Labākās 5 BEZMAKSAS BEZMAKSAS Hola alternatīvas: ātrs un drošs 2020. gadā!


Būsim godīgi: “bezmaksas” un “VPN” gandrīz nekad nav laba kombinācija.

Protams, ir daži izņēmumi, taču Hola - kas ir vairākkārt licis saviem lietotājiem risku - noteikti nav viens no tiem. Tātad šeit ir 5 labākas un drošākas alternatīvas.

Īsā rokasgrāmata: bezmaksas VPN, kas jāizmanto Hola vietā

Ekspertu padoms: NordVPN - lai arī tas nav īsti bezmaksas, NordVPN 30 dienu naudas atdošanas garantija ļauj bez maksas izmēģināt vienu no labākajiem VPN līdz mēnesim.

 1. Vējraksts - šis bezmaksas VPN piedāvā pienācīgu ātrumu un ikmēneša 10 GB lielu datu pārsūtīšanu.
 2. TunnelBear - iespējams, visdraudzīgākais VPN, kas pieejams tur, un viens no populārākajiem bezmaksas VPN tirgū.
 3. paslēp mani - Šis ir viens no labākajiem bezmaksas VPN ar pienācīgu savienojuma ātrumu un 28 serveriem 22 dažādās valstīs.
 4. Uzticieties.Zone - šis VPN piedāvā 3 dienu bezmaksas versiju.
 5. Betternet - šo 100% bezmaksas VPN finansē reklāmas.

Kāpēc ne Hola? Jo tas nav droši

Holai vienkārši nevar uzticēties. Protams, tas ir bezmaksas, neierobežots un neizmanto reklāmas, un tas var likties vilinoši ... bet piesargāties.

Hola problēma ir tā, ka tā izmanto vienādranga sistēmu, kas nozīmē, ka jūs koplietojiet savu joslas platumu ar citiem lietotājiem. Lai gan tas noteikti palēnina savienojumu, tā ir vismazākā no jūsu problēmām.

Tā kā jūs kopīgojat arī savus IP adrese, jums nav iespējas kontrolēt, kādam nolūkam tas tiek izmantots - ļaujot jums to iegūt kāda cita rāpojošas (vai nelikumīgas!) tiešsaistes aktivitātes, kas izsekotas jūsu IP adresē. Ugh!

Papildus tam, Hola ir pakļāvis riskus tā lietotājiem. 2018. gada jūlijā populārais pakalpojums MyEtherWallet (MEW), ko izmanto, lai piekļūtu šifrēšanas makiem, apgalvoja, ka lietotāji, kuri piekļuvei pakalpojumam izmantoja Hola, ir pakļauti ļaunprātīga uzbrukuma riskam. Piecas stundas Hola tika uzlauzta, un tāpēc ikviens, kurš šajā laikā izmantoja Hola, lai piekļūtu MEW, bija plaši atvērts kriptovalūtas zādzībai..

Skumji, ka tā nebija pat vienīgā reize, kad Hola tika uzlauzts!

Šīs nopietnās drošības nepilnības ļāva mums šo VPN iekļaut VPN saraksta augšgalā, lai izvairītos no tā. Lai uzzinātu vairāk par to, kāpēc jums vajadzētu izvairīties no Holas, skatiet mūsu pilns Hola pārskats.

Vai jums ir piemērots bezmaksas VPN?

Bezmaksas VPN var šķist laba ideja. Patiešām nevēlaties dakšot vairāk naudas, tikai lai pārlūkotu internetu, un jums nav prātā, ja jūsu VPN parāda reklāmas. Varbūt jums nešķiet, ka jums patiešām ir nepieciešams virkne fantastisku premium funkciju.

Lai ko jūs izvēlētos darīt, noteikti to dariet pieņemt apzinātu lēmumu. Paturiet prātā, ka visiem uzņēmumiem ir jāpelna nauda. Kaut arī daži to varētu izdarīt līdz reklāmu rādīšana, citi varētu izmantot ēnīgākas metodes, piemēram, apdraudot jūsu privātumu un pārdodot savus datus. Izmantojot bezmaksas VPN, var arī šķist, ka savienojums ir kaitinoši lēns, joslas platums ir pārāk ierobežots, lai izdarītu to, ko vēlaties, vai arī jums nav piekļuves serveriem vajadzīgajā vietā..

