Kā skatīties Mīlestības salas Austrālijas 2. sezonu bez maksas!


Vai esat gatavs pievienoties desmit konkursa dalībniekiem, kuriem ir svaigas šķiras, kad viņi atkal iestāsies Mīlestības salas Austrālijas villā?

Izrāde ir ekskluzīva 9. kanāla Austrālijai, tāpēc jūs varēsit tikai skatīties, kā salinieki omulīgi uzvilkās viņu Fidži villā. ja straumējat no Austrālijas.

9. kanāls savos TV šovos izvieto ģeogrāfiskos ierobežojumus, kas aptur ikvienu, kas atrodas ārpus Austrālijas, ieskaņošanos. Ja ceļojat vai mēģināt skatīties no jebkuras vietas citur pasaulē, redzēsit tikai nobijušos kļūdas ziņojumu.

Tomēr ir kaut kas tamlīdzīgs. Mēs jums parādīsim, kā instalējot VPN ierīcē, var apiet 9. kanāla ģeogrāfiskos ierobežojumus un atbloķējiet Mīlestības salu Austrālijā no jebkuras vietas.

Mēs esam noapaļojuši 3 labākie VPN, lai jūs straumētu Love Island Australia 2. sezona nav laika.

Īsā rokasgrāmata - kā skatīties Mīlestības salu Austrālijā 9. kanālā

 1. Izvēlieties VPN - mēs iesakām NordVPN ar iespaidīgām atbloķēšanas iespējām un uzticamiem serveriem.
 2. Lejupielādējiet un instalējiet VPN programmatūru.
 3. Izveidojiet savienojumu ar serveri Austrālijā.
 4. Dodieties uz 9. kanālu, reģistrējieties / piesakieties un sāciet straumēšanu!

Skatieties Mīlestības salas Austrālijas 2. sezonu tūlīt!

Kāpēc jums nepieciešams VPN, lai skatītos Mīlestības salas Austrālijas 2. sezonu

Kanāls 9 Austrālija izmanto ģeogrāfiskās atrašanās vietas noteikšanas tehnoloģija, kas uztur cilnes lietotāju atrašanās vietās. Tiklīdz jūs izkāpjat ārpus Austrālijas robežām, geoblocks neļaus jums skatīties jebkādas programmas, ieskaitot Mīlestības salu Austrālijā.

Izmantojot augstas kvalitātes VPN, jūs varat viegli apiet šos ģeogrāfiskos ierobežojumus un pieskaņojieties Mīlestības salas Austrālijas 2. sezonai no jebkuras vietas.

VPN savieno ierīci ar drošu serveri Austrālijā. Tā visas jūsu darbības internetā iziet caur ļoti šifrētu tuneli, ieskaitot to, kas atklāj jūsu atrašanās vietu, - jūsu IP adresi.

Šifrētais tunelis padara jūs neredzamu un atsevišķi no visas citas interneta trafika, lai jūs nevarētu izsekot. Tas nozīmē arī 9. kanāls nezina, no kurienes jūs skatāties. Tas faktiski domā, ka jūs skatāties no Austrālijas kopš esat izveidojis savienojumu ar drošu serveri šajā vietā.

Kad esat iestatījis savu VPN ar Austrālijas serveri, viss, kas jums jādara, ir atgriezties 9. kanālā un nospiest atskaņot.

Tas nav viss, ko var darīt VPN

Augstākās kvalitātes VPN ļaus sasniegt daudz vairāk, nekā piekļūt ģeogrāfiski bloķētam saturam.

Visu savu informācija iet caur šifrētu tuneli līdzās jūsu IP adresei. Tas ļauj jums būt ļoti drošam un paslēpts no ziņkārīgo acīm piemēram, jūsu interneta pakalpojumu sniedzējs (ISP), trešās puses vai hakeri.

Slēpšanās ir īpaši svarīga, ja esat savienots ar nenodrošinātu publisko tīklu. Vai paņemsit Mīlestības salas Austrālijas epizodes, atrodoties ceļā? VPN uztur jūs anonīmu un droši, kad esat iestatījis publisko bezvadu internetu.

Ja atrodaties valstī, kurā valdība ierobežo ierobežojumus vietnēm, kuras varat apmeklēt, VPN arī palīdzēs jums atbloķēt šīs vietnes. Izmantojot jaudīgu tehnoloģiju, VPN var apiet sarežģītos digitālās cenzūras likumus, nodrošinot piekļuvi saviem sociālo mediju kanāliem, Google un YouTube.

