Kā neatgriezeniski izdzēst savu Facebook kontu – 2020. gada atjauninājums


Facebook konta dzēšana agrāk bija ilgs un nogurdinošs process, bet vairs ne. Mēs jums parādīsim, kā viegli deaktivizējiet savu kontu vai izdzēsiet to uz visiem laikiem ja