Labākie VPN, kas skatīsies Disney + jebkur 2020. gadā


Vai esat noskatījies visas iecienītās Disney, Pixar, Marvel un Star Wars filmas pazūd no Netflix?

Labā ziņa ir tā, ka visas šīs klasikas un jaunie izdevumi tagad ir atrodami Disney Plus.

Sliktā ziņa ir tā Disney + pašlaik ir pieejams tikai ASV, Kanādā, Nīderlandē, Austrālijā, Jaunzēlandē un Puertoriko.

Plānots pakalpojumu paplašināt arī dažās Eiropas un Latīņamerikas valstīs, taču tas vēl kādu laiku nebūs izveidots.

Tagad, Disney Plus ģeobloķē tā saturu visās tajās sešās valstīs.

Ja nevēlaties gaidīt vai ja jūsu valstij vispār nav izlaiduma datuma, man ir atbilde.

VPN var atbloķēt Disney Plus jums neatkarīgi no atrašanās vietas pasaulē.

Pārbaudot vairāk nekā 15 labākos VPN, es atradu trīs galvenie VPN par Disney atbloķēšanu un straumēšanu+. 

Esmu pārbaudījis katru no tiem ātruma, uzticamības, pieejamības un drošības dēļ, lai jūs varētu būt drošs, ka viņi jums palīdzēs atveriet pilnīgi jaunu Disney Plus satura pasauli.

Īsā rokasgrāmata - kā reģistrēties Disney Plus

 1. Izvēlieties VPN ar serveriem jebkurā no sešām valstīm, kur ir pieejams Disney +. NordVPN ir mans favorīts, jo tas ir labākais straumēšanas un drošības VPN.
 2. Lejupielādējiet izvēlētās ierīces VPN lietotni.
 3. Izveidojiet savienojumu ar serveri ASV, Kanādā, Nīderlandē, Austrālijā, Jaunzēlandē vai Puertoriko. Es iesaku izvēlēties valsti, kas ir vistuvāk jūsu reālajai atrašanās vietai, lai garantētu vislabāko ātrumu.
 4. Dodieties uz vietni Disney +, izvēlieties abonementu un izbaudiet!

Kāpēc jums ir nepieciešams VPN, lai skatītos Disney Plus

Disney + ir salīdzinoši jauns straumēšanas pakalpojums. Tā joprojām risina sarunas par licencēšanas līgumiem dažādām valstīm.

Kamēr nav noslēgti līgumi, Disney + nevar straumēt skatītājiem valstīs ārpus ASV, Kanādas, Nīderlandes, Austrālijas un Jaunzēlandes.

Lai neļautu nevienam citam noregulēties, Disney Plus ir jānobloķē tā saturs.

Ģeogrāfiskie bloki izmanto jūsu IP adresi, lai noteiktu jūsu atrašanās vietu. Ja jūsu IP adrese rāda, ka atrodaties valstī, kur Disney + nav pieejams, jūsu piekļuve ir bloķēta.

VPN palīdz apiet ģeogrāfiskos ierobežojumus izmantojot ģeogrāfiskā krāpšana. Tas novirza jūsu trafiku caur vienu no saviem serveriem tā, lai VPN servera IP adrese būtu maskē savu IP adresi.

Viss, kas jums jādara, ir izveidojiet savienojumu ar VPN serveri vienā no sešām valstīm, kur ir pieejams Disney Plus. Tas liek viltotajiem straumēšanas pakalpojumiem domāt, kur atrodaties, un Disnejam+ atbloķē visu tā saturu.

Ko vajadzētu pievērst uzmanību Disney Plus VPN

Diemžēl, ne katrs VPN var apiet Disney Plus ģeogrāfiskos ierobežojumus.

Jums nepieciešams premium VPN ar izcilu atbloķēšanas spējas, ātrs ātrums, laba savietojamība un ūdensnecaurlaidīga drošība.

Uzticamība

Lai ticami atbloķētu Disney +, jūsu VPN ir nepieciešams liels, pastāvīgi atjaunināts serveru tīkls. 

Straumēšanas vietnes, piemēram, Disney Plus, bieži izmanto starpniekservera vai VPN detektorus, lai neļautu jums meklēt citu valsti. Tikai labākie VPN ar lielākie tīkli spēj pietiekami ātri atjaunināt savus serverus, lai pārspētu anti-VPN pasākumus.

Pārliecinies, ka tu izvēlieties VPN, kurai ir serveri vismaz vienā no valstīm, kur ir pieejams Disney +: ASV, Kanāda, Nīderlande, Austrālija un Jaunzēlande.

Jo vairāk serveru VPN ir katrā valstī, jo ticamāka tā ir Disney atbloķēšana+.

