Kā pastāvīgi izdzēst savu Snapchat kontu – 2020. gada atjauninājums


Snapchat selfiju filtri, omulīgās objektīvi un bailīgās uzlīmes mūs izklaidē. Vēl jo labāk, ka šie potenciāli mulsinošie “Snaps ”pazūd pēc dažām sekundēm.

Automātiskā dzēšanas politika ir tā, kas padarīja Snapchat slavenu (un populāru). Ja jūs joprojām baidāties no mulsinošajiem mirkļiem, deaktivizējot vai izdzēšot Snapchat var būt jūsu darba kārtībā, lai aizsargātu jūsu privātumu.

Kāpēc man vajadzētu izdzēst Snapchat?

Snapchat ir sociālo mediju platforma, kas lepojas ar privātumu. Tomēr daudzi lietotāji sāka apšaubīt platformu, kad viņi klusēja par Cambridge Analytica skandālu kas redzēja datus, kas iegūti no miljoniem Facebook lietotāju.

Likās dīvaini, ka lietotne daudzsološi izcili privātuma protokoli un datu aizsardzība negribētu kapitalizēt vai vismaz komentēt sava konkurenta neveiksmes. Īpaši dīvaini, jo Facebook gadiem ilgi kopē viņu populārākās funkcijas.

2019. gada aprīlī Snapchat paziņoja par daudzām jaunām funkcijām, no kurām visinteresantākās tiek sauktas Lietotāju stāsti. Tas ļauj jums kopīgot saturu tieši no Snapchat kameras uz citas lietotnes “Stāstu”.

Šis rada konfidencialitātes jautājumus, jo Snapchat dati, domājams, ir īslaicīgi. Bet kā tas var būt gadījumā, ja tas ir pieejams Facebook un Tinder patīk? Kas novērsīs vēl vienu Cambridge Analytica fiasko, ja būs pieejami dati par satveršanu pēc tam, kad tā būs atstājusi Snapchat drošību?

Šī rokasgrāmata jums palīdzēs atjaunojiet daļu no jūsu digitālās privātuma, parādot, kā neatgriezeniski izdzēst savu Snapchat kontu.

Deaktivizēšana vs dzēšana: kas jums jāzina

Kad esat izdzēsis konta dzēšanas procesu, jums būs 30 dienas, kur jūsu konts ir deaktivizēts. Šajā laikā jums vajadzētu paturēt savu lietotājvārdu un paroli, ja pārdomājat un vēlaties atkārtoti aktivizēt kontu.

30 dienu laikā pēc deaktivizēšanas tie, kas ir jūsu draugu sarakstā nevarēs ne ar tevi sazināties, ne sazināties ar tevi vietnē Snapchat.

Uz atkārtoti aktivizējiet savu Snapchat kontu, vienkārši piesakieties, izmantojot savu lietotājvārdu un paroli. Jūs nevarat pieteikties deaktivizētā kontā ar savu e-pasta adresi vai mainīt paroli. Jāatzīmē, ka tā var ilgt 24 stundas pirms varat atkārtoti aktivizēt savu deaktivizēto kontu.

30 dienas pēc deaktivizācijas jūsu Snapchat konts tiks dzēsts uz labu, kopā ar savu kontu, iestatījumiem, Snaps, Story, Chats, kā arī atrašanās vietas un ierīces datiem. Snapchat var saglabāt dažus personas datus viņu galvenā lietotāja datu bāzē drošības, juridisku vai biznesa apsvērumu dēļ.

Snapchat datu lejupielāde

Pirms neatgriezeniskas dzēšanas, iespējams, vēlēsities lejupielādēt savu Snapchat datu kopiju. Lai to izdarītu, jums būs nepieciešama verificēta e-pasta adrese. Lai lejupielādētu datus, rīkojieties šādi:

  1. Piesakieties savā personīgajā kontā vietnē kontu.snapchat.com un noklikšķiniet uz “Mani dati'.
  2. Noklikšķiniet uz saites “Iesniegt pieprasījumu”Lapas apakšā.
  3. Jūsu e-pasts tiks nosūtīts verificēta e-pasta adrese ar saiti, kad jūsu dati ir gatavi lejupielādei.
  4. Noklikšķiniet uz saites, lai lejupielādētu savus datus.
  5. Jūsu dati tiks nosūtīti a ZIP fails ar nosaukumu “Mani dati”.

Soli pa solim: kā izdzēst savu Snapchat kontu

Ja pēc Snapchat datu lejupielādes esat izlēmis, ka vēlaties neatgriezeniski izdzēst savu kontu, rīkojieties šādi:

1. Dodieties uz Snapchatkontu portāls ”.

Snapchat neatgriezeniska dzēšana - piesakieties

2. Piesakieties savā kontā. Tādējādi jūs nokļūsit “Dzēst kontu' lappuse.

Snapchat neatgriezeniska dzēšana - konta dzēšana

3. Ievadiet savu lietotājvārdu un paroles vajadzīgajos laukos un noklikšķiniet uz “Turpināt'.

4. Jūsu konts tagad ir deaktivizēts un jūs varat atteikties. 30 dienas pēc deaktivizācijas jūsu konts tiks neatgriezeniski izdzēsts.

Deaktivizēts Snapchat konts

5. Dzēsiet lietotni no tālruņa.

Citi veidi, kā saglabāt jūsu datus privātus

Cambridge Analytica pārrāvums daudziem lietotājiem pievērsa uzmanību sociālo mediju bīstamība privātumam. Bet tiešsaistes privātumam ir daudz vairāk risku.

Piemēram, interneta juggernauts patīk Google glabā daudz informācijas par viņu lietotājiem, sākot no personiskās pamatinformācijas līdz darba vietai un savai seksualitātei. Tāpēc, iespējams, ir vērts to aplūkot Google pakalpojumu alternatīvas lai nepieļautu tik daudz jūsu personas datu vākšanu.

Tāpat kā daudzi lietotāji, iespējams, jūs vēlēsities aizsargāt tiešsaistes datu privātumu. Atrodiet daudz padomu un padomu, kā to izdarīt ar mūsu galīgais ceļvedis privātuma saglabāšanai tiešsaistē.

Secinājums & Turpmākais lasījums

Mēs dzīvojam pasaulē, kurā katra jūsu apmeklētā vietne, katra jūsu izmantotā lietotne un katra nopirktā ierīce vāc jūsu personiskos datus. Digitālais laikmets tiešsaistes datus ir padarījis par vērtīgu preci, kas nozīmē, ka, nodrošinot jūsu privātums tiešsaistē ir svarīgāks nekā jebkad agrāk. Tā kā pēdējo gadu laikā tiek apšaubīti vairāku sociālo mediju platformu privātuma protokoli, jums varētu rasties jautājums, vai tie ir riska vērti.

Ja Cambridge Analytica skandāls izslēdza jūs no Facebook, ieskatieties mūsu ceļvedis, kā neatgriezeniski izdzēst savu Facebook kontu.

Ja meklējat VPN, nepalaidiet garām mūsu ekskluzīvos piedāvājumus un kodus.

Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me