Kas ir VPN slepkava un kāpēc jums tas ir jāizmanto


Lai gan ir pieejams daudz kvalitatīvu VPN tīkla iespēju, jūs varat redzēt mūsu klasifikācijas lapa ka neviens pakalpojums nav ideāls. Viens no galvenajiem faktoriem, kas attiecas uz potenciālajiem klientiem vai klientiem, kuri vēlas uzlabot pašreizējo pakalpojumu: uzticamība.

Tam ir jēga. Ja tīkla savienojums pārtrūkst, dators pēc noklusējuma atgriežas pie publiskās IP adreses, ko nodrošina interneta pakalpojumu sniedzējs (ISP). Faktiski šis lietotājs tiks pakļauts, un viņa / viņas darbību var viegli izsekot.

Bīstamākā daļa? Bez atbilstošiem piesardzības pasākumiem lietotājs var pat nezināt, vai tas notika.

Lai neitralizētu šo problēmu, vairāki VPN pakalpojumi piedāvā funkciju “nogalināt slēdzi”. Būtībā nogalināšanas slēdzis pilnībā pārtrauc savienojumu ar internetu, ja neizdodas VPN savienojums.

Kāpēc šī funkcija ir svarīga un kurš to piedāvā? Visi šīs svarīgās drošības problēmas aspekti ir apskatīti zemāk esošajos FAQ.

Cik uzticami kopumā ir VPN tīkli?

Tas ir atkarīgs no izmantotā pakalpojuma veida.

VPN nogalināšanas slēdzis - vpnMentor

Uzņēmumi, kuriem pieder savi serveri un piedāvā vairākus desmitus serveru kopu, gandrīz pilnībā var nodrošināt savienojumu. Piemēram, vairāki no top 10 ieteiktajiem VPN tīkliem mūsu vietnē darbojas 99,99%:

 • VyprVPN
 • NordVPN
 • ExpressVPN
 • PureVPN
 • TotalVPN
 • SwitchVPN

Tomēr uzņēmumi, kas kopīgi izmanto serverus, vai tie, kas nepiedāvā savienojumus ar vairākām serveru vietām, ir daudz mazāk uzticami. Viņi arī, visticamāk, samazinās joslas platumu un ierobežos servera savienojumu skaitu, ko varat izveidot.

Kādi ir galvenie atvienošanas cēloņi?

Daļa no VPN popularitātes pieauguma iemesliem ir tā, ka tie mēdz būt ļoti uzticami. Pat ja tā, VPN savienojumos reizēm rodas problēmas, kas var satraukt lietotājus.

Trīs galvenie savienojuma zaudēšanas iemesli ir:

 1. Ugunsmūra un / vai maršrutētāja iestatījumi: Ugunsmūra, pretvīrusu vai pretspiegprogrammatūras programmu iestatījumi var izraisīt savienojuma biežu pārtraukšanu. Lai pārbaudītu, atspējojiet šīs funkcijas un mēģiniet izveidot savienojumu. Ja savienojums stabilizējas, atspējojot funkcijas, pirms atkārtotas palaišanas jums būs jāpievieno VPN tīkls kā izņēmums.
 2. VPN protokola izvēle: ExpressVPN saka, ka savienojumi ir stabilāki, ja tīkls darbojas ar TCP protokolu, nevis noklusējuma UDP. Tātad, ja jūsu savienojums izrādās nestabils, labs problēmu novēršanas tests ir pārslēgt protokolu.
 3. Nepietiekams signāla stiprums / tīkla pārslodze: Tā kā VPN pakalpojumi ļauj lietotājiem izveidot savienojumu ar attāliem serveriem, ir vienkārša kļūda uzskatīt, ka vietējie Wi-Fi apstākļi nav svarīgi. Diemžēl jūsu Wi-Fi savienojuma stiprums tieši ietekmē VPN savienojuma uzticamību. Zems signāla stiprums, iespējams, izraisīs savienojuma pārtraukšanu pārmērīgu datu zudumu dēļ. Turklāt liela interneta savienojuma izmantošana, piemēram, kafijas veikalos, lidostās un aizņemtajās bibliotēkās, var izraisīt arī nestabilu jūsu VPN savienojumu..

Cik daudz VPN tīklu piedāvā nogalinātos slēdžus?

Pēdējos gados vairāk VPN uzņēmumu ir sākuši piedāvāt slepenus slēdžus. Tie ietver:

 • Privāta piekļuve internetam
 • HMA
 • AirVPN
 • IPVanish
 • VyprVPN
 • ExpressVPN
 • PureVPN
 • SwitchVPN

Divi nozīmīgi izņēmumi - TotalVPN un Buffered - nepiedāvā nogalināšanas slēdža funkciju.

Vai slepkavas slēdži parasti ir aktīvi automātiski?

Ne vienmēr. Lai aktivizētu daudzus VPN iznīcināšanas slēdžus, jums jāiet lietotnes iestatījumos un jāaktivizē funkcija.

Piemēram, VyprVPN nodrošina dialoglodziņu, kurā lietotāji var pielāgot savas nogalināšanas slēdža opcijas.

vyprvpn-kill-switch-settings

Papildus funkcijas ieslēgšanai un izslēgšanai dialoglodziņš lietotājiem ļauj izvēlēties situācijas, kad darbosies slepkavas slēdzis. Lietotne piedāvā lietojumprogrammas līmeni (slēdzis darbosies, kad darbojas VyprVPN un savienojums neizdodas) vai sistēmas līmeni (kad esat pieteicies VyprVPN, bet lietojumprogramma nedarbojas). Lietotāji var arī iespējot LAN bloķēšanu, kad ir aktivizēts arī slejas slēdzis.

Un otrādi, ExpressVPN slepenā pārslēgšanas funkcija, ko sauc par tīkla bloķēšanu, aktivizējas, tiklīdz jūs noklikšķiniet uz “izveidot savienojumu”.

Kam VPN tīkla uzticamības problēmas visvairāk skartu?

Savienojuma kļūmes nopietni ietekmē cilvēkus, kuri izmanto savu VPN tīklu, lai lejupielādētu straumēm.

Šie lietotāji ilgstoši uztur savienojumu ar saviem VPN un, iespējams, neatrodas datoru priekšā, lai reaģētu uz savienojuma pārtraukumiem. Ja viņu dienestam nav nogalināšanas slēdža vai ja viņu aktivizēšanas slēdzis nav aktivizēts, viņi var būt atvērti IP adreses izsekošanai, izmantojot publisku savienojumu, to pat nenojaušot..

Lai mazinātu šo risku, torrent lejupielādētāji parasti meklē vienu no šiem diviem risinājumiem:

  1. Vuze Bittorrent klienta izmantošana: Šī visaptverošā lietojumprogramma uztur vieglu nospiedumu, nepalēnina datora darbību un ātri lejupielādē straumēm. Jaunākajās klienta versijās Vuze var būt saistīts ar VPN savienojumu. Tā var būt priekšrocība, ja VPN savienojums nav uzticams. Tā vietā, lai OS atgrieztos pie pakešu maršrutēšanas caur publisko IP tīklu, Vuze turpinās mēģināt maršrutēt šīs paketes caur VPN. Torrents netiks lejupielādēts veiksmīgi, taču vismaz paketes netiks publiskotas.
  2. Ugunsmūra iestatījumu manuāla konfigurēšana: Lietotājiem, kuri nevēlas paļauties uz trešo pušu opcijām, “pats dari” iespēja ir manuāli konfigurēt OS ugunsmūra iestatījumus, lai bloķētu lejupielādes darbības, kad un kad neizdodas VPN savienojums. Īpaši tas attiecas uz datoriem, kuros darbojas Windows. Piemēram, ja ir atklāts, ka Windows ugunsmūra iestatījumi nav pareizi konfigurēti, torrent lejupielādes laikā ir atrasts, piemēram, PrivateInternetAccess..

Vai ir citi veidi, kā aizsargāties pret atvienošanu??

Papildus integrētajiem slepkavības slēdžiem ir arī vairākas trešo pušu iespējas, lai aizsargātu jūsu privātumu un IP adresi, ja jūsu VPN tīkla uzticamība izrādās nestabila. Divi no populārākajiem ir VPNetMon un VPN Watcher.

VPNetMon novērš nenodrošinātus savienojumus, ja jūsu VPN savienojums samazinās. Šī bezmaksas trešās puses programma vienkārši aizver norādītās lietojumprogrammas, ja neizdodas VPN savienojums. Daudziem lietotājiem šī programma patīk, jo tā neizslēdz visu internetu; tas tikai aizver iepriekš izvēlētās programmas, kas varētu paziņot IP adresi, izmantojot neaizsargātu savienojumu.

VPN Watcher ir vēl viens populārs VPN savienojuma uzraudzības rīks. Tāpat kā VPNetMon, šī programma neļauj kontrolētajām lietojumprogrammām sūtīt datus uz tīklu, kamēr izveidotais VPN savienojums neizdodas. Tā pašreizējā cena ir 9,95 USD.

Kopsavilkums: VPN savienojuma drošības pasākumi ir nepieciešami lietotāju aizsardzībai

Lai gan lietotāji izmanto VPN pakalpojumus dažādu iemeslu dēļ, viņi visi augstu vērtē viņu privātumu. Tomēr, ja savienojums neizdodas, lietotājs to dara IP adrese ir pakļauts izsekotājiem. Tāpēc VPN tīkla uzticamība rada tik lielas bažas.

Īpaši cilvēkiem, kuri paļaujas uz pastāvīgu savienojumu, neatkarīgi no tā, vai tas ir paredzēts torrentu lejupielādei vai ziņu sniegšanai, identitātes aizsardzība ir liela. Šiem lietotājiem ir ļoti svarīgi izvēlēties tādu VPN uzņēmumu, kas piedāvā nogalināšanas slēdzi.

Monētas otrā pusē daudzi mūsdienu VPN uzņēmumi zina, ka, ja lietotāja IP adrese tiek atklāta, pateicoties tīkla atvienošanai, viņi zaudē tirgus daļu. Tātad, papildus 99,9% uzticamībai, tie piedāvā iznīcināšanas slēdža funkcijas.

Atlasiet VPN, kas ietver funkciju Kill Switch:

Ranga nodrošinātājs Mūsu vērtējums lietotājam
Redaktora izvēle 5,0 / 5
Lasīt pārskatu
Uzzināt vairāk Sāc >> Apmeklējiet vietni
2 4,9 / 5
Lasīt pārskatu
Uzzināt vairāk Sāc >> Apmeklējiet vietni
3 4,8 / 5
Lasīt pārskatu
Uzzināt vairāk Sāc >> Apmeklējiet vietni
4 4,8 / 5
Lasīt pārskatu
Uzzināt vairāk Sāc >> Apmeklējiet vietni
5 4,7 / 5
Lasīt pārskatu
Uzzināt vairāk Sāc >> Apmeklējiet vietni

Jums varētu patikt arī:

 • Labākie VPN
 • Vai jūsu VPN vienmēr jābūt ieslēgtam? Tas ir atkarīgs no šīm 7 lietām
 • 5 labākie (pārbaudīti) VPN bez žurnāla - drošākais & Lētākais
Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me