Kā pastāvīgi izdzēst savu Telegram kontu – atjauninājums 2020. gadam


Ja esat viens no miljoniem cilvēku, kas izmanto privāto ziņojumapmaiņas lietotni Telegram, lasiet tālāk uzziniet vairāk par Telegram drošības jautājumiem un līdz uzziniet, kā neatgriezeniski izdzēst savu kontu ja jūs to izlemjat darīt.

Bažas par privāto ziņojumapmaiņas lietotnes Telegram konfidencialitāti tika izvirzīti neilgi pēc tās palaišanas 2013. gadā. Lietotnes noklusējuma iestatījums šifrē sakarus starp jums un saņēmēju. Ja neiespējojat slepenās tērzēšanas funkciju, jūsu sarunas tiks saglabātas uz Telegram serveriem, kas atrodas visā pasaulē.

Telegram apgalvo, ka jūsu saglabātie tērzēšanas dati tiek šifrēti viņu serveros un ka viņi saglabā informāciju gadījumā, ja vēlaties atjaunot vecās tērzēšanas. Tomēr rodas jautājums, kāpēc jūsu datu glabāšana notiek nevis pēc izvēles, vai kāpēc pilnīga šifrēšana nav noklusējuma iestatījums. Datu glabāšana ir dārgs bezpeļņas uzņēmuma centiens, kāpēc viņi to dara?

Turklāt ar. Ir bijuši vairāki jautājumi Telegram drošība pagātnē. 2017. gadā hakeri izmantoja Unicode kļūdu Telegram programmatūrā, kas viņiem ļāva instalējiet tālvadības kriptovalūtas kalnračus un ļaunprātīgu programmatūru neaizsargātos Windows datoros.

Bažas par Telegram drošību joprojām pastāv, daudziem šifrēšanas ekspertiem rodas jautājums, kāpēc Telegram izmanto mājās audzētu kriptogrāfijas protokolu, kas pazīstams kā MTProto. Telegram uzstāj, ka tā šifrēšanas programmatūra ir droša, taču ar neatkarīgiem ekspertiem pierādītu, ka efektīviem protokoliem, kāpēc viņiem ir savs?

Šis pašmāju protokols ar augsta līmeņa šifrēšanu faktiski ir veicinājis Telegram ēnas reputācija. Tas ir bijis draņķīgi izmanto teroristi plānot uzbrukumus un izplatīt propagandu, cita starpā, satraucošos darījumos.

Tā rezultātā daudzās valstīs tas tika aizliegts, citās valstīs tas tika rūpīgi uzraudzīts, un tas bija pat īsi noņemts no lietotņu veikala 2018. gada sākumā, kad tika atklāta neatbilstoša satura kopīgošana.

Ja jūs uztrauc neparasti šifrēšanas protokoli un politikas un ziņojumapmaiņas lietotnes sliktā reputācija, šis raksts jums parādīs kā neatgriezeniski izdzēst Telegram.

Soli pa solim: kā izdzēst savu telegrammas kontu

Ir daži dažādi veidi, kā izdzēst Telegram kontu. Jums jau iepriekš jāzina, ka pēc konta dzēšanas tas ir izdzēsts nevar atsaukt. Jūsu tērzēšana, kontaktu saraksts, grupas utt. Tiks neatgriezeniski izdzēsti, pat ja vēlāk vēlāk lejupielādēsit Telegram.

Dzēšana, pielāgojot pašiznīcināšanas iestatījumus

Pašiznīcināšanās ir viena no Telegram drošības funkcijām, kurā redzams konts tiek dzēsts pēc noteikta laika bezdarbības. Noklusētais pašiznīcināšanās periods ir seši mēneši bezdarbības, taču jūs to varat mainīt uz īsāku laika periodu, kā norādīts tālāk.

 1. Piesakieties savā Telegram kontā savā ierīcē un atlasiet “Iestatījumi'. Telegrammas deaktivizēšana - iestatījumi
 2. Klikšķiniet uz 'Privātums un drošība'. Telegrammas deaktivizēšana - privātums un drošība
 3. Ritiniet uz leju līdz “Dzēst manu kontu, ja esmu promUn mainiet uz 1 mēnesi.

  Telegrammas deaktivizēšana - laika ierobežojums

 4. Ja jūs atsakāties no Telegram lietošanas, pēc viena mēneša perioda beigām, jūsu konts tiks izdzēsts, kopā ar visām jūsu sarunām un kontaktpersonām.

Pielāgojot pašiznīcināšanās iestatījumus, jūs varat neaktivitātes laikā mainīt savas domas. Vienkārši izmantojiet tērzēšanas lietotni un pašiznīcināšanās periods tiks atiestatīts. Ja nevēlaties gaidīt un vēlaties izdzēst savu Telegramma nekavējoties, turpini lasīt.

Telegrammas manuāla dzēšana

Tur ir Telegram lietotnē nav opcijas “dzēst kontu”, tas jādara, izmantojot tīmekļa pārlūku vai nu mobilajā ierīcē, vai datorā. Veiciet šīs vienkāršās darbības:

 1. Apmeklējiet vietni Telegrammas deaktivizācijas lapa un ievadiet sava konta tālruņa numuru pareizajā starptautiskajā formātā. Telegrammas neatgriezeniska dzēšana - mājas lapa
 2. Jums tiks piedāvāts pievienojiet apstiprinājuma kodu, kas ir nosūtīts uz jūsu mobilā tālruņa numuru.
 3. Nākamajā lapā varat ievadīt aiziešanas iemeslu, ja izvēlaties, pirms noklikšķināt uz “Gatavs'. Telegrammas neatgriezeniska dzēšana - aiziešanas iemesls
 4. Uznirstošais logs jautā “Vai esat pārliecināts?”Jā, izdzēst manu kontu'. Telegrammas neatgriezeniska dzēšana - vai esat pārliecināts
 5. Jūsu Telegramma konts tagad ir izdzēsts un jūs varat noņemt lietotni no savas ierīces.

Ja jūs pārdomājat, tas, visticamāk, ir Dažas dienas pirms varat izveidot jaunu Telegram kontu.

Telegrammu datu eksportēšana

Pirms Telegram izdzēšanas, iespējams, vēlēsities eksportēt savus datus t.i., tērzēšanas, fotoattēlus un citus saziņas līdzekļus. Jums būs nepieciešama jaunākā Telegram darbvirsma lai lejupielādētu savus datus JSON vai HTML formātos. Lai eksportētu savus datus:

 1. Atveriet Telegram darbvirsmu un atlasiet “Iestatījumi'.
 2. Atlasiet “Eksportēt telegrammas datus'.
 3. Pēc tam atlasiet “Eksportēt tērzēšanas vēsturi”Un izvēlieties, kāda veida datus vēlaties eksportēt.
 4. Tagad jūs varat skatiet savus Telegram datus bezsaistē.

Citi veidi, kā saglabāt jūsu datus privātus

Telegram nav svešinieks strīdiem, taču tā nav vienīgā tērzēšanas lietotne, kuras drošība ir apšaubīta. Tā kā hakeri kļūst arvien sarežģītāki nekā jebkad agrāk, tā ir nekad nav bijis tik svarīgi, lai jūsu dati būtu privāti tiešsaistē.

Lai uzlabotu tiešsaistes drošību, varat veikt vairākas darbības, tostarp augstas kvalitātes VPN izmantošana, pārlūkojot Web, straumējot vai nosūtot informāciju tiešsaistē. Ērti lietojams, nodrošina VPN visaptveroša tiešsaistes aizsardzība, novēršot pārkāpumus, pirms tie notiek. Izmantojot vairākus aizsardzības un šifrēšanas slāņus, jūsu savienojums ir anonīms, drošs un privāts.

Turpmākais lasījums

Lai iegūtu papildinformāciju par VPN un to, kā izvēlēties sev piemērotāko, apskatiet Kā izvēlēties labāko VPN.

Uzziniet vairāk par to, kā sevi droši uzturēt tiešsaistē, lasot mūsu Galīgais tiešsaistes privātuma ceļvedis.

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me