Kas ir IGTV? Iepazīstieties ar Instagram vietnē Youtube alternatīvu


Izlaists 2018. gada vasarā, IGTV ir Instagram konkurents YouTube. Video patstāvīgā lietotne ir pieejama visā pasaulē un ļauj ikvienam izveidot saturu, kas nepārsniedz stundu.

Diemžēl, ne visi var brīvi baudīt IGTV. Faktiski vairākās valstīs iedzīvotājiem vispār nav piekļuves Instagram, pateicoties ļoti cenzētam internetam un stingriem sociālo mediju ierobežojumiem..

Ja jūs dzīvojat valstī, kurā ir pieejams neierobežots internets, lietojot sociālo mediju vietnes, piemēram, Instagram un IGTV, jūs varat inficēties ar ļaunprātīgu programmatūru vai uzlauzt savus kontus..

VPN ļaus valstīm, kurās ir liela interneta cenzūra, piekļūt IGTV, savienojot tos ar serveri valstī, kas neliedz pakalpojumu. Turklāt premium VPN augstākās klases drošības līdzekļi aizsargā jūsu tiešsaistes datus un privātumu, ļaujot jums to darīt izmantojiet IGTV pilnīgā anonimitātē.

ExpressVPN ir mūsu galvenā VPN izvēle, lai piekļūtu IGTV, jo tai ir serveri vairāk nekā 160 pasaules vietās, nepārspējams ātrums un visaugstākā līmeņa drošības funkcijas.

Lasiet tālāk, lai uzzinātu vairāk par IGTV, kāpēc ir nepieciešams VPN, lai piekļūtu pakalpojumam, un mūsu galvenie VPN ieteikumi, kurus izmantot.

Kas ir IGTV?

Kaut arī IGTV ir atsevišķa video koplietošanas lietotne, pamata funkcionalitāte ir pieejama arī Instagram vietnē un lietotnē. Sākotnēji tika palaista tikai vertikāli videoklipi, un 2019. gada maijā veiktajā atjauninājumā lietotne atbalstīja gan vertikālus, gan horizontālus video.

Lai reģistrētos, IGTV ir nepieciešams Instagram konts, un, kad piesakāties, videoklipi tiks atskaņoti no lietotājiem, kuriem sekojat. Tāpat kā Instagram, jūs varat mijiedarboties ar IGTV videoklipiem, patīk, komentējot un nosūtot tiešās ziņas. Balstoties uz jūsu mijiedarbību, jūs redzēsit ieteikumus videoklipiem citur IGTV.

Izmantojot IGTV kanāla un videoklipu redzamību, varat pielāgot savu kontu privātuma iestatījumus. Ja iestatāt savu kanālu sabiedrībai, ikviens var redzēt to un jūsu videoklipus. Ja iestatīts uz privātu, jūsu saturu var redzēt tikai apstiprināti sekotāji.

IGTV ir reklāmas, gūt ieņēmumus par Facebook piederošo Instagram.

Kāpēc izmantot VPN, lai piekļūtu IGTV?

Dažas valstis ar cenzēts internets - piemēram, Ķīnā, Pakistānā, Irānā un Ziemeļkorejā - ir: pilnīgs Instagram, IGTV un citu sociālo mediju tīklu aizliegums. Šie bloki sociālajos medijos nedrīkstētu ierobežot jūsu brīvo izpausmi, un tie nav jādara, ja izmantojat VPN.

Ar stabils VPN, jūs varat pārvarēt ģeogrāfiskos ierobežojumus IGTV, izveidojot savienojumu ar serveri ārpus reģiona, kas bloķē sociālos medijus. Tas dod jums IP adresi, kas nepieciešama, lai piekļūtu IGTV, citām sociālo mediju vietnēm un papildu bloķētu saturu.

VPN arī ļauj izmantot IGTV jebkur pasaulē, neuztraucoties par cenzūru, valdības uzraudzību un “neatbilstoša” satura kopīgošanas iespējamām juridiskajām sekām. Pateicoties militāras pakāpes šifrēšana no premium VPN, jūsu tiešsaistes privātums ir aizsargāts, un neviena no jūsu darbībām ar IGTV nav izsekojama.

Instagram izmanto ģeogrāfiskās atrašanās vietas noteikšanas tehnoloģiju, lai izsekotu tā lietotāju atrašanās vietu. Tas viņiem dod iespēju ievadīt mērķtiecīgas reklāmas jūsu ziņu plūsmās un profilā. VPN neļauj jūsu atrašanās vietai un darbībām būt privātām, vienlaikus bloķējot arī piespiedu reklāmas. Jūs varat izbaudīt jauna satura atrašanu IGTV bez pieredzes, ko sabojā nevēlamas reklāmas.

Labākie IGTV VPN

1. ExpressVPN

ExpressVPN ierīces

ExpressVPN ir mūsu galvenais VPN ieteikums, ko izmantot IGTV. Ar vairāk 3000 serveri 94 valstīs, droši piekļūt vietējam saturam un cenzūras piekaušana nav problēma. Turklāt jūs to varat izdarīt vienlaikus, pateicoties lieliskajai dalītās tuneļošanas funkcijai.

Vietējās varas iestādes un jūsu ISP nevar izsekot jūsu darbībām, kā piedāvā ExpressVPN militāras pakāpes šifrēšana, stingra politika bez reģistrēšanās un OpenVPN atbalsts visās platformās. Turklāt, pateicoties DNS aizsardzībai pret noplūdi un automātiskam izslēgšanas slēdzim, jums nebūs jāuztraucas par jūsu datu atklāšanu.

ātrākais testētais VPN, ExpressVPN ir lieliska izvēle, lai augšupielādētu un straumētu video, izmantojot IGTV, bez bezgalīgas ielādēšanas, buferizācijas un kavēšanās. ExpressVPN var būt viens no pricier premium klases pakalpojumiem, taču, pēc lietotāju domām, jūs par savu naudu saņemat daudz. Izmēģiniet to pats ar 30 dienu naudas atdošanas garantija.

Ar īpaši ātru ātrumu un augstākās klases drošību ir viegli saprast, kāpēc ExpressVPN ir tik populārs.

ExpressVPN var atbloķēt:

 • Netflix, Hulu, HBO, Amazon Prime Video, Showtime, Sling TV, DAZN un BBC iPlayer.

Atbalsta mokas:

 • Jā, visi serveri atbalsta P2P aktivitātes.

ExpressVPN darbojas šajās ierīcēs:

 • Windows, macOS, Android, iOS, Android TV, Linux, Chrome un Firefox. Tā piedāvā arī lietotni lietošanai ar noteiktiem maršrutētājiem.

Piekļūstiet IGTV, izmantojot ExpressVPN!

2. NordVPN

Kas ir IGTV? Iepazīstieties ar Instagram vietnē Youtube alternatīvu

NordVPN viegli uztver jūsu privātumu. OpenVPN un IKEv2 / IPSec protokolss jūsu darbība internetā ir droša un slēpta. Kamēr uzlaboti obfukcijas iestatījumi nodrošinātu, ka NordVPN var piekļūt IGTV valstīs, kurās ir liela cenzūra, piemēram, Ķīnā un Pakistānā.

Tas novērš VPN noplūdes ar divi dažādi nogalināšanas slēdži un pielāgoti DNS iestatījumi. Turklāt Panamas VPN atrodas tālu no valstīm, kurās ir datu saglabāšanas žurnāli, ļaujot tai darboties stingrai nulles žurnālu politikai..

Iespaidīgajam NordVPN tīklam ir 5400+ serveri vairāk nekā 60 valstīs. Tātad jums ir daudz servera izvēles, lai pārvarētu ģeobloķējumus un cenzūru neierobežotai piekļuvei IGTV no jebkuras vietas.

CyberSec komplekts ir lietotāju iecienīta funkcija, jo tas nodrošina papildu aizsardzību pret ļaunprātīgu programmatūru un bloķēšanu. Izmēģiniet to un visas citas lieliskās NordVPN iespējas bez riska 30 dienu naudas atdošanas garantija.

NordVPN var atbloķēt:

 • Netflix, HBO, Hulu, Showtime, BBC iPlayer, Amazon Prime Video un Sling TV.

Atbalsta mokas:

 • Jā, ir pieejami P2P speciālie serveri.

NordVPN darbojas šajās ierīcēs:

 • Windows, macOS, Android, iOS, Android TV, Linux, Chrome un Firefox. Tas ir saderīgs arī ar maršrutētājiem.

Piekļūstiet IGTV, izmantojot NordVPN!

3. CyberGhost

CyberGhost ierīces

Ja esat iesācējs VPN, jūs, iespējams, novērtēsit lietotājam draudzīgu interfeisu un vienkāršu CyberGhost dizainu.

CyberGhost ir visas nepieciešamās funkcijas, lai jūsu IGTV un citas darbības internetā būtu drošas un privātas, ieskaitot noturīga šifrēšana, nulles reģistrēšana, necaurlaidīgas lietotnes un aizsardzība pret slēdzi.

Lai arī tas nav tik ātrs kā ExpressVPN vai NordVPN, ātrums ir vairāk nekā pietiekams, lai augšupielādētu video IGTV un nemanāmi straumētu saturu no iecienītākajiem kanāliem.

Rumānijā bāzētam pakalpojumu sniedzējam ir pienācīgas atbloķēšanas spējas, bet, ja jūs sastopaties ar problēmu, lielisks diennakts klientu serviss vienmēr ir pieejams. Izmēģiniet sev lielisko universālo spēlētāju ar 24 stundu bezmaksas izmēģinājuma laiks vai 45 dienu atmaksas periods.

CyberGhost var atbloķēt:

 • Specializēts straumēšanas profils ar serveriem, kas optimizēti: Netflix, BBC iPlayer, Sky Go, Hulu, Comedy Central, Eurosport, ESPN un citiem.

Atbalsta mokas:

 • Jā; Īpašajā profilā tiek parādītas valstis un lietotāju skaits.

CyberGhost darbojas šajās ierīcēs:

 • Windows, macOS, Android, iOS, Amazon Fire Stick, Android TV, Linux un Chrome.

Piekļūstiet IGTV, izmantojot programmu CyberGhost!

Secinājums

A VPN ļauj pārvarēt ģeobloķējumus un cenzūru lai jūs varētu piekļūt IGTV un izmantot to visā pasaulē.

Nodrošinot militārā līmeņa šifrēšanu un visaugstāko drošības funkciju, vietējās varas iestādes mērķē uz reklāmdevējiem, un jūsu ISP nevar izsekot jūsu IGTV darbībām un izsekot jums.

Mūsu galvenais VPN ieteikums IGTV lietošanai ir ExpressVPN, jo tam ir plašs aptumšoto serveru, ātrgaitas un nepārspējamas šifrēšanas globālais tīkls.

Turpmākais lasījums

 • Kā piekļūt Instagram mūzikai no jebkura reģiona (2019. gada atjauninājums)
 • Šrilanka bloķēja sociālos medijus (atkal) - lūk, kā jūs to atgūstat
 • Pilns Ķīnā bloķēto vietņu saraksts & Kā tiem piekļūt
Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me