Kā piekļūt Dropbox Ķīnā 2020. gadā – tas tiešām darbojas


Vai plānojat ceļojumu uz Ķīnu? Vai plānojat piekļūt failiem, kamēr esat tur? Jums tas jāzina Dropbox ir bloķēts Ķīnā. Neuztraucieties - ir vienkāršs risinājums!

Ķīna bloķē tūkstošiem vietņu aiz valsts mēroga interneta ugunsmūra, kura nosaukums ir Ķīnas lielais ugunsmūris. Lielais ugunsmūris neļauj Ķīnas pilsoņiem un apmeklētājiem izmantot Dropbox tāpēc, ka tas neatbilst valdības satura filtrēšanas noteikumiem. Bet mums ir dažas labas ziņas - labs VPN var jums palīdzēt apiet cenzūru un piekļūstiet failiem Dropbox.

Un, ja jums ir nepieciešams piekļūt citām platformām, piemēram Vietne WhatsApp un Facebook, jums būs jāplāno arī iepriekš. Varat izmantot mūsu ugunsmūra pārbaudes rīku, lai pārbaudītu, kurās vietnēs ķīniešu valdība cenzē.

Lasīt tālāk par mūsu vienkāršais ceļvedis par Dropbox lietošanu Ķīnā.

Ātrs risinājums

Ātrākais un drošākais veids, kā izmantot Dropbox Ķīnā, ir instalējiet VPN pirms ierašanās. Jums būs jāpārliecinās par to izvēlēties pakalpojumu, kas darbojas Ķīnā, tikpat daudz VPN ir bloķējusi arī valdība.

  1. Pirms aiziešanas lejupielādējiet un instalējiet VPN visās savās ierīcēs - NordVPNir mūsu pirmā izvēle!
  2. Izveidojiet savienojumu ar serveri ārpus Ķīnas.
  3. Izmantojiet visas iespējas neierobežota Dropbox izmantošana Ķīnā.

Instalējiet NordVPN tūlīt!

Kāpēc jums ir nepieciešams VPN, lai izmantotu Dropbox Ķīnā

Līdztekus pretstatītām politiskām idejām ir arī vietnes, kas neievēro Ķīnas stingros satura filtrēšanas noteikumus cenzēts Lielais ugunsmūris. Dropbox ir viena no šādām vietnēm, galvenokārt tāpēc, ka tā ļauj lietotājiem koplietot necenzētus failus.

Pēc pēkšņa un nepieteikta vienas nakts aizlieguma lietotāji Ķīnā pilnībā atradās nespēj piekļūt nevienam no viņu personīgajiem failiem. Pēc četriem gadiem Dropbox sāka lietot HTTPS protokolu, kas tai palīdzēja izvairīties no ugunsmūra, līdz Ķīnas valdība atbildēja ar bloķējot piekļuvi tās drošai adresei, arī.

Labās ziņas ir tas, ka varat izmantot VPN, lai apietu Ķīnas cenzūru un iegūtu piekļuvi savam Dropbox kontam.. Daudzi VPN Ķīnā ir bloķēti, tāpēc ir svarīgi izvēlēties pakalpojumu, kura darbība ir pierādīta. Lai palīdzētu jums izdarīt izvēli, mūsu eksperti ir izveidojuši sarakstu ar 6 labākie VPN Ķīnai.

Ja izmantojat VPN, tas savieno ierīci ar attālo serveri caur un maskē jūsu IP atrašanās vietu. Tas liek izskatīties tā, it kā jūs piekļūtu internetam no attālinātā servera atrašanās vietas, nevis no Ķīnas, ļaujot jums apiet cenzūru un droši izmantot Dropbox Ķīnā.

VPN arī šifrē jūsu interneta trafiku uz aizsargāt jūs no kiberuzbrukumiem un valdības uzraudzības, kas ir īpaši noderīgi, pārsūtot failus uz mākoni. Piemēram, ja augšupielādējat politiskais materiāls vai jebko citu, ko varēja redzēt ņirgājas par valdošo partiju (ieskaitot smieklīgas mēmes), jūs vēlaties to saglabāt privātu.

