Kā no jebkuras vietas 2020. gadā iegūt Kolumbijas IP adresi [+ VIDEO]


Ja neesat Kolumbijā, tā var būt grūti straumēt jaunāko kategoriju Primera A (Līga Águila) futbola spēles. Tā kā vairums Kolumbijas tiešsaistes banku portālu ir salīdzinoši jauni, tas tā var būt grūti piekļūt jūsu bankas kontiem no citas valsts.

Daudzas vietnes, ieskaitot meklētājprogrammas un straumēšanas platformas, pārbauda jūsu IP adresi, lai uzzinātu, kur atrodaties. Daži no tiem bloķēt vai ierobežot piekļuvi, ja jums ir svešs IP. Lai apietu blokus, jums ir nepieciešama jauna IP adrese Kolumbijā.

Izmantojot VPN ar pareizajām funkcijām, jūs varat droši iegūstiet Kolumbijas IP adresi tikai dažu soļu laikā. Jūsu jaunais IP ļaus jums pilnībā piekļūt jebkurai vietnei vai saturam Kolumbijā, ieskaitot jaunākās Distrito Salvaje sērijas. Lūk, kā tas darbojas.

Īsā rokasgrāmata: Kā iegūt Kolumbijas IP adresi, izmantojot VPN

 1. Atlasiet VPN ar serveriem Kolumbijā. CyberGhost VPNir mūsu pirmā izvēle.
 2. Lejupielādējiet VPN programmatūru un instalējiet to datorā vai mobilajā ierīcē.
 3. Palaidiet lietotni un izveidojiet savienojumu ar serveri Kolumbijā.
 4. Pārbaudiet savu jauno IP adresi, izmantojot mūsu īpašo rīku.

Satura rādītājs

 • Kā VPN var iegūt jums Kolumbijas IP adresi
 • Vairāk VPN lietošanas priekšrocību - privātums, aizsardzība pret uzlaušanas, bezgalīga straumēšana
 • Ko meklēt VPN - galvenās nepieciešamās funkcijas
 • Labākie VPN, lai iegūtu Kolumbijas IP adresi

Kā VPN var iegūt jums Kolumbijas IP adresi

Lai jūs pievilinātu Kolumbijas vietnes, dodot jums pilnīgu piekļuvi jānosūta sava interneta datplūsma caur datoru, kas atrodas valstī. Augstas kvalitātes VPN padara to viegli paveicamu, izmantojot visā pasaulē milzīgus serveru tīklus.

Izmantojot pareizo VPN, ar dažiem klikšķiem varat izveidot savienojumu ar drošu Kolumbijas serveri. Dati, kas tiek sūtīti starp jūsu ierīci un serveri, ir ļoti kodēti, slēpjot jūsu patieso atrašanās vietu. Jūsu IP adreses vietā, vietnes redz jūsu izmantotā servera Kolumbijas IP.

Tādā veidā VPN servera atrašanās vieta pārliecina tīmekļa vietnes, kurās ir ierobežots ģeogrāfiskais atrašanās vieta, ka jūs patiešām atrodaties Kolumbijā. Viss kolumbiešu saturs, sākot no jaunākā telenovelas dzīvot sporta un finanšu pakalpojumiem, būs pieejams uzreiz.

Arī VPN aizsargā jūs & Ļauj straumēt gandrīz jebko

Vietņu atbloķēšana Kolumbijā ir tikai viens VPN izmantošanas ieguvums. Izmantojot militārā līmeņa šifrēšanu un uzlabotas drošības funkcijas, arī labākie VPN nodrošina labākā pieejamā aizsardzība no spiegošanas un uzlaušanas. Jūs būsit drošs, pat ja sūtat sensitīvus datus, izmantojot publisko bezvadu internetu.

Kolumbija pēdējos gados ir bijusi viena no pasaules visbīstamākajām valstīm kibernoziegumu, tostarp datu zādzību, ierīču nolaupīšanas un pikšķerēšanas izkrāpšanas gadījumos. Labs VPN nodrošina jūsu drošību, to nodrošinot neviens nevar piekļūt jūsu savienojumam vai izsekot jūsu darbībām.

