Kā piekļūt Gmail Ķīnā


Ķīnas iestāde ļoti cenšas radīt šķēršļus starp Ķīnā dzīvojošiem cilvēkiem un dažām interneta vietām - it īpaši tām vietām, kuras kritizē Ķīnas valdību. Diemžēl Gmail ir iekļauts to vietņu sarakstā, kuras ir bloķējis tā saucamais Ķīnas lielais ugunsmūris.

gmail ir bloķēts vietnē china_445

Lai arī interneta cenzūra Ķīnā ir īpaši spēcīga, tomēr ir veidi, kā pārvarēt šķēršļus. Ja jūs gatavojaties ceļot uz Ķīnu, jums tiks liegti visi Google pakalpojumi, ieskaitot Gmail, pašu meklētājprogrammu un visus pārējos daudzos pakalpojumus, ko Google nodrošina..

Kādas citas tīmekļa vietnes cenzē Ķīnas iestādes?

Šajā sarakstā jūs atradīsit tikai dažus no tiem ...

- Facebook

- YouTube

- Twitter

- Dropbox

- Instagram

- Netflix

- Flikrs

- The New York Times

- The Wall Street Journal

Kā es varu apiet ķīniešu cenzūru un piekļūt Gmail?

Vienkāršākais veids, kā apiet Ķīnas lielo ugunsmūri, ir slēpt trafiku no Ķīnas interneta serveriem. Lai to izdarītu, no pirmā brīža, kad sākat tiešsaistes aktivitātes, jums ir jāizmanto šifrēšana.

VPN ļauj jums to izdarīt, izmantojot šifrēšanu visās ierīcēs, kuras varat izmantot, piemēram, galddatoros, klēpjdatoros, viedtālruņos vai planšetdatoros. Izmantojot VPN, varat izmantot šifrēšanu, lai paslēptu tiešsaistes aktivitātes no brīža, kad izveidojat savienojumu ar internetu. Ugunsmūris nevar samazināt piekļuvi vietnēm, jo ​​tas nezina, kuras apmeklējat.

Mūsu komanda ir izpētījusi visus galvenos VPN pakalpojumus, bet Ķīna rada īpašu izaicinājumu. Ķīnas varas iestādes ir spējušas samazināt piekļuvi dažiem VPN pakalpojumu sniedzējiem, tāpēc mums bija jāpievērš īpaša uzmanība, lai redzētu, kurus no tiem pašlaik var izmantot Ķīnā.

Galvenie VPN pakalpojumu sniedzēji, kas nodrošina piekļuvi Gmail Ķīnā

Pašlaik Ķīnā varat izmantot šos 5 VPN pakalpojumus:

Ranga nodrošinātājs Mūsu vērtējums lietotājam
Redaktora izvēle 5,0 / 5
Lasīt pārskatu
Uzzināt vairāk Sāc >> Apmeklējiet vietni
2 4,9 / 5
Lasīt pārskatu
Uzzināt vairāk Sāc >> Apmeklējiet vietni
3 4,8 / 5
Lasīt pārskatu
Uzzināt vairāk Sāc >> Apmeklējiet vietni
4 4,8 / 5
Lasīt pārskatu
Uzzināt vairāk Sāc >> Apmeklējiet vietni
5 4,7 / 5
Lasīt pārskatu
Uzzināt vairāk Sāc >> Apmeklējiet vietni

Tiem, kas šobrīd atrodas Ķīnā, varētu būt grūtības piekļūt šīm vietnēm. Tas ir saistīts ar faktu, ka Ķīnas iestādes, iespējams, varētu samazināt piekļuvi VPN vietnei. Jebkurā gadījumā ir vērts to izmēģināt un pārbaudīt, vai jūs tos varat izmantot. Tiem, kuri vēl nav ieradušies Ķīnā, ieteicams iepriekš iestatīt vienu no šiem VPN, lai izvairītos no problēmām pēc nokļūšanas Ķīnā. Šie VPN tiek uzskaitīti to kvalitātes secībā, sākot no labākajiem. Lai arī katram ir savas stiprās puses, tos visus šobrīd var izmantot Ķīnā, lai apietu Ķīnas valdības interneta cenzūru.

Lasiet vairāk par VPN izmantošanu Ķīnā šeit.

Ja vēlaties palīdzēt citiem pārvarēt interneta cenzūru, lūdzu, dalieties ar šo rakstu!

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me