats par sevi ir VPN.

Protams, tas cieš no nevienmērīga ātruma dažos serveros un piedāvā mazāku serveru tīklu, salīdzinot ar NordVPN. Bet PIA joprojām ir lietotājam draudzīgs un vispusīgs ātrs pakalpojums, neskatoties uz nelieliem jautājumiem.

Ja jūsu galvenā prioritāte ir privāta un droša pārlūkošana, jūs tiešām nevarat noiet greizi ar abiem VPN. Bet, straumējot un strauji ieejot vienādojumā, NordVPN virzās uz priekšu ar piekļuvi augstākajam plauktam un labi sakārtotu P2P profilu ar tūkstošiem serveru. Par šo VPN ir ļoti laba naudas vērtība, tāpēc galu galā tā uzvar PIA.

Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me