Ātrums

Tev vajag īpaši ātrs savienojums, lai straumētu Disney Plus bez jebkādas buferizācijas vai kavēšanās.

Daži no mazākiem vai bezmaksas VPN serveriem ir ierobežots skaits vai apzināti samazināts ātrums. Viņi palēnina jūsu savienojumu, lai jūs nevarētu veiksmīgi straumēt.

Pārliecinies, ka tu izvēlieties VPN, kas piedāvā ātru ātrumu, kas var sekot jūsu straumēšanas kārtībai. 

Visu manu trīs galvenie ieteikumi dodiet jums ātru ātrumu, lai jūs varētu izbaudi Disney + buferšķīdumu.

Saderība

Disney + ir paredzētas lietotnes spēļu konsoles, viedie televizori un mobilās ierīces, kā arī tās ir pieejamas pārlūkā.

Lai maksimāli izmantotu abonementu, jūsu VPN jābūt saderīgam ar pēc iespējas vairāk ierīcēm. Uzmanieties no maršrutētāja saderības, lai jūs varētu izmantot savu VPN, lai straumētu Disney Plus savā viedajā televizorā vai spēļu konsolē.

Atļauj arī labākie VPN vairāki vienlaicīgi savienojumi.

Disney Plus vienlaikus var straumēt četrās ierīcēs. Ja jūsu VPN tam atbilst, varat to izdarīt instalējiet to un straumējiet sev vēlamā veidā–Vai dāvinat Disney + dāvanu saviem draugiem un ģimenes locekļiem bez papildu maksas.

Drošība

VPN var darīt daudz vairāk nekā apiet geoblokus. Kad VPN novirza jūsu trafiku, tas arī notiek šifrē jūsu savienojumu.

Datu šifrēšana ir noderīga vairākos veidos. Pirmkārt, neviens nevar jūs spiegot vai izsekot jums tiešsaistē kamēr esat izveidojis savienojumu ar savu VPN. Tas ietver sociālo mediju vietnes un reklāmu izsekotājus, kā arī ļaundabīgākas trešās puses, piemēram, hakerus.

Tas arī neļauj jūsu interneta pakalpojumu sniedzējam (ISP) pārraudzīt jūsu tiešsaistes aktivitātes. 

Ja strādājat ar interneta pakalpojumu sniedzēju, kurš straumēšanas laikā apzināti samazina ātrumu, VPN var palīdzēt. Ja jūsu ISP nevar redzēt, ko jūs darāt, tas nevar jūs palēnināt. 

3 labākie VPN, lai skatītos Disney Plus

1. NordVPN

NordVPN

NordVPN vienmēr ir mana pirmā izvēle straumēšanai. Tās milzīgais globālais tīkls 5 200+ serveri 59 valstīs padara to fantastisku plkst apejot ģeogrāfiskos blokus. 

Tam ir 1 500+ serveru ASV, 360+ Kanādā, 270+ Nīderlandē, 250+ Austrālijā un 40+ Jaunzēlandē. Tas ir vairāk nekā pietiekami, lai garantējiet, ka vienmēr varat atbloķēt Disney Plus.

SmartPlay DNS tehnoloģija nozīmē, ka tā var arī droši darboties atbloķējiet citas galvenās straumēšanas vietnes piemēram, Netflix, HBO GO, BBC iPlayer, Hulu un daudz ko citu.

Lielais NordVPN tīkls nozīmē ātru ātrumu. Straumēt Disney + ir ātri un viegli, bez buferizācijas.

Aptumšoti serveri bloķējiet ISP no jūsu VPN lietošanas uzraudzības tāpēc arī tas nevar kavēt jūsu ātrumu.

Pie citiem drošības elementiem pieder militārā līmeņa 256 bitu AES šifrēšana, slēdzis, aizsardzība pret DNS noplūdi un stingra politika bez reģistrēšanas. Visas šīs uzlabotās funkcijas darbojas kopā, lai to garantētu jūsu privātā informācija nekad netiek noplūdināta, saglabāta vai pārdota, un jūsu tiešsaistes darbība paliek anonīma.

Ir pat reklāmas un ļaunprātīgas programmatūras bloķētājs pateicoties NordVPN inovatīvajam CyberSec tehnoloģija. Šī funkcija neatļauj ļaunprātīgām vietnēm piekļūt jūsu ierīcēm, reklāmprogrammatūru, izpirktās programmatūras un cita kaitīga satura glabāšana līcī.

NordVPN ļauj jums līdz seši vienlaicīgi savienojumi, lai jūs varētu maksimāli izmantot savu Disney Plus abonementu. Tas ir saderīgs arī ar visām galvenajām platformām un ierīcēm.

Neņemiet vērā tikai manu vārdu, bet mūsu pilna garuma NordVPN apskats piekrīt man! Jūs pat varat pārbaudīt pakalpojumu sev a 30 dienu naudas atdošanas garantija.

