Labākie VPN, kurus jūs nekad neesat dzirdējis


Veiciet vienkāršu labāko VPN meklēšanu tiešsaistē, un jūs atradīsit noteiktus VPN pakalpojumus, kas ir uzskaitīti gandrīz visās pārskatīšanas vietnēs un emuāros..

Lai gan viņi sniedz lieliskus pakalpojumus, patiesība ir tāda, ka viņiem ir savas filiāļu programmas, lai pārliecinātos, ka tās tiek tirgotas pareizajās vietās. Lai kļūtu par labāko pakalpojumu sniedzēju, jums jāpiedāvā vislabākie pakalpojumi un labi sevi jātirgo. Un šie VPN to visu izdara.

Bet kā ir ar VPN, kas sniedz labus pakalpojumus, bet nemaksā par mārketingu - tos, kas ir paslēpti no sabiedrības acīm? Ir vairāki labi VPN, kas ir pelnījuši atzinību, taču, tā kā viņi nemaksā par saistītajām programmām, par tiem nav dzirdējis daudz cilvēku.

Šeit ir 5 populārākie VPN, kas nemaksā komisiju.

1. ProtonVPN Labākie VPN, kurus jūs nekad neesat dzirdējis

Ar neierobežotu joslas platumu, P2P atbalstu, 10 Gbit serveriem, iespēju izveidot savienojumu līdz 10 ierīcēm un profesionālu atbalstu, Protons piedāvā to, ko lielie zēni piedāvā.

Protons bija pazīstams ar pasaules lielākā drošā e-pasta pakalpojuma sniegšanu, un tagad viņiem ir arī savs VPN pakalpojums.

ProtonMail 2014. gadā uzsāka zinātnieku un inženieru komanda, kas satikās un pārrunāja drošības jautājumus MIT un CERT. Viņu e-pasts ātri kļuva populārs miljoniem, tostarp žurnālistiem, aktīvistiem un uzņēmējiem.

Proton komanda ir veltīta cīņai pret cenzūru, masveida uzraudzību un tiešsaistes drošības draudiem.

Labākie VPN, kurus jūs nekad neesat dzirdējis 

Kad izveidojat savienojumu ar ProtonVPN, trafiks tiek novirzīts caur vairākiem drošiem servera serveriem, pirms tas atstāj privāto tīklu, padarot neiespējamu atsevišķu lietotāju datu izsekošanu. Šie serveri atrodas Zviedrijā, Islandē un Šveicē, kur ir stingri privātuma likumi, tāpēc valdība nevar pieprasīt viņu informāciju.

Katru reizi, kad izveidojat sesiju, jūs saņemat jaunu šifrēšanas atslēgu, tāpēc pat ja viena atslēga tiek apdraudēta, to nevar izmantot, lai atšifrētu citu datplūsmu no iepriekšējām sesijām. Viņiem ir arī AES-256 bitu šifrēšana, 2048 bitu RSA atslēgu apmaiņa un HMAC-SHA256 ziņojumu autentifikācija..

Kaut arī ProtonVPN ir daži trūkumi - tam ir serveri tikai 14 valstīs, un tas atbalsta tikai OpenVPN. Jūs nevarat izmantot ProtonVPN ar PPTP un L2TP. Tas tiek darīts, lai nodrošinātu, ka tīkls ir pilnībā privāts, jo OpenVPN ir visdrošākais. Tas ne vienmēr ir ērti, bet droši. Ja jūs joprojām nosverat plusus un mīnusus, šie lietotāju pārskati var palīdzēt jums izlemt, vai ProtonVPN ir paredzēts jums. 

Bezmaksas: Jā
Ātrums: labs (ierobežots bezmaksas versijai)
P2P / Torrent: Jā

 Skatīt piedāvājumus

2. BetternetLabākie VPN, kurus jūs nekad neesat dzirdējis

Betternet ir bezmaksas VPN pakalpojums, un jums pat nav jāreģistrējas. Tas ir kaut kas tāds, ko jūs neatrastos citos labākajos VPN. Tas darbojas daudzās ierīcēs un nerāda reklāmas tāpat kā citi bezmaksas VPN.

Viņiem ir ļoti atšķirīgs un unikāls naudas nopelnīšanas veids. Kad instalēsit viņu mobilo lietotni, tai būs poga “instalēt lietotni”. Noklikšķinot uz šīs pogas, tas parādīs lietotņu ieteikumus. Instalējot kādu no viņu ieteiktajām lietotnēm, viņi nopelnīs naudu. Un, ja nevēlaties instalēt lietotni, varat noklikšķināt uz pogas “Noskatīties video un izveidot savienojumu”. Tādējādi tālrunī tiks atskaņots īss video. Katru reizi, kad skatāties video, Betternet nopelna naudu.

Labākie VPN, kurus jūs nekad neesat dzirdējis

Šī ir abpusēji izdevīga situācija - jūs nemaksājat naudu vai neredzat uzbudinošas uznirstošās reklāmas.

Viņiem ir arī premium modelis. Tā kā bezmaksas modelis var radīt tikai pietiekami daudz naudas, lai uzturētu serverus, viņi ir nākuši klajā ar premium programmu, kas sedz cilvēkresursu, jaunu atrašanās vietu un speciālu serveru izmaksas.