Ķīnas ugunsmūris bloķē piekļuvi lielākajai daļai VPN vietņu, tāpēc jums tas būs jādara pirms aiziešanas no mājas lejupielādējiet un instalējiet savu VPN. Kad esat ieradies, varat izmantot Dropbox, izveidojot savienojumu ar attālo serveri valstī, kas nav Ķīna.

Ko vēl VPN var darīt jūsu labā??

VPN ir jaudīgi interneta drošības rīki, un tāpēc tiem ir daudzveidīgs pielietojums. Šeit ir norādītas tikai dažas VPN lietošanas priekšrocības:

Aizsargājiet savus datus no hakeriem un spiegiem

VPN šifrēs jūsu personiskos datus, aizsargā savu identitāti un padarot to pilnīgi neizlasāmu hakeriem un valdības uzraudzības aģentiem.

Ķīnas valdība izmanto invazīvas interneta novērošanas metodes, tāpēc, pārsūtot failus uz un no Dropbox, jūsu privātums un anonimitāte ir ļoti svarīgi. Ja valdība pārtver jūsu datus, labs VPN neļaus viņiem atklāt jūsu īsto IP adresi vai atrašanās vietu, lai jūsu identitāte paliktu slepena.

Atbloķējiet tīmekļa bloķēšanas un straumēšanas pakalpojumus

Ceļojot var būt grūti sekot līdzi iecienītākajām izrādēm no mājām. Lielākā daļa straumēšanas pakalpojumi izmanto ģeobloķēšanu un VPN blokus ierobežot piekļuvi skatītājiem noteiktos reģionos, tāpēc, atstājot valsti, jūs to nevarēsit skatīties.

Par laimi, labs VPN ļauj viegli apiet ģeobloķēšanu un sekojiet līdzi jaunām epizodēm. Viss, kas jums jādara, ir pārslēgties uz serveri jūsu mītnes valstī, un jums būs neierobežota piekļuve visiem straumēšanas pakalpojumiem un TV tīkliem, kurus skatīsities mājās..

Apiet cenzūru, lai piekļūtu citām bloķētām vietnēm

VPN ne tikai atbloķēs Dropbox, kamēr atrodaties Ķīnā, bet arī katru citu vietni, kuru bloķē Lielais ugunsmūris, ieskaitot Facebook, Gmail un YouTube.

Lai iegūtu papildinformāciju par to, skatiet mūsu visaptverošās rokasgrāmatas par Gmail, YouTube un Facebook atbloķēšanu.

Kopsavilkums

Labākais veids, kā izmantot Dropbox Ķīnā, ir instalējiet VPN savās ierīcēs pirms jūs tur ceļojat.

VPN būs aizsargā savu identitāti un jūsu tiesības uz brīvību maskējot savu IP adrese un šifrējot jūsu interneta trafiku. Jūs arī varēsit atbloķēt ģeogrāfiski bloķētu saturu un citas cenzētas vietnes no jebkuras vietas pasaulē.

NordVPN ir atkal un atkal pierādījis, ka tas var apiet Lielo ugunsmūri un vienmērīgi darbojas Ķīnā, un tā militārā līmeņa šifrēšana un uzlabotas drošības funkcijas nodrošinās, ka jūsu identitāte vienmēr būs privāta. Ne tikai to, bet arī uzņēmums piedāvā 30 dienu naudas atdošanas garantija, lai jūs varētu to izmēģināt bez riska.

Iegūstiet NordVPN tūlīt!

Citi raksti, kas varētu jūs interesēt

Ja jūs interesē cenzūra Ķīnā, mēs esam izveidojuši informatīvu ceļvežu sarakstu gan ceļotājiem, gan pilsoņiem.

Ja vēlaties uzzināt vairāk par cenzūra Ķīnā, apskatiet mūsu pilnīgu bloķēto vietņu sarakstu Ķīnā un uzziniet, kā izmantot NordVPN, lai apietu Lielo ugunsmūri.

Un pirms sākat savu ceļojumu uz ārzemēm, pārliecinieties, ka esat pasargājiet sevi ar vienu no 6 labākajiem VPN Ķīnā.

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me