KeyLogic – valdības līmeņa digitālā transformācija


Uzņēmumi nav vienīgie subjekti, kuriem nepieciešami lieliski digitāli un droši risinājumi. Jons Hammoks, KeyLogic prezidents un izpilddirektors, pārrunā izaicinājumus un ieguvumus, kas saistīti ar darbu, lai panāktu, ka ASV valdība, kas ir viena no pasaules lielākajām klientēm, ir digitāla un droša.

Pastāstiet mums par KeyLogic, uzņēmuma vēsturi un to, ko tā dara.

KeyLogic darbojas jau 20 gadus un ir galvenokārt vērsta uz Amerikas Savienoto Valstu federālās valdības digitālo pārveidi, tostarp aģentūras, piemēram, Aizsardzības departaments. Kā viena no lielākajām pasaules klientēm ASV valdība ir ļoti liela “mašīna”, kas var apgrūtināt izmaiņas. Šis ir izaicinājums, kuru mēs pieņemam, un mēs jūtamies privilēģijā, ka mūsu centieni padara valsti labāku.

Mūsu mērķis ir dot iespēju šīm organizācijām pieņemt labākus lēmumus. Faktiski tā ir mūsu atslēgas frāze - “Atbloķējiet un dodiet iespēju”. Ikviena organizācija var pieņemt labus lēmumus, ja īstajā laikā nodrošinām viņiem pareizos datus. Mūsu risinājumu centrā ir kvalitatīva biznesa informācija un mūsu vispārējā programmu vadības pieeja.

Turklāt KeyLogic šobrīd nodarbina aptuveni 300 darbiniekus. Tas nozīmē, ka mums ir spēja dot plašu prasmju kopumu, taču joprojām ir veiklība ātri pārvietoties un sasniegt vēlamos rezultātus.

Kā jūs iesaistījāties tīmekļa privātumā un kiberdrošībā?

Es vienmēr esmu darbojies informācijas tehnoloģiju jomā. Iepriekš savā karjerā es strādāju vairākos uzņēmumos, un pēc tam, kad saņēmu MBA, es nolēmu, ka ir pienācis laiks riskēt un izveidot KeyLogic

Tirgū ir daudz dažādu kiberdrošības produktu veidu. Kas ir unikāls KeyLogic??

Būtībā galvenā atšķirība ir mūsu pirmspakalpojums. Tas ir veids, kā mēs tuvojamies katrai problēmai - sākot ar veidu, kā mēs algojam darbiniekus, līdz brīdim, kad mēs risinām tehnoloģiskas problēmas. Mēs koncentrējamies uz klienta misijas pieņemšanu kā savu un strādājam, lai dziļi izprastu mūsu klientu un viņu klientu vajadzības.  Bieži vien partneri un darbuzņēmēji pārāk lielu uzmanību pievērsīs paziņojumam par darbu pie konkrēta projekta - patiešām atzīmējiet izvēles rūtiņu konkrētam projektam, neskatoties uz kreiso vai labo pusi, un tas nozīmē viņi bieži var palaist garām pamata problēmu. Pārāk daudziem cilvēkiem ir “izdevies” noslēgt līgumu, bet patiesībā problēmu neizdevās atrisināt. Mēs vēlamies gūt panākumus saistībā ar līgumu UN atrisināt problēmu.

Kādus produktus un pakalpojumus KeyLogic nodrošina klientiem?

Mēs koncentrējamies uz divām galvenajām jomām: finanšu un datu analīze, kā arī misijas un programmas atbalsts. Finanšu un datu analīzei mūsu risinājums ir ticamība. Patiesība ir vadošais federālās valdības ieteiktais budžeta risinājums. Mēs varam sasaistīt darbības pārvaldības metriku un plašus pārskatus par budžetiem, kas galu galā ir daļa no prezidenta budžeta. Neticami, ka vairāk nekā 50% aģentūru joprojām veido savu budžetu, izmantojot izklājlapas. Izklājlapas ir labs resurss, taču tās neļauj ātri veikt vispārējas izmaiņas, kas ir vajadzīgas, ja tiek ievērots termiņš un jāpārbauda dažādi scenāriji..

Misijas un programmas atbalstam, mēs piedāvājam vairākus risinājumus projektu vadībai, biometrijas risinājumu optimizēšanai, enerģijas tehnoloģiju pārvaldībai un mākoņa platformām. Mēs spējam nodrošināt, ka šīm svarīgajām tehnoloģijām tiek piemērota pareiza pieredze un prakse, lai to ieviešana būtu veiksmīga.

Kaut arī KeyLogic galvenokārt sadarbojas ar ASV valdību, kādi ir tie paši principi, kurus jūs strādājat ar to mazo biznesu, kurus arī var vai vajadzētu ieviest?

Mazie uzņēmumi var un viņiem vajadzētu pieņemt plašus, vispārīgus principus, piemēram, izmantojot Nacionālā standartu un tehnoloģijas institūta (NIST) kiberdrošības ietvarprogrammas versiju 1.1. (izlaists 2018. gada aprīlī). Tas uzņēmumiem nodrošina labu sistēmu un labāko praksi, kas lielākoties nav atkarīga no uzņēmuma lieluma.

Ko jūs redzat kā visnozīmīgākos izaicinājumus šodien attiecībā uz kiberdrošību?

Bez šaubām, kiberuzbrukumi ir vieni no lielākajiem draudiem, ar kuriem cilvēce saskarsies nākamajos gados, ja ne gadu desmitos. Līdz šim mēs patiesībā neesam redzējuši saskaņota, plaši izplatīta kiberuzbrukuma dziļumu, un, rīkojoties ar to, mēs esam tālu aiz līkuma.  NIST sistēma tomēr gūst pozitīvus panākumus, un arī GDRP būs nozīmīga loma, ieviešot labāku privātumu un datu aizsardzību.. Mums šie jautājumi ir jāuztver nopietnāk. Kā mēs redzējām nesen, sociālie mediji nav bijis labs mūsu datu pārvaldnieks, un tiem, kuri nespēj aizsargāt mūsu datus, ir laiks stāties pretī sekām - cerot, ka nākotnē tas mainīsies.

Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me