Labākie (un sliktākie) reklāmu bloķētāji, ATJAUNINĀTI 2020. GADAM


Ir dažas lietas, kas satrauc vairāk, nekā noklikšķināt uz YouTube videoklipa un pēc tam piespiest izskatīt reklāmu, kas ir pat garāka nekā video, kuru mēģināt skatīties. Pietiek.

Bet laika tērēšana ir tikai viena no daudzas negatīvas lietas, ko var darīt reklāmprogrammatūra jūsu pārlūkošanas pieredzei.

Labākie reklāmdevēji

 1. AdBlock
 2. CyberSec by NordVPN
 3. CleanWeb by Surfshark
 4. R.O.B.E.R.T. Autors: Windscribe
 5. CyberGhost
 6. AdLock

Sliktākie reklāmu bloķētāji

 1. Adblock Plus
 2. Viedais uznirstošo logu bloķētājs

Kas ir reklāmprogrammatūra?

Reklāmprogrammatūra ir jebkura programmatūra, kas paredzēta reklāmu parādīšanai. Reklāmprogrammatūras mērķis ir gūt ieņēmumus tā izstrādātājam. Jūs piedzīvojat reklāmprogrammatūru jebkurā laikā, kad apmeklējat vietni ar reklāmas reklāmkarogu vai esat spiests skatīties videoklipu, lai izmantotu bezmaksas tālruņa lietotni..

Visas tās kaitinošās reklāmas, kuras jums bija jāiziet, lai nonāktu nākamajā Candy Crush līmenī? Jums ir reklāmprogrammatūra, par ko pateikties par to.

Reklāmdevēji vēlas nopelnīt pēc iespējas vairāk naudas, un datu apkopošana par jums palīdz viņiem to izdarīt. Viņiem ir liels stimuls pēc iespējas vairāk iebrukt jūsu privātumā, lai viņi jūs varētu mērķēt ar konkrētām reklāmām.

Reklāmprogrammatūra ne vienmēr atrodas tur, kur tai paredzēts. Tā var izseko jūs no vietnes uz vietni, apkopojot datus par jūsu pārlūkošanas paradumiem, interesēm un atrašanās vietu.

To var izmantot arī ļaunprātīgas programmatūras izplatīšanai. Ļaunprātīga reklāmprogrammatūra var inficēt jūsu pārlūkprogrammu vai ierīci, kad jūs noklikšķiniet uz reklāmas, bet biedējošākais ir tas, ka daži reklāmprogrammatūru veidi var jūs inficēt pat bez klikšķa.

Reklāmu bloķētāju pārskats

Reklāmu bloķētāji var aizsargāt savu privātumu un neļaujiet pārlūkprogrammai vai ierīcei inficēties ar ļaunprātīgu programmatūru. Var arī piedzīvot ātrāks ielādes laiks, labāks akumulatora darbības laiks, un vienmērīgāka pārlūkošana pēc reklāmas bloķētāja instalēšanas.

Tā kā tur ir tik daudz modernu reklāmprogrammatūru veidu, tas ir svarīgi izvēlieties tādu reklāmu bloķētāju, kas jūs pilnībā pasargās. Ir vairāki dažādi reklāmu bloķētāju veidi. Šeit ir dažas no jūsu izvēlēm:

 1. VPN ar īpašiem reklāmu bloķētājiem: Daži VPN pakalpojumi nāk ar iebūvētas lietotnes kas aizsargā jūs no reklāmprogrammatūrām. Tā kā VPN var aizsargāt jūs no dažāda veida izsekošanas, reklāmprogrammatūrai būs patiešām grūti apkopot datus par jums. Vēl viens ieguvums, ko dod VPN, ir tas, ka daudzos pakalpojumos to ir viegli izdarīt aizsargājiet vairākas ierīces ar vienu abonementu.
 2. Pārlūkprogrammas: Daudzi Web pārlūkprogrammas nāk ar iebūvēta reklāmu bloķēšanas programmatūra, lai jūs bez īpašām pūlēm varētu izvairīties no reklāmprogrammatūras. Daži no tiem ir diezgan efektīvi, taču to iespējas parasti ir ierobežotas, salīdzinot ar trešās puses bloķētāju.
 3. Paplašinājumi: Jūs varat aizsargāt savu pārlūkprogrammu no reklāmprogrammatūras, izvēloties vienu no daudzajiem trešo personu pārlūka paplašinājumiem. Tur ir gan bezmaksas, gan maksas programmas kas darbojas ar lielāko daļu tīmekļa pārlūkprogrammu. Parasti tie ļauj pielāgot savu pieredzi vairāk nekā iebūvētie pārlūka reklāmu bloķētāji.
 4. Ierīce vai maršrutētājs: Īpašu reklāmas bloķēšanas maršrutētāju vai virtuālu maršrutētāju var iestatīt ar DNS filtrs kas automātiski bloķēs pieprasījumus no serveriem, par kuriem zināms, ka tie nodrošina reklāmprogrammatūru vai izsekošanas pakalpojumus.

Lai iegūtu vislabāko iespējamo aizsardzību, jūs vienmēr varat apvienot vairākus reklāmas bloķētāju veidus.

