Kā skatīties tiešsaistē UFC 226 Miocic pret Cormier Fight Night


UFC 226 Miocic vs Cormier ir sestdiena, 7. jūlijs. Mēs zinām, ka nevēlaties palaist garām nevienu darbību, tāpēc tikai trīs vienkāršos soļos mēs parādīsim, kā skatīties no jebkur citur pasaulē par vairāk nekā 50% atlaidi. Jums būs nepieciešams VPN - taču tas ir patiešām vienkārši lietojams un mēs jums parādīsim iespēju iegūt vienu no populārākajiem bez maksas.

Bezmaksas vietnes nāk ar nozveju 

Jums var rasties jautājums, kāpēc jums vispār būtu jāmaksā par jebko. Jā, tur ir vietnes, kas apgalvo, ka straumē cīņa par brīvu, bet tāpat kā daudzi bezmaksas piedāvājumi, tur ir liels loms.  

Tas ir tāpēc, ka daudzas no šīm vietnēm faktiski pārtrauc apraidi pēc dažām sekundēm un pieprasa reģistrēties vai lejupielādēt programmu, lai redzētu pārējo. Tas ir diezgan kaitinoši ne tikai tāpēc, ka tas, kurš vēlas satraukties ar savu datoru augstas likmes cīņas laikā, un arī tāpēc, ka kurš zina, kāda veida ļaunprātīga programmatūra var kavēties šajās lejupielādēs.

Labāka likme ir droši spēlē un skaties UFC viņu oficiālajā vietnē - UFC.TV.

Tas nozīmē, ka mēs saprotam, kāpēc jūs varētu vilcināties to darīt. Sakarā ar licencēšanas darījumiem ar vietējiem apraides uzņēmumiem, dažās valstīs jūs nevarēsit piekļūt visām cīņām (ieskaitot Miocic vs Cormier) - pat ja jūs esat ar mieru maksāt.

Un pat valstīs, kur nav ierobežojumu, maksa par skatījumu var būt tiešām dārga.

VPN ietaupīs naudu UFC

Par laimi, VPN ne tikai atbloķēs ģeogrāfiskos ierobežojumus, bet var arī ietaupīt naudu. Tas ir tāpēc, ka VPN maskēs jūsu IP adresi un ļaus tai parādīties tā, it kā jūs atrastos citā vietā. Citiem vārdiem sakot, pat ja atrodaties Francijā vai Vācijā, kur cīņa ir bloķēta, jūs varat parādīties it kā atrodaties ASV, kur tā ir pieejama.

Vai vēl labāk - neizvēlieties serveri ASV - jo no turienes jums būs jāmaksā milzīgs USD 64,99, lai apskatītu cīņu.

Kā skatīties tiešsaistē UFC 226 Miocic pret Cormier Fight Night

Labākam darījumam, izveidojiet savienojumu ar serveri Indonēzijā, kur skatīšana maksā tikai 24,99 USD.

Kā skatīties tiešsaistē UFC 226 Miocic pret Cormier Fight Night

Tas ir VPN, kuru mēs iesakām skatīties Miocic vs Cormier ExpressVPN.

Ar neierobežotu joslas platumu un milzīgu serveru tīklu, kas izkliedēts visā pasaulē, ExpressVPN ir viens no ātrākajiem VPN tirgū - padarot to ideāli straumēšanai.

Turklāt atšķirībā no konkurentiem tas piešķir daudz resursu, lai apietu ģeogrāfiskos ierobežojumus, tāpēc jums nav jāuztraucas, ka kādu dienu jūs varēsit piekļūt ārzemju vietnei, bet nākamajā dienā jūs tiksit bloķēts..

Labākā daļa: ExpressVPN piedāvā 30 dienu naudu atpakaļ garantiju, lai jūs to varētu saņemt tikai Miocic vs Cormier un pēc tam to atcelt - būtībā saņemot to bez maksas.

Skatieties UFC 226 3 vienkāršos soļos

ExpressVPN lejupielādes un instalēšanas process ir ļoti vienkāršs. Kad tas būs pieejams jūsu datorā, jūs vienkārši:

1. Izvēlieties savu atrašanās vietu, atlasot Indonēzija.

Kā skatīties tiešsaistē UFC 226 Miocic pret Cormier Fight Night

2. Nospiediet pogu, lai ieslēgtu VPN.

Kā skatīties tiešsaistē UFC 226 Miocic pret Cormier Fight Night

3. Dodieties uz UFC.TV un iegādājieties Miocic vs Cormier.

Kā skatīties tiešsaistē UFC 226 Miocic pret Cormier Fight Night

Izmantojiet vēl vairāk sava VPN

Kā mēs jau teicām, jūs vienkārši varat saņemt ExpressVPN par Miocic vs Cormier. Bet patiesībā to ir ļoti daudz pamatoti iemesli to saglabāt pēc cīņas.

Tas ir tāpēc, ka ExpressVPN ir noderīgs vairāk nekā tikai tādu vietņu atbloķēšanai, kurām ir ierobežota ģeogrāfiski ierobežota vietne. Tas arī šifrē visu jūsu interneta trafiku, aizsargājot jūs no hakeriem. Plus, tas uztur jūs anonīmu, tāpēc valdības aģentūras un jūsu interneta pakalpojumu sniedzējs nevar izsekot tam, ko jūs darāt tīmeklī.

Vai vēlaties uzzināt vairāk par VPN darbību? Noklikšķiniet šeit.

Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me