Kā skatīties TV pa sāniem ārpus ASV (un norēķināties ar PayPal!)


Sling TV izmanto ģeoblokus, lai ierobežotu piekļuvi no valstīm ārpus ASV, un pieņem tikai amerikāņu kredītkartes, mēģinot ierobežot sevi ar ASV lietotājiem. Bet mēs jums parādīsim kā maksāt par Sling TV jebkur, bez ASV kredītkartes!

Vienkārši apvienojiet jaudīgu VPN ar serveriem ASV un Paypal kontu.

Izmantojot šo metodi, Sling TV var piekļūt jebkur, neredzot šo drausmīgo kļūdas ziņojumu ...

MUMS ZEL.

SLING TV ir pieejams tikai ASV.

PALDIES PAR JŪSU INTERESI.

Īsā rokasgrāmata: Kā skatīties televizoru no jebkuras vietas

 1. Izvēlieties VPN ar daudziem ātrgaitas serveriem ASV. Mēs iesakām ExpressVPN kopējais visaugstāk novērtētais VPN.
 2. Lejupielādējiet un instalējiet VPN.
 3. Izveidojiet savienojumu ar serveri jebkur Amerikas Savienotajās Valstīs.
 4. Pierakstieties TV un izvēlieties savu iecienīto kanālu.

ExpressVPN

Īsā rokasgrāmata: reģistrējieties Sling TV, izmantojot Paypal

 1. Izmantojot savu VPN, izveidot savienojumu ar serveri ASV.
 2. Pievienojieties vai pierakstieties uz jūsu Paypal kontu.
 3. Dodieties uz Paypal ASV dāvanu karšu veikals.
 4. Klikšķis 'Kategorijas ” un 'Māksla & Izklaide'
 5. Atlasiet Sling TV un iegādājieties dāvanu karti. Tas tiks nosūtīts uz jūsu Paypal e-pasta adrese. 
 6. Apmeklējiet Sling TV.
 7. Ritiniet līdz apakšai un noklikšķiniet uz “Izpirkt dāvanu karti”.
 8. Izpildiet norādījumus izveidot kontu un izpirkt dāvanu karti.
 9. Izvēlieties savu iecienīto kanālu un sāc skatīties!

ExpressVPN

Kāpēc jums ir nepieciešams VPN, lai skatītos TV

Sling TV izmanto jaudīgu tehnoloģiju, ko sauc ģeobloķēšana, lai liegtu citu valstu lietotājiem piekļūt tā saturam. Ja jūs atstājat ASV darba vai brīvdienu laikā, tas jūs joprojām ietekmēs.

Lai piekļūtu Sling TV ārpus ASV, izmantojiet VPN, lai viltotu Sling TV domāt, ka atrodaties kaut kur valstī.

VPN izmanto militāras klases šifrēšana un globāla drošu serveru bibliotēka, lai slēptu jūsu patieso atrašanās vietu, maskējot savu IP adresi. Pēc tam jūs varat “Pārvietojiet” savu atrašanās vietu, izveidojot savienojumu ar internetu, izmantojot vienu no VPN serveriem citā valstī.

Šajā gadījumā jūs izveidojiet savienojumu ar VPN serveri jebkurā ASV pilsētā. Sling TV geobloki uzskatīs, ka atrodaties Ņujorkā, Sietlā, Hjūstonā vai jebkur citur, ko izvēlaties, un dod jums piekļuvi vietnes kanālam.

Tomēr ir nozveja. Sling TV kā norēķinu pieņem tikai ASV kredītkartes abonēšanai. Ja vēlaties maksāt par Sling TV ārpus ASV un jums nav amerikāņu kredītkartes, ir vēl viens triks, kas jums jāizmanto.

Šajā gadījumā jūs varat maksājiet par Sling TV ar Paypal.

ExpressVPN

Kā norēķināties par TV slīdēšanu ārpus ASV (izmantojot Paypal)

Jums būs jāatrod arī ceļš Sling TV amerikāņu kredītkartes prasība. Neuztraucieties - arī šai problēmai esam ieguvuši slepeno risinājumu.

Izmantojot PayPal dāvanu karšu veikalu, jūs varat iegādājieties Sling TV dāvanu kartes kuru jūs izmantojat vietnē. Dāvanu kartes kods tiek nosūtīts tieši uz jūsu e-pastu, lai jūs varētu izmantojiet to, lai dažu minūšu laikā iestatītu savu Sling TV kontu. Ja jūs izmantojat šo nepilnību, Sling TV konta atvēršanai jums nebūs nepieciešama amerikāņu kredītkarte.

