NordVPN vs Norton Secure VPN: kurš jums ir labākais 2020. gadā?


Gan NordVPN, gan Norton Secure VPN ir populāri VPN pakalpojumi, kurus izstrādājuši divi no vispazīstamākajiem interneta drošības uzņēmumiem pasaulē.

Runājot par VPN veiktspēju un drošību, to ir grūti pārspēt NordVPN; ir pamatots iemesls, ka NordVPN pastāvīgi to paaugstina kopējais VPN rangu saraksts.

No otras puses, Norton ir vispāratzīts kiberdrošības nodrošinātājs, kas vislabāk pazīstams ar savu pretvīrusu programmatūru. Norton Secure VPN, agrāk pazīstams kā Norton WiFi Privacy, ir spēcīgs VPN, kam ir daudz ko piedāvāt.

Ir tikai viens veids, kā uzzināt, kurš VPN tiks parādīts visaugstāk; Gatavojieties episkai demonstrācijai par “labākā VPN” titulu.

Šajā rakstā, mēs iegremdēsimies NordVPN un Norton Secure VPN savstarpēji vairākās kategorijās, lai noskaidrotu, kurš VPN ir uzvarētājs.

Jūtieties brīvi pāriet uz sadaļām, kuras jums visvairāk rūp. Mēs zinām, ka labākā izvēle jums būs atkarīga no jūsu īpašajām vajadzībām, tāpēc mēs apskatīsim katru divu pakalpojumu detaļu, lai padarītu jūsu lēmumu pēc iespējas vieglāku.

Lai iegūtu papildinformāciju par abiem šiem populārajiem VPN pakalpojumiem, apskatiet mūsu padziļinātos ekspertu pārskatus par NordVPN un Norton Secure VPN.

Satura rādītājs

 1. Straumēšana
 2. Vētraina
 3. Izmaksas
 4. Lietošanas ērtums
 5. Saderība
 6. Ātrums
 7. Serveri un tīkls
 8. Privātums un drošība
 9. Galīgais spriedums

NordVPN vs Norton Secure VPN - kategorijas

Mēs salīdzināsim NordVPN un Norton Secure VPN astoņās svarīgās kategorijās, lai uzzinātu katra pakalpojuma stiprās un vājās puses..

Televīzijas fanātiķi var meklēt mūsu pirmo kategoriju, kur mēs uzzinām, kurš pakalpojumu sniedzējs to piedāvā labākais VPN pakalpojums straumēšanai. Tālāk abi VPN sacentīsies par titulu labākais VPN mocīšanai.

Pēc tam mēs pāriet uz salīdzināšanu izmaksas un lietošanas ērtums lai uzzinātu, kurš VPN ir visdraudzīgākais un piemērots jūsu budžetam.

Vai uztraucaties, ka jūsu operētājsistēma netiks atbalstīta? Mēs apspriedīsimies platformas saderība detalizēti, lai jūs varētu būt drošs, ka tiksit aizsargāts visās savās ierīcēs.

Mēs apskatīsim arī savienojuma kvalitāte un serveru tīkli no NordVPN un Norton Secure VPN, lai uzzinātu, kurš pakalpojums jums nodrošinās vislabāko ātrumu un veiktspēju. VPN.

Visbeidzot, mēs noskaidrosim, kurš VPN aizsargā jūsu ierīces ar vislabākā vispārējā drošība.

Vai esat gatavs uzzināt, kurš VPN kļūs par uzvarētāju? Ļaujiet kaujai sākties!

1. Straumēšana

NordVPN ir lieliska straumēšanas izvēle, pateicoties neierobežotam joslas platumam un lielajam 5 100+ ātrgaitas serveri 60 un vairāk valstīs. Tam arī nav problēmu apiet stingrus ģeogrāfiskos ierobežojumus un VPN blokus straumēšanas vietnēs.

Mūsu testu laikā, NordVPN varēja piekļūt Netflix katalogiem ASV, Lielbritānijā, Kanādā, Vācijā, Francijā, Brazīlijā un Japānā.

VPN var arī straumēt saturu vietnē HBO, Hulu, Showtime, BBC iPlayer, Amazon Prime Video, SlingTv un daudz ko citu. Ja runājam par VPN bloku ģeogrāfisku krāpšanu un apiešanu, tas nav daudz labāks.

