Kā neatgriezeniski izdzēst savu Instagram kontu – 2020. gada atjauninājums


Instagram, tāpat kā tā mātes korporācija Facebook, ir nevienam svešam nepāra privātuma skandālam.

2018. gada beigās tika ziņots, ka notika a drošības funkcija Instagram funkcijā “Lejupielādējiet savus datus”, kas noplūdušu lietotāju paroles vienkāršā tekstā.

Ironiski, jo funkcija sākotnēji tika ieviesta, lai uzlabotu drošību un aizsargātu lietotāja privātumu un datus. Turklāt tas tika ieviests, lai ļautu viņu lietotājiem prātā atpūsties pēc Cambridge Analytica noplūde.

Pēc paroles noplūdes Instagram ātri paziņoja, ka risks ir tikai neliels skaits lietotāju un problēma ir ātri atrisināta. Tomēr ir vēl virkne citu veidi, kā Instagram rada draudus jūsu privātumam.

Piemēram, Instagram noklusējuma iestatījums automātiski izsekos jūsu atrašanās vietu, ja vien to neizslēdzat manuāli.

Šie dati tiek izmantoti, lai parādītu jums reklāmas attiecībā pret vietu, kur jūs pavadāt daudz laika. Papildus, Instagram dalās ar jūsu darbībām lietotnē - piemēram, patīk, komentāri, jūsu mijiedarbība ar stāstiem utt. - ar citiem lietotājiem.

Tad tur bija atjaunināt viņu DM pakalpojumu kas parādījās 2018. gada sākumā. Lietotājus izjaucis ne tikai paziņojums “redzēts” vai mašīnrakstīšanas burbulis, bet arī paziņojums par darbības statusu.

Tagad bija Instagram lietotāju informēšana, kad citi bija aktīvi, un pat pēdējo reizi, kad viņi bija aktīvi. Šī funkcija ir noklusējuma iestatījums, taču to var atspējot konta iestatījumu sadaļā “Konfidencialitāte un drošība”.

Ja vēlaties tiešsaistē dalīties mazliet mazāk, iespējams, apsveriet iespēju izdzēst vai deaktivizēt savus sociālā multivides kontus. Šis raksts jums parādīs kā neatgriezeniski izdzēst savu Instagram kontu.

Deaktivizēšana vs dzēšana: kas jums jāzina

Atkarībā no jūsu izvēles varat gan deaktivizēt, gan neatgriezeniski izdzēst savu Instagram kontu.

Konta deaktivizēšana ir īslaicīga, bet, kamēr tas būs deaktivizēts, jūsu konts kopā ar profilu, sekotājiem, fotoattēliem, piemēram, un komentāri tiks paslēpts no citiem lietotājiem. Lai atjaunotu visu šo informāciju un atkal sāktu lietot Instagram, vienkārši piesakieties atpakaļ savā kontā.

Instagram konta dzēšanu nevar atsaukt - izdzēsto kontu nevar atjaunot. Dzēšot savu Instagram kontu, visi jūsu dati, ieskaitot fotoattēlus, sekotājus, atzīmes Patīk utt. tiks dzēsti par labu. Nākotnē, ja izvēlēsities atkārtoti pierakstīties Instagram, jūs vairs nevarēsit izmantot to pašu lietotājvārdu, kā arī neviens cits.

Instagram konta deaktivizēšana

Jūs nevarat deaktivizēt Instagram, izmantojot lietotni, tas jādara tīmekļa pārlūkā Instagram vietnē. Ja vēlaties atpūsties no Instagram, varat deaktivizēt kontu, veicot šādas darbības:

 1. Uz Vietne Instagram, piesakieties savā kontā un noklikšķiniet uz personas ikonas, lai dotos uz jūsu profila lapa.
 2. Atlasiet “Rediģēt profilu”, Ritiniet līdz lapas apakšai un noklikšķiniet uz“Uz laiku atspējot manu kontu'.
 3. Jums tiks lūgts “Kāpēc jūs atspējojat savu kontu??”, Nolaižamajā izvēlnē atlasiet iemeslu.
 4. Atkārtoti ievadiet paroli un atlasiet “Uz laiku atspējot kontu'.
 5. Jūsu konts tagad ir deaktivizēta, un tā tiks paslēpta no citiem lietotājiem līdz jūs vēlreiz tajā pierakstāties. PIEZĪME: Saskaņā ar Instagram lietošanas politiku savu Instagram kontu var deaktivizēt tikai vienu reizi nedēļā.

