Kā noņemt Fortnite IP aizliegumu – iegūstiet pilnu piekļuvi 2020. gadā

Pēdējā lieta, ko vēlas risināt jebkurš Fortnite spēlētājs, ir intelektuālā īpašuma aizliegums. Spēlētāji ir aizliegti par iespējamu spēles pakalpojumu noteikumu pārkāpumu. Kaut arī IP aizliegums var atturēt, lietotāji var apiet šos bloķēšanu, izmantojot VPN.

Kad izveidojat savienojumu ar Fortnite, Epic Games (uzņēmums, kas darbojas aiz spēles) identificē jūs caur jūsu IP adresi. Jūsu IP adrese ir unikāls apzīmējums, kas tiešsaistē identificē jūsu ierīci. Ja jūs pārkāpjat Fortnite pakalpojumu sniegšanas noteikumus, Epic Games var aizliegt jūsu IP adresi un bloķēt savienojumu ar Fortnite serveriem.

VPN darbojas, izveidojot drošu savienojumu no jūsu ierīces ar VPN serveri citā vietā (bieži citā valstī). Šis process maina jūsu ierīces IP adresi. Tādā veidā, pat ja jūsu IP adrese ir aizliegta, jūs varat turpināt piekļūt Fortnite serveriem.

Šajā rakstā, mēs jums parādīsim, kā izmantot VPN, lai apietu Fortnite IP aizliegumu.


Īsā rokasgrāmata: Fortnite IP aizlieguma noņemšana

  1. Izvēlieties VPN. NordVPN ir mūsu galvenā spēļu izvēle.
  2. Reģistrējieties pakalpojumam un instalējiet VPN savā ierīcē.
  3. Izvēlieties serveri vēlamajā vietā.
  4. Ieslēdziet Fortnite un dodieties atpakaļ uz spēlēm!

Sāciet spēlēt ar NordVPN!

Kā VPN palīdz jums noņemt Fortnite IP aizliegumu no jebkuras vietas

Fortnite IP aizliegumi darbojas caur procesu, ko sauc par ģeobloķēšanu. Epic Games identificē katru spēlētāju pēc viņa IP adreses. Spēlētājiem, kuri pārkāpj noteikumus, var tikt aizliegta viņu IP adrese, kas neļauj spēlētāja ierīcei izveidot savienojumu ar Fortnite serveriem..

Epic Games parasti aizliedz tikai atsevišķu spēlētāju IP adreses. Tomēr daži azartspēļu uzņēmumi izmanto ģeobloķēšanu, lai novērstu viņu spēles lejupielādi noteiktā valstī vai pat visā reģionā.

Izmantojot VPN, jūs varat apiet ģeobloķēšanu un piekļūt Fortnite no jebkuras vietas, pat valstī vai reģionā, kur spēle nav pieejama. Izmantojot VPN, jūs varat arī apiet IP aizliegumu, mainot IP adresi, kad izveidojat savienojumu ar VPN serveri.

Premium VPN piedāvā plašu citu iespēju klāstu, ieskaitot jaudīgu šifrēšanu, kas nodrošina drošību tiešsaistē. Bez VPN trešās puses varētu uzzināt jūsu IP adresi no jūsu Fortnite konta un pēc tam izspiegot pārējo tīmekļa sērfošanu..

Daudzi VPN tagad arī nodrošina pretvīrusu funkcijas. NordVPN ir aprīkots ar funkciju CyberSec, kas aizsargā jūsu ierīci no ļaunprātīgas programmatūras un pikšķerēšanas uzbrukumiem.

Detalizēta rokasgrāmata: Kā noņemt Fortnite IP aizliegumu

1. Izvēlieties visaugstāk novērtēto VPN

Jūs varat apiet Fortnite IP aizliegumu, mainot ierīces IP adresi. Viss sākas ar visaugstāk novērtētā VPN izvēli. Mēs iesakām NordVPN, pateicoties tā spēcīgajām drošības funkcijām un neierobežotajam joslas platumam, kas novērš nokavēšanos par problēmu spēles laikā.

2. Instalējiet VPN ierīcē

Kad esat izvēlējies VPN, nākamais solis ir tā instalēšana ierīcē.

Izmantojot NordVPN, tas ir tik vienkārši, kā apmeklēt vietni, atlasīt vēlamo plānu un ievadīt maksājuma informāciju.

Kā noņemt Fortnite IP aizliegumu - iegūstiet pilnu piekļuvi 2020. gadā

Pēc tam savā ierīcē varat lejupielādēt un instalēt programmatūru. Instalēšana parasti ir ātra un vienkārša, taču, ja rodas kādas problēmas, varat sazināties ar klientu atbalsta dienestu.

Ar NordVPN, tāpat kā citiem premium VPN, varat izmēģināt pakalpojumu ar 30 dienu naudas atdošanas garantiju.

3. Izveidojiet savienojumu ar serveri

Pēc izvēlētā VPN instalēšanas, izveidojiet savienojumu ar serveri vēlamajā reģionā.

Serveris, ar kuru esat izveidojis savienojumu, nodrošinās jūsu ierīcei jaunu IP adresi kas ļauj jums izvairīties no IP aizlieguma.

Kad izmantojat NordVPN, servera izvēli vēlamajā reģionā ir viegli. Pēc lietotnes atvēršanas kreisajā rūtī pārbaudiet valstis, kurās ir pieejami serveri. Izvēlieties valsti un pēc tam izvēlieties konkrētu reģionu vai pilsētu šajā valstī, lai iegūtu vislabāko iespējamo pieredzi.

Kā noņemt Fortnite IP aizliegumu - iegūstiet pilnu piekļuvi 2020. gadā

Lielākajai daļai Fortnite IP aizliegumu, lai sāktu spēlēt no jauna, pietiks tikai ar IP adreses maiņu. Tomēr pastāv nopietnāks aizliegums, kas situāciju varētu nedaudz sarežģīt. Otrais Fortnite IP aizlieguma veids darbojas, papildus jūsu IP adresei aizliedzot arī jūsu lietotājvārdu.

Jūs varat apiet otrā veida IP aizliegumu un turpināt spēlēt, mainot savu lietotājvārdu, kā arī izmantojot VPN, lai mainītu savu IP adresi. Tomēr jūs zaudēsit piekļuvi visām laimētajām vai nopirktajām precēm, kuras ir piesaistītas jūsu sākotnējam lietotājvārdam.

Parasti šis otrais IP aizlieguma veids tiek izdots tikai retos gadījumos.

4. Sāciet spēlēt Fortnite

Tieši tā! Jūs esat apiets IP aizliegums un varat sākt spēlēt Fortnite.

Labākais VPN Fortnite IP aizlieguma noņemšanai

NordVPN

Mūsu galvenais spēļu VPN ir NordVPN. NordVPNoffers augstākā līmeņa šifrēšana, neierobežots joslas platums, un a plašs 5200+ serveru tīkls 60 valstīs.

Ar NordVPN jūs varat viegli piekļūt ģeogrāfiski ierobežotam saturam. Jūs pat varat spēlēt vairāku spēlētāju spēles katrā reģionā! Pakalpojuma šifrēšana arī aizsargā jūsu ierīci un personiskos datus no hakeriem un DDoS uzbrukumiem no trešajām pusēm.

Latentums un nobīde ir milzīgas problēmas spēlētājiem, un diemžēl daži VPN faktiski var palēnināt jūsu tiešsaistes spēļu pieredzi. Nav NordVPN. Izmantojot NordVPN, jūs varēsiet izbaudīt ātru, vienmērīgu un drošu spēļu pieredzi.

Ja jums ir draugi vai ģimenes locekļi, kuri vēlas spēlēt Fortnite savās ierīcēs, NordVPN ir nodrošinājis jūs. Pakalpojums atļauj līdz sešiem vienlaicīgiem ierīces savienojumiem vienā kontā.

Sāciet spēlēt ar NordVPN!

Kopsavilkums un turpmākā lasīšana

Ja esat ticis pakļauts Fortnite IP aizliegumam, varat atgriezties spēlē, izmantojot VPN. NordVPN ir mūsu galvenā izvēle un stingra lietotāju iecienītākā izvēle.

NordVPNaizsargā jūs ar savu militārā līmeņa šifrēšanu, un tā neierobežotais joslas platums nodrošina, ka jums netiks galā ar kavējuma vai latentuma jautājumiem.

NordVPN ir pieejams praktiski no visām ierīcēm, padarot to par “Fortnite” spēlētāju bez piepūles, atrodoties ceļā. Lejupielādējiet NordVPN un vairs neuztraucieties par piekļuves zaudēšanu savai iecienītajai tiešsaistes spēlei.

Turpmākais lasījums

Uzziniet vairāk par labākajiem spēļu VPN.

Kurš ir ātrākais no viņiem visiem? Uzziniet, kuri VPN ir priekšā spēlē, kad runa ir par ātrumu.

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me