Viens no iemesliem, kāpēc NordVPN ir tik lieliska straumēšanas izvēle, ir tā patentēta SmartPlay DNS funkcija.

Ja ir iespējota SmartPlay, NordVPN automātiski savienos jūs ar optimizētu straumēšanas serveri piekļūt jebkuram saturam, kuru mēģināt skatīties.

Tas nozīmē, ka jūs varat noskatīties epizodi Hulu (pieejama tikai ASV) un pēc tam atvērt BBC iPlayer (pieejama tikai Lielbritānijā), nepauzējot savienojuma konfigurēšanu.

Norton Secure VPN neatbrīvo precīzu serveru skaitu (tas ir diezgan bieži), taču mēs zinām, ka tiem ir serveri 28 valstīs. Tas mums to saka Norton Secure VPN ir daudz mazāks serveru tīkls nekā tā konkurents, kurš nav ideāls ātrdarbīgai straumēšanai.

Ar to vien nepietiks, lai izslēgtu VPN kā labu izvēli straumēšanai. Diemžēl tā nebija vienīgā straumēšanas problēma, ar kuru mēs saskārāmies ar Norton Secure VPN.

Nevarējām piekļūt nevienam no Netflix katalogiem, kurus pārbaudījām Norton Secure VPN serveros. Kad tika izveidots savienojums ar VPN, mēs saņēmām šo kļūdas ziņojumu:

Netflix kļūdas ziņojums

Arī Norton Secure VPN bija tika bloķēts no citiem mūsu pārbaudītajiem straumēšanas pakalpojumiem, tostarp Hulu, BBC iPlayer un Amazon Video.

Norton vietne skaidri norāda, ka straumēšanas satura atbloķēšana neietilpst Norton Secure VPN pakalpojumā:

Norton straumēšanas politika

Tas liek mums šaubīties, vai šī Norton Secure VPN pakalpojuma daļa tuvākajā laikā konkurēs ar NordVPN ģeogrāfiskās izlikšanās spējām..

Straumēšanas uzvarētājs: NordVPN

Šajā kategorijā uzvarētājs ir skaidrs. Ja mēģināt atrast straumēšanai paredzētu VPN, labākā izvēle ir NordVPN. Straumēšana ar NordVPN ir brīze, pateicoties lietotājam draudzīgajai SmartPlay DNS funkcijai. VPN varēja piekļūt Netflix katalogiem katrā mūsu pārbaudītajā valstī.

Mēģiniet straumēt, izmantojot NordVPN!

2. Vētraina

Runājot par mocībām, ir grūti pārspēt NordVPN. VPN sevi reklamē kā a straumēm draudzīgi opcija, un ir atļauta mocīšana 4 300+ speciāli P2P serveri.

Vietnē varat atrast arī daudz P2P failu apmaiņas atbalstu, ieskaitot padziļinātas apmācības par to, kā izmantot NordVPN ar dažādiem P2P klientiem.

Lielisks VPN ātrums un neierobežots joslas platums ir ideāli piemērots lielu failu koplietošanai un lejupielādēšanai. Lai droši straumētu ar NordVPN, viss, kas jums jādara, ir izveidot savienojumu ar serveri, kas atrodas P2P sarakstā cilnē Specialty serveri:

NordVPN vs Norton Secure VPN: kurš jums ir labākais 2020. gadā?

Noslēgumā Norton Secure VPN zaudē šo spēli. Torrenting nav atļauts nevienā no Norton Secure VPN serveriem, padarot to par nepiemērotu izvēli P2P darbībai.

Torrenting uzvarētājs: NordVPN

Norton Secure VPN neļauj mocīties nevienā serverī, padarot NordVPN par acīmredzamu uzvarētāju šajā kategorijā.

Izmēģiniet Torrenting ar NordVPN!

3. Izmaksas

Ja jūs meklējat vislabāko darījumu, parasti vislabāk ir izvairīties no ikmēneša VPN abonementiem, jo ​​tie mēdz būt visdārgākie.

Abi VPN piedāvā ievērojamas atlaides ilgtermiņa abonementiem. Starp abiem uzņēmumiem NordVPN ir izdevīgāka cena, un tie piedāvā biežākus darījumus un atlaides.

