Labākā šifrēšanas programmatūra 2020. gadā | Aizsargājiet sevi tiešsaistē tūlīt!

Šifrēšana ir jebkura digitālās drošības plāna būtiska sastāvdaļa un privātums. Tur ir daudzas lietotnes un pakalpojumi ko varat lejupielādēt - dažreiz bez maksas - lai šifrētu failus un mapes. Ja jūs vēlaties aizsargāt savus digitālos datus, izlasiet to uzzināt vairāk par šifrēšanu un atrast mūsu ieteikumus par labākajām šifrēšanas iespējām.

Kas ir šifrēšana??

Šifrēšana var attiekties uz visiem informācijas nosūtīšanas līdzekļiem, tāpēc trešās puses to nevar nolasīt. Datoru laikmetā tas nozīmē savu datu vadīšana, izmantojot sarežģītu algoritmu gan nosūtīšanas, gan saņemšanas galā.

Izmantojot šifrēšanas programmatūru, ļoti ilgi ciparu virkne darbojas kā atslēga lai bloķētu un atbloķētu šos datus.

Šifrējot failu, informācija tiek kodēta izmantojot sarežģītu matemātiku, izmantojot šo taustiņu. Tā nevar nolasīt vēlreiz, kamēr tā nav atšifrēta izmantojot to pašu ierīci vai citu ierīci, kurai ir arī atslēga.


Pie šāda veida šifrēšanas var pierast nosūtīt datus ar augstu drošības pakāpi. To var izmantot arī atsevišķu failu vai visa diska glabāšanai, droši ierīcē, kas var nonākt nepareizajās rokās.

Izmantojot šifrēšanas programmatūru, jūs izbaudāt daudz vairāk drošības nekā jūs varētu iegūt no vienkāršas paroles. Hackeriem ir nepieciešams atšķetināt pārsteidzoši sarežģīto numuru Web, nevis tikai izdomāt 8–24 rakstzīmju virkni..

Bet, neskatoties uz sarežģītību, kas notiek aizkulisēs, visvairāk šifrēšanas programmatūru ir ļoti viegli izmantot.

Tas noteikti attiecas uz ieteikumiem, kurus mēs piedāvājam zemāk. Katrā ziņā ir nepieciešami tikai daži klikšķi, lai precīzi nofiksētu datus. Pēc tam neatkarīgi no tā, vai kopīgojat to vai saglabājat to, varat veikt tās pašas dažas darbības, lai šos datus atkal varētu lasīt.

Kāpēc jums nepieciešama šifrēšanas programmatūra

Pirms mēs iepazīsimies ar ieteikumiem, apskatīsim dažus iemeslus, kāpēc šifrēšana ir vērtīgs ieguldījums.

Kamēr kāda šifrēšanas programmatūra ir bezmaksas, jūsu Lai izmantotu labākās iespējas, var būt nepieciešams neliels abonements. Lielākajai daļai lietotāju izmaksas ir daudz lielākas par iespējamām sekām atstājot savus datus atklātus.

Arī, datu ekspozīcija kļūst arvien izplatītāka. Pieaugot mākoņu krātuves popularitātei, daudzi cilvēki divreiz nedomā par savu personīgo failu atstāšanu brīvā dabā.

Daudzi mākonis glabāšanas pakalpojumi šifrēs jūsu datus, tos pārsūtot, bet tur ir negarantē, ka tā paliks bez aizķeršanās kamēr tas netiek izmantots.

Šī situācija var būt bīstamāks nekā tu saproti. Ja glabājat sensitīvas preces, risks ir acīmredzams finanšu informācija vai personisko informāciju, kuru varētu izmantot identitātes zādzība.

Bet pat ja jūs vienkārši glabājat personas dokumenti mākonī ir liela iespēja, ka kāds var piekļūt jūsu vietnei intelektuālais īpašums.

Personīgās fotogrāfijas un audio / video ieraksti var būt pakļauti privāta vai mulsinoša informācija kuru jūs pat pilnībā nezināt, kamēr tas nav pagājis.

Protams, lai gūtu labumu no šifrēšanas, jums nav jāizmanto mākoņu krātuve. Tas var būt arī vērtīgs veids tādu datu aizsardzība, kas paliek datorā, planšetdatorā vai viedtālrunī. Tas arī apzīmē a drošs failu nosūtīšanas veids no vienas no šīm ierīcēm uz otru.

Dažas no labākajām šifrēšanas programmatūrām var būt izmanto kopā ar dažādiem digitālās saziņas veidiem, ieskaitot e-pastu, Dropbox un P2P koplietošanu.

