Kā straumēt 2019. gada Victoria’s Secret modes skati


Gaismas… kamera… ģeogrāfiskais ierobežojums!

Šī gada Victoria's Secret modes skate tiks demonstrēta 2. decembrī pulksten 22:00 ET. Vai plānojat to straumēt? Jums būs nepieciešama piekļuve ABC vai HayU.

Tas varētu būt izaicinājums, ja neatrodaties ASV, Lielbritānijā, Īrijā vai Austrālijā, bet jums nav bail. Labs VPN var apiet šos ģeobloķējumus un aizvedīs jūs tieši uz šo Ņujorkas skrejceļu, lai kopā ar pārējo pasauli varētu skatīties vienu no gada lielākajiem modes notikumiem. Tas ir viegli!

Īsā rokasgrāmata: Kā skatīties Victoria’s Secret modes skati no jebkuras vietas

 1. Reģistrējieties VPN un izveidojiet savienojumu ar Lielbritānijas serveri. NordVPNir mūsu pirmā izvēle.
 2. Reģistrējieties HayU (sīkāku informāciju skatiet zemāk).
 3. Piesakieties 2. decembrī plkst. 22:00 ET un izbaudiet šovu!

Iegūstiet NordVPN tūlīt!

kā noskatīties Viktorijas noslēpumu (1)

2018. gada Victoria’s Secret modes skate notika Ņujorkā 8. novembrī, taču tāpat kā iepriekšējos gados, tas netika straumēts tiešraidē. Modes entuziastiem tas ir jādara pagaidiet līdz 2. decembrim, lai redzētu šī gada pārsteidzošos apakšveļas dizainus.

Šī gada izrāde noteikti būs neaizmirstama. Tajā ir sadarbība ar dizaineru Mariju Katrantzou un fantāzijas krūšturis, kuru projektējis Atelier Swarovski un veidojusi Elsa Hoska.

Modes skate “Victoria’s Secret” notiek plkst 22:00 ET kanālā ABC un vienlaikus tiks parādīts HayU straumēšanas lietotne skatītājiem Lielbritānijā, Īrijā, Austrālijā un valstīs visā Eiropā.

Ja neatrodaties nevienā no šiem reģioniem un pat ja jums nav piekļuves kabeļtelevīzijas pakalpojumam, kas piedāvā ABC, ir vienkāršs risinājums.

Viss, kas jums nepieciešams, ir VPN, kas var apiet ģeogrāfiskos ierobežojumus un HayU abonementu, kas šobrīd nāk ar viena mēneša bezmaksas izmēģinājums.

Kad runa ir par VPN par ģeogrāfiski ierobežota satura straumēšanu, NordVPNir mūsu galvenais ieteikums.

Kāpēc jums nepieciešams VPN, lai apskatītu Viktorijas slepeno modes skati

Tikai divām raidorganizācijām ir pieeja Victoria Victoria's Secret Fashion Show 2018; ABC tīkls un HayU. Abas raidorganizācijas ģeogrāfiski ierobežo savus kanālus, kas nozīmē, ka, ja jūs atrodaties ārpus viņu pakalpojumu zonas, jūs nevarat piekļūt viņu programmēšanai.

VPN ļauj apiet šos ierobežojumus maskējot savu faktisko atrašanās vietu un ļaujot jums parādīties tā, it kā jūs atrastos apkalpošanas zonā.

Tas ne tikai dod jums piekļuvi modes skatei, bet arī daudz citu straumēšanas pakalpojumu un satura.

Piekļuve ģeogrāfiski ierobežotam saturam ir tikai viens no iemesliem, kāpēc vajadzētu apsvērt VPN. Nodrošiniet arī savienojumu ar VPN slēpj jūsu trafiku no hakeriem un aizsargā to no dažādiem tiešsaistes draudiem, ieskaitot vīrusus, ļaunprātīgu programmatūru un nevēlamu uzraudzību.

Izmantojot arī VPN neļauj jūsu interneta pakalpojumu sniedzējam piekļūt jūsu datiem, kas nozīmē, ka viņi nevar gūt labumu no jūsu personiskās informācijas.

Tomēr, tas viss ir iespējams tikai ar augstas kvalitātes VPN kas piedāvā šādas funkcijas:

 • Serveri pareizajās vietās
  Tas dos jums iespēju apiet ģeogrāfiskos ierobežojumus. Jo vairāk serveru pakalpojumu sniedzējam ir jūsu vēlamajā vietā, jo labāks būs savienojums.
 • Lieli ātrumi
  Jums ir nepieciešams ātrs un stabils savienojums, lai straumētu saturu bez buferizācijas vai kavēšanās.
 • Neierobežots joslas platums
  Nepieciešams kvalitatīvai straumēšanai.
 • Spēcīga šifrēšana
  Lai nodrošinātu savienojumu un saglabātu jūsu privātos datus tiešām privātus.
 • Augstākā līmeņa klientu apkalpošana
  Tikai gadījumā, ja jums ir nepieciešams atbalsts saistībā ar savienojumu vai jums ir kādi jautājumi.
 • Bezmaksas izmēģinājuma versija vai naudas atdošanas garantija
  Tātad jūs varat atrast pareizo VPN, neuzņemoties nekādu finansiālu risku.