Labākie reklāmu bloķētāji:

1. AdBlock

Adblock ir viens no populārākie pārlūka paplašinājumi reklāmas bloķēšanai, un nav grūti saprast, kāpēc. Patiesībā savam nosaukumam AdBlock ne tikai aptur šīs kaitinošās uznirstošās reklāmas, bet arī bloķē citas reklāmas, kuras atradīsit vietnēs.

Arī AdBlock to spēj atbrīvoties no reklāmām vietnē YouTube un daudzi straumēšanas pakalpojumi, ar ko daudziem reklāmas bloķētājiem ir problēmas.

Kas mums patiešām patīk AdBlock, ir tas, kā to var pielāgot. Iespējas ietver iepriekš iestatītus filtrus, atsevišķu reklāmu bloķēšanu, citu reklāmu rādīšanas atļaušanu un balto sarakstu iekļaušanu. Pēc noklusējuma Adblock ir pieejams ar izvēles funkciju “Pieņemamas reklāmas” atļauj noteiktas drošas un neuzbāzīgas reklāmas. To var izslēgt iestatījumos, ja vēlaties bloķēt visas reklāmas.

Tā tas ir pieejams kā paplašinājums lielākajā daļā pārlūkprogrammu un to ir viegli uzstādīt. Plašais funkciju klāsts šajā bezmaksas aplikācija liek to saraksta augšgalā.

Piezīme: AdBlock ir atšķirīgs pakalpojums no AdBlock Plus, kas mūsu sarakstā atrodas zemāk.

Ieteicams?

2. CyberSec, ko izstrādājis NordVPN

Viens no daudzajiem iemesliem, kuru dēļ mēs iesakām NordVPN drošības komplekts CyberSec.

Šī izvēles iespēja NordVPN pārtrauc reklāmprogrammatūru un aizsargā jūs bloķējot DNS pieprasījumus no liela servera saraksta, kas ir saistīts ar ļaunprātīgu programmatūru, spiegprogrammatūru, reklāmprogrammatūru un izsekošanu. Tas nozīmē, ka jūs nevar mijiedarboties ar bīstamu vietni ja vien manuāli nemaināt iestatījumus, lai tam piešķirtu piekļuvi.

Viena no lietām, kas šo funkciju padara īpašu, ir tā, ka tā var jūs aizsargāt pat tad, ja jūs jau esat inficējis ar ļaunprātīgu programmatūru. NordVPN bloķē sakarus no bīstamiem serveriem, kas neļauj ļaunprātīgai programmatūrai sekot līdzi bīstamām darbībām.

NordVPN nav bezmaksas, taču tas piedāvā dažas no labākā aizsardzība tirgū par izdevīgu cenu.

Ieteicams?

3. Surfshark programma CleanWeb

VPN Surfshark nāk ar lielisku funkciju ar nosaukumu CleanWeb. Funkcijai CleanWeb Surfshark iestatījumos jābūt manuāli ieslēgtai, taču, kad tā ir ieslēgta, tā jums piedāvā dažus spēcīga aizsardzība pret reklāmām, ļaunprātīgu programmatūru un izsekotājiem.

Tas pārtrauc nevēlamu saziņu no vietnēm, izmantojot DNS pieprasījumu bloķēšana no bīstamiem serveriem.

Surfshark nav bezmaksas pakalpojums, bet tas ir ļoti lēti par reklāmas bloķēšanas kvalitāti ka tas piedāvā.

Ieteicams?

4. R.O.B.E.R.T. Autors: Windscribe

Windscribe VPN pakalpojumā ir iekļauta lieliska funkcija ar nosaukumu R.O.B.E.R.T. ka aizsargā jūsu ierīces no reklāmām, ļaunprātīgas programmatūras, pikšķerēšanas mēģinājumiem un izsekotājiem. Tas bloķē visus DNS pieprasījumus no zināmo domēnu saraksta.

Funkcijai ir četras dažādas konfigurācijas kas piedāvā dažādus aizsardzības līmeņus. Windscribe piedāvā pilnu R.O.B.E.R.T. aizsardzība vairākās vienlaicīgās ierīcēs gan ar bezmaksas, gan maksas plāniem. Lai saņemtu bezmaksas pakalpojumu, Windscribe piedāvā patiešām lielisku aizsardzību.

Negatīvie ir tas, ka bezmaksas versija katru mēnesi dod tikai 10 GB datu, kas ir viegli pārvarams, ja daudz darāt vai straumējat..

Ieteicams?

5. CyberGhost

CyberGhost ir lielisks VPN pakalpojums, kas aprīkots ar reklāmu bloķēšanas funkciju. Tā vietā, lai bloķētu visus DNS pieprasījumus no konkrētām vietnēm, šis reklāmu bloķētājs darbojas daļas koda noņemšana no servera pieprasījuma kas mēģina vilkt reklāmas.

CyberGhost reklāmu bloķētājs neapturēs visu reklāmu rādīšanu, bet tas tā ir ļoti efektīvi bloķē ļaunprātīgu reklāmprogrammatūru un pasargātu jūs no izsekošanas. Tas arī spēj jūs aizsargāt, nepalēninot pārlūkošanas ātrumu, kas ir liels plus.