 • 5 200+ globālie serveri, ieskaitot piecas ar Disney Plus saderīgas valstis
 • SmartPlay DNS drošai atbloķēšanai
 • Īpaši ātrs ātrums
 • Militāras pakāpes šifrēšana un CyberSec drošības elementi
 • Nepieteikšanās politika
 • Seši vienlaicīgi savienojumi
 • 30 dienu naudas atdošanas garantija
 • 24/7 tiešsaistes tērzēšanas atbalsts
 • Darbojas ar: Disney +, Netflix, Hulu, BBC iPlayer, Amazon Prime Video, HBO GO, SKY GO
 • Savietojams ar: Windows, macOS, Android, iOS, Linux, Chrome, Firefox, maršrutētājiem

Straumējiet Disney Plus ar NordVPN!

2. ExpressVPN

ExpressVPN ierīces

Mēs nesen pārbaudīja labākos VPN, lai atrastu ātrāko. ExpressVPN iznāca pāri visam.

Tas mēnesī jums var maksāt nedaudz vairāk nekā citi pakalpojumi, bet tas ir tā pareiza izvēle, ja vērtējat zibens ātrumus. 

ExpressVPN ir iespaidīgs 3000 un vairāk serveru 160 vietās visā pasaulē. Tie ietver 28 atrašanās vietas ASV, 6 Austrālijā, 5 Kanādā, 5 Nīderlandē un 1 Jaunzēlandē - jums ir daudz iespēju Disney atbloķēšanai+.

Es arī varēju izmantojiet ExpressVPN, lai atbloķētu visus pārējos straumēšanas pakalpojumus Es pārbaudīju, ieskaitot Netflix un Amazon Prime Video.

ExpressVPN garantē jūsu privātumu un anonimitāti ar vairākām pasaules klases drošības funkcijām. Militārā līmeņa šifrēšana atbilst slepkavības slēdzim un gan DNS, gan IPv6 aizsardzībai pret noplūdi novērstu jūsu IP adreses iedarbību.

Izmanto arī tā serveru centrus TrustedServer tehnoloģija visu serveru tīrīšanai katru reizi, kad tie izslēdzas. Pievienojiet stingra politika bez reģistrēšanās un jūs varat būt pārliecināti ExpressVPN nekad reģistrē vai nenodod jūsu datus.

ExpressVPN var instalēt un izmantot līdz piecas ierīces tajā pašā laikā. Tas ir savietojams ar visiem pārlūkiem un platformām, kuras esmu pārbaudījis.

Mūsu visaptverošs ExpressVPN pārskats stāsta visu citu, kas jums jāzina. Varat arī pats izdomāt, kad to izmēģināt a 30 dienu naudas atdošanas garantija.

 • 5700+ serveri 90 valstīs, tostarp ASV, Kanādā, Nīderlandē, Austrālijā un Jaunzēlandē
 • Straumēšana bez bufera ar ātrāko jebkura VPN ātrumu
 • 256 bitu AES šifrēšana
 • TrustedServer tehnoloģija
 • Nulles žurnālu politika
 • Pieci vienlaicīgi savienojumi
 • 30 dienu naudas atdošanas garantija
 • Pieejama 24/7 tiešraide
 • Darbojas ar: Disney +, Netflix, Amazon Prime Video, Hulu, HBO GO, BBC iPlayer, Sling TV
 • Savietojams ar: Windows, macOS, iOS, Android, Linux, Chromebook, maršrutētājiem

Straumējiet Disney Plus ar ExpressVPN!

3. CyberGhost

CyberGhost ierīces

Ja esat jauns VPN lietotājs un vēlaties ātrs un ērts veids, kā straumēt Disney Plus, izvēlies CyberGhost.

Izmantojot CyberGhost, straumēšana ir vienkārša straumēšanai optimizēti serveri. Katrs serveris ir apzīmēts ar straumēšanas pakalpojumu, kuru vislabāk atbloķēt.

Pārbaužu laikā es to varēju atbloķējiet Disney + un vairākas citas lielas straumēšanas vietnes piemēram, Netflix un Hulu.

CyberGhost lieliskās atbloķēšanas spējas nāk no tā lielā tīkla 5700+ serveri 90 valstīs. Tam ir vairāk nekā 1000 serveru ASV, vairāk nekā 200 Kanādā, vairāk nekā 70 Nīderlandē, vairāk nekā 100 Austrālijā un 10 Jaunzēlandē..

Tas ir 1 380+ ar Disney Plus saderīgi serveri no kuriem izvēlēties!

Ātrumi ir vairāk nekā pietiekami ātri straumēšanai bez buferiem, un man bija iespēja iegūt uzticamu, ātru savienojumu ar visiem testētajiem serveriem.