NordVPN konsekventi piedāvā lieliskus darījumus par viena un divu gadu plāniem (attiecīgi par 41% un 66% lētāk nekā mēneša opcija). Vēl labākās ziņās, Pašlaik jūs varat ietaupīt 70% no sava NordVPN abonementa, izmantojot mūsu ekskluzīvos kuponu kodus!

Norton Secure VPN cenu plāns ir nedaudz atšķirīgs. Tāpat kā NordVPN, Norton Secure VPN gada abonementi ir lētāki nekā maksājot mēnesī (ietaupot 20–40%).

Bet atšķirībā no NordVPN, Norton Secure VPN piedāvā dažādus abonēšanas plānus, balstoties uz atbalstīto ierīču skaitu. Jūs varat izvēlēties plānu, kas aptver 1 ierīce, 5 ierīces vai 10 ierīces.

Salīdzinājumam visi NordVPN abonementi ļauj veikt ne vairāk kā sešus savienojumus vienlaikus.

Ja jums ir nepieciešams VPN tikai vienai ierīcei, Norton Secure VPN ir par pieņemamām cenām, īpaši, ja VPN vēlaties tikai uz īsu laika periodu..

Bet galu galā NordVPN atlaides ir nepārspējamas, ja meklējat ilgtermiņa segumu. Norton Secure VPN lētākais gada plāns (kas attiecas tikai uz 1 ierīci) mēnesī joprojām ir dārgāks nekā NordVPN 3 gadu plāns (kas atbalsta līdz 6 vienlaicīgām ierīcēm).

Abi VPN piedāvā naudas atdošanas garantijas, kuras varat izmantot pakalpojuma pārbaudei. Visiem NordVPN abonementiem ir 30 dienu naudas atdošanas garantija, savukārt Norton Secure VPN ir 60 dienu naudas atdošanas garantija, kas attiecas tikai uz gada plāniem.. Mēneša Norton abonementi nav tiesīgi saņemt atmaksu.

Uzvarētājs izmaksām: NordVPN

Pateicoties pārsteidzošajiem piedāvājumiem un atlaidēm un naudas atmaksas garantijām par visiem abonementiem, NordVPN ir viens no labākajiem šajā kategorijā. Norton Secure VPN īstermiņā var būt draudzīgs budžetam, taču tas nevar konkurēt ar NordVPN ilgtermiņa darījumiem un atlaidēm.

Izmēģiniet NordVPN!

4. Vienkārša lietošana

Abas VPN ir kakla un kakla, kad runa ir par patīkamu lietotāja pieredzi. Gan Norton Secure VPN, gan NordVPN instalēšanas procesu padara pēc iespējas nesāpīgāku labi organizētas vietnes un skaidras iestatīšanas instrukcijas.

Piedāvā arī abi VPN lietotājam draudzīgas lietotnes ar vienkāršām navigācijas saskarnēm. Lai izveidotu savienojumu ar abiem pakalpojumiem, jāveic tikai a ar vienu klikšķi.

Šis ir tas, ko redzēsit, kad izveidosit savienojumu ar Norton Secure VPN:

Norton Secure VPN

Jūsu pašreizējā virtuālā atrašanās vieta tiek parādīta kartē, un apakšējā labajā stūrī VPN var ieslēgt un izslēgt. Tā arī ir viegli piekļūt un pielāgot svarīgus iestatījumus noklikšķinot uz vienas no cilnēm lietotnes augšpusē.

NordVPN saskarne ir tikpat vienkārša, un tā iegūst dažus papildu punktus par stilīgāks dizains.

NordVPN interfeiss

Jūs varat izmantot NordVPN's Ātrais savienojums pogu, lai atrastu ātrdarbīgu serveri netālu no jūsu atrašanās vietas, vai arī izvēlieties atrašanās vietu no saraksta kreisajā pusē. Jūs varat arī izvēlēties serveri tieši no kartes interfeisa.

Ja jūs meklējat uzlabotu drošību vai P2P atbalstu, no serveru saraksta ir viegli piekļūt NordVPN speciālajiem serveriem P2P, Double VPN, Onion Over VPN un citam..

Atšķirībā no Norton Secure VPN, kas ļauj atlasīt tikai valsti, NordVPN lietotne jums nodrošina brīvība ātri izvēlēties savu atrašanās vietu līdz noteiktai pilsētai vai atsevišķam serverim.