Šī ir vēl viena iespēja, kas nav bezmaksas, bet kurai ir pieejamu cenu tas ir tā vērts iegūtās kvalitātes dēļ.

Ieteicams?

6. AdLock

AdLock ir ad programmatūras bloķēšana jūsu ierīcei nevis pārlūka paplašinājums.

Lieliska lieta par AdLock salīdzinājumā ar daudziem citiem pakalpojumiem ir tā, ka tā vietā, lai bloķētu reklāmas tikai jūsu tīmekļa pārlūkprogrammā, tā arī bloķē reklāmas visās lietotnēs, kurām ir savienojums ar internetu. Tas nozīmē, ka, izmantojot BitTorrent vai Skype, uz jums joprojām attiecas AdLock aizsardzība.

AdLock nav bezmaksas, un jums tas ir jādara maksājiet par katru ierīci jūs vēlaties segts. Pašlaik tas ir pieejams tikai operētājsistēmām Windows un Android. Ja jūs interesē, varat izmēģināt a 14 dienu bezmaksas izmēģinājuma versija.

Ieteicams?

Sliktākie reklāmu bloķētāji - no kuriem jāizvairās

7. Adblock Plus

Nejaukt ar AdBlock, Adblock Plus ir viens no vecākajiem reklāmu bloķētājiem, kas tur darbojas. Gan Adblock, gan Adblock Plus bloķē reklāmas līdzīgā veidā, bet kopumā Adblock filtrēšanas sistēma un pielāgošanas iespējas ir sarežģītākas.

Izmantojot Adblock Plus, jūs varat izvēlēties iespējot noteiktus uznirstošos logus konkrētām vietnēm izveidojiet balto sarakstu un izveidojiet pats savu filtru.

Tomēr Adblock Plus ir saņēma kritiku naudas saņemšanai no tiešsaistes izdevējiem, lai pievienotu baltajam sarakstam noteiktas reklāmas. Liekas, ka tas ir interešu konflikts no kuriem jūs varētu vēlēties izvairīties no reklāmu bloķētāja.

Ieteicams? Ne īsti. Tur ir labākas iespējas.

8. Viedais uznirstošo logu bloķētājs

Mēs nebijām pārsteigti par šī reklāmas bloķētāja darbību. Ne tikai to izdarīja caur daudzām neuzbāzīgām reklāmām atļaujiet to bloķēt, taču savā testā mēs pieredzējām arī vairākas uznirstošās reklāmas.

Kamēr tas piedāvā dažas noderīgas funkcijas piemēram, baltais saraksts un sīkfailu pārvaldība, lai izdzēstu nevēlamus sīkfailus, tas koncentrējas arī uz dažām funkcijām, kuras jums, iespējams, nekad nebūs vajadzīgas, piemēram, uznirstošo logu Windows Messenger.

Ar to datētas funkcijas un nekompetenta bloķēšana, mēs nevaram ieteikt šo bloķētāju.

Ieteicams?

Reklāmu bloķētāja izkrāpšana - no kā izvairīties

Esiet piesardzīgs izvairieties no krāpnieciskām reklāmām kad esat gatavs lejupielādei. Šie viltus reklāmu bloķētāji to darīs slepeni vākt datus par jūsu pārlūkošanas paradumiem un pat var mainīt pārlūka uzvedību.

Dažreiz viņi to darīs mēģini tevi pievilināt izmantojot vārdu, kas ir tāds pats vai līdzīgs reālam, uzticamam reklāmu bloķētājam. Pirms lejupielādes jums jāpārbauda, ​​vai jums ir pareizā kopija.

Šeit ir daži vārdi, kurus viltus paplašinājumi ir izmantoti iepriekš:

 • Adblock Plus
 • Adblock Pro
 • HD vietnei YouTube
 • uBlock Plus
 • AdRemover pārlūkam Google Chrome
 • Suberblock Adblocker
 • Vietne
 • HD vietnei YouTube

Kopsavilkums

Reklāmu bloķētāji var daudz darīt, lai uzlabotu jūsu pārlūkošanas pieredzi, bet vēl svarīgāk, ka viņi to arī var izdarīt aizsargātu jūs no izsekošanas un ļaunprātīgas reklāmprogrammatūras.

Ir daudz reklāmu bloķētāju, no kuriem izvēlēties, un visi tie piedāvā atšķirīgu aizsardzības līmeni. Mēs iesakām jums apvienot dažādus reklāmu bloķētājus šajā sarakstā, lai iegūtu vislabāko iespējamo reklāmprogrammatūru un privātās dzīves aizsardzību visās jūsu ierīcēs, piemēram, apvienojot pārlūkā balstītu reklāmu bloķētāju ar VPN reklāmu bloķētājs.

Jums varētu patikt arī:

 • 5 labākie VPN Chrome paplašinājumi (tas faktiski darbojas!)
 • Kā padarīt Chrome Incognito tiešām privātu
 • 5 populārākie (patiesi) bezmaksas VPN pārlūkam Google Chrome

 

Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me