Daudzi maksas VPN pakalpojumu piedāvājumi bezmaksas izmēģinājumi vai naudas atdošanas garantijas, tāpēc, ja jums vienkārši uz īsu brīdi ir nepieciešams VPN vai jums ir interese to izmēģināt, tas varētu būt jums ideāls risinājums. Mūsu eksperta padoms ir tāds, ka jūs izmantojat NordVPN.

Ekspertu padoms: izmantojiet NordVPN bez maksas 

NordVPN ir viens no labākajiem tur esošajiem VPN, jo tajā ir dažas no vismodernākajām funkcijām. Šis ir viens VPN, par kuru varat būt drošs, ka nekad netiks uzlauzts.

Ar Nord jūs varēsit baudīt neierobežotu straumēšanu un izcilu drošību, nepiesaistoties dārgam plānam.

Tā kā lēciens no bezmaksas VPN uz apmaksātu ne vienmēr ir vienkāršs, viņi piedāvā 30 dienu naudas atdošanas garantiju, neuzdodot nevienu jautājumu (Mēs ņēmām viņus pie viņu vārda - un tas darbojās!).

Kāpēc NordVPN tiek ierindots kā pirmais VPN?

 • Tas var konsekventi atbloķēt Netflix, lai jūs nekad nepalaistu garām nevienu epizodi
 • Tam ir vairāk nekā 5249 serveri 62 valstīs - neviens bezmaksas VPN nav pieejams šo numuru tuvumā
 • Tas garantē jums zibens ātru savienojuma ātrumu
 • Tam ir uzlaboti drošības protokoli, militāras pakāpes šifrēšana un slepkava
 • Tā neatrodas valstī, kas ietilpst Piecu acu alianse valstī, tāpēc tiek garantēta jūsu privātums.

Un, protams, atšķirībā no bezmaksas VPN - tajā ir 0 reklāmas, tajā nav žurnālu un nav upurēti jūsu dati vai privātums trešajām personām.

Izmēģiniet NordVPN bez riska

5 bezmaksas VPN, kas jāizmanto Hola vietā:

Neviens bezmaksas VPN nav ideāls, taču, ja neesat gatavs ieguldīt maksas pakalpojumā, tie ir tie pienācīgas iespējas, kuras jums vajadzētu izmantot. Mūsu eksperti ir paveikuši jūsu darbu un sastādījuši labāko sarakstu:

1. Vējraksts

Labākās 5 BEZMAKSAS BEZMAKSAS Hola alternatīvas: ātrs un drošs 2020. gadā!

Bezmaksas versijas plusi:

 • Pienācīgs ātrums
 • Dāsna 10 GB datu pārsūtīšana mēnesī

Bezmaksas versijas mīnusi:

 • Datu pārsūtīšana ir ierobežota
 • Jūs nesaņemat piekļuvi visiem viņu serveriem

Ja tai jābūt bez maksas, tai jābūt Windscribe. Tam ir diezgan labs ātrums, un kopumā tas ir diezgan uzticams: tas ir īsts VPN, nevis savienojums ar starpniekserveri, piemēram, Hola.

Lai tas nebūtu pieejams, datu pārsūtīšana ir ierobežota. Tomēr lietotāji saņem dāsnu 10 GB katru mēnesi, kas ļauj pienācīgā daudzumā pārlūkot un skatīties videoklipus, kuriem ir ierobežota atrašanās vieta.

Papildus datu pārsūtīšanas ierobežošanai Windscribe neļauj lietotājiem, kas nemaksā, piekļuvi visiem saviem serveriem, un tas var būt būtisks trūkums, tomēr, bezmaksas servera vietas joprojām piedāvā pienācīgu ātrumu.

Pro versija par saprātīgu cenu nodrošinās jums neierobežotu datu pārsūtīšanu un piekļuvi vairāk nekā 100 serveriem 50 dažādās valstīs.

Ja joprojām neesat pārliecināts, vai esat gatavs to izmēģināt, apskatiet šīs lietotāju atsauksmes.