Jūsu Instagram datu lejupielāde

Kad esat izdzēsis savu Instagram kontu, visi jūsu dati vairs nav pieejami - tos nevar izgūt.

Tāpēc jūs varētu vēlēties pirms konta dzēšanas lejupielādējiet savus Instagram datus, tāpēc jums joprojām ir visi fotoattēli, videoklipi utt., ko laika gaitā esat ievietojis. Lai lejupielādētu Instagram datu kopiju:

 1. Dodieties uz savu Instagram profilu un atlasiet 'Iestatījumi'(Zobrata ikona).
 2. Noklikšķiniet uzPrivātums & Drošība”Un noklikšķiniet uz“Pieprasīt lejupielādi'.
 3. Ievadiet epasta adrese kur vēlaties saņemt saiti uz jūsu Instagram datiem, kam seko jūsu parole.
 4. 48 stundu laikā jums jāsaņem e-pasts ar saiti uz jūsu datiem ar nosaukumu “Jūsu Instagram dati”. Noklikšķiniet uz Lejupielādēt datus..

Soli pa solim: kā izdzēst savu Instagram kontu

Tāpat kā ar deaktivizēšanu, an Instagram kontu var izdzēst tikai caur tīmekļa pārlūku. Lai neatgriezeniski izdzēstu savu Instagram kontu, rīkojieties šādi:

 1. Piesakieties savā kontā vietnē Vietne Instagram.Atgriezeniski izdzēšot Instagram - piesakieties
 2. Dodieties uz vietni Instagram 'Dzēsiet savu kontu' lappuse. Nolaižamajā izvēlnē atlasiet aiziešanas iemeslu.Pastāvīga Instagram dzēšana - konta lapas dzēšana
 3. Ievadiet savu paroli un noklikšķiniet uz “Neatgriezeniski izdzēst manu kontu'.Atgriezeniski izdzēšot Instagram - izdzēsiet manu kontu
 4. Jūsu Instagram konts tagad ir izdzēsts.Atgriezeniski izdzēšot Instagram - konts ir izdzēsts

Citi veidi, kā saglabāt jūsu datus privātus

Daudzi no mums izmanto a Mākoņu glabāšanas pakalpojums lai dublētu mūsu svarīgos datus un / vai saglabātu failus. Ja izmantojat kādu no šiem glabāšanas pakalpojumiem, izvēlieties to automātiski šifrē jūsu failus. Tomēr, tā kā mākoņa pakalpojumu sniedzējs tur jūsu šifrēšanas atslēgu, iespējams, viņi to varēs piekļūt jūsu datiem un pat tos koplietot ar valdības iestādēm pēc to pieprasījuma.

Jūs varat izvairīties no šīs problēmas, izmantojot pats manuāli šifrējot failus pirms augšupielādējat tos mākonī. Tāpēc, jūs būsit vienīgais, kam būs atslēga jūsu datiem. Jūsu mākoņpakalpojumu sniedzējam nebūs piekļuves, kamēr vien jūs mākoņā neaugšupielādējat šifrēšanas atslēgas.

Ir vairāki bezmaksas šifrēšanas programmas kas ir ērti lietojami, pat ja jums nav iepriekšējas pieredzes ar datu manuālu šifrēšanu.

Izvēlieties šifrēšanas programmatūru, kas ir savietojama ar datoru un mobilajām operētājsistēmām, kā arī ar mākoņa krātuves nodrošinātāju. Jūsu šifrēšanas programmai arī vajadzētu būt pilnīga šifrēšana, un nekad nevajadzētu glabāt savu paroli.

Secinājums un turpmākā lasīšana

Mūsdienās ir svarīgi darīt visu iespējamo, lai būtu drošībā sociālajos medijos un nekļūtu par kibernoziedznieku upuriem.

Ja jūs interesē uzzināt vairāk iespēju, kā jūs varat aizsargātu savu privātumu tiešsaistē, apskatiet mūsu detalizēts vadīt.

Vai arī, ja vēlaties izdzēst savu profilu arī Facebook, ieskatieties mūsu soli pa solim instrukcijas.

Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me