Visi CyberGhost serveri nāk komplektā reklāmas un ļaunprātīgas programmatūras bloķēšanas programmatūra kas aizsargā jūs pret kiberdraudiem un kaitinošiem uznirstošajiem logiem.

Jūsu informācija ir droša un anonīma ar militāras pakāpes šifrēšanu, kuru neviens nevar uzlauzt. Automātiska nogalināšanas slēdzis un stingra politika bez reģistrēšanās ir papildu drošības līdzekļi, kurus CyberGhost ievieš, lai nodrošinātu jūsu datu un tiešsaistes darbību drošību no ziņkārīgo acīm.

Jūs varat izmantot CyberGhost ne vairāk kā septiņas ierīces ar vienu licenci. Tas arī piedāvā izcilu savietojamību, padarot to par lielisku pavadoni jūsu Disney + abonementam.

Pats labākais, ka CyberGhost sniedz jums iespēju to izmēģināt bez riska 45 dienu naudas atdošanas garantija. Šis ir pietiekami daudz laika, lai pārbaudītu visas tā uzlabotās funkcijas.

Izlasiet mūsu pilns CyberGhost pārskats lai uzzinātu, vai tas ir tā vērts.

 • 5700+ serveri 89 valstīs, tostarp 1 380+ ar Disney Plus saderīgi serveri
 • Straumēšanai optimizēti serveri
 • Ātri ātrumi
 • Militārā līmeņa šifrēšana ar reklāmu un ļaunprātīgas programmatūras bloķētāju
 • Politika bez reģistrēšanas
 • Septiņi vienlaicīgi savienojumi
 • 45 dienu naudas atdošanas garantija
 • Tiešsaistes tērzēšanas atbalsts
 • Darbojas ar: Disney +, Netflix, Hulu, HBO GO, BBC iPlayer, Amazon Prime Video, SKY GO
 • Savietojams ar: Windows, macOS, iOS, Android, Linux, Chrome, Raspberry Pi, maršrutētājiem

Straumējiet Disney Plus ar CyberGhost!

BUJ

Vai VPN ļauj man skatīties Disney Plus bez abonēšanas?

Nē. Jums joprojām būs jāiegādājas abonements uz Disney Plus lai straumētu pakalpojumu, izmantojot VPN, tas vienkārši palīdz atbloķēt pakalpojumu apgabalos, kur tas nav pieejams. Skatiet ātro rokasgrāmatu šī raksta sākumā uzziniet, kā jūs varat reģistrēties Disney Plus no jebkuras vietas.

Vai VPN lietošana palēninās mana interneta ātrumu?

Izmantojot jebkuru VPN, savienojuma ātrums zināmā mērā palēnināsies, taču, izmantojot tādu izcilu VPN, kāds ir manā sarakstā, jūs nemanīsit lielu ietekmi..

Tāds premium klases pakalpojumu sniedzējs kā NordVPN piedāvā plašu servera pārklājumu. Tam ir vairāk nekā 5200 serveru, un tas nerada droseles ātrumu, tāpēc jūsu izredzes tikt galā ar sastrēgumiem pīķa laikā ir minimālas. Tādā veidā jums nebūs jānodarbojas ar buferizāciju un lēnu ielādes laiku. Varat straumēt Netflix, Disney Plus un citus populārus pakalpojumus zibens ātrumā.

Vai ir nelikumīgi izmantot VPN, lai piekļūtu Disney Plus citās valstīs?

Kamēr jums ir aktīvs, apmaksāts Disney Plus abonements, tam ir pilnīgi likumīgi piekļūt, izmantojot VPN. Tomēr pirms VPN lejupielādes vai lietošanas ir svarīgi pārbaudīt atsevišķus jūsu valsts VPN likumus. Jūs varat izlasīt mūsu rakstu Vai VPN ir likumīgi? Kur viņi ir nelikumīgi ?, ja vēlaties uzzināt vairāk.

Noslēgumā

Iespējams, ka Disney + galu galā ieradīsies jūsu valstī, bet kāpēc gan gaidīt?

Ar labu VPN, piemēram NordVPN, jūs varat atbloķēt Disney Plus straumējiet visas savas iecienītās filmas un šovus tieši tagad - ar bez buferizācijas un stresa.

Izmantojiet mūsu jaunākos NordVPN kupons un jūs pat varat baudīt naudu no mana populārākā straumēšanas ieteikuma.

Vai vēlaties ņemt vērā kādu no maniem citiem ieteikumiem? Mums ir visvairāk nesenie VPN darījumi un kupona kodi arī tiem.

Vai meklējat vairāk straumēšanas opciju Jaunzēlandei? Mēs jums pateiksim kā iegūt Jaunzēlandes IP jebkur.

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me