Kā padarīt Chrome Incognito patiešām privātu 2020. gadā

Psst… ļaujiet mums pateikt noslēpumu: ar inkognito režīmu vienkārši nepietiek, lai jūsu pārlūkošanas aktivitātes būtu patiešām, patiešām privātas un drošas.

Tomēr ir viena lieta, kas var pārliecināties, ka neviens neizseko tam, ko jūs darāt tiešsaistē: VPN.

Bet pirmais: kas ir inkognito režīms? 

Google Chrome šobrīd ir populārākais pārlūks pasaulē. Tas ir ērti lietojams un ātri ielādējas.

Pārlūkā Chrome tiek glabāta arī informācija par jums, piemēram, jūsu pārlūkprogramma un meklēšanas vēsture. Ja iespējosit automātisko aizpildīšanu, tas arī uzskaitīs jūsu vārdu, adresi, tālruņa numuru un paroles.

Tas var šķist lielas ērtības. Tomēr, ja atrodaties publiskā datorā vai citiem cilvēkiem ir piekļuve jūsu ierīcei, jūs, iespējams, nevēlaties, lai visa šī informācija viņiem būtu pieejama - eīpaši, ja tiešsaistē meklējat īpaši privātu vai sensitīvu saturu.

Tāpēc pārlūks Google Chrome izstrādāja inkognito režīmu. Kad izmantojat inkognito režīmu, pārlūks Chrome neglābs jūsu darbību, kad būsit pabeidzis pārlūkošanas sesiju. Tas ietver jūsu apmeklētās vietnes un jūsu ievadīto informāciju, ieskaitot paroles.

Inkognito režīms arī neļauj sīkdatnēm saglabāt jūsu datorā. Tas nozīmē vietnes nevar izmantot jūsu pārlūkošanas aktivitātes, lai nosūtītu jums mērķētas reklāmas.

Vai inkognito režīms ir patiešām privāts? 

Nē.  

Inkognito režīms piedāvā nelielu privātumu,  bet tas nenodrošina pilnīgu anonimitāti. Faktiski, atverot inkognito logu, tas to skaidri norāda jūsu pārlūkošanas aktivitātes joprojām var būt redzamas jūsu apmeklētajās vietnēs, jūsu darba devējs vai skola un jūsu interneta pakalpojumu sniedzējs.

Papildus, tas nesniedz aizsardzību pret hakeriem vai valdības uzraudzību.

Kā padarīt Chrome Incognito patiešām privātu 2020. gadā

VPN ir atbilde 

Virtuālais privātais tīkls (VPN) ir rīks, kas šifrē jūsu datus un izveido privātu un drošu tuneli, lai jūsu informācija varētu iziet cauri. Ja hakeris iegūst piekļuvi šifrētiem datiem, viņi to nevarēs atšifrēt. Tātad, pat ja viņi pārtver jūsu datus, jūsu informācija joprojām tiks paslēpta.

Lielākajai daļai VPN pakalpojumu sniedzēju ir serveru tīkls visā pasaulē. Kad izveidojat savienojumu ar VPN, dati tiek maršrutēti caur vienu no šiem serveriem.

Kad savienojums ir izveidots, ierīce iegūst jūsu izmantotā VPN servera IP adresi. Šādā veidā, apmeklētās vietnes nevar redzēt jūsu īsto IP adresi. Būtībā jūsu informācija ir aizsargāta ne tikai no jūsu ISP un hakeriem, bet arī no vietnēm, kas vēlas redzēt jūsu IP informāciju.

VPN ir daudz praktisku priekšrocību, par kurām varat lasīt šeit.

Vai nezināt, kuru VPN izmantot? Iepazīstieties ar mūsu ieteikumiem.

Visus mūsu labākos VPN var lejupielādēt tieši no viņu vietnēm, un tos tiešām ir viegli uzstādīt. Pēc VPN instalēšanas tas paliks jūsu datorā un būs gatavs lietošanai, kad jums tas būs nepieciešams.

Kāpēc jums vajadzētu izmantot VPN ar inkognito režīmu?

Inkognito režīms neļauj citiem jūsu ierīces lietotājiem redzēt jūsu pārlūkošanas vēsturi un personisko informāciju.

VPN aptur hakerus, izsekotājus un tiešsaistes spiegus no pārlūkošanas darbību un datu redzēšanas.

Apvienojot, tie rada vislabāko tiešsaistes drošības rīku kas nodrošina, ka neviens nekur nevar piekļūt jūsu privātajai informācijai.

Kā pāriet inkognito režīmā pārlūkā Chrome ar VPN

Šajā piemērā mēs izmantojam ExpressVPN.

ExpressVPN ir mūsu galvenā izvēle izmantot ar inkognito režīmu, jo tas ir īpaši ātrs un privātuma aizsardzībai izmanto augstākās klases drošības līdzekļus.

1. Atrodi un atveriet VPN lietotni ierīcē.

2. Izvēlieties serveri, ar kuru vēlaties izveidot savienojumu, vai noklikšķiniet uz Viedā atrašanās vieta, lai izveidotu savienojumu ar labāko pieejamo serveri.

Kā padarīt Chrome Incognito patiešām privātu 2020. gadā

3. Panākumi! Jūs esat izveidojis savienojumu ar VPN tīklu.

Kā padarīt Chrome Incognito patiešām privātu 2020. gadā

4. Nākamais, atveriet Google Chrome.

5. Noklikšķiniet uz trim punktiem pārlūka augšējā labajā stūrī un atlasiet Jauns inkognito logs.

Kā padarīt Chrome Incognito patiešām privātu 2020. gadā

Lai atvērtu inkognito logu, varat arī noklikšķināt uz Ctrl-Shift-N, ja izmantojat datoru, vai Command-Shift-N, ja izmantojat Mac..

Tiks atvērts jauns logs, kuru varēsit izmantot tāpat kā parastu Chrome logu. Atšķirība ir tāda tā neatcerēsies nevienu tajā ievadīto informāciju, tostarp vietrāžus URL. Tas nozīmē, ka, ja kāds piekļūs jūsu datoram, viņš nevarēs redzēt jūsu pārlūkošanas aktivitātes.

Kā padarīt Chrome Incognito patiešām privātu 2020. gadā

Ja vēlaties inkognito režīmu padarīt par noklusējuma iestatījumu, ar peles labo pogu noklikšķiniet uz Chrome ikonas un atlasiet Rekvizīti. Atveriet saīsnes logu un atrodiet lauku Mērķis. Teksta beigās pievienojiet atstarpi, defisi un vārdu inkognito. Pēc tam noklikšķiniet uz Labi.

Kā padarīt Chrome Incognito patiešām privātu 2020. gadā

Tieši tā!

Tagad jūs zināt, kā paslēpt savu pārlūkošanas informāciju no cilvēkiem, kuriem ir pieeja jūsu ierīcei, vienlaikus pasargājot sevi no hakeru, izsekotāju un interneta novērošanas.

Turpmākais lasījums 

Vai jūsu VPN ir drošs? Šeit ir labākie pārskatītie un salīdzinātie VPN pakalpojumi.

Vai vēlaties ietaupīt daļu no grūti nopelnītās naudas? Mūsu budžeta eksperti, kas taupīgi izmanto budžetu, ir apkopojuši labāko pieejamo VPN darījumu sarakstu.

Vai meklējat labākos pārlūka Chrome VPN paplašinājumus? Šie labākie VPN var palīdzēt!

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me