Kā tiešsaistē skatīties FBI 2. sezonu bez maksas!


FBI atgriežas otro sezonu un tas ir emocionāls amerikāņu kalniņš ceļojumā, kurā vēlaties piedalīties.

FBI atgriežas CBS All Access, kuru jūs varat straume ASV, Kanādā un Austrālijā.

Ja ceļojat vai dzīvojat citur, jums būs kaitinoši kļūdas ziņojums ekrānā neļaus jums straumēt.

Instalējot premium VPN, jūs varat apiet CBS ģeogrāfiskos ierobežojumus un skatīties FBI, lai kur jūs atrastos. Tomēr jums būs jāreģistrējas CBS abonementam, jo ​​jūs nevarat straumēt FBI bez maksas.

Lasiet tālāk, lai redzētu 3 VPN, kurus iesaku FBI 2. sezonas straumēšanai, un kā izveidot CBS kontu.

Īsā rokasgrāmata - Kā skatīties FBI 2. sezonu kanālā CBS

 1. Izvēlieties VPN - ātrai HD straumēšanai iesaku NordVPN.
 2. Lejupielādējiet un instalējiet savā ierīcē VPN.
 3. Izveidojiet savienojumu ar serveri ASV, Kanādā vai Austrālijā.
 4. Dodieties uz CBS All Access, reģistrējieties / piesakieties, nospiediet play!

Sāciet straumēšanu, izmantojot NordVPN tagad!

Kā reģistrēties CBS

Lai skatītos FBI 2. sezonu, jums būs nepieciešams CBS abonements.

CBS būs atļaujiet reģistrēties tikai tad, ja izmantojat maksājuma veidu no ASV. Es tomēr esmu atradis veidu, kā to apiet! Lai sāktu, rīkojieties šādi.

 1. Dodieties uz MyGiftCardSupply lai iegādātos CBS All Access dāvanu karti. Pārliecinieties, ka esat izvēlējies summu, kas sedz nepieciešamā abonementa izmaksas.
 2. Kad esat pabeidzis, dodieties uz CBS vietni, lai izpirktu dāvanu karti.
 3. Ievadiet PIN uz jūsu dāvanu kartes (tā atrodas aizmugurē, virs svītrkoda).
 4. Izveidot kontu.
 5. Piesakieties savā VPN un izvēlieties serveri ASV, Kanādā vai Austrālijā.
 6. Atkal apmeklējiet CBS vietni, piesakieties un nospiediet play!

Kāpēc jums ir nepieciešams VPN, lai skatītos FBI 2. sezonu

Ja jūs mēģināt skatīties jebkādu CBS saturu ārpus ASV, Kanādas vai Austrālijas, ģeogrāfiskie ierobežojumi tiks kavēti. Tas ir tāpēc, ka CBS pilna piekļuve izseko jūsu atrašanās vietu.

Kad esat ārpus šīm trim valstīm CBS bloķē tā saturu. Tātad, lai straumētu no jebkuras vietas, jums būs nepieciešams premium VPN.

Jūs ierīcē un tajā instalējat VPN izveido savienojumu ar drošu serveri jūsu izvēlētā valstī. Lai skatītos FBI 2. sezonu, jums būs jāizvēlas serveris ASV, Kanādā vai Austrālijā.

Lai jūs savienotu ar serveri, jūsu VPN nodod jūsu IP adresi caur ļoti šifrētu tuneli, kas ir pilnīgi neredzams. Šis paslēpj jūsu IP adresi un nozīmē CBS All Access nevar izsekot jūsu atrašanās vietai.

Kad savienojums būs izveidots, jums tas būs neierobežota pieeja CBS saturam. Un tas nozīmē, ka jūs būsit gatavs vēlreiz sekot Ņujorkas FBI noziegumu lietām, lai kur jūs atrastos.

Tas nav viss, ko var darīt VPN

VPN ir labākais veids, kā no jebkuras vietas pasaulē iegūt iepriekš bloķētu saturu un straumi. Bet tas nav viss, ko tas dara.

Kā izmanto VPN augsta līmeņa šifrēšana lai maskētu jūsu IP adresi, tas arī ir viens no labākajiem veidiem, kā saglabāt drošību straumēšanas un pārlūkošanas laikā.

Viss, ko jūs darāt, iet caur neredzamu šifrētu tuneli. Visas jūsu aktivitātes un dati ir pilnībā neizsekojami. Tas ir īpaši svarīgi, ja esat izveidojis savienojumu ar nenodrošinātu publisko bezvadu internetu, kur nevarat būt drošs, ka hakeri pārtver un nezaudē jūsu datus.

Arī VPN notriekt kutelīgas cenzūras sienas. Ja atrodaties valstī, kur valdība ierobežo ierobežojumus vietnēs jūs varat apmeklēt, piemēram, Google, Facebook vai YouTube, ar VPN jūs viegli nokļūsit šajās vietnēs.

Tā kā izskatās, ka atrodaties valstī, kas neatrodas faktiski, neviens nevar izsekot jūsu reālajai IP adresei. Tas nozīmē neierobežota pieeja visām nepieciešamajām vietnēm.