Tas ir svarīgs profesionāls rīks, ja jums kādreiz ir jādalās ar slepenu informāciju ar kolēģiem. Šifrēšanas programmatūra ļauj izbaudīt visu ērtības tiešsaistes komunikāciju neraizējoties par profesionāliem hakeriem, korporatīvajiem spiegiem vai vispārējiem snooperiem.

Labākā šifrēšanas programmatūra

Pašlaik visām šifrēšanas vajadzībām ir pieejamas vairākas pamatīgas iespējas. Tā kā šis kiberdrošības aspekts turpinās attīstīties, būs nākotnē būs vairāk iespēju.

Jūsu konkrētais izvēle var būt atkarīga no vairākiem faktoriem, ieskaitot ierīci, operētājsistēmu un īpašos programmatūras izmantošanas veidus.

Šie ir seši no visuzticamākajiem un lietotājam draudzīgākajiem šifrēšanas programmatūras piemēriem, ar kuriem līdz šim esam saskārušies.

NordLocker

Mūsu galvenais ieteikums ir: pilnīgi jauns spēlētājs šifrēšanā. Bet tas nāk no a ilggadējs digitālās drošības čempions.

Kā jūs varbūt zināt, NordVPN jau ir mūsu visaugstāk ieteiktais VPN.

Mēs esam nepārtraukti pārsteigti par uzņēmuma darbību saistības ar privātumu un drošību. Kad viņi saka, ka viņi ir izstrādājuši veidu, kā “uzlabojiet savu digitālo drošību ārpus VPN iespējām,”Mēs tos uztveram nopietni.

Drīz NordVPN laidīs klajā NordLocker - failu šifrēšanas lietotni operētājsistēmai MacOS un Windows. NordLocker izmanto divas visspēcīgākās šifrēšanas formas kas šodien ir pieejami - AES-256 un 4096 bitu RSA.

NordLocker piedāvā intuitīvs lietotāja interfeiss - tikpat intuitīvs kā pats NordVPN. Saskarne darbojas pāri platformām, aizsargātu informāciju, kas tiek glabāta jūsu ierīce vai ar jebkuru mākoņa pakalpojums.

Vienkāršs vilkt un nomest procedūra pievieno vai noņem atsevišķus failus no šifrētas mapes NordLocker. Tas ir viss, kas nepieciešams, lai jūsu datus cieši nostiprinātu tādā formātā, kāds tas var būt izmanto ar visiem pazīstamiem saziņas un failu apmaiņas līdzekļiem.

BitLocker

Ja jūs izmantojat datoru ar Windows, pastāv iespēja, ka jums jau ir BitLocker. Šis pilna diska šifrēšanas rīks ir iebūvēts dažās jaunākās versijās operētājsistēmas.

Tās galvenais mērķis ir: aizsargātu pret nesankcionētu piekļuvi visam cietajam diskam. Bet pie tā var arī pierast pievienojiet šifrēšanu USB diskdziņiem un citiem noņemamiem datu nesējiem.

Abos gadījumos BitLocker dod jums iespēju pieteikties vairākas autentifikācijas metodes jūsu datiem. Tas ietver parastās paroles un PIN, bet neaprobežojas ar tām. Šifrēšana, kuru šīs metodes atbloķē ir izrādījies ļoti grūti uzlauzt.

Tomēr ir nepamatotas baumas ka Microsoft ir aizgājis piekļuvi sētas durvīm atvērts valdības aģentūras. BitLocker var būt ļoti pieejams veids, kā aizsargāties pret nelikumīgiem hakeriem, taču šīs baumas varētu izraisīt sarkanus karodziņus privātuma apziņai.

7-rāvējslēdzējs

Šis ir vēl viens šifrēšanas rīks pieejamība ir pārdošanas punkts.

7-Zip patiesībā ir labāk pazīstams kā arhīva utilītas rīks. Tas ļauj jums saspiest failus mazākās formās glabāšanas ērtībai vai lēnāka interneta savienojuma sūtīšanai. Bet tas arī nodrošina iespēju jaudīga šo saspiesto failu šifrēšana.

Šī lietderība ir bez maksas lejupielādēt, un tā ir liela daļa no tā, kas padara to pieejamu. Tas ir oficiāli paredzēts Windows, taču ir arī versijas, kas strādā OS X un Linux sistēmas.

Ja izmantojat 7-Zip, lai šifrētus failus nosūtītu draugiem vai kolēģiem, pieejamība tiek piemērota arī adresātam. Viņi lai atšifrētu, nav jābūt vienai un tai pašai programmatūrai un saspiest failu.

Jūs varat novirzīt 7-Zip, lai saglabātu failus aizsargātā formā, kamēr tie ir tranzītā, bet pēc tam atver paši, kad nonāk pie īstā adresāta. Vai arī šifrēšanu var aizsargāt ar tradicionālā parole.

