Kā tiešsaistē skatīties kosmosā pazaudēto


Viņi ir nolaidušies uz svešas planētas, un tagad tas ir izdzīvošanas un aizbēgšanas gadījums. Protams, es runāju par Robinsonu ģimeni. Lost in Space 2. sezona atgriežas Netflix, un tas ir iestatīts kā lielāks, labāks un skarbāks nekā iepriekš.

Lost in Space ir pieejama Netflix visā pasaulē. Bet, ja jūs esat viens no neveiksmīgajiem valstī, kurā Netflix nav pieejams, jūs varat justies tā, it kā jūs būtu pazaudēts citā dimensijā, piemēram, Robinsonos. Ģeogrāfiski ierobežojumi neļaus jums ieskaņoties.

Neuztraucieties, man tomēr ir taisnība. Instalējot VPN ierīcē, varat piekļūt Netflix, pat ja atrodaties neatbalstītā vietā.

Kā? VPN savieno jūs ar serveri citā valstī, kur ir pieejams Netflix, slēpjot jūsu IP adresi un apejot ģeobloķējumus, lai atbloķētu saturu jums.

Netflix izmanto dažus no vissmagākajiem ģeoblokiem, lai bloķētu tā saturu un atrast VPN, kas tiem var paiet garām, nav viegli. Bet es esmu noapaļojis trīs, kas tā izdarīs lasiet tālāk, lai uzzinātu, kurus VPN es ieteiktu.

Īsā rokasgrāmata - Kā skatīties pazaudēto kosmosu vietnē Netflix

 1. Izvēlieties VPN; ES iesaku NordVPN iespaidīgajām atbloķēšanas iespējām un zibens ātrumiem.
 2. Lejupielādējiet un instalējiet savu VPN programmatūru.
 3. Izveidojiet savienojumu ar serveri valstī, kurā ir pieejams Netflix, piemēram, Lielbritānijā, ASV vai Kanādā.
 4. Dodieties uz Netflix, reģistrējieties / piesakieties, nospiediet play!

Sāciet Zaudēt kosmosā straumēšanu tūlīt!

Kāpēc jums nepieciešams VPN, lai skatītos zaudēto kosmosā

Netflix uzliek sava satura ģeogrāfiskos ierobežojumus un ir pieejams tikai noteiktās valstīs.

Tas izmanto jūsu IP adresi, lai izsekotu jūsu atrašanās vietai, tāpēc, kad atrodaties ierobežotā vietā, ģeobloki neļaus jums straumēt neko. Kaitinošas, pareizi?

Tomēr ir risinājums. VPN izveido drošu savienojumu starp jūsu ierīci un citu serveri. Jums jāizvēlas serveris valstī, kurā ir pieejams Netflix, piemēram, Lielbritānijā vai ASV.

Jūsu savienojums tiek nodrošināts caur šifrētu tuneli, kas slēpj jūsu īsto IP adresi, tāpēc Netflix nevar atrast jūsu atrašanās vietu.

Tā vietā, jums tiek piešķirta IP adrese jūsu mērķa valstī, tāpēc Netflix domā, ka jūs skatāties no Lielbritānijas, ASV vai jebkuras vietas, kuru esat izvēlējies. Un tas nozīmē, ka jums ir pilnīga pieeja visai Netflix bibliotēkai, ieskaitot katru filmas Lost in Space epizodi.

Tas nav viss, ko var darīt VPN

VPN ir lielisks veids, kā apiet ģeogrāfiskos ierobežojumus un atbloķēt ģeogrāfiski bloķētu saturu, taču tas nav vienīgais ieguvums.

Ar VPN jūs esat ļoti drošs, kamēr atrodaties tiešsaistē.

Kad tas slēpj jūsu atrašanās vietu, tas visu savu satiksmi novirza caur neredzamu šifrētu tuneli. Tas nozīmē, ka neviens nezina, ka esat tur. Tātad, nav jāuztraucas par privātuma zagļiem vai citu riskantu biznesu, kas apdraud jūsu privātumu, pārtverot jūsu satiksmi.

