NEVAJADZĒT ASV VALDĪBA IEROBEŽOT MŪSU DATORUS – PĀRTRAUKT 41. PANTA IZMAIŅAS


Kas ir 41. noteikums un kā tas ietekmē jūs, dzīvojot ārpus ASV?

41. noteikums pilnvaro federālo maģistrātu tiesnešus izdot orderi tiesībaizsardzības iestāžu kratīšanai un arestēšanai. Bet tas satur svarīgu ierobežojumu: tas prasa valdībai saņemt orderi no tiesneša jurisdikcijā, kurā viņi vēlas veikt kratīšanu, izņemot noteiktus ierobežotus apstākļus. 41. panta grozījumi šo ierobežojumu mazinātu, ļaujot valdībai pieteikties uz orderiem vienā jurisdikcijā veikt attālinātu meklēšanu datoriem, kas atrodas citā. Izmaiņas tiks piemērotas:

  1. Kad kāds izmanto “tehnoloģiskos līdzekļus”, lai slēptu sava datora atrašanās vietu; vai
  2. Izpētot robottīklus, kur bojāti datori atrodas 5 vai vairāk rajonos.

50 organizācijas, ieskaitot sabiedrisko interešu grupas, privātuma rīku nodrošinātājus un interneta uzņēmumus, ir apvienojušās, lai paustu nostāju pret 41. noteikuma izmaiņām. VpnMentor sadarbībā ar noglobalwarrants.org vada globālos centienus atcelt ierosinātās izmaiņas 41. noteikumā. noglobalwarrants.org ir koncentrējies uz ASV pilsoņiem, mudinot viņus sazināties ar saviem kongresa pārstāvjiem. Globālajai izpratnei par noteikumu ir liela nozīme, jo ASV valdība varēs arī uzlauzt globālos lietotājus, izmantojot VPN vai Tor pārlūku. Tāpēc mēs esam tulkojuši oriģinālo “aicinājumu uz darbību” 26 valodās un ļoti cenšamies to izplatīt visā pasaulē.

noraidīt 41. noteikuma izmaiņas

Kas ir tik nepareizi ar 41. noteikuma izmaiņām??

Noteikumu izmaiņas varētu dramatiski palielināt tiesībaizsardzības iestāžu darbinieku uzlaušanas datoros. Tas ir tāpēc, ka izmaiņas ļaus gandrīz visiem valsts federālajiem maģistrātiem tiesnešiem izdot šos orderus. Tiesībaizsardzības iestādes var iepirkties forumā, atrodot visdraudzīgāko vai tehniski sarežģītāko miertiesnes Amerikas Savienotajās Valstīs, lai parakstītos uz šiem bīstamajiem orderiem..

Saskaņā ar šīm likumu izmaiņām gandrīz jebkura ASV rajona tiesneši varēja atļaut tiesībaizsardzības iestādēm attālināti meklēt vai ielauzties cilvēku datoros gadījumos, kad viņu privātuma aizsardzības tehnoloģija aizsedz datora atrašanās vietu.. Tas nozīmē, ka šīs noteikumu izmaiņas, iespējams, nesamērīgi ietekmēs tos, kurus visvairāk uztrauc privātums.

Daudzos gadījumos, miertiesneši, iespējams, neapzināti parakstīs orderus datoriem, kas atrodas visā pasaulē, ne tikai Amerikas Savienotajās Valstīs, neatkarīgi no citu valstu tiesiskās aizsardzības.

Noteikumu izmaiņas aicina tiesībaizsardzības iestādes meklēt viens orderis, lai attālināti meklētu tūkstošiem datoru- pārkāpjot ASV Konstitūcijas un starptautisko cilvēktiesību likuma Ceturtā grozījuma aizsardzības pasākumus.

Datorurķēšana - slepena iejaukšanās datoros, datu kopēšana, datu dzēšana vai koda izpilde - var radīt nopietnas sekas lietotājiem un viņu ierīcēm. Valdības aģents robottīklu izmeklēšanas laikā faktiski varēja nodarīt lielāku kaitējumu nevainīgu lietotāju datoriem nekā pats robottīkls. Ja Kongress kādreiz spers galēju soli, atļaujot valdības uzlauzšanu, tam jābūt stingri ierobežotam, kad šāda rīcība ir atļauta, un stingrai lietotāju aizsardzībai, kas atbilst ASV konstitūcijai un starptautiskajiem likumiem.

Ja ASV kongress nerīkosies, šis jaunais noteikumu atjauninājums vienkārši notiks stājas spēkā 2016. gada 1. decembrī. Tāpēc mums ir jāizsaka un jānoraida šo noteikumu izmaiņas. Kopīgojiet šo ziņu sociālajos tīklos un savā emuārā. Dalīties Facebook! vai čivināt

Ranga nodrošinātājs Mūsu vērtējums lietotājam
Redaktora izvēle 5,0 / 5
Lasīt pārskatu
Uzzināt vairāk Sāc >> Apmeklējiet vietni
2 4,9 / 5
Lasīt pārskatu
Uzzināt vairāk Sāc >> Apmeklējiet vietni
3 4,8 / 5
Lasīt pārskatu
Uzzināt vairāk Sāc >> Apmeklējiet vietni
4 4,8 / 5
Lasīt pārskatu
Uzzināt vairāk Sāc >> Apmeklējiet vietni
5 4,7 / 5
Lasīt pārskatu
Uzzināt vairāk Sāc >> Apmeklējiet vietni
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me