Atceries izmantojiet savu VPN piekļūstot Paypal un piemērojot dāvanu kartes kodu Sling TV! Ja jūsu IP adrese atrodas ārpus ASV, jūs joprojām tiksit bloķēts no piekļuves Sling TV kanāliem pat ar dāvanu karti.

Izpildiet norādījumus, kas sniegti mūsu iepriekš sniegtajā īsajā rokasgrāmatā izmantot šo metodi bez kļūdām.

ExpressVPN

Tas nav viss, ko var darīt VPN

Sling TV nav vienīgā straumēšanas platforma, kas ierobežo piekļuvi lietotājiem, pamatojoties uz atrašanās vietu. Eļoti liela vietne pasaulē izmanto sava veida ģeogrāfiskos ierobežojumus. 

Izmantojot VPN, jūs tos apiet izveidojot savienojumu ar drošiem serveriem visā pasaulē, slēpjot jūsu atrašanās vietu un saglabājot jūsu datu noslēpumu. Tas ļauj arī jums apiet valdības cenzūru un uzraudzību, kopā ar daudzām citām priekšrocībām.

Šifrējot jūsu datus, VPN jūs uztur pasargāts no ļaunprātīgas programmatūras, krāpšanas, izsekošanas, DDoS uzbrukumiem un uzmācīgas reklāmas. Jūs varat baudīt internetu ar mieru, kas rodas no esamības tiešsaistē ir pilnībā paslēpts, anonīms un neizsekojams. 

Pārsteidzošākais VPN ieguvums? Labs gribas faktiski padariet savu internetu ātrāku. Daudzi cilvēki jums pateiks, ka VPN palēnina savienojumu, jo viņi izmanto daļu no jūsu joslas platuma. Bet tas attiecas tikai uz bezmaksas, slikti izstrādātiem VPN.

Slēpjot tiešsaistes aktivitātes, VPN aizsargā jūs no joslas platuma samazināšanas: jūsu interneta pakalpojumu sniedzēja apzināta interneta palēnināšanās. Nav svarīgi, cik bieži jūs lejupielādējiet, straumējiet vai spēlējiet spēles tiešsaistē, jums patiks ātrs un stabils savienojuma ātrums. 

Lai uzzinātu vairāk par daudzajām VPN priekšrocībām, izlasiet visu mūsu iesācēju ceļvedi. Alternatīvi izmantojiet ExpressVPN 30 dienu naudas atdošanas garantija redzēt pats.

ExpressVPN

4 labākie VPN televizori Sling

1. ExpressVPN

ExpressVPN ierīces

Plaši pazīstams kā ātrākais premium VPN tirgū, ExpressVPN turpina savu vārdu.

Tomēr arī šis pakalpojumu sniedzējs saprot, ka ātrums nav viss - tas arī vērtē lietotāju privātumu un aizsargā to ar spēcīgu šifrēšanu. Savienošana ir vienkārša un prasa tikai dažus klikšķus! ExpressVPN lietotāji zvēru par tā uzticamību un ātrumu. Skatieties paši, izmantojot ExpressVPN bezriska 30 dienu naudas atdošanas garantija.

ExpressVPN var atbloķēt:

 • Netflix, Hulu, HBO, Amazon Prime Video, Showtime, Sling TV, DAZN un BBC iPlayer.

Atbalsta mokas:

 • Jā, visi serveri atbalsta P2P aktivitātes.

ExpressVPN darbojas šajās ierīcēs:

 • Windows, macOS, Android, iOS, Android TV, Linux, Chrome un Firefox. Tā piedāvā arī lietotni lietošanai ar noteiktiem maršrutētājiem.

Skatieties Sling TV ar ExpressVPN!

2. Surfshark

Surfshark

Vēl vienam lieliskam VPN, kas ir saderīgs ar Sling TV, Surfshark ir vairāk nekā 800 ātrgaitas serveru, no kuriem izvēlēties, visā pasaulē, katram no tiem ir labi šifrēta IP adrese jūsu aizsardzībai. Tas ir mazāks nekā citi šeit uzskaitītie VPN neatklāti ar Sling TV geoblokiem.

Jūs varat uzzināt, kāpēc mūsu lasītājiem patīk šis VPN tā ātrumam un pārsteidzošajai vērtībai ar 30 dienu naudas atdošanas garantija. 