Šī opcija darbojas, ja esat jauns šifrēšanas programmatūra, bet, ja esat vairāk pieredzējis lietotājs, iespējams, ka tā lietotāja saskarne neatbilst gaidītajam.

VeraCrypt

Šai opcijai ir vēl dažas iespējas zvani un svilpes, un to var raksturot kā vairāk universāls. Oficiālās versijas ir pieejamas Windows, OS X un Linux. Tās var būt lejupielādēt bez maksas, kaut arī ir arī premium versija lietotājiem, kuri vēlas nedaudz papildu.

VeraCrypt atbalsta populārākais šifrēšanas formāts, AES, kā arī divi citi šifri. Un tas ir tikai viens no veidiem, kā programmatūra piedāvā elastība lietotājiem.

Var paslēpt, šifrētus apjomus citos šifrētos sējumos, kas nozīmē, ka VeraCrypt atzīst, ka dažādiem datiem ir atšķirīgs jutīguma līmenis.

Bet neatkarīgi no šīm atšķirībām visi faili, kas ir šifrēti ar VeraCrypt, paliek šādā veidā, kad vien tie netiek izmantoti. Programmatūrai var uzticēties saglabājiet savus datus drošībā, kad tie atrodas miera stāvoklī kā arī kad tas tiek nosūtīts citam lietotājam.

AxCrypt

Pieejams vietnē Windows un OS X, šai šifrēšanas programmatūrai ir ļoti ierobežota bezmaksas versija, taču tā ir ir ieteicams premium klases komplekts.

To var palaist iekšā vairākas valodas, kas parāda, ka AxCrypt ir paredzēts drošai komunikācijai visā pasaulē.

Šī iespēja ir ātrs un elastīgs, un tas jums ļauj šifrēt failus atsevišķi vai lielās grupās.

Pēc tam varat iestatīt, lai tie neatgriezeniski atšifrētu, kad tiek atvērti, vai uz automātiski atkārtoti šifrēt kad tie vairs netiek izmantoti.

128 bitu un 256 bitu šifrēšanas iespējas ir piemērojami failus jūsu sistēmā, vai uz mākoņglabātuve. Augšupielādētie dokumenti būs automātiski aizsargāti neaizsargātos trešo pušu serveros.

AxCrypt lepojas arī ar īpašu vairāku ierīču savietojamību. Tā var saistīt ar viedtālruņa lietotni kas ļauj piekļūt šifrētiem failiem no jebkuras vietas.

CertainSafe

Tā vietā, lai šifrētu failus, kurus augšupielādējat citos mākonī balstītos pakalpojumos, nodrošina CertainSafe pati mākoņa balstīta šifrēšana un glabāšana. Tas jautā jums: kāpēc gan apnikt ar Google disku vai Dropbox, ja jums jāpievieno atsevišķi drošības pasākumi?

CertainSafe ir paredzēts sadarbība un profesionāla izmantošana. Jūs varat droši glabājiet dažādu veidu failus savos serveros, pēc tam nodrošiniet kolēģiem atslēgu, lai viņiem piekļūtu un mainītu.

Ir arī sistēma tieša saziņa, izmantojot privātas ziņas, un arī tie ir šifrēti. CertainSafe ir vispārīgi droša vieta, kur jūs varat veikt uzņēmējdarbību tiešsaistē.

Šim mākonī balstītam šifrēšanas pakalpojumam ir pieejama bezmaksas izmēģinājuma versija, taču, ja jūs interesē ilgstoša lietošana, jums būs jāreģistrējas apmaksāts ikmēneša abonements.

Secinājums

Jutīgu datu šifrēšanai ir pieejamas daudzas programmatūras iespējas. Iespējas, kuras mēs iesakām izmantot visvairāk mūsdienīgas šifrēšanas metodes uz padariet savus datus faktiski neredzamus ikvienam, kam tas nav paredzēts.

Kad NordVPN, mūsu visaugstāk novērtētais VPN, saka, ka viņi ir nozares mainīgās programmatūras izveidošana, mēs priecājamies viņiem ticēt. Reģistrējieties šeit, lai savlaicīgi piekļūtu NordLocker.

Katras lietotnes vai pakalpojuma piedāvātās īpašās funkcijas atšķiras. Tās var kļūt svarīgākas, attīstot personīgās izvēles par šifrēšanas izmantošanu.

Tā kā tirgū ir arvien vairāk šifrēšanas programmatūras iespēju - un daudzas no tām ir bezmaksas -, tas ir vienkārši nav iemesla atstāt atklātu jūsu personisko informāciju uz uzlaušanas un zādzībām.

Turpmākais lasījums

  • Labākie VPN ar bezmaksas izmēģinājumiem
  • Kā paslēpt savu IP adresi, izmantojot VPN
  • Ietaupiet savā NordVPN abonementā
Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me