Kā skatīties Konanu bez robežām: Gana bezmaksas tiešsaistē!


Sagatavojiet savas somas! Mēs ar Konanu O’Braienu dodamies atpakaļ ceļā uz Ganu. TBS šovs Conan Without Borders: Ghana tagad ir pieejams straumēšanai ar Hulu un Sling TV.

Tomēr, Hulu un Sling TV ir pieejams tikai straumējošiem lietotājiem ASV. Ja vēlaties skatīties programmu Conan Without Borders: Gana ārpus ASV, jums būs nepieciešams VPN.

Turpiniet lasīt, lai uzzinātu, kā VPN ļaus jums skatīties Conan bez robežām no jebkuras vietas.

Īsā rokasgrāmata - Kā skatīties Conan bez malām: Gana ar Hulu vai Sling TV

Izpildiet šo vienkāršo četrdaļīgo ceļvedi, un jūs bez laika skatīsities Conan Without Borders: Gana.

 1. Izvēlieties stabilu VPN. Mēs iesakām NordVPN, jo tam ir liels ASV serveru tīkls, ātrs ātrums un lieliskas atbloķēšanas iespējas.
 2. Lejupielādējiet un instalējiet VPN programmatūru savās ierīcēs.
 3. Izmantojiet savu VPN, lai izveidotu savienojumu ar ASV serveri.
 4. Dodieties uz Hulu vai Sling TV, reģistrējieties vai piesakieties un sāciet straumēt programmu Conan Without Borders: Gana no jebkuras vietas.

Sāciet Conan straumēšanu bez malām tūlīt!

Īsā rokasgrāmata - kā reģistrēties Hulu vai Sling TV

Tā kā Hulu un Sling TV ir atļauti tikai lietotāji Amerikas Savienotajās Valstīs, abonēšanas reģistrācijai jums būs nepieciešama ASV kredītkarte. Tomēr, ja jūsu rīcībā nav ASV maksājuma veida, šo problēmu var risināt bez piepūles. Vienkārši izpildiet šos ātros soļus.

 1. Dodieties uz MyGiftCardSupply un iegādājieties Sling TV vai Hulu dāvanu karti atkarībā no vēlamā straumēšanas pakalpojuma izvēles..
 2. Izpildiet norādījumus, lai izpirktu dāvanu karti un piemērotu dāvanu kartes atlikumu savā Hulu vai Sling TV kontā.
 3. Pierakstieties Hulu vai Sling TV un sāciet skatīties Conan Without Borders: Gana.

Kāpēc jums ir nepieciešams VPN, lai skatītos Conan bez robežām: Gana

Lielie straumēšanas pakalpojumi, piemēram, Hulu un Sling TV, zina, ka jebkurš jauns saturs, kas pieejams, izmantojot tā funkciju, būs populārs lietotājiem visā pasaulē..

Rezultātā, ģeobloki tiek ievietoti saturā neļaut lietotājiem no ārpus ASV piekļūt tādām izrādēm kā Conan Without Borders: Gana.

Šie ģeobloki neļauj ikvienam, kam nav ASV IP adreses, straumēt Hulu vai Sling TV katalogus. VPN to apiet, paslēpjot jūsu īsto IP adresi un tuneļa trafiku caur serveri ASV, piešķirot jums ASV IP adresi un ļaujot atbloķēt Hulu vai Sling TV.

Populārie straumēšanas pakalpojumi tā saturam piešķir papildu aizsardzības līmeni anti-VPN programmatūra. Tas darbojas, mijiedarbojoties ar zināmo VPN IP adrešu datu bāzi. Ja jūsu VPN IP adrese sakrīt ar vienu datu bāzē, jums tiks liegta pieeja straumēšanas pakalpojumam.

Tikai premium VPN ir atbloķēšanas drošums, kas nepieciešams, lai pārvarētu gan ģeobloķēšanu, gan anti-VPN programmatūru.

Viņi to pārvalda, izmantojot lielus serveru tīklus ar tūkstošiem regulāri atsvaidzinātu IP adrešu. Jo vairāk IP adreses ir VPN, jo ticamāk tas spēs apiet jebkuru bloķējošo programmatūru.