Surfshark var atbloķēt:

 • Netflix, Hulu, CBS, ESPN, Amazon Prime Video un citi.

Atbalsta mokas:

 • Jā, visi serveri atbalsta P2P aktivitātes.

Surfshark darbojas šajās ierīcēs:

 • Windows, macOS, Android, iOS, FireTV, Linux, Chrome un Firefox.

Skatieties Sling TV ar Surfshark!

3. CyberGhost

CyberGhost ierīces

Tāpat kā mūsu divi labākie VPN, arī CyberGhost piedāvā dažādas serveru atrašanās vietas, no kurām izvēlēties vairāk nekā 90 valstīs, ieskaitot Vairāk nekā 1000 serveru ASV vienatnē. Lieliski piemērots savienojumam ar Sling TV. Un, ja vēlaties mainīt abonementu uz 3 gadiem, šis pakalpojumu sniedzējs piedāvā vienu no lētākajiem plāniem, kas pieejami no premium VPN..

Uzziniet, kāpēc tas ieņem 3. vietu no vairāk nekā 300 VPN, reģistrējoties CyberGhost dāsnajā vietnē 45 dienu naudas atdošanas garantija.

CyberGhost var atbloķēt:

 • Specializēts straumēšanas profils ar serveriem, kas optimizēti: Netflix, BBC iPlayer, Sky Go, Hulu, Comedy Central, Eurosport, ESPN un citiem.

Atbalsta mokas:

 • Jā, speciālajā profilā tiek parādītas valstis un lietotāju skaits.

CyberGhost darbojas šajās ierīcēs:

 • Windows, macOS, Android, iOS, Amazon Fire Stick, Android TV, Linux un Chrome.

Skatieties Sling TV ar CyberGhost!

4.NordVPN

Kā skatīties TV pa sāniem ārpus ASV (un norēķināties ar PayPal!)

NordVPN piedāvā gan ātru, gan drošu internetu ar stabilu klientu apkalpošanu visu diennakti. Turklāt tas ir ārkārtīgi viegli lejupielādējams, instalējams un lietojams. NordVPN lietotājam draudzīgais interfeiss atvieglo VPN servera izvēli Amerikas Savienotajās Valstīs tiem, kurus interesē Sling TV skatīšanās..

Nav brīnums, ka šis ir populārākais VPN pasaulē! Izmēģiniet to bez riska, izmantojot a 30 dienu naudas atdošanas garantija.

NordVPN var atbloķēt:

 • Netflix, HBO, Hulu, Showtime, BBC iPlayer, Amazon Prime Video un Sling TV.

Atbalsta mokas:

 • Jā, ir pieejami P2P speciālie serveri.

NordVPN darbojas šajās ierīcēs:

 • Windows, macOS, Android, iOS, Android TV, Linux, Chrome un Firefox. Tas ir saderīgs arī ar maršrutētājiem.

Skatīt NordVPN piedāvājumus

Kopsavilkums

Tagad, kad jūs zināt, kā skatīties Sling TV no jebkuras vietas bez amerikāņu kredītkartes, ir pienācis laiks sēdēt un sākt straumēt! Atcerieties, ka atslēgas ir izmantojiet augstas kvalitātes VPN un iegādājieties Sling TV dāvanu kartes PayPal.

Atliek tikai darīt izvēlēties sev piemērotāko VPN. Par laimi, vairums labāko VPN piedāvā bezmaksas izmēģinājumu vai naudas atdošanas garantiju, lai jūs varētu tos izmēģināt bez riska. Pats labākais, ka mēs esam paveikuši dažus papildu mājas darbus, lai ietaupītu naudu: apskatiet pārsteidzošos iekšējās informācijas darījumus, ko šodien esam atraduši lielākajos VPN.!

Skatieties Sling TV ar ExpressVPN!

Turpmākais lasījums

Netflix US arī ierobežo piekļuvi ASV, un tam varētu būt vissmagākie geobloki internetā. Lai piekļūtu Netflix ASV ārzemēm, jums ir nepieciešams viens no mūsu 4 jaudīgākajiem VPN.

Vai šī ir jūsu pirmā reize, izmantojot VPN? Ja tā, izlasiet mūsu 8 padomus, kā izvēlēties labāko.

Kad zināt, kurš VPN ir piemērots jums, apskatiet labākos piedāvājumus un pieejamos kuponu piedāvājumus.

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me