Neredzamība nozīmē arī jūsu interneta pakalpojumu sniedzējs nevar samazināt jūsu joslas platumu, ko daudzi dara, īpaši aizņemtos periodos vai tiklīdz viņi zina, ka straumējat. Tas izraisa lēnu ātrumu, buferizāciju un kaitinošu nobīdi, kas nav ideāli, ja vēlaties sekot līdzi Robinsona piedzīvojumiem.

Jums var palīdzēt arī VPN apiet digitālo cenzūru. Ja atrodaties intensīvi bloķētā valstī, piemēram, Ķīnā, VPN var atbloķēt Google, YouTube un sociālos medijus, vienlaikus turot jūs droši paslēptu..

3 labākie VPN, lai skatītos zaudēto kosmosā

1. NordVPN

NordVPN

NordVPN ir vairāk nekā 5300 serveru visā pasaulē, ieskaitot katru Netflix atrašanās vietu. Tā tas ir mans labākais ieteikums, un tas ir mūsu izvēle Nr. 1 Netflix straumēšanai.

Tas piedāvā labākais pārklājums Lielbritānijā, ASV un Kanādā ar vairāk nekā 2300 serveriem šajās vietās kopā. Es ieteiktu jums izveidot savienojumu ar kādu no šīm jomām, jo ​​ir mazāks serveru pārslodzes risks. Lai arī lēnais ātrums nav tas, par ko jums jāuztraucas, izmantojot NordVPN.

Tā tas ir uzticams Netflix atbloķēšanai uz jebkura tā servera, kuru jūs nesaņemat ar katru VPN. Bieži gadās, ka daži serveri darbojas, bet citi nedarbojas, un tas ir vairāk izmēģinājumu un kļūdu, nekā jūs, iespējams, vēlētos.

NordVPN ir neierobežots joslas platums un dati, un zibens ātrumā par labāko straumēšanas pieredzi. Jūs varat skatīties katru Lost in Space epizodi bez ierobežojumiem un īpaši HD.

Tas nodrošina jūs ar drošību AES 256 bitu šifrēšana, automātisks iznīcināšanas slēdzis, un tas viss ir svarīgi reklāmu bloķētājs kas novērš ļaunprātīgu programmatūru un bloķē uznirstošos logus.

NordVPN ir nulles reģistrēšanas politika un tas ir viena no caurspīdīgākajām politikām, ko esmu redzējis. Vienīgie dati, kas jums jāsniedz, ir reģistrācijai nepieciešamā informācija. Plašāku informāciju par NordVPN politiku bez reģistrēšanās varat izlasīt vietnē mūsu sīkais pārskats.

 lietotni ir viegli iestatīt, bet, ja jums ir nepieciešams atbalsts, NordVPN ir 24/7 tiešraide. Jums arī ir līdz seši vienlaicīgi savienojumi.

Kārdināts? Es tevi nevainoju. Jūs varat to izmēģināt pats, bez riska 30 dienu naudas atdošanas garantija. Apskatiet mūsu atlaides lapa lai samazinātu abonēšanas izmaksas.

NordVPN galvenās funkcijas

 • 5300+ serveri 59 valstīs
 • Dedzinošs ātrums
 • Neierobežots joslas platums un dati
 • Militāras klases šifrēšana, automātiska nogalināšanas slēdzis un reklāmu bloķētājs
 • Nulles reģistrēšanas politika
 • 24/7 tiešraide
 • Darbojas ar: Netflix, BBC iPlayer, Disney +, Hulu, HBO GO, ITV Hub, SHOWTIME
 • Savietojams ar: Windows, Android, macOS, iOS, pārlūkiem, maršrutētājiem, Apple TV

Straume zaudēja kosmosu, izmantojot NordVPN!

2. ExpressVPN

izteikt pārdevēja attēlu

ExpressVPN piedāvājumi daži no labākajiem ātrumiem apkārt un ir ideāli piemērots straumēšanai Netflix.