Kā skatīties Viktorijas slepeno modes skati no jebkuras vietas 3 vienkāršos soļos

Ja instalējat augstas kvalitātes VPN, varat skatīties Victoria’s Secret modes skati no jebkuras vietas.

Izrāde notiek vienlaikus tiek rādīts kanālos ABC un HayU. Ja jums jau ir piekļuve ABC, izmantojot straumēšanas pakalpojumu, piemēram, Hulu, tad iesakām izmantot šo pakalpojumu, lai piekļūtu šovam.

Ja jums nav piekļuves ABC, varat to izdarīt sekojiet mūsu soli pa solim, lai piekļūtu modes skatei caur HayU, izmantojot vai nu NordVPN, vai vienu no mūsu labākajām VPN iespējām.

kā noskatīties Viktorijas noslēpumu (2)

1. solis

Pierakstieties pēc sava VPN izvēles.

Mēs rekomendējam NordVPNtā pārsteidzošā serveru tīkla un lielā ātruma dēļ. Plašāku mūsu izvēli varat atrast zemāk.

2. solis

Izveidojiet savienojumu ar serveri valstī, kas piedāvā HayU.

Mēs iesakām Lielbritāniju, jo parasti tur atradīsit lielāku serveru skaitu.

3. solis

Reģistrējieties HayU, izmantojot savu PayPal kontu.

Ja jums nav konta, tad ir pieejamas dāvanu kuponu iespējas.

Pierakstieties HayU 2. decembrī pulksten 22:00 ET, neaizmirstot vispirms pieslēgt savu VPN un izbaudīt šovu.

Labākie VPN, skatoties Victoria’s Secret modes skati no jebkuras vietas

Šeit ir mūsu galvenās izvēles attiecībā uz VPN, kas nodrošinās izcilu skatīšanās pieredzi Victoria’s Secret modes šovā un virkni citu priekšrocību.

1. NordVPN

NordVPN ierīces

NordVPN spēj atbloķēt pat visstingrākos ģeoblokus, un tam ir vairāk nekā 600 serveru Lielbritānijā kas piedāvā drošus un privātus savienojumus.

ātrumi, neierobežots joslas platums, un to, ka nav lejupielādes ierobežojumu, padara to par ideālu satura straumēšanai bez traucējumiem.

NordVPN piedāvā arī virkni uzlabotas drošības funkcijas kas padara jūsu savienojumu neizsekojamu. Tas ir tikai viens no iemesliem, kāpēc tas ir tik populārs lietotāju vidū.

Uzņēmums šobrīd piedāvā 30 dienu naudas atdošanas garantija, lai jūs varētu to izmēģināt bez riska.

Skatieties kopā ar NordVPN Now!

2. ExpressVPN

ExpressVPN priekšrocības

ExpressVPN ir viens no ātrākajiem pieejamajiem VPN. Tā izcilais ātrums un spēja slēpt jūsu VPN trafiku padara to par ideālu, lai straumētu stabilu iecienītu vietu ar daudziem lietotājiem.

ExpressVPN piedāvā neierobežotu lejupielādi un joslas platumu, kā arī septiņas serveru atrašanās vietas Apvienotajā Karalistē.

Tas piedāvā virkni drošības līdzekļu, lai nodrošinātu jūs un jūsu datus tiešsaistē drošus, kā arī ir Diennakts klientu apkalpošana.

Tas arī piedāvā bezmaksas izmēģinājumu mobilajās ierīcēs un 30 dienu naudas atdošanas garantija visās ierīcēs.

Skatieties, izmantojot ExpressVPN Tagad!

3. CyberGhost

kibernostats vairākas ierīces

CyberGhost nodrošina uzticamu pakalpojumu ar ātri un stabili savienojumi kas nodrošina, ka straumēšanas laikā nepastāv savienojuma pārtraukumi.

Satiksmes ierobežojumu trūkums un neierobežots joslas platums ir arī lielas priekšrocības, kad runa ir par satura straumēšanu.

Daudzās CyberGhost pozitīvās atsauksmes uzsver augošo serveru tīklu (ieskaitot 300 Apvienotajā Karalistē) un ātros savienojumus kā būtiskus ieguvumus..

Uzņēmums piedāvā dāsnu 45 dienu naudas atdošanas garantija visās ierīcēs.

Skatieties, izmantojot programmu CyberGhost Now!

Kopsavilkums

Pareizais VPN ļaus jums nepārtraukti skatīties Viktorijas slepeno modes skati no jebkuras vietas, un jūs zināt, ka savienojums ir drošs un privāts.

Tomēr augstas kvalitātes VPN var dot jums daudz vairāk. Lai uzzinātu vairāk par VPN priekšrocībām, izlasiet mūsu rokasgrāmatu VPN.

Lai ietaupītu naudu VPN abonementā, nepalaidiet garām mūsu darījumu un kuponu lapu - šobrīd tur notiek daži traki darījumi!

Izmēģiniet NordVPN bez riska tagad!

Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me