GET BEZMAKSAS VPN

2. TunnelBear

Labākās 5 BEZMAKSAS BEZMAKSAS Hola alternatīvas: ātrs un drošs 2020. gadā!

Bezmaksas versijas plusi:

 • Lietotāju draudzīgs
 • Nav uznirstošo sludinājumu
 • Nav mežizstrādes

Bezmaksas versijas mīnusi:

 • Mēneša limits 500 MB
 • Ierobežota servera piekļuve
 • Nedarbojas labi ar Netflix

TunnelBear, iespējams, ir pieejams lietotājam draudzīgākais bezmaksas VPN, ar vienkāršām lietotnēm operētājsistēmai MacOS, Windows un visām mobilajām ierīcēm. Tam ir arī plašs serveru klāsts visā pasaulē, lai nodrošinātu trafika datu vienmērīgu maršrutēšanu visur no Norvēģijas uz Honkongu, taču Indijas un Austrālijas mezgli ir ierobežoti bezmaksas VPN versijā..

par laimi, bezmaksas versijā nav tādu kaitinošu uznirstošo reklāmu, kādas atrodat Hola.

TunnelBear sola, ka netiks reģistrēta satiksme un tiks nodrošināta augstas kvalitātes šifrēšana. Bezmaksas versijas lielais trūkums ir tāds, ka jūs esat ierobežots līdz 500 MB mēnesī (turklāt tas nedarbojas labi ar Netflix). Tas padara to bezjēdzīgu, ja jūs mēģināt apiet geoblokus un straumēt video. Neskatoties uz to, tas ir viens no populārākajiem bezmaksas VPN tirgū.

Piemaksu versija piedāvā neierobežotu datu pārsūtīšanu un piekļuvi serveriem vairāk nekā 20 valstīs.

GET BEZMAKSAS VPN

3. hide.me

Labākās 5 BEZMAKSAS BEZMAKSAS Hola alternatīvas: ātrs un drošs 2020. gadā!

Bezmaksas versijas plusi:

 • Nav reklāmu
 • Nav mežizstrādes
 • Pilns klientu atbalsts

Bezmaksas versijas mīnusi:

 • Mēneša limits 2GB datu pārsūtīšanai
 • Nav piekļuves OpenVPN
 • Vienā kontā ir tikai viena ierīce

Hide.me ir vēl viens viens no labākajiem pieejamajiem bezmaksas VPN, ar 28 serveriem 22 valstīs. Drošība tiek garantēta ar OpenVPN šifrēšanu, un savienojuma ātrums ir pienācīgs.

Tur ir 2 GB datu pārsūtīšanas ierobežojums mēnesī par bezmaksas pakalpojumu. Tas noteikti būs pietiekami, ja, izmantojot publisku tīklāju, jums vienkārši vajadzēs atbloķēt dažas vietnes vai iegūt kādu privātumu. Un jūs varat šeit uzziniet, ko par to domā reālie lietotāji.

Piemaksu versija jums dos neierobežots joslas platums, premium atbalsts, un piecas ierīces vienā savienojumā - visas ar 30 dienu naudas atdošanas garantija.

GET BEZMAKSAS VPN

4. Uzticieties.Zone

Uzticieties.Zone

Bezmaksas versijas plusi:

 • Neierobežots joslas platums
 • 111 servera atrašanās vietas
 • Lai reģistrētos, nav nepieciešama personīga informācija

Bezmaksas versijas mīnusi:

 • Jūs to varat izmantot tikai trīs dienas
 • 1 GB datu pārsūtīšanas ierobežojums
 • Vienā kontā ir tikai viena ierīce

Trust.Zone, uz Seišelu salām balstītam VPN pakalpojumu sniedzējam, kurš neuzglabā jebkāda veida žurnālus, ir labs bezmaksas klients. Tas piedāvā piekļuvi vietnei serveri vairāk nekā 100 vietās, un ar 256 bitu AES šifrēšanas un iznīcināšanas slēdzi tas ir īpaši drošs. Šķiet, ka lietotājiem tas patīk.

