Kā skatīties 2020. gada PGA tūri, kas izgatavota Dānijā, no jebkuras vietas


Eiropas golfa tūre ir labi sākusies, un tās nākamā pietura atrodas Dānijā. Golfa klubs Silkeborg Ry no 30. augusta līdz 2. septembrim rīko Made in Denmark turnīra pasākumu.

Lai gan šī raksta sastādīšana vēl nav pabeigta, daži vārdi jau izceļas no pūļa, un golfa fani var izbaudīt, kā Deivids Lipskis no ASV un Lielbritānijas Lī Vestvuds konkurē ar vietējiem talantiem, ieskaitot pašu Dāniju. Lasse Jensen un Søren Kjeldsen.

Tūre tiešraidē tiks demonstrēta NBC Golf ASV un Sky Sports Golf Lielbritānijā, bet ko jūs darāt, ja neatrodaties reģionā, uz kuru attiecas NBC vai cits pakalpojumu sniedzējs, kurš tiešraidē rāda turnīru?

Kā skatīties 2018. gada PGA tūri, kas izgatavota Dānijā, no jebkuras vietas, izmantojot Sling TV

Skatoties Made in Denmark tūres pasākumu ar Sling TV's Blue Extra pakete ir vienkārši. Vienkārši veiciet šīs darbības:

  1. Izvēlieties VPN ar serveriem ASV. Mēs iesakām CyberGhost straumēt ASV saturu.
  2. Izveidojiet savienojumu ar ASV serveri.
  3. Atveriet Sling TV un izbaudiet četras lieliskas golfa spēles dienas, sākot no 30. augusta.

Sāciet skatīties TŪLĪT!

Nav amerikāņu kredītkartes? Neuztraucies. Lūk, kā skatīties Sling TV bez amerikāņu kartes.

watch-pga-tour-made-denmark (1)

Par laimi, joprojām varat piekļūt notikumam no jebkuras vietas, izmantojot Sling TV. Šim nolūkam jums būs nepieciešams VPN ar vairākiem serveriem ASV, lieliska šifrēšana un ātrs ātrums. Mēs iesakām CyberGhost.

Labākā VPN izvēle

VPN ir lieliski piemērots, lai nodrošinātu piekļuvi ģeogrāfiski ierobežotam saturam, piemēram, 2018. gada PGA tūrei, kas izgatavota Dānijā. Bet ir pieejami daudzi dažādi VPN kā jūs zināt, kurš ir vispiemērotākais jūsu vajadzībām?

Pirmkārt, lai piekļūtu Sling TV no valstīm ārpus ASV, nepieciešams VPN, kas to var veiksmīgi apiet geoblokus. Ne visi VPN to var sasniegt, un pat tie, kuriem ne vienmēr ir pieeja serveru atrašanās vietām vai ātrumiem, kas nepieciešami, lai nodrošinātu jums lielisku skatīšanās pieredzi.

skatīties-pga-tūre-made-denmark (2)Drošība un privātums ir arī galvenie apsvērumi. Jums nepieciešams VPN, kas droši šifrē jūsu datus, nodrošinot, ka neviens nevar izspiegot jūsu tiešsaistes aktivitātes. Jums arī jāpārliecinās, ka visi dati, kurus kopīgojat ar VPN, netiek reģistrēti. Ja dati netiek glabāti, tad nav datu, kas būtu jānovāc ne hakeriem, ne valdībām.

Vēl viens apsvērums ir izmaksas; četru dienu notikumu ir iespējams skatīties bez maksas, reģistrējoties Sling TV 7 dienu bezmaksas izmēģinājuma versijā jauniem lietotājiem un izvēloties VPN, kas piedāvā bezmaksas izmēģinājumu vai naudas atdošanas garantiju.

Izmantojot naudas atgriešanas garantiju, jūs maksājat pirmā mēneša abonementu, vērojat ceļojuma notikumu, atceļat garantijas laikā un pēc tam pieprasāt naudu atpakaļ. Izmantojot bezmaksas izmēģinājumu, process ir vēl vienkāršāks. Jūs vienkārši reģistrējieties VPN, izmantojiet bezmaksas izmēģinājuma versiju, lai skatītos tūres notikumu, un pēc tam atcelt pirms izmēģinājuma perioda beigām.

Tomēr mēs esam pārliecināti, ka tiklīdz jūs to piedzīvosit VPN brīnumi, jūs vēlēsities pieturēties pie sava izvēlētā pakalpojumu sniedzēja, it īpaši, ja tas ir viens no mūsu ieteiktajiem pieciem labākajiem.

5 labākie VPN, lai skatītos 2018. gada PGA tūri, kas izgatavota Dānijā no jebkuras vietas

Šeit ir mūsu pieci labākie VPN, kas ļaus jums skatīties 2018. gada PGA tūri, kas ražota Dānijā, vienlaikus piedāvājot arī lielisku datu drošību un tiešsaistes privātumu.

1. CyberGhost

kibernostats vairākas ierīces

CyberGhost ir vairāk nekā 400 serveru ASV, tas nozīmē, ka jūs viegli atradīsit serveri, caur kuru varēsit novērot “Made in Denmark” notikumu, pat ja straumēšanas pakalpojumi, piemēram, Sling TV, bloķē īpašas IP adreses, kas saistītas ar VPN. CyberGhost nodrošina arī detalizētu FAQ atbalstu, lai uzlabotu lietotāju pieredzi straumējot ģeogrāfiski bloķētu saturu.

CyberGhost ir populāra izvēle ar daudziem lietotājiem, jo ​​tā nodrošina stabils un uzticams serviss, daudz noderīgu funkciju un ērti lietojams interfeiss.