VPN var pat uzlabot interneta savienojumu. Kad jūs izvēlēsities savu mērķa valsti, jūs tāds būsit savienots ar īpaši ātriem serveriem kas jums sniegs vislabāko straumēšanas pieredzi, izmantojot minimāla atpalicība un buferizācija.

3 labākie VPN, skatoties FBI 2. sezonu

1. NordVPN

Kā tiešsaistē skatīties FBI 2. sezonu bez maksas!

NordVPN ir mans # 1 ieteikums FBI 2. sezonas straumēšanai, pateicoties tā plašajam globālais tīkls, zibens ātrumā, un spēja apiet ģeogrāfiskos ierobežojumus.

Ar vairāk 5300 serveri 50+ valstīs, jūs varēsit skatieties CBS no jebkuras vietas.

Nav nekas vairāk kaitinošs kā buferizēšana un izplūdušas bildes, kad mēģināt sekot līdzi Ņujorkas lielākajiem gadījumiem. Bet, izmantojot NordVPN, jums par to nav jāuztraucas.

Īpaši ātrs ātrums nozīmē, ka varat straumēt HD formātā, bez kaitinošas buferizācijas. Plus, neierobežots joslas platums nozīmē, ka jums nav skatu skaitam, kas ļautu straumēt no sākuma līdz beigām bez grūtībām.

Ja vēlaties skatīties FBI 2. sezonu, atrodoties ceļā, NordVPN ir nodrošinājis jūs. Jūs varat vienlaikus savienojiet līdz 6 ierīcēm. Sāciet sēriju mājās un pabeidziet ikdienas braucienu.

Papildus kvalitātes straumēšanai NordVPN nodrošina arī drošības pasākumus. Ar 256-AES bitu šifrēšana, an automātiskais nogalināšanas slēdzis, un a stingra politika bez žurnāliem, straumēšanas laikā varat būt pārliecināts, ka esat privāts. Retos gadījumos serveris neizdodas un atvieno jūs no VPN, nogalināšanas slēdzis neļaus jūs atrast.

NordVPN piedāvā iebūvēts reklāmu bloķētājs, CyberSec, uz pārtrauciet visus kaitinošos uznirstošos logus sagraut jūsu straumēšanas sesiju. Tas arī novērš ļaunprātīgas programmatūras inficēšanu ar jūsu ierīci bloķējot aizdomīgas vietnes.

Augstākās kvalitātes VPN ziņā tas nav daudz labāks par NordVPN. Vienlaicīgi apvienojot ātrumu, uzticamību un drošību, tā ir lietotāju iecienīta izvēle.

Izmēģiniet to sev ar 30 dienu naudas atdošanas garantija. Un, ja jūs reģistrējaties, izmantojiet mūsu ekskluzīvo atlaidi, lai ietaupītu naudu abonementā.

70% atlaide

Ietaupiet 70% no jūsu NordVPN plāna šodien!

Iegūstiet 3 gadu NordVPN plānu par USD 3,49 mēnesī!

Naudas atdošanas garantija: 30 dienas

NordVPN var atbloķēt:

 • BBC iPlayer, Netflix, Amazon Prime Video, HBO, Hulu, Showtime, Sling TV un daudzi citi straumēšanas pakalpojumi.

Atbalsta mokas:

 • Jā, NordVPN ir pieejams daudz P2P serveru.

NordVPN darbojas šajās ierīcēs:

 • Windows, macOS, iOS, Android, Android TV un Linux. Tas atbalsta arī pārlūkus Chrome un Firefox. NordVPN ir saderīgs arī ar daudziem maršrutētājiem.

Skatieties FBI 2. sezonu, izmantojot NordVPN Now!

2. ExpressVPN

ExpressVPN

ExpressVPN tiešām zina savas lietas, kad runa ir par ātrumu. Tam ir daži no ātrākajiem serveriem tirgū, nozīmē, ka jūs varat straumējiet ļoti HD bez pārtraukumiem, liekot jums palaist garām šos naglu sakodīšanas mirkļus.

Jūs pat varat izmantot ExpressVPN ātruma pārbaude, lai izsekotu, kuri serveri darbojas vislabāk un atrodi pats ātrāko.

ExpressVPN ir 3000 serveri 160 vietās straumēt no jebkuras vietas. Tā tas ir saderīgs ar lielāko daļu ierīču, tāpēc vienkārši lejupielādējiet lietotni izvēlētajā ierīcē un dodieties tieši uz CBS vietni, lai pievienotos drāmai.

Labākā šifrēšana klasē, a stingra politika bez žurnāliem, un DNS noplūdes aizsardzība nodrošinās jums drošību neatkarīgi no tā, vai atrodaties mājās, vietējā kafejnīcā vai atrodoties ceļā.

Varat arī izmantot to sadalīta tunelēšana iezīme pārlūkojiet internetu lokāli izmantojot savu reālo IP adresi un straumējiet šifrētās iecienītās noziegumu sērijas ar savu jauno IP adresi.