Trust.Zone, lai reģistrētos bezmaksas versijai, nav nepieciešami nekādi vārdi vai personīga informācija - tikai e-pasta adrese. Lielais šī bezmaksas VPN trūkums ir tas to var izmantot tikai trīs dienas.

Ja izlemjat, ka vēlaties to turpināt izmantot, maksas versija ļauj veikt ne vairāk kā trīs vienlaicīgus savienojumus, piekļuvi serveriem 120+ vietās un neierobežotu servera maiņu.

GET BEZMAKSAS VPN

5. Betternet

Labākās 5 BEZMAKSAS BEZMAKSAS Hola alternatīvas: ātrs un drošs 2020. gadā!

Bezmaksas versijas plusi:

 • Viegli izmantot
 • Reģistrācija nav nepieciešama

Bezmaksas versijas mīnusi:

 • Atbalsta reklāmas

Betternet ir 100% bezmaksas VPN, nopelnot naudu, piedāvājot bezmaksas sponsorētās lietotnes un videoreklāmas. Viņiem praktiski nav žurnālu (izņemot savienojuma žurnālus), tiem nav datu ierobežojumu, un viņu pakalpojums ir draudzīgs, padarot tos par lietotāju iecienīta izvēle.

Atšķirībā no Holas, jūs nedalīsit savu joslas platumu vai IP adresi ar citiem lietotājiem.

GET BEZMAKSAS VPN

Galvas un galvas salīdzinājums

Hola Vējraksts TunnelBear paslēp mani Uzticieties.Zone Betternet
Pamatīpašības
Serveru atrašanās vietas (valstu skaits) 300 19 20 27 30 10
Serveru skaits Nav serveru, P2P 20 100 123. lpp 50
IP adrešu skaits 117 miljoni 1000 200
Vai tur žurnālus? Daļēji
Ietver Kill Switch?
Ierīces vienā licencē 1 Neierobežots 5 5 3 1
Tīkla tips Vienādranga vai servera Serveris Serveris Serveris Serveris Serveris
Galvenā mītne Izraēla Kanāda Kanāda Malaizija Seišelu salas Kanāda
Bezmaksas / apmaksāts Vienādranga: bezmaksas, iOS / Android / serveris: apmaksāts Bezmaksas & Apmaksāts Bezmaksas & Apmaksāts Bezmaksas & Apmaksāts Apmaksāts Bezmaksas & Apmaksāts
Atbalstītās platformas
Windows
Mac Tikai kā pārlūka paplašinājums
Android
iOS
Pārlūkprogrammas Chrome, Opera, FireFox Chrome, Opera, FireFox Chrome, Opera Chrome, FireFox
Maršrutētāji
Spēļu konsoles
Viedie televizori
Cits: Ubuntu, Synology NAS Ubuntu, kazenes Ubuntu, Mint 17.1, DD-WRT, Windows Mobile

Esat ieinteresēts izmēģināt premium VPN? Noklikšķiniet šeit par labāko labāko sarakstu un mūsu godīgajiem pārskatiem par katru no tiem.

Apskatiet zemāk esošo tabulu, lai uzzinātu šobrīd visvairāk ieteiktos apmaksātos VPN:

Ranga nodrošinātājs Mūsu vērtējums lietotājam
Redaktora izvēle 5,0 / 5
Lasīt pārskatu
Uzzināt vairāk Sāc >> Apmeklējiet vietni
2 4,9 / 5
Lasīt pārskatu
Uzzināt vairāk Sāc >> Apmeklējiet vietni
3 4,8 / 5
Lasīt pārskatu
Uzzināt vairāk Sāc >> Apmeklējiet vietni
4 4,8 / 5
Lasīt pārskatu
Uzzināt vairāk Sāc >> Apmeklējiet vietni
5 4,7 / 5
Lasīt pārskatu
Uzzināt vairāk Sāc >> Apmeklējiet vietni

Jums varētu patikt arī:

 • 6 labākie BEZMAKSAS VPN pakalpojumi - tos ir droši lietot
 • Bezmaksas VPN lejupielāde - 5 labākie VPN 2020. gadam
 • Bezmaksas VPN vs apmaksāts VPN - kas jums ir piemērots
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me