Labākie VPN sargsuņiem 2


Kopš pirmā sargsuņu izlaišanas 2014. gadā, daudzi spēles fani vienojās, ka tā uztver sevi pārāk nopietni. Galvenais varonis Aidens Pērčijs izskatījās kā dusmīgs vīrietis lielizmēra jakā. Turklāt tās Čikāgas stāsts bija pelēkā krāsā apmākuša metropole. Neskatoties uz to, ka tā bija lieliska spēle kopumā, daudzi spēļu entuziasti uzskatīja, ka tai nav pietiekami daudz rakstura. Jaunā Watch Dogs 2 mērķis ir labot šo problēmu.

Ievadiet pilnīgi jaunus sargsuņus 2

Watch Dogs 2 ir svaiga gaisa elpa ar pavisam jaunu varoni, kuru sauc Marcus Holloway. Kamēr Markuss joprojām ir hakeris, viņš ne tikai cenšas atriebties par ģimenes nāvi. Drīzāk viņš vienkārši vēlas būt brīvs no amorālās drošības sistēmas, kas vāc datus no visiem civiliedzīvotājiem, un pēc tam viņus sarindo, pamatojoties uz viņu varbūtību izdarīt noziegumus. Tas ir ļoti interesants sižets, kuru jūs noteikti izbaudīsit, tiklīdz būsit pamēģinājuši spēli.

Watch Dogs 2 patiešām izceļas, izvirzot vienu no labākajiem hakerēšanas aspektiem, kas vienkārši ir radošs. Spēlētājiem tagad ir visi nepieciešamie rīki, lai formulētu savus ceļus brīvajā pasaulē un nejustos spiesti veikt dažus iepriekš noteiktus soļus. Tā ir daudz iespaidīgāka spēļu pieredze, un salīdzinājumā ar pirmo versiju jūs jūtaties labāk kontrolēt hacks un iznākumus. Tas izskaidro, kāpēc daudzi cilvēki ir ļoti satraukti, lai iegūtu savu roku šajā spēlē.

Otra milzīgā teritorija, kas ir uzlabota, ir jaunas pilsētas ieviešana. Sanfrancisko līcis ir nevainojami atveidots, un to ir vienkārši krāšņi aplūkot. Tā ir milzīga atvērta pasaule, kurā varat iesaistīties riskantās automašīnu pakaļdzīšanās galvenajās Sanfrancisko ielās, iefiltrēties Silikona ielejas vismodernākajos birojos un šķērsot dinamiskas Oaklandes apkaimes. Paredzams, ka spēle saņems ļoti pozitīvas atsauksmes no tās dedzīgajiem faniem.

Kāpēc jums ir nepieciešams labs VPN sargsuņiem 2

Tiešsaistes spēles mūsdienās ir kļuvušas ļoti populāras, jo daudzi cilvēki vēlas bagātīgāku vairāku spēlētāju pieredzi. Neskatoties uz to, jums ir jāpārliecinās, ka, sākot tiešsaistes spēli, tiek aizsargāta jūsu identitāte un personiskā informācija. Šeit nāk labs spēļu VPN, un tas var piedāvāt arī šādas priekšrocības.

  • Atbloķējiet Watch Dogs 2 un spēlējiet to no jebkuras vietas.
  • Glabājiet visus savus personas datus tiešsaistē.
  • Aizsargā jūsu mašīnu no DDoS uzbrukumiem
  • Lielāks savienojuma ātrums, kas samazina kopējo nobīdi
  • Slēpiet savu IP adresi, lai neviens jūs nevarētu izsekot.

Šie sarunu suņiem 2 ir vislabākie VPN:

Ranga nodrošinātājs Mūsu vērtējums lietotājam
Redaktora izvēle 5,0 / 5
Lasīt pārskatu
Uzzināt vairāk Sāc >> Apmeklējiet vietni
2 4,9 / 5
Lasīt pārskatu
Uzzināt vairāk Sāc >> Apmeklējiet vietni
3 4,8 / 5
Lasīt pārskatu
Uzzināt vairāk Sāc >> Apmeklējiet vietni
4 4,8 / 5
Lasīt pārskatu
Uzzināt vairāk Sāc >> Apmeklējiet vietni
5 4,7 / 5
Lasīt pārskatu
Uzzināt vairāk Sāc >> Apmeklējiet vietni
Brayan Jackson Administrator
Candidate of Science in Informatics. VPN Configuration Wizard. Has been using the VPN for 5 years. Works as a specialist in a company setting up the Internet.
follow me