VPN konfidencialitātes funkcijas ietver iznīcināšanas slēdzi, DNS noplūdes aizsardzību, 256 bitu AES šifrēšanu un virkni protokolu, ieskaitot PPTP un OpenVPN.

CyberGhost piedāvā Android un iOS lietotājiem a 7 dienu bezmaksas izmēģinājuma versija savās mobilajās ierīcēs, kamēr visi lietotāji no tā gūst labumu 45 dienu naudas atdošanas garantija.

Sāciet skatīties TŪLĪT!

2. ExpressVPN

ExpressVPN ierīces

ExpressVPN joprojām ir viens no nedaudzajiem labākajiem VPN apiet Sling TV ģeoblokus ar nelielām grūtībām.

ātrs ātrums, 28 serveru atrašanās vietas ASV, stabili savienojumi, un tas, ka nav lejupielādes vai joslas platuma ierobežojumu, padara to par straumēšanas risinājumu, kas ir ļoti populārs ar pieaugošo lietotāju skaitu.

Savienojumi tiek nodrošināti ar 256 bitu AES šifrēšanu, un nodrošinātājs piedāvā arī iznīcināšanas slēdzi, sadalītu tunelēšanu, stingra politika bez reģistrēšanās, un DNS / IPv6 aizsardzība pret noplūdi.

ExpressVPN piedāvā lietotājiem a 30 dienu naudas atdošanas garantija.

Sāciet skatīties TŪLĪT!

3. NordVPN

NordVPN ierīces

NordVPN piedāvājumi vairāk nekā 1800 ASV serveru tīkls ar nepārspējamu drošību. Apvienojumā ar apmulsinātiem serveriem, kas palīdz apiet geoblokus, šī aizraušanās ar privātumu padara NordVPN par vienu no populārākajiem VPN nodrošinātājiem.

Lai nodrošinātu savienojumu ar, NordVPN izmanto 2048 bitu AES šifrēšanu stingra politika bez reģistrēšanās lai nodrošinātu jūsu personas datu drošību. Šie drošības pasākumi darbojas vienlaikus ar dubultu šifrēšanu, sīpolu pārsūtīšanu VPN, slepkavības slēdzi un anonīmām maksāšanas iespējām, lai jūs pilnībā paslēptu no jebkāda veida uzraudzības.

Pakalpojumu vienlaikus var izmantot sešās ierīcēs, nodrošinot drošu piekļuvi internetam visai ģimenei. NordVPN piedāvā arī lieliskus abonēšanas piedāvājumus un 30 dienu naudas atdošanas garantija.

Sāciet skatīties TŪLĪT!

4. PrivateVPN

privatevpn ierīces

PrivateVPN ir ideāla izvēle uzticamībai viegli lietojamā VPN ar vairāku serveru atrašanās vietas ASV. Jums tikai jāizlasa daudzās lieliskās atsauksmes, kuras atstājuši lietotāji, lai redzētu šo faktoru nozīmīgumu.

PrivateVPN nodrošina savienojumus ar dažādiem drošības protokoliem un 2048 bitu AES šifrēšanu. Tur ir nav ierobežojumu lejupielādei vai joslas platumam ar šo pakalpojumu sniedzēju, un ātrumi ir vairāk nekā piemēroti, lai straumētu 2018. gada PGA Tour Made in Denmark turnīru, kā arī citus ģeobloķētus sporta pasākumus.

Pakalpojumu sniedzējs piedāvā: 30 dienu naudas atdošanas garantija bet tomēr prasa atmaksas pieprasījuma iemeslu.

Sāciet skatīties TŪLĪT!

5. Uzticieties.Zone

uzticības zonas ierīces

Trust.Zone ir pieejams VPN, kas prasa drošība un anonimitāte nopietni. Tas nodrošina savienojumus ar 256 bitu AES šifrēšanu, piedāvā iznīcināšanas slēdzi un virkni protokolu, ieskaitot OpenVPN un L2TP, kā arī pieņem anonīmu BitCoin maksājumu.

Kaut arī pakalpojumu sniedzējam ir tikai 130 serveri 32 valstīs, starp tiem ir serveri vairākās vietās ASV. Ar neierobežotu joslas platumu, stabiliem savienojumiem un izcilu ātrumu Trust.Zone pakalpojums ir pierādījis, ka tas ir ļoti populārs daudziem lietotājiem.

Trust.Zone piedāvā 3 dienu bezmaksas izmēģinājums un 10 dienu naudas atdošanas garantija. Tas dod jums daudz laika, lai izpētītu pakalpojumu un izlemtu, vai tas jums ir piemērots.

Sāciet skatīties TŪLĪT!

Kopsavilkums

Lai aizsargātu pret vīrusiem, hakeriem un ļaunprātīgu programmatūru, katram interneta lietotājam ir nepieciešams VPN. Tas ne tikai var to visu izdarīt, bet arī vislabākais VPN aizsargā jūs no valdības uzraudzības un paver droša, straumējoša un straumēta satura pasauli, ieskaitot visas 2018. gada Made in Denmark PGA turnīra drāmas..

Ja joprojām neesat pārliecināts, vai VPN ir kaut kas jums nepieciešams, izlasiet mūsu VPN rokasgrāmatu, lai uzzinātu vairāk. Lai izpētītu papildu VPN iespējas visām jūsu vajadzībām, skatiet mūsu ceļvedi par labākajiem vispārējiem VPN.

Sāciet savu bezmaksas CyberGhost izmēģinājuma versiju tūlīt

Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me