Turklāt, labāki VPN darbina apmulsinātus serverus, kas maskē faktu, ka VPN ir šifrējis jūsu datus.

Izmantojot savienojumu ar Hulu vai Sling TV, izmantojot ASV izkliedēto serveri, jūs viegli varēsit izmantot anti-VPN programmatūru un ģeobloķētājus, lai bez grūtībām varētu straumēt programmu Conan Bez robežām: Gana.

Tas nav viss, ko var darīt VPN

Izmantojot VPN, jūs varat atbloķēt ģeogrāfiski ierobežotu saturu no visas pasaules, taču tas nav vienīgais ieguvums.

Augstāk novērtētais VPN ļauj ne tikai gludi bloķēt ģeogrāfiski bloķētu saturu, piemēram, Conan Without Borders, bet arī aizsargā jūsu sensitīvos datus un tiešsaistes anonimitāti.

Šifrējot savus datus un šifrējot patieso IP adresi, jūsu darbība internetā tiek uzturēta privāta un droša. Jūsu interneta pakalpojumu sniedzējs (ISP), mērķtiecīgi reklāmdevēji un citas potenciāli ļaunprātīgas trešās puses nevarēs jūs izsekot tiešsaistē.

Izturīga šifrēšana nodrošina jūsu personisko informāciju, saglabājot to privātu, pat ja pārlūkojat nenodrošinātus publiskos wi-fi tīklus.

3 labākie VPN, skatoties Conan bez robežām: Gana

Šie ir mūsu labāko VPN ieteikumi skatīties Conan bez robežām: Gana no jebkuras vietas pasaulē.

1. NordVPN

nordvpndevices_optimized

Ar 1800 un vairāk apgrūtinātu serveru tikai ASV, straumējot programmu Conan Without Borders caur Hulu vai Sling TV, tiek garantēts stabils savienojums un ātrs ātrums. Klientu apkalpošana 24 stundas diennaktī vienmēr ir pieejams, ja rodas problēmas ar piekļuvi straumēšanas pakalpojumam.

Droša straumēšana ir viena klikšķa uzdevums, izmantojot NordVPN. Pateicoties SmartPlay DNS iestatījumiem, pārslēgšanās starp straumēšanas pakalpojumiem ir vienkārša.

Lielisks VPN, apzinoties privātumu, NordVPN drošības līdzekļi ietver OpenVPN atbalstu visās platformās, AES-236 šifrēšanu, nulles reģistrēšanas politiku un divus dažādus nogalināšanas slēdžus..

Turklāt lietotāji novērtē CyberSec komplektu, kas nodrošina papildu aizsardzību pret ļaunprātīgu programmatūru un reklāmu bloķēšanu. Izmēģiniet to un visas pārējās lieliskās NordVPN iespējas ar 30 dienu naudas atdošanas garantiju bez jautājumiem.

Ja NordVPN ir jums piemērots pakalpojums, varat iegūt lieliskus abonēšanas piedāvājumus, īpaši ilgtermiņa plāniem.

NordVPN var atbloķēt:

 • Netflix, HBO, Hulu, Showtime, BBC iPlayer, Amazon Prime Video un Sling TV.

Atbalsta mokas:

 • Jā, ir pieejami P2P speciālie serveri.

NordVPN darbojas šajās ierīcēs:

 • Windows, macOS, Android, iOS, Android TV, Linux, Chrome un Firefox. Tas ir saderīgs arī ar maršrutētājiem.

Straume Conan bez robežām ar NordVPN!

2. ExpressVPN

ExpressVPN ierīces

ExpressVPN’s neierobežots joslas platums un bez droseles nozīmē, ka jūs varat skatīties Conan Without Borders: Ghana bez nobīdes vai buferizācijas. Turklāt kā ātrākais testētais VPN neatkarīgi no tā, vai straumējat, straumējat vai spēlējāt, tas būs ātrs un bez traucējumiem.

