Kā neatgriezeniski izdzēst savu Gmail kontu


Lai gan daudzi iebilst, ka Gmail ir labākā e-pasta platforma, ir tādi, kas tam nepiekrīt. Neatkarīgi no tā, vai tie ir reklāmas e-pasti, dažādas etiķetes un tagi, vai arī jūs uztraucaties par savu drošību, Gmail, iespējams, nav jums labākā e-pasta opcija..

Par laimi ir vienkāršs konta dzēšanas veids, taču, tā kā jūs, visticamāk, izmantojat Google pakalpojumus citās platformās (piemēram, Youtube vai Google meklēšana), vislabāk ir vēlreiz pārbaudīt, vai arī visa pārējā informācija netiks izdzēsta..

(Ja vēlaties izdzēst visus savus Google kontus, esiet droši, to varat izdarīt arī jūs. Tomēr šis raksts ir paredzēts tiem, kas vienkārši vēlas izdzēst savu Gmail kontu.)

Pirms neatgriezeniskas Gmail konta dzēšanas ir dažas lietas, kas jāņem vērā un jāpārbauda:

  1. Ja jūsu Gmail konts ir saistīts ar jebkuru sociālo multivides kontu, jūs nevarēsit atjaunot vai atiestatīt savu sociālā multivides konta informāciju. Tas ietver Facebook, Youtube, iTunes, Instagram utt. Pirms konta dzēšanas izveidojiet alternatīvu e-pasta kontu, lai pārslēgtos uz visu.
  2. Ja saņemat e-pasta abonementus, kurus vēlaties turpināt lasīt, arī tur jums būs jāmaina sava konta informācija.
  3. Tiks zaudēta kontakti vai informācija, kas tiek glabāta pakalpojumā Gmail. Ieteicams lejupielādēt savus datus un tos failu kaut kur citur.
  4. Dzēšot savu Gmail kontu, jūsu lietotājvārds netiks atbrīvots. Tātad, ja jūs kādreiz vēlaties jaunu Gmail kontu, jums būs nepieciešams pilnīgi jauns lietotājvārds.
  5. Dzēšot savu Gmail kontu, jūsu Google konts netiek izdzēsts, tāpēc joprojām varēsit piekļūt Diskam un citām Google funkcijām, ja joprojām vēlaties.

Tagad, kad esat jau gatavs, izdzēsiet savu Gmail kontu. (Tās pašas darbības var veikt arī tālrunī.)

1. solis - pierakstieties savā kontā

Pierakstieties savā Google kontā, izmantojot vietni myaccount.google.com un noklikšķiniet uz Pierakstīties. Ievadiet savu Gmail informāciju un noklikšķiniet uz Pierakstīties.

Kā neatgriezeniski izdzēst savu Gmail kontu

2. solis - dodieties uz sava konta iestatījumu

Lapā Mani konti atrodiet konta preferences. Parasti tas notiek lapas labajā pusē vai apakšā, atkarībā no ekrāna lieluma. Noklikšķiniet uz Dzēst kontu vai pakalpojumus..

Kā neatgriezeniski izdzēst savu Gmail kontu

3. solis - izvēlieties Dzēst produktus

Google piedāvā divas iespējas, lai izdzēstu produktu vai visu jūsu kontu. Ja vēlaties atbrīvoties tikai no Gmail, noklikšķiniet uz Dzēst produktus.

Kā neatgriezeniski izdzēst savu Gmail kontu

Jums tiks piedāvāts atkārtoti ievadīt paroli un pierakstīties.

Kā neatgriezeniski izdzēst savu Gmail kontu

4. solis - izdzēsiet savu Gmail kontu

Pēc tam Google ar jūsu vārdu parādīs dažādus kontus. Izvēlieties Gmail kontu un noklikšķiniet uz miskastes.

Kā neatgriezeniski izdzēst savu Gmail kontu

Jums tiks piedāvāts ievadīt jaunu primāro e-pasta adresi un pašreizējo paroli.

Kā neatgriezeniski izdzēst savu Gmail kontu

Pirms turpināt, jūs saņemsit pēdējo brīdinājumu par konta dzēšanu

Kā neatgriezeniski izdzēst savu Gmail kontu

Ja esat gatavs turpināt, noklikšķiniet uz Dzēst Gmail.

5. solis - atveriet jauno kontu

Tiks parādīts ziņojums, kurā jums norādīts atvērt e-pastu, kas tika nosūtīts uz jūsu jauno primāro e-pasta adresi. Memo apakšā noklikšķiniet uz pogas “OK, Got it”.

6. solis - apstipriniet savu statusu

Jūs saņemsit apstiprinājuma e-pastu. Pārbaudiet informāciju un noklikšķiniet uz apstiprināšanas saites. Tiks atvērta lapa ar jautājumu, vai vēlaties apstiprināt, ka vēlaties dzēst savu Gmail kontu.

Ievadiet savu paroli un noklikšķiniet uz “Apstiprināt”. Visbeidzot, jūs saņemsit apstiprinājuma ziņojumu, ka jūsu konts ir izdzēsts.

Lai noklikšķinātu uz lapas, ir vajadzīgs laiks un ķekars lapu, taču Gmail konta dzēšana nepavisam nav grūta.

Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me