Iestatījumu izvēlne ir pietiekami vienkārša, lai pat nepieredzējušam VPN lietotājam būtu viegli pārvietoties.

NordVPN iestatījumi

NordVPN arī nodrošina konfigurācijas faili tiem, kas dod priekšroku manuālai uzstādīšanai. Vietne ir soli pa solim uzstādīšanas ceļveži padarīt procesu pēc iespējas vienmērīgāku.

Manuāla instalēšana nav iespējama Norton Secure VPN, taču lielākajai daļai cilvēku tam nevajadzētu būt problēmai. Tālāk mēs sīkāk apspriedīsim ierīces saderību.

Kopumā, abi VPN piedāvā lietotājam draudzīgas lietotnes ar labi organizētām saskarnēm kas ir apģērbti, lai atstātu iespaidu.

Uzvarētājs ērtai lietošanai: NordVPN

Šis bija tuvu, taču NordVPN uzņemas vadību. Jauniem lietotājiem nevajadzētu būt problēmu ar kādu no VPN, bet pieredzējuši lietotāji novērtēs, cik viegli ir piekļūt un pārvietoties NordVPN serveriem un papildu iestatījumiem.

Izmēģiniet NordVPN!

5. Savietojamība

Gan NordVPN, gan Norton Secure VPN ir savietojami ar galvenajām operētājsistēmām, taču, izskatot katras platformas atbalstu, ir dažas diezgan lielas atšķirības..

Windows

Kā lielākajai VPN lietotāju grupai Windows lietotājiem nevajadzētu būt pārsteigumam, ka abi VPN piedāvā īpašas lietotnes operētājsistēmai Windows. Abas lietotnes ir saderīgas ar Windows 7 un jaunāku versiju.

Ja vēlaties instalēt manuāli, vislabākais ir NordVPN. Konfigurācijas faili un apmācība tiek piedāvāti vairākiem protokoliem un dažādām Windows versijām.

Mac

NordVPN un Norton Secure VPN piedāvājums veltītas macOS lietotnes, kuru stils un funkcijas ir līdzīgas to Windows līdzīgām. Lai instalētu jebkuru lietotni, jūsu datorā būs jābūt macOS Yosemite (10.10) vai jaunākai.

Tāpat kā operētājsistēmas Windows gadījumā, arī NordVPN piedāvā lielu atbalstu manuālai instalēšanai arī Mac ierīcēs.

Android

Jūs varat viegli lejupielādēt speciālas Android lietotnes NordVPN un Norton Secure VPN no Google Play veikala. Abas lietotnes tiek bieži atjauninātas un lietotājam draudzīgas.

Būdams, NordVPN veic papildu jūdzi pilnībā saderīgs ar Android TV.

iOS

Varat aizsargāt savu iPhone vai iPad ar jebkuru VPN, dodoties uz App Store, kur varat lejupielādēt lietotājam draudzīgas, īpašas iOS lietotnes no NordVPN un Norton Secure VPN.

Linux

Ja jūs izmantojat Linux, jūs ar prieku to uzzināsit NordVPN ir viens no nedaudzajiem VPN pakalpojumu sniedzējiem, kas piedāvā īpašu Linux lietotni.

Linux lietotājiem nav veiksmes, kad runa ir par Norton Secure VPN, kas nepiedāvā ne Linux lietotni, ne manuālas konfigurācijas iespējas.

Maršrutētāji

Norton Secure VPN nav savietojams ar maršrutētājiem. Pretējā pusē, NordVPN ir savietojams ar ļoti daudziem maršrutētājiem un pat piedāvā īpašu modeli dažiem modeļiem.

Jūs varat pats instalējiet VPN saderīgā maršrutētājā (Asus, DD-WRT, Tomato, Padavan, OpenWRT, Merlin un citur) vai iegādājieties iepriekš konfigurētu maršrutētāju, lai izvairītos no tā iestatīšanas.

Citas platformas

Norton Secure VPN nav savietojams ar nevienu papildu platformu. Ja jūs meklējat VPN, kas ir savietojams ar plašu ierīču klāstu, labāka izvēle ir NordVPN.