Izmēģiniet ExpressVPN bez riska, izmantojot to 30 dienu naudas atdošanas garantija. Atceries izmantojiet mūsu kuponu, lai noskūtu naudu no abonementa ja pierakstāties.

Ja vēlaties uzzināt vairāk par ExpressVPN, izlasiet mūsu padziļināts pārskats. Esmu pārbaudījis visu, sākot no ātrumiem un beidzot ar klientu apkalpošanu, lai jūs varētu izlemt, vai tas jums ir VPN.

49% atlaide

Labākie ātrumi tirgū ar lielu atlaidi - ietaupiet līdz 49%, izmantojot ExpressVPN!

Ietaupiet 49% no jūsu ExpressVPN plāna šodien!

Naudas atdošanas garantija: 30 dienas

ExpressVPN var atbloķēt:

 • Amazon Prime Video, Netflix, Sling TV, Hulu, Showtime, HBO, DAZN un BBC iPlayer.

Atbalsta mokas:

 • Jā, visi ExpressVPN serveri atbalsta P2P aktivitātes.

ExpressVPN darbojas šajās ierīcēs:

 • Windows, macOS, iOS, Android, Android TV, Linux, Chrome un Firefox pārlūkprogrammas. Tam ir arī lietotne lietošanai ar dažiem maršrutētājiem.

Noskatieties FBI 2. sezonu, izmantojot ExpressVPN Tagad!

3. CyberGhost

CyberGhost ierīces

Ar vairāk nekā 5000 serveri 103 vietās un a ātra iestatīšana, CyberGhost nodrošina ne tikai globālu pārklājumu, bet arī ērtu lietošanu. A lietotājam draudzīgs interfeiss un ērta iestatīšana padariet CyberGhost par lielisku iespēju, ja jūs meklējat ātra un ērta konfigurēšana.

Viss, kas jums jādara, ir lejupielādēt lietotni savā ierīcē, kā straumēšanas platformu izvēlēties CBS un CyberGhost automātiski atradīs ātrāko pieejamo serveri.

CyberGhost piedāvājumi ātrs ātrums un neierobežots joslas platums augstas kvalitātes straumēšanas pieredzei ar minimālu buferizēšanu un nokavēšanos un bez datu izmantošanas ierobežojumiem.

Jaudīga šifrēšana paslēpj jūsu IP adresi, tāpēc jūs esat aizsargāts visur, kur atrodaties.

Ir arī politika bez reģistriem, automātiskais nogalināšanas slēdzis, un izvēles NoSpy serveris pilnīgai privātuma garantijai.

Ar savu lietotājam draudzīgo saskarni un īpaši slepenajiem drošības līdzekļiem, CyberGhost ir lietotāju iecienīta izvēle.

Izmēģiniet CyberGhost bez riska 45 dienu naudas atdošanas garantija.

Apskatiet mūsu kuponu, lai ietaupītu naudu abonementā.

79% atlaide

Ietaupiet 79% no sava CyberGhost VPN plāna šodien!

Iegūstiet 3 gadu CyberGhost plānu par USD 2,75 mēnesī!

Naudas atdošanas garantija: 45 dienas

CyberGhost var atbloķēt:

 • Netflix, BBC iPlayer, Sky Go, Hulu, Comedy Central, Eurosport, ESPN, HBO TAGAD, Sling TV un daudzi citi, izmantojot īpašu straumēšanas profilu ar optimizētiem serveriem.

Atbalsta mokas:

 • Jā, CyberGhost ir serveri, kas optimizēti P2P darbībām.

CyberGhost darbojas šajās ierīcēs:

 • Windows, macOS, iOS, Android, Amazon Fire Stick, Android TV, Linux un Chrome. Tas darbojas arī ar daudziem maršrutētājiem.

Noskatieties FBI 2. sezonu, izmantojot programmu CyberGhost Now!

Kopsavilkums

Tāpat kā slepena FBI misija, arī CBS savu saturu paslēpj no visiem, kas atrodas ārpus ASV, Kanādas vai Austrālijas. Bet, izmantojot VPN, jūs varat izveidot savienojumu ar serveri vienā no šīm valstīm, lai apietu ģeogrāfiskos ierobežojumus un atbloķētu katru epizodi.

Ne tikai jums pa rokai būs visas FBI epizodes, bet VPN padarīs jūs anonīmus un drošus straumējot ar augstākā līmeņa šifrēšanu, lai slēptu jūsu IP adresi un aktivitātes.

Es iesaku NordVPN FBI 2. sezonas straumēšanai CBS, ar labākajiem ātrumiem, drošības funkcijām un straumēšanas pieredzi tirgū.

Turpmākais lasījums

Tagad jūs esat redzējis, kā atbloķēt CBS saturu. Kāpēc gan neizskatīt, kā atbrīvoties no Netflix anti-VPN programmatūras? Izlasiet mūsu ceļvedi labākie Netflix VPN.

Ja atrodaties Ķīnā un vēlaties uzzināt vairāk par stingru digitālās cenzūras likumu apiešanu, izlasiet mūsu astoņu rokasgrāmatu labākie strādājošie VPN China. Es pat esmu atradusi divus bezmaksas!

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me