Kā noteikt fortnite nobīdi Ātrs, vienkāršs hakeris spēlētājiem 2020. gadā

Jūsu komanda Fortnite Battle Royale ir smaga ugunsgrēkā. Jūsu Dark Voyager āda ir slikta veselībā. Karte sarūk, bet jūs pamanāt Med Kit. Jūs gatavojaties to satvert, kad notiek vissliktākais.

Nokavējums nogalina jūsu spēli.

Pirms matu izraušanas ir risinājums, kā to nedarīt: Izmantojiet VPN, lai palīdzētu jums apiet sastrēgumus un savienot to ātrie serveri visā pasaulē un nokļūsti atpakaļ komandā un pa ceļam uz Battle Pass.

Kā novērst Fortnite nobīdi

 1. Izvēlieties VPN. Mēs iesakām NordVPN spēlēm.
 2. Instalējiet VPN ierīcē.
 3. Izmantojiet NordVPN ātro savienojumu iespēju, lai izveidotu savienojumu ar serveri netālu no jums.
 4. Tieši tā! Jūsu ping vajadzētu būt labākam. Laimīgu izlaupīšanu!

Sāciet spēlēt ar NordVPN!


Kā VPN var palīdzēt novērst Fortnite nobīdi

Sāksim ar to, ka Fortnite ir ļoti populāra. Tas padara vēl jautrāku iekļūšanu, bet tas arī nozīmē, ka tūkstošiem lietotāju var pārpildīt serverus.

Servera pārslodze var izraisīt lielu latentumu vai ping. Tas var nogalināt jūsu spēli, jo, ja ir liels latentums, tas nozīmē, ka paiet ilgs laiks, līdz dati tiek iegūti no datora uz spēles serveri un atpakaļ. Tā izraisa kavēšanos vai kavēšanos, un pat var izraisīt spēles sasalšanu.

Tāpēc jautājums ir, kā jūs varat samazināt savu latentumu un novērst šo nobīdi? Izmantojot augstas kvalitātes VPN ir laba vieta, kur sākt.

Kad esat izveidojis savienojumu ar VPN ar lielu, globālu serveru tīklu, varat atbrīvoties no pārslogotajiem serveriem un izveidot savienojumu ar alternatīvajiem serveriem, kas nodrošina daudz zemāku ping. A VPN atrod ātrāko Fortnite serveri visā pasaulē.

Vēl viens veids, kā VPN jums palīdz, ir tiešsaistes darbību, tostarp spēļu, slēpšana no interneta pakalpojumu sniedzēja (ISP). Kāpēc tas ir svarīgi?? ISP bieži samazina ātrumu vai palēnina jūsu ātrumu kad viņi redz, ka izmantojat daudz joslas platuma, piemēram, spēlēm. Ja jums ir VPN, jūsu ISP nevar izspiegot to, ko jūs darāt.

Labākais nokavējuma novēršanas VPN

Kā noteikt fortnite nobīdi Ātrs, vienkāršs hakeris spēlētājiem 2020. gadā

Kad ir jāpārliecinās, ka jūsu Fortnite spēle turpinās bez aizķeršanās, mūsu pirmā izvēle ir NordVPN.Tas ne tikai iegūst labākos rezultātus mūsu testu komplektā, bet arī dod tādus spēlētājus kā jūs konkurences priekšrocības.

Pirmkārt, NordVPN ir Vairāk nekā 5000 serveru 60 valstīs. Šāda veida pasaules mēroga tīkls ir nepieciešams, lai apietu sašaurinājumus un saglabātu jūsu spēles gaitu.

Ātrums ir būtisks Battle Royale formulai, un NordVPN ieņem augsto vietu mūsu sarakstā zibens ātrumā. Turklāt šis VPN regulāri atjaunina ātruma savienojumus, tāpēc jūsu Fortnite brauciens nekad neatpaliek neatkarīgi no tā, kur dzīvojat. Spēlētāji, kas izmanto NordVPN, tam piekrīt!

Šis VPN ir ļoti drošs, it īpaši slēpjot jūsu aktivitātes no sava ISP. NordVPN ir jūsu aizbildnis Fortnite pasaulē ar tādām funkcijām kā militāras klases, 256 bitu šifrēšana un iebūvēta anti-DDoS aizsardzība (pateicoties ekskluzīvajai CyberSec funkcijai). Bez tam, katrs no NordVPN serveriem ir aizsargāts pret privātuma zagļiem.

Lūk, ko vēl var darīt NordVPN, lai uzlabotu jūsu spēļu pieredzi:

 • Liela servera izvēle 60 valstīs nozīmē, ka varat lejupielādējiet spēles, kuras jūsu reģionā vēl var nebūt pieejamas.
 • Neatkarīgi no tā, kurp dodaties, NordVPN savieno jūs ar spēļu serveriem jebkur pasaulē.
 • Šifrējot datu plūsmu (pat no jūsu ISP), NordVPN nodrošina jūs nepiedzīvos buferizāciju un joslas platuma samazināšanu.

Jūs varat izmēģināt NordVPN bez riska, izmantojot 30 dienu naudas atgriešanas garantiju un vēl labāk - ietaupiet naudu abonementā, izmantojot mūsu kupona kodu..

NordVPN var atbloķēt:

 • Netflix, HBO, Hulu, Showtime, BBC iPlayer, Amazon Prime Video un Sling TV.

Atbalsta mokas:

 • Jā, ir pieejami P2P speciālie serveri

NordVPN darbojas šajās ierīcēs:

 • Windows, macOS, Android, iOS, Android TV, Linux, Chrome un Firefox. Tas ir saderīgs arī ar maršrutētājiem.

Sāciet spēlēt ar NordVPN!

Citi veidi, kā novērst nobīdi

Lai gan labs VPN ir izvēles veids, kā novērst atpalicību, šeit ir daži citi labojumi, kurus mēs iesakām izmēģināt, neatkarīgi no tā, vai jums ir VPN:

 • Pievienojiet Ethernet kabeli tā vietā, lai maršrutētājā izmantotu wi-fi. Vadu interneta savienojumam ir labāka stabilitāte, un tas parasti darbojas labāk nekā Wi-Fi savienojums.
 • Atveriet savus spēles iestatījumus un zemāki iespējamie vainīgie, piemēram, izšķirtspēja, virtuālā sinhronizācija un ēnu kvalitāte.
 • Atvienojiet visas citas ierīces izmantojot savu interneta savienojumu.
 • Atvienojiet modemu un maršrutētāju vismaz 30 minūtes pārstartēt tīkla aparatūru.
 • Aizvērt fona procesus (Mac vai Windows), piemēram, pretvīrusu jauninājumus un torrent klientus.

Kopsavilkums un turpmākā lasīšana

Fortnite pastāvīgi attīstās ar jaunām kaujas caurlaidēm, ādām un ieročiem. Augstas veiktspējas VPN ļauj jums atrasties kaujas laukā par katru atjauninājumu, neatpaliekot no spēles izjaukšanas. NordVPN aizsargā jūsu komandu ar ātrs ātrums, tūkstošiem serveru un militāra līmeņa drošība.

Vai vēlaties uzzināt vairāk VPN ieteikumu? Izlasiet mūsu ziņu par pieciem labākajiem VPN spēlēm 2020 - kas ir visātrākais?

Vai spēlēm izmantojat straumēm? Iepazīstieties ar mūsu ceļvedi labākajiem straumēm paredzētajiem VPN – 2020.

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me