NordVPN atbalsta šādas papildu platformas:

 • Pārlūka paplašinājumi (Chrome, Firefox, Opera, Safari, Internet Explorer)
 • Kazenes
 • Kodi
 • Multivides un spēļu konsoles (caur maršrutētāju)
 • Viedie televizori (caur maršrutētāju)

Uzvarētājs par saderību: NordVPN

Jums nebūs problēmu ar nevienu VPN, ja mēģināsit aptvert tikai ierīces, kurās darbojas galvenās operētājsistēmas. Tomēr NordVPN ir savietojams ar ievērojami vairāk ierīcēm un piedāvā elastīgas instalēšanas iespējas.

Izmēģiniet NordVPN!

6. Ātrums

Neviens nevēlas upurēt ātrumu drošības dēļ. Ja VPN jūs bremzē, tas var sabojāt visu jūsu tiešsaistes pieredzi.

Par laimi, NordVPN tas nav jautājums. VPN ir nopelnījis savu reputāciju nemainīgi ātrs ātrums, daļēji pateicoties pārdevējam milzīgs serveru tīkls.

Norton VPN pakalpojums nav tik plaši pazīstams kā cita uzņēmuma programmatūra, tāpēc ir grūtāk uzminēt, kā VPN darbosies, salīdzinot ar NordVPN ātrumu.

Lai noskaidrotu, kurš konkurents ir ātrākais, mēs pārbaudījām katra VPN savienojuma ātrumu piecās dažādās serveru vietās visā pasaulē.

Mēs savus testus vadījām no vietas ASV austrumos. Šeit ir norādīti mūsu ātruma līmeņi (bez VPN):

ātruma pārbaude

Šie ir mūsu testu rezultāti (Mb / s):

NordVPN:

 • ASV: lejupielāde 69,50, augšupielāde 6.15
 • Lielbritānijā: lejupielāde 32.11, augšupielāde 5.40
 • Beļģija: lejupielāde 40,43, augšupielāde 2,44
 • Japāna: lejupielāde 57,35, augšupielāde 1,77
 • Kanāda: lejupielāde 42,9, augšupielāde 5,07

Norton Secure VPN:

 • ASV: lejupielāde 21,97, augšupielāde 6,03
 • Lielbritānijā: lejupielāde 36,71, augšupielāde 4,73
 • Beļģija: lejupielāde 38,74, augšupielāde 5,56
 • Japāna: lejupielāde 29,6, augšupielāde 4,23
 • Kanāda: lejupielādēt 56,5, augšupielādēt 4,62

Uzvarētājs par ātrumu: NordVPN

Norton Secure VPN ātrums ir ļoti labs, salīdzinot ar daudziem pakalpojumiem. VPN dažos testos pat pārspēja NordVPN. Bet, salīdzinot vidējos rādītājus ar NordVPN, konkursa nav. NordVPN noteikti ir ātrākais no diviem VPN, it īpaši, ja runa ir par ASV serveriem.

Izmēģiniet NordVPN!

7. Serveri un tīkls

NordVPN ir viens no lielākajiem serveru tīkliem, ar kuru mēs jebkad esam saskārušies. Izmantojot NordVPN abonementu, jūs iegūstat piekļuvi 5 100+ serveri visā pasaulē.

Lai gan mēs nezinām precīzu Norton Secure VPN serveru skaitu (jo tie neatbrīvo šo informāciju), ir grūti iedomāties, ka šis numurs nonāk visur, kas atrodas tuvu NordVPN.

Tīkla lieluma atšķirības atspoguļojas arī katra VPN piedāvātā atrašanās vietu skaitā.

Norton Secure VPN ir serveri 25+ valstīs 5 kontinentos, kas ir cienījams numurs. Bet NordVPN atkal uz priekšu turpina ar serveriem 60 un vairāk valstis, ieskaitot vairākas atrašanās vietas katrā kontinentā, izņemot Antarktīdu.

Ir grūti pārspēt šāda veida pārklājumu. Vairāk serveru nozīmē mazāku trafiku un lielāku ātrumu lietotājiem.

Serveru skaits ir īpaši svarīgs, ja plānojat izmantot VPN tādām intensīvām darbībām kā HD straumēšana, spēles un straumēšana.

Mēs arī pieredzējām pāris īsi pakalpojumu pilieni, kad ir izveidots savienojums ar Norton Secure VPN. Lai gan tā nebija milzīga problēma, joprojām bija satraucoši gaidīt servera atkārtotu savienojumu.