Tam ir vairāk nekā 3000 serveru 90+ valstīs, un piedāvā piekļuvi ikvienai Netflix bibliotēkai visā pasaulē.

Tam ir iebūvēts ātruma tests lietotnē kas ļauj jums redzēt, kuri serveri darbojas labi, un jums ir neierobežoti servera slēdži. Tas nozīmē, ka jūs varat skatīties Lost in Space no Apvienotās Karalistes vienu dienu, bet otru no ASV, lai jūs katru reizi iegūtu vislabāko ātrumu, nevis ierobežotu vienā vietā.

ExpressVPN ir nav datu vai joslas platuma ierobežojumu. Varat noskatīties tik daudz Lost in Space epizožu, cik vēlaties, neraizējoties par izlaišanu.

Jūsu darbība un atrašanās vieta ir droša 256 bitu AES šifrēšana un stingra politika bez reģistrēšanas. Ir arī automātisks nogalināšanas slēdzis, līdzās DNS un IP aizsardzība pret noplūdi par papildu privātumu. Plašāku informāciju par ExpressVPN uzlabotajām drošības funkcijām varat lasīt vietnē mūsu visaptverošais pārskats.

Jūs varat vienlaikus savienojiet piecas ierīces, lai jūs varētu nokļūt līdz Robinsoniem savā mobilajā, klēpjdatorā vai planšetdatorā.

Vai jums ir jautājumi? Jūs varat izmantot ExpressVPN 24/7 tiešraide. Tā vietnē ir arī daudz noderīgu ceļvežu.

Izmēģiniet to bez riska 30 dienu naudas atdošanas garantija un izmantot mūsu kupons lai saņemtu atlaidi abonementam.

ExpressVPN galvenās funkcijas

 • 3000 un vairāk serveru 90 un vairāk vietās
 • Īpaši ātrs ātrums
 • Neierobežots joslas platums un dati
 • Pieci vienlaicīgi savienojumi
 • 24/7 tiešraide
 • AES 256 bitu šifrēšana, nepierakstīšanās politika un automātiska nogalināšanas slēdzis
 • Sadarbojas ar: Netflix, BBC iPlayer, Hulu, Amazon Prime Video, CBS, ESPN, Disney+
 • Savietojams ar: iOS, macOS, Windows, Android, Linux, Chrome, Firefox

Straume zaudēja kosmosā ar ExpressVPN!

3. Surfshark

Surfshark ierīces

Ja jūs vēlaties skatīties Lost in Space mājās, ceļā vai pat pie drauga mājas, Surfshark ir ideāls. Tā ļauj neierobežotu skaitu vienlaicīgu savienojumu, lai jūs varētu skatīties jebkurā ierīcē.

Surfshark ir iespaidīgs globālais pārklājums ar 1 040 serveri 61+ valstīs. Izmantojot Surfshark, varat piekļūt jebkurai Netflix bibliotēkai, lai skatītos Lost in Space.

Tā ātrumi ir ātri, uzticami un garantē augstas kvalitātes straumēšanu lai kur jūs izveidotu savienojumu.

Vai uztraucaties par kaitinošām reklāmām? Surfshark ir CleanWeb funkcija kas straumēšanu padara vienkāršu. Šis bloķē aizdomīgas reklāmas, ļaunprātīgu programmatūru un izsekotājus kas var apdraudēt jūsu privātumu vai ierīci.

Tam ir arī Baltā saraksta funkcija kas ļauj jums kontrolēt, kuras lietotnes iet caur VPN. Tas nozīmē, ka varat vienlaicīgi pārlūkot lokāli un šifrēti. Pārbaudiet savus e-pastus vai atjauniniet savus sociālos kanālus, vienlaikus straumējot ar citu IP adresi Netflix.

Ja vēlaties uzzināt vairāk par funkcijas Whitelister darbību, mēs to esam pārbaudījuši, tāpēc jums nav. Iepazīstieties ar rezultātiem mūsu pārskatā.

Piedāvā Surfshark stingra politika, kas nepieļauj reģistrēšanos, militāras pakāpes šifrēšana un automātiska nogalināšanas slēdzis.