Draudi jūsu privātumam nāk no visām Kolumbijas pusēm, ieskaitot smaga valdības novērošana internetā. VPN aizsardzība ir īpaši būtiska, ja izmantojat ziņojumapmaiņas lietotni, lai sazinātos ar draugiem un ģimenes locekļiem valstī. Pārliecinieties, ka jūsu tuvinieki izmanto arī VPN, lai saglabātu drošību.

Izmantojot a bezmaksas starpniekserveris mainīt IP nozīmē pakļaušanu lieliem drošības riskiem, tāpēc mēs to neiesakām. Lielākā daļa starpniekserveru izmanto vienādranga tīklus, kas nozīmē, ka citi lietotāji var piekļūt jūsu savienojumam. Jūsu datus pat varēja nosūtīt uz hakeru nolaupītajiem savienojumiem.

Premium VPN nekad neatklājiet savus datus citiem lietotājiem. Viņi izmanto arī aizēnošanas tehnoloģiju, lai tiktu garām gan sarežģītajiem ģeoblokiem, gan VPN skrīninga tehnoloģijai. Papildus visam, kas jums nepieciešams Kolumbijā, viņi sniedz jums vieglu piekļuvi ASV Netflix, Amazon Prime, un vēl.

Ko meklēt VPN

 • Serveri Kolumbijā: Lai jums piešķirtu reālu Kolumbijas IP adresi, VPN nodrošinātājam jādarbojas vismaz vienā serverī valstī.
 • Stingra privātuma politika: Kad jūs izmantojat vietnes augstas uzraudzības vietnēs, ir ļoti svarīgi neatstāt tiešsaistē pēdas. Izvēlieties VPN ar caurspīdīguma un anonimitātes aizsardzības reputāciju.
 • Savienojuma ātrums: Ja plānojat izmantot savu VPN straumēšanai, ļoti svarīgi ir ātri, stabili savienojumi.
 • Geobloka apiešana: VPN ar pierādītu pievilcības pakāpi, izmantojot Netflix un BBC iPlayer izmantotos VPN blokus, ļaus jums piekļūt visam, kas jums nepieciešams Kolumbijā.
 • Spēcīga drošība: Lai neļautu hakeriem un spiegiem atrasties no sava interneta biznesa, jums nepieciešama AES šifrēšana, aizsardzība pret noplūdi un iznīcināšanas slēdzis..

Labākie VPN, lai iegūtu Kolumbijas IP adresi

1. CyberGhost

Kopējais vērtējums: 4,8 - vislabākās vērtības VPN Kolumbijai / Pievienojiet 7 ierīces vienā kontā!

CyberGhost VPN

TIKAI ierobežotu laiku - saņemiet 73% atlaidi CyberGhost TŪLĪT!

CyberGhost’s 5700 ātri, uzticami serveri ir izplatītas gandrīz 60 valstīs, padarot to par vienu no populārākajiem straumēšanas VPN pasaulē. Tīklā ietilpst 4 serveri Kolumbijā kas konsekventi atbloķē jebkuru ierobežotu vietni valstī.

Šī pārredzamā pakalpojumu sniedzēja politika nekad nepiesakās lietotāja aktivitātes ir pārbaudījuši auditori un mūsu pašu eksperti. Visu galveno platformu lietotnēm ir viena no vienkāršākajām saskarnēm VPN pasaulē. Ļoti viegli ir izveidot savienojumu, pat ja esat VPN iesācējs.

Jūsu datus un ierīces aizsargās nozares vadošā drošība, ieskaitot militārā līmeņa 256 bitu šifrēšanu, automātisko iznīcināšanas slēdzi un vairāku veidu aizsardzību pret noplūdēm. Iebūvēts reklāmu un ļaunprātīgas programmatūras bloķētāji nodrošina drošu, nepārtrauktu straumēšanu un pārlūkošanu.

Klientu serviss ir pieejams tiešajā tērzēšanas kanālā 24 stundas diennaktī, klikšķa attālumā, un vietnē ir daudz noderīgu, viegli sekojošu mācību materiālu. Ilgtermiņa abonēšana notiek reālā un dāsnajā darījumā 45 dienu naudas atdošanas garantija nozīmē, ka jūs varat reģistrēties bez riska.

Vai vēlaties uzzināt vairāk? Šeit ir mūsu detalizēts CyberGhost ekspertu pārskats.

Iegūstiet vietni CyberGhost tūlīt!

2. HMA VPN

Kopējais vērtējums: 4,6 - Premium VPN, kas aptver visu pasauli

HideMyAss VPN!

Nepalaidiet garām šo lielisko piedāvājumu - saņemiet 75% atlaidi no Kolumbijas IP no HMA TŪLĪT!

Ja varat nosaukt valsti, kurā HMA nespēj jums piešķirt IP adresi, ģeogrāfiskā atrašanās vieta ir labāka nekā mēs. Šajā lielajā tīklā ietilpst serveri vairāk nekā 190 valstīs, ar 2 serveri Kolumbijā kas dod jums 6 Kolumbijas IP adrešu izvēle.

Lietotājiem patīk iepriekš iestatītie režīmi, kas HMA lietotnēs ir pieejami visām ierastajām ierīcēm. Izvēlieties atrašanās vietas režīmu, lai ar vienu klikšķi izveidotu savienojumu ar Kolumbijas serveri. Pēc dažām sekundēm tu būsi straumējot jaunas epizodes par vienmēr raganu Netflix Kolumbijā.

Tā kā daudzi HMA serveri ir optimizēti straumēšanai, jūs varat gaidīt stabilus savienojumus un apskate bez bufera. Drošība tiek nodrošināta ar AES-256 šifrēšanu, iznīcināšanas slēdzi un pakalpojumu sniedzēja solījumiem nekad nesaglabājiet nekādus datus kas ļautu kādam tevi izsekot.

Pievienojiet 5 vienlaicīgus ierīces savienojumus un lielisku ASV Netflix atbloķēšanas ierakstu, un jums ir jaudīgs, drošs VPN visai ģimenei. Izmēģiniet HMA sev ar 30 dienu naudas atdošanas garantija.

Nepieciešama papildu informācija? Šeit ir mūsu detalizēts HMA ekspertu pārskats

Iegūstiet HMA tūlīt!

3. VyprVPN

Kopējais vērtējums: 4.4 - ātrs, drošs VPN ar unikālu tehnoloģiju, lai iegūtu iepriekšējus bloķējumus

vyprvpn ierīce

ĪPAŠAIS PIEDĀVĀJUMS: saņemiet 44% atlaidi Kolumbijas IP no VyprVPN TŪLĪT!

Atšķirībā no vairuma VPN pakalpojumu sniedzēju, VyprVPN pieder tikai visi 700 serveri tīklā, kas aptver 70 valstis. Tas nozīmē, ka jūs saņemat papildu drošību un lielu ātrumu vienmērīga straumēšana un bez problēmām lejupielāde.

Jums sniedz VyprVPN atrašanās vietu Bogotā ērta pieeja reģionālajām ziņām, biznesam, un sociālajās vietnēs papildus straumēšanai un finanšu pakalpojumiem. Jūsu anonimitāte tiek garantēta, jo visi VyprVPN serveru saglabātie dati ir aizsargāti ar stingriem Šveices privātuma likumiem.

Šis VPN unikālais protokols “Chameleon” ir viens no visspēcīgākajiem visu laiku radītajiem ģeobloku pārtvērējiem. Šifrējot trafika metadatus, Hameleons ļauj izskatīties tā, it kā jūs neizmantojat VPN. Pat vietnes, kurās agresīvi tiek pārbaudīti VPN, nevarēs jūs apturēt.

Reģistrējoties VyprVPN, jūs saņemsit 30 dienu naudas atdošanas garantija, lai jūs varētu izmēģināt pakalpojumu bez riska.

Nepieciešama papildu informācija? Šeit ir mūsu detalizēts VyprVPN ekspertu pārskats.

Iegūstiet VyprVPN tūlīt!

Turpmākais lasījums

Ļaujiet mūsu darījumu medniekiem palīdzēt ietaupīt naudu, izmantojot labākos šodien pieejamos VPN piedāvājumus.

Palīdziet saviem mīļajiem Kolumbijā būt drošiem tiešsaistē, izmantojot labākos VPN, kurus izmantot Kolumbijā.

Uzziniet no mūsu ekspertiem, kā pārbaudīt savu VPN drošību.

Neviens nav drošs no uzlaušanas - uzziniet, kā Dienvidamerikā tika nolaupīts ASV tehnoloģiju izpilddirektora klēpjdators.

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me