Tikmēr mēs pieredzējām nav pilienu kalpošanā kamēr ir izveidots savienojums ar NordVPN, kas daudz saka par VPN tīkla uzticamību.

Serveru un tīkla uzvarētājs: NordVPN

Norton Secure VPN izvirzīja labu cīņu, taču tas nevarēja konkurēt ar milzīgo NordVPN tīklu. Neatkarīgi no tā, vai atrodaties attālā vietā vai intensīvas satiksmes apgabalā, NordVPN tīkls ir nodrošinājis jūs pārklājumu.

Izmēģiniet NordVPN!

8. Privātums un drošība

Norton ir uzņēmums, kas jau ilgu laiku ražo augstas kvalitātes kiberdrošības produktus, taču uzņēmuma VPN ir diezgan jauns un nav sevi pierādījis tikpat daudz, cik daudzi citi Norton produkti.

Ņemot vērā mātesuzņēmuma panākumus, Norton Secure VPN ir daudz jāpaveic, runājot par privātumu un drošību.

No otras puses, NordVPN ir izturējis laika pārbaudi un pacēlies viens no nozares līderiem VPN drošības pasaulē.

Mums būs jāiedziļinās, lai uzzinātu, kurš VPN ir uzvarētājs šajā kategorijā.

Mežizstrādes politika

NordVPN darbojas ārpus Panamas, ārpus 5/9/14-Eyes alianses jurisdikcijas. Panama uztur dažus privātumam draudzīgus likumus un noteikumus, kas atbalsta VPN stingra politika bez reģistrēšanās.

Norton Secure VPN ir ieviesta arī politika bez reģistrēšanās. Negatīvie ir tas, ka VPN mātesuzņēmuma Symantec galvenā mītne atrodas ASV. Kā viens no 5/9/14-Eyes alianses dibinātājiem ASV noteikti ir nav viena no privātumam draudzīgākajām valstīm darboties ārpus.

Šifrēšana un protokoli

Norton reklamē, ka tā VPN aizsargās jūs ar “bankas līmeņa” šifrēšanu. Saskaņā ar savu solījumu VPN izmanto noturīga AES-256 šifrēšana lai nodrošinātu jūsu ierīču drošību. Šis ir viens no drošākajiem šifrēšanas algoritmiem, kas tur pieejams.

NordVPN izmanto tādu pašu šifrēšanas līmeni, bet ar Perfektās priekšu noslēpuma papildu aizsardzība. Šis atslēgas līguma protokols automātiski ģenerē jaunas šifrēšanas atslēgas visā jūsu VPN sesijā, padarot to praktiski nav iespējams apdraudēt jūsu šifrēšanu.

Runājot par VPN protokoliem, Gan NordVPN, gan Norton Secure VPN savās Windows, Mac un Android lietotnēs izmanto OpenVPN protokolus.

NordVPN iegūst dažus punktus, dodot jums brīvību lietotnes ietvaros izvēlēties starp UDP un TCP OpenVPN savienojumiem - iespēju, kurai Norton trūkst.

Ierīce NordVPN iOS darbojas, izmantojot IKEv2 / IPsec protokols, savukārt Norton Secure VPN izmanto L2TP / IPsec protokols. Parasti VPN iOS lietotnes izvairās no OpenVPN dažādu App Store noteikumu dēļ.

No diviem protokoliem, ko izmanto iOS platformām, IKEv2 / IPsec ir modernāks un piedāvā spēcīgāku aizsardzību nekā L2TP / IPsec, dodot NordVPN nelielas priekšrocības.

Drošības līdzekļi

Abi šie uz drošību orientētie VPN ir nodrošinājuši jūs ar drošu šifrēšanu, taču atšķirības starp diviem pakalpojumiem palielinās, kad mēs nokļūstam viņu piedāvātajos papildu drošības elementos..

Norton Secure VPN vairāk koncentrējas uz vienkāršs, bet drošs pakalpojums lai tiešsaistē aizsargātu vidusmēra cilvēku no kopīgiem riskiem, piemēram, vietējā kafejnīcā pieslēgšanās nenodrošinātam publiskajam wifi tīklam.

Turpretī NordVPN ir pazīstams ar savu garš drošības elementu saraksts un uzlaboti aizsardzības veidi.

Abos VPN ir ietverts bloķēšanas pakalpojums, kas ir liels plus. Norton Secure VPN lietotne parāda ierakstu par to reklāmu skaitu, kuras tā ir veiksmīgi bloķējusi katrā sesijā:

Norton VPN adbloķēšana

NordVPN lieliskās adbloķēšanas spējas ir daļa no tā CyberSec komplekts, kas arī aizsargā jūs no ļaunprātīgu programmatūru, izsekotājus un neļauj jūsu ierīcei piedalīties DDoS (izplatīti pakalpojumu atteikšanas uzbrukumi) pat ja jūsu ierīce jau ir inficēta ar ļaunprātīgu programmatūru.

Viens no galvenajiem Norton Secure VPN pakalpojuma trūkumiem ir tas, ka trūkst DNS un IPv6 aizsardzības pret noplūdi. Veicot savienojumu ar Norton serveri Lielbritānijā, mēs pārbaudījām IP un DNS noplūdes.

VPN veiksmīgi maskēja mūsu IPv4 adresi, bet atstāja mūsu IPv6 adresi atklātu:

Norton VPN noplūdes pārbaude

Kā tu redzi, mūsu patieso atrašanās vietu ASV caur mūsu IPv6 adresi noplūda Norton Secure VPN (ekrānuzņēmums ir melns). Rezultāts bija vienāds visās mūsu pārbaudītajās vietnēs.

Salīdzinājumam - tas izskatās pēc savienojuma ar NordVPN serveri Lielbritānijā:

nordvpn noplūdes pārbaudePateicoties uzlabotajai NordVPN aizsardzībai pret IPv6, mūsu IPv6 adrese ir pilnībā paslēpta no vietnēm, kuras mēs apmeklējam.

NordVPN ir arī vienīgais no diviem VPN, kam ir automātiskais nogalināšanas slēdzis, kas nodrošina jūsu datu drošību pat tad, ja pēkšņi pārtrūkst jūsu VPN savienojums.

VPN tīklā ir izvietoti vairāki speciāli serveri, kuriem varat pieslēgties papildu drošībai, ieskaitot norādītos serverus DoubleVPN un sīpols pa VPN, kas novirza jūsu satiksmi caur Toro tīklu.

Varat arī izmantot priekšrocības NordVPN novecojušie serveri lai slēptu faktu, ka izmantojat VPN, kas ir lieliski piemērots, lai droši apietu stingru cenzūru. Viņi pat var apiet Lielo Ķīnas ugunsmūri, kaut ko var sasniegt ļoti maz VPN.

Drošības un privātuma ieguvējs: NordVPN

Abi VPN nodrošinās jūsu datu drošību, kamēr pārlūkosit tīmekli, taču tikai NordVPN var pilnībā maskēt jūsu atrašanās vietu un aizsargāt jūsu privātumu. NordVPN piedāvā arī ievērojami uzlabotas drošības iespējas tiem, kas meklē visstingrāko aizsardzību.

Izmēģiniet NordVPN!

9. Galīgais spriedums

Norton Secure VPN izcēlās ar labu cīņu un labi darbojās daudzās mūsu kategorijās, taču tas nevarēja konkurēt ar spēkstaciju, kas ir NordVPN.

Katrā no mūsu astoņām kategorijām NordVPN izvirzījās priekšā kā skaidrs uzvarētājs. Norton Secure VPN ir pierādījis sevi kā uzticamu, lietotājam draudzīgu pakalpojumu, kas var aizsargāt jūsu datus no daudziem izplatītiem drošības draudiem, taču liela problēma ir fakts, ka tas ne vienmēr slēpj jūsu patieso atrašanās vietu..

Varbūt ir vērts padomāt Norton Secure VPN ja jūs meklējat vieglu VPN pakalpojumu, kas pievienots citiem Norton produktiem, piemēram, Norton pretvīrusu programmatūrai.

Bet galu galā VPN nespēja pilnībā aizsargāt mūsu privātumu un nevarēja sekot līdzi NordVPN plašais funkciju saraksts un pieejami ilgtermiņa abonēšanas plāni.

NordVPN vēlreiz pierādīja, kāpēc tas ir mūsu visaugstāk novērtētais VPN. Tā ir lieliska izvēle straumēšanai, straumēšanai, cenzūras apiešanai un tiešsaistes darbību drošībai un privātumam.

Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me