Tas ir ideāls risinājums pilnīgi neierobežota droša pārlūkošana un straumēšana.

3 labākie VPN, skatoties Mīlestības salas Austrālijas 2. sezonu

1. NordVPN

nordvpn

Ja jūs meklējat ātrums, drošība, un uzticamība viss vienā, NordVPN ir VPN jums.

Tam ir iespaidīgs pasaules mēroga tīkls 5600 serveri 60 valstīs, ieskaitot vairāk nekā 200 serveri Austrālijā. Jūs varēsit skatīties Mīlestības salas Austrālijas 2. sezonu jebkur pasaulē, ar minimālām grūtībām.

Tiklīdz esat pieteicies NordVPN, tas ātri atradīs labākos serverus piecās Austrālijas vietās lai jūs varētu straumēt strauji.

Neierobežots joslas platums un degošs ātrums nozīmē, ka jūs varat pieskaņoties Mīlestības salas villai ar nav buferizācijas vai atpalicības, it kā tu tur būtu pats. Tur ir nav ierobežojumu, cik epizožu jūs varat skatīties, tāpēc noskaņojieties katru nakti bez ierobežojumiem.

Ar 256 bitu AES šifrēšana, straumēšanas laikā jūs saņemat maksimālu drošību, nodrošinot IP adreses un darbību drošību.

Jūs varat izbaudīt stingra politika bez žurnāliem lai jūsu dati vai darbības netiktu saglabātas. automātiskais nogalināšanas slēdzis paslēpj jūsu IP adresi retā gadījumā, ja serveris neizdodas.

NordVPN piedāvājumi CyberSec tehnoloģija uz novērstu kaitinošas vai aizdomīgas reklāmas no laika pārtraukšanas ar saliniekiem.

Ir iemesls, kāpēc NordVPN ir mūsu ieteikums numur 1. Pārskatiet, kāpēc tas ir tik populārs lietotājiem.

Izmēģiniet to sev ar 30 dienu naudas atdošanas garantija. Izmantojiet mūsu zemāk esošo kuponu ietaupiet naudu abonementā.

70% atlaide

Ietaupiet 70% no jūsu NordVPN plāna šodien!

Iegūstiet 3 gadu NordVPN plānu par USD 3,49 mēnesī!

Naudas atdošanas garantija: 30 dienas

NordVPN var atbloķēt:

 • Kanāls 9 Austrālija, Netflix, Hulu, HBO, Showtime, BBC iPlayer, Amazon Prime Video un Sling TV.

Atbalsta mokas:

 • Jā, ir pieejami P2P speciālie serveri.

NordVPN darbojas šajās ierīcēs:

 • Windows, macOS, Android, iOS, Android TV, Linux, Chrome un Firefox. Tas ir saderīgs arī ar maršrutētājiem.

Skatieties Mīlestības salas Austrālijas 2. sezonu, izmantojot NordVPN!

2. ExpressVPN

ExpressVPN ierīces

Pateicoties pārsteidzošajam ātrumam, ExpressVPN ir iecienījuši lietotāji visā pasaulē.

Ar tālejošu globālo tīklu, ieskaitot serveri 6 Austrālijas vietās, jums būs daudz pieejamo IP adrešu, no kurām izvēlēties.

Izmantojiet ExpressVPN Viedās atrašanās vietas funkcija uz automātiski savieno jūs ar ātrāko serveri pieejams Austrālijā.

ExpressVPN piedāvājumi zibens ātrumā un neierobežots joslas platums lai jūs varētu sasniegt Mīlestības salas villas tenku visaugstākajā kvalitātē bez traucējumiem.

Labākās klases šifrēšana, DNS noplūdes aizsardzība, un a stingra politika bez žurnāliem lai jūs būtu anonīms un drošs, lai kur jūs atrastos. Paņemot saliniekus līdzi, dodoties ceļā, jūs droši atrodaties tiešsaistē.

Ir arī automātiskais nogalināšanas slēdzis saglabāt IP adresi privātu, ja neizdodas izveidot savienojumu. Nav jāuztraucas par 9. kanālu, jo nekad nezināt, no kurienes jūs patiešām skatāties.

Iestatiet sevi ar ExpressVPN bez riska, izmantojot 30 dienu naudas atdošanas garantija. Atceries izmantojiet zemāk esošo kuponu, lai ietaupītu naudu abonementā.

49% atlaide

Labākie ātrumi tirgū ar lielu atlaidi - ietaupiet līdz 49%, izmantojot ExpressVPN!

Ietaupiet 49% no jūsu ExpressVPN plāna šodien!

Naudas atdošanas garantija: 30 dienas

ExpressVPN var atbloķēt:

 • Kanāls 9 Austrālija, Netflix, Hulu, HBO, Amazon Prime Video, Showtime, Sling TV, DAZN un BBC iPlayer.

Atbalsta mokas:

 • Jā, visi serveri atbalsta P2P aktivitātes.

ExpressVPN darbojas šajās ierīcēs:

 • Windows, macOS, Android, iOS, Android TV, Linux, Chrome un Firefox. Tā piedāvā arī lietotni lietošanai ar noteiktiem maršrutētājiem.

Skatieties Mīlestības salas Austrālijas 2. sezonu, izmantojot ExpressVPN!

3. CyberGhost

CyberGhost ierīces

Ja esat jauns VPN lietotājs un meklējat a ātra, ērta iestatīšana, CyberGhost ir paredzēts jums. Jūs būsit gatavs straumēt ātrāk, nekā salinieki var atkārtoti izveidot savienojumu.

CyberGhost to darīs automātiski savienos jūs ar vienu no 88 serveriem 3 Austrālijas vietās, atrast labāko pieejamo. Nav nepieciešams uztraukties par to, ka pats pārlūkojat IP adreses.

Militāras pakāpes šifrēšana saglabā jūsu aktivitātes un IP adresi noslēpumā un neļauj jūsu datiem nonākt nepareizās rokās. Jums būs arī labums no a stingra politika, kas nepieļauj reģistrēšanos, automātiska nogalināšanas slēdzis un iebūvēts reklāmu bloķētājs.

izvēles NoSpy serveri ir vēl viena CyberGhost iezīme. Pievienojiet šiem serveriem pievienots drošības slānis pārlūkojot tiešsaistē.

Ja plānojat veikt tiešsaistes bankas pakalpojumus un vienlaikus panākt tuvāk salu iedzīvotājus, NoSpy serveri nodrošina jums nepieciešamo drošību.

lietotājam draudzīgs interfeiss padara CyberGhost par populāru izvēli starp lietotājiem, un tas ir tikai viens no iemesliem, kāpēc tas ir mūsu ieteicamo VPN sarakstā.

Izmēģiniet to, izmantojot dāsno 45 dienu naudas atdošanas garantija, un izmantojiet mūsu kuponu pievienojiet abonementam atlaidi.

79% atlaide

Ietaupiet 79% no sava CyberGhost VPN plāna šodien!

Iegūstiet 3 gadu CyberGhost plānu par USD 2,75 mēnesī!

Naudas atdošanas garantija: 45 dienas

CyberGhost var atbloķēt:

 • Kanāls 9 Austrālija, Netflix, BBC iPlayer, Sky Go, Hulu, Comedy Central, Eurosport, ESPN un citi, izmantojot īpašu straumēšanas profilu ar optimizētiem serveriem.

Atbalsta mokas:

 • Jā, šim profilam ir parādītas valstis un lietotāju skaits.

CyberGhost darbojas šajās ierīcēs:

 • Windows, macOS, Android, iOS, Amazon Fire Stick, Android TV, Linux un Chrome.

Noskatieties Mīlestības salas Austrālijas 2. sezonu, izmantojot programmu CyberGhost!

Kopsavilkums

Ja vēlaties skatīties Mīlestības salas Austrālijas otro sezonu, lai kur jūs atrastos, jums būs nepieciešams premium VPN, lai apietu 9. kanāla ģeobloķējumus.

VPN savieno jūs ar drošu serveri Austrālijā un dod jums piekļuvi villas tendencei, vienlaikus saglabājot jūs anonīmu un drošu.

Mūsu ieteikums numur 1 mīlestības salas Austrālijas straumēšanai ir NordVPN par pārsteidzošo ātrumu, servera pieejamību Austrālijā un augstākā līmeņa drošību.

Turpmākais lasījums

Vai vēlaties nokļūt kādā Lielbritānijas televīzijā? Izlasiet mūsu ceļvedi par labākajiem VPN, lai atbloķētu BBC iPlayer, un ievietojiet visus izcilākos šovus pa rokai..

Uzziniet, kā jūs varat izmantot jaunākos piedāvājumus, apskatot mūsu kuponu lapu, kas piepildīta ar jaunākajiem piedāvājumiem.

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me