Tas arī piešķir vēl lielāku privātumu ar savu MultiHop funkcija kur var izveidot savienojumu ar vairākiem serveriem lai jūs grūtāk izsekot.

Ja jūs vēlaties straumēt, kā arī straumēt, Surfshark ļauj P2P koplietot katrā serverī.

Pastāv visi atbalsta jautājumi 24/7 tiešraides tērzēšana un e-pasta atbalsts.

Vai vēlaties to izmēģināt? Jūs varat bez maksas pārbaudīt Surfshark premium paketes 30 dienu naudas atdošanas garantija. Un jā, jūs uzminējāt - mums ir kupons, kuru varat izmantot lai jūsu abonements būtu vēl lētāks.

Surfshark galvenās iezīmes

 • 1 040 serveri 61+ valstīs
 • Zibens ātrumā
 • Neierobežots vienlaicīgs savienojums
 • Nozares vadošā šifrēšana un automātiskā iznīcināšanas slēdzis
 • Baltā saraksta dalītā tunelēšanas funkcija
 • CleanWeb reklāmu un ļaunprātīgas programmatūras bloķētājs
 • Darbojas ar: Netflix, Hulu, BBC iPlayer, HBO GO, Sky, ESPN, DAZN
 • Savietojams ar: Android, Windows, iOS, macOS, pārlūkprogrammām, Linux, maršrutētājiem

Straume Lost Space With Surfshark!

BUJ

Kur filmēta filma Lost in Space?

Sezonas Lost in Space on Netflix pirmā sezona tika filmēta Vankūverā, BC un apkārtējos rajonos. Otro sezonu dalībnieki filmēja gan Vankūverā, gan Islandē.

Kad Lost in Space otro sezonu izlaiž Netflix?

Otrā sezona tika izlaista 2019. gada 24. decembrī, un tagad tā ir pieejama visiem Netflix skatītājiem. Varat arī atrast vienu sezonu, ja jums ir jāpanāk vai tikko sākat skatīties seriālu.

Netflix tikko atjaunoja programmu Lost in Space arī trešo sezonu. Lai gan vēl nav noteikts konkrēts izlaišanas datums, paredzams, ka trešā sezona kritīsies kādreiz 2020. gada beigās.

Vai Netflix zinās, ka es piekļūtu no VPN?

Netflix palaiž IP adreses, salīdzinot ar zināmu VPN IP adrešu sarakstu, tāpēc ir iespējams, ka viņi jūs atpazīs. Izmantojot augstas kvalitātes piemaksu pakalpojumu, piemēram NordVPN, padara to mazāk ticamu. Ja jūs saskaraties ar problēmu noteiktā serverī, piekļuvi no cita servera tajā pašā valstī parasti problēma tiek atrisināta.

Grunts līnija

Neatsakieties no Netflix, jo daži geobloki ir nokļuvuši jūsu ceļā. Kaut arī Lost in Space varētu būt bloķēts aiz ģeogrāfiskiem ierobežojumiem, VPN var palīdzēt piekļūt Netflix pat ierobežotās vietās.

Tā savieno jūsu ierīci ar valsti, kur ir pieejams Netflix un krāpj jūsu atrašanās vietu, tāpēc Netflix domā, ka jūs skaņojat no citurienes.

Mana galvenā izvēle ir NordVPN. Ar savām iespaidīgajām atbloķēšanas iespējām, īpaši ātro ātrumu un pārklājumu visā pasaulē tas ir skaidrs ieguvējs.

Vēlaties redzēt, kādas vēl izklaides jūs varētu izbaudīt? Uzziniet, kuri VPN ir vislabākie, lai atbloķētu BBC iPlayer.

Vai dalītā tunelēšana ir izraisījusi jūsu interesi? Tā ir ļoti unikāla funkcija, un ne katrs pārdevējs to piedāvā. Izlasiet mūsu ceļvedi par dalīto tunelēšanu uzzināt vairāk par to, kā tas darbojas un kā to izmantot.

Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me