Ar plašu globālo tīklu 3000 un vairāk serveru 160 pasaules vietās - tostarp ASV - Hulu vai Sling TV ģeobloku pārvarēšana nebūs problēma.

Pateicoties MediaStreamer funkcijai, ExpressVPN ļauj straumēt jebkuru ierīci. Tas ļauj straumēt platformās, kuras parasti neatbalsta VPN, piemēram, dažos viedajos televizoros un spēļu konsolēs.

Lietotāji arī ļoti iesaka ExpressVPN drošības funkcijas, kas ietver militāra līmeņa šifrēšana, atbalsts OpenVPN, aizsardzība pret slepkavības slēdzi un stingra politika bez reģistrēšanās. Neuzņemieties viņu vārdu, jūs varat to izmēģināt pats, saņemot bezriska naudas atdošanas garantiju.

Patīk tas, ko redzat? Apskatiet labākos piedāvājumus, kas pašlaik pieejami ExpressVPN.

ExpressVPN var atbloķēt:

 • Netflix, Hulu, HBO, Amazon Prime Video, Showtime, Sling TV, DAZN un BBC iPlayer.

Atbalsta mokas:

 • Jā, visi serveri atbalsta P2P aktivitātes.

ExpressVPN darbojas šajās ierīcēs:

 • Windows, macOS, Android, iOS, Android TV, Linux, Chrome un Firefox. Tā piedāvā arī lietotni lietošanai ar noteiktiem maršrutētājiem.

Straumējiet Conan bez robežām ar ExpressVPN!

3. CyberGhost

CyberGhost ierīces

Ar vienu klikšķa iestatīšanu un ērti pārvietojamu informācijas paneli, CyberGhost ir lielisks VPN iesācējiem. CyberGhost ir lielisks visaptverošs VPN, kas lepojas ar serveru tīklu 1300 un vairāk serveru ASV, kas piedāvā maksimālo ātrumu straumēšanai un drošu piekļuvi Hulu vai Sling TV.

Tas var būt vienkāršs VPN, taču CyberGhost joprojām ir viss augšējā plaukta drošības funkcijas jums nepieciešama droša straumēšana. Cieta šifrēšana, nulles reģistrēšana, necaurlaidīgas lietotnes un automātiska iznīcināšanas slēdzis nodrošina jūsu tiešsaistes aktivitātes un privātumu.

Spēja pielāgot savienojumu ir veiksmīga lietotāju priekšrocība. Mūsu sīkajā pārskatā varat uzzināt, kas vēl lietotājiem ir sakāms par CyberGhost.

CyberGhost piedāvā 45 dienu naudas atdošanas garantija, turklāt šobrīd abonēšanā ir pieejamas dažas lieliskas atlaides.

CyberGhost var atbloķēt:

 • Specializēts straumēšanas profils ar serveriem, kas optimizēti: Netflix, BBC iPlayer, Sky Go, Hulu, Comedy Central, Eurosport, ESPN un citiem.

Atbalsta mokas:

 • Jā, šim profilam ir parādītas valstis un lietotāju skaits.

CyberGhost darbojas šajās ierīcēs:

 • Windows, macOS, Android, iOS, Amazon Fire Stick, Android TV, Linux un Chrome.

Straumējiet Conan bez robežām ar CyberGhost!

Kopsavilkums un turpmākā lasīšana

VPN ir labākais veids, kā piekļūt Hulu vai Sling TV ārpus ASV skatīties Conan Without Borders: Gana. VPN šifrē jūsu datus un maskē jūsu IP adresi, tāpēc katru reizi, kad pieslēdzaties tiešsaistē, tiek aizsargāta slepena informācija un privātums..

Mūsu galvenais VPN ieteikums skatīties Conan Without Borders ir NordVPN. Tam ir liels ASV serveru tīkls, liels ātrums un vismodernākie drošības elementi, padarot to par lielisku VPN drošai un vienmērīgai straumēšanai..

Turpmākais lasījums

 • Kā skatīties TV pa sāniem ārpus ASV (& Maksājiet, izmantojot PayPal!)
 • 5 labākie Hulu VPN, kuriem garantēta darbība 2019. gadā
Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me