Kā piekļūt Bing no Ķīnas 2020. gadā – ātrs un drošs hack


Meklētājprogramma Bing ir viena no pēdējie pārtraukumi no Rietumu interneta kas Ķīnā parasti joprojām ir pieejams. Bing nekad nav pietuvojies Google popularitātei ASV, taču Ķīnā tam ir mazs pamats. Microsoft izvēlējās ievērot Ķīnas cenzūras likumus saglabāt savu klātbūtni Ķīnas tirgū.

Tomēr 2019. gada janvārī, Bing piedzīvoja pārtraukumu visā Ķīnā kas daudziem lietotājiem atstāja paniku. Bija bažas, ka Bings ir pievienojies aizliegto vietu sarakstam, neskatoties uz to, ka tas atkal darbojas nākamajā dienā.

Tā vietā, lai uztraukties par pēdējās saites zaudēšanu ar Rietumu plašsaziņas līdzekļiem Ķīnā, ir arī tā vienkāršs labojums lietotājiem cenšoties nodrošināt, ka viņi vienmēr var piekļūt Bing. A VPN palīdzēs jums apiet stingru cenzūru vienlaikus arī padarot savienojumu drošāku.

Ne visi VPN var apiet Chin lielo ugunsmūria, bet NordVPN tiek galā ar uzdevumu.

Īsā rokasgrāmata: Kā piekļūt Google no Ķīnas

  1. Izvēlieties VPN, kas darbojas Ķīnā. Mēs iesakām NordVPN
  2. Lejupielādējiet un instalējiet VPN PIRMS ceļojat uz Ķīnu
  3. Izveidojiet savienojumu ar svešu serveri pirms sākat pārlūkot
  4. Atveriet Bing un brīvi meklējiet

Kāpēc jums ir nepieciešams VPN, lai piekļūtu Bing Ķīnā

Atšķirībā no Google, Ķīna ne vienmēr bloķē Bing no lietotājiem valstī. Tas neliedz laiku pa laikam bloķēt vietni. Microsoft neapstiprina, kas izraisīja pārtraukumu, taču, neskatoties uz pakalpojuma atgriešanos dienu vēlāk, daudzi lietotāji bija saprotami noraizējušies.

Labs VPN var nodrošināt, ka joprojām ir atvērta jūsu piekļuve bezmaksas un neierobežotam internetam, pat ja Ķīna nākotnē izvēlēsies bloķēt Bingu vēlreiz. Viņi to dara, ļaujot jums to darīt izveidot savienojumu ar serveri svešā valstī. Šī darbība notiks maskējiet savu IP adresi, patiesās atrašanās vietas slēpšana no sava ISP (interneta pakalpojumu sniedzējs).

Novirzot satiksmi caur VPN, tas arī notiks šifrējiet savus datus pārvietojoties pa drošu kanālu starp jūsu ierīci un VPN serveri. Tādā veidā jūs arī esat aizsargāti no hakeriem un valdības uzraudzības. 

Tātad, kāpēc jūs nevarat izmantot jebkuru VPN, lai atbloķētu vietnes Ķīnā? Kad Ķīnas valdība palielināja interneta melno sarakstu, tas sākās mērķauditorijas atlase VPN papildus Rietumu vietnēm, piemēram, Facebook, YouTube un Whatsapp. Ir dažas metodes, ko Ķīna izmanto, lai neļautu lietotājiem piekļūt VPN. Viņi izseko un bloķē zināmās IP adreses vai arī izmanto dziļa pakešu pārbaude.

Ja vēlaties uzzināt vairāk par Ķīnas lielo ugunsmūri, varat izlasīt mūsu ceļvedi par labākajiem Ķīnas VPN, kas faktiski darbojas.

NordVPN ir viena no labākajām iespējām uz uzlabot savu drošību un apiet Lielo ugunsmūri. Lai apietu Ķīnas blokus, pakalpojums izmanto apmulsinātus serverus, kas ir īpaši konfigurēti, lai apietu ierobežotu internetu. Pat ja, pirms ierašanās OBLIGĀTI lejupielādējiet NordVPN Ķīnā.

Tagad mēs jums sniegsim detalizētus norādījumus par NordVPN izmantošanu Ķīnā.

Kā izmantot VPN Ķīnā

1. Lejupielādējiet un instalējiet savā ierīcē NordVPN. Kad esat Ķīnā, atveriet lietotni un apskaties savus speciālos serverus.

Kā piekļūt Bing no Ķīnas 2020. gadā - ātrs un drošs hack

2. Atveriet sadaļu Iestatījumi augšējā kreisajā stūrī. Ekrāna kreisajā pusē būs saraksts, kurā ir iekļauta opcija Advanced. Tādējādi tiks atvērta ieslēgšanas iespēja Aptumšoti serveri. Noklikšķiniet uz slēdža, lai tos ieslēgtu. Aktivizējot, tas arī kļūs zils.

Kā piekļūt Bing no Ķīnas 2020. gadā - ātrs un drošs hack

3. Atgriezties serveru lapā. Tagad jūs redzēsit apmulsušos serverus, kas uzskaitīti sadaļā Īpašie serveri. Jūs, visticamāk, saņemsit optimālu pakalpojumu, ja izvēlaties serveri, kas ir tuvāk Ķīnai. Labas iespējas ir Singapūra vai Honkonga, taču jebkurš ārvalstu serveris atbloķēs melnajā sarakstā iekļautas vietnes.

Kā piekļūt Bing no Ķīnas 2020. gadā - ātrs un drošs hack

Ja vēlaties atgriezties pie parastiem serveriem vēlāk, varat viegli izslēgt apmulsušos serverus, atgriežoties pie papildu iestatījumiem.

Kopsavilkums

Bing var būt viena no nedaudzajām Rietumu vietnēm, kas joprojām ir atļauta Ķīnas valdība, bet kā mēs redzējām janvārī, tas jebkurā laikā var mainīties. Uz saglabājiet piekļuvi atvērtu un, lai vēl vairāk aizsargātu jūsu savienojumu, ir ieteicams izmantot VPN ikreiz, kad Ķīnā sērfojat tīmeklī.

Ne katrs VPN darbojas Ķīnā, bet NordVPN izmanto apklusinātus serverus, lai apietu valdības ieviestos VPN blokus. Tomēr neviens pakalpojums nav 100% drošs. Ja jums rodas kādas problēmas, izmantojot internetu, izmantojot NordVPN, Ķīnā, viņu klientu apkalpošana palīdzēs jums izveidot savienojumu.

Izmantojot VPN, kas nodrošina savienojumu, tas jums var būt bezmaksas un ērta piekļuve internetam, pat Ķīnā.

Turpmākais lasījums

Šeit ir pilns to vietņu saraksts, kuras bloķē Ķīnas Lielais ugunsmūris. Varat arī izmantot mūsu rīku, lai pārbaudītu, vai vietne ir pieejama Ķīnā.

Lai iegūtu vairāk īpašu piedāvājumu par NordVPN, apskatiet mūsu ekskluzīvo kuponu kodus.

Lai uzzinātu vairāk par VPN un kāpēc tos vienmēr vajadzētu izmantot, mēs esam uzrakstījuši plašu VPN rokasgrāmatu iesācējiem.

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me