Betternet piedāvā vairākas nozīmīgas platformas. Bezmaksas lietotājiem piedāvātais ātrums ir pienācīgs. Ja vēlaties ātru savienojumu, jums būs jāpārslēdzas uz viņu Premium kontu. Kopumā tas ir pienācīgs bezmaksas VPN, kas lietotājiem nerāda nepatīkamus uznirstošos logus un lapas lapas. Lai uzzinātu, ko klienti patiesībā domā, noklikšķiniet šeit.

Bezmaksas: Jā
Ātrums: Pienācīgs
P2P / Torrent: Jā

 Skatīt piedāvājumus

3. Privāta piekļuve internetam (PIA)Labākie VPN, kurus jūs nekad neesat dzirdējis

Patiesību sakot, mēs nebūtu pārsteigti, ja jūs iepriekš būtu dzirdējuši par VIP. Galu galā tas ir viens no vispopulārākajiem VPN. Bet tas, kas padara PIA tik īpašu (un kāpēc mēs to šeit pievienojām), ir tas, ka viņi daudz neveic mārketingā vai reklāmā. Protams, viņiem ir saistīta programma, taču tai nav liela komisijas maksa.

PIA popularitātes iemesls ir tas, ka tas ir lielisks produkts, un vārds mutiski to ir aizvedis tik tālu.

Labākie VPN, kurus jūs nekad neesat dzirdējis

PIA nav bezmaksas, un tam ir tikai 7 dienu naudas atdošanas garantija, taču viņiem ir daudz laimīgu klientu.

Vienīgās vietas, kur PIA iztrūkst, ir ātrums un nespēja atbloķēt populāras straumēšanas vietnes (piemēram, Netflix un Hulu), taču drošības apsvērumu dēļ tas ir neticami. Turklāt jūs varat straumēt noteiktos serveros.

Bezmaksas: Nē
Ātrums: labs
P2P / Torrent: Jā

 Skatīt piedāvājumus

4. Privātais tunelis Labākie VPN, kurus jūs nekad neesat dzirdējis

Privātais tunelis ir OpenVPN pamatlicējs un drīzāk ir privātuma iniciatīva, nevis parasts VPN sniedzējs. Tā kā tas ir saistīts ar OpenVPN, tas tiek uzskatīts par uzticamu un uzticamu VPN.

Iepriekš tas bija pazīstams ar cenu noteikšanu, izmantojot datus, taču tagad tas ir mainījis cenu plānus. Viņi piedāvā divus plānus - fiksētu un elastīgu, un atšķirība tajos ir saistīta ar ierīču skaitu, kuras vēlaties pievienot.

Labākie VPN, kurus jūs nekad neesat dzirdējis 

Abonējot, jūs saņemat privātus tuneļus daudzās valstīs. Viņiem ir 128 bitu AES GCM šifrēšana un tie ļauj neierobežoti pārslēgt serveri. Viņi arī piedāvā neierobežotu ātrumu un nulles reģistrēšanas politiku.

Tas piedāvā lietotnes vairākām lielām platformām. Lai gan nav nevienas lietotnes operētājsistēmai Linux, to var iestatīt manuāli. Varat arī izmēģināt to 7 dienas bez maksas. Vai arī pārbaudiet, kas viņu klientiem ir sakāms par privāto tuneli.

Bezmaksas: Nē, taču ir pieejams 7 dienu izmēģinājuma piedāvājums
Ātrums: Pienācīgs
P2P / Torrent: Jā

 Skatīt piedāvājumus

5. Laternas Labākie VPN, kurus jūs nekad neesat dzirdējis

Laternas ir bezmaksas pakalpojums ar ierobežotu ātrumu. Tās mērķis ir ļaut jums piekļūt bloķētam saturam. Laterna kļūst aktīva tikai tad, kad redz bloķētu vietni. Tas neslēpj jūsu IP parastajām vietnēm. Ja jūsu ISP ir bloķējis noteiktas vietnes, Lantern ļaus jums tās apmeklēt bez jebkādas cenzūras. Tas darbojas kā starpniekserveris un novirza jūsu savienojumu caur citu serveri. Starpniekservera savienojumi tiek nodrošināti ar HTTPS (TLS). Ja, pārlūkojot internetu, vēlaties būt anonīms, jums vajadzētu apsvērt iespēju izmantot Tor.

Laternas rīks ir īpaši viegls, un to var ātri lejupielādēt pat lēnā savienojumā. Izmantojot bezmaksas kontu, jūs saņemat 500 MB bezmaksas ikmēneša datu izmantošanu. Lai iegūtu ātru ātrumu un neierobežotu datu daudzumu, jums ir jāiegūst Pro konts.

Labākie VPN, kurus jūs nekad neesat dzirdējis

Pro savienojums arī atvērs šifrētus HTTPS savienojumus, atverot starpniekservera vietni. Turklāt Pro bloķēs visas reklāmas, piedāvās neierobežotu datu izmantošanu un ļaus vienlaikus izveidot savienojumu ar trim ierīcēm. Tas ļauj jums apmeklēt atvērto internetu un apiet ugunsmūrus un cenzūru. Uzziniet vairāk par to, ko lietotāji domā par Laternu.

Bezmaksas: Jā
Ātrums: labs (ierobežots bezmaksas versijai)
P2P / Torrent: Jā

 Skatīt piedāvājumus

Secinājums

Lai gan jūs, iespējams, atradīsit tikai dažus VPN nosaukumus, kas minēti visā internetā, patiesība ir tāda, ka ir daudz labu VPN uzņēmumu, kas darbojas, lai par viņiem netiktu dzirdēti. Izmēģiniet dažus šeit minētos VPN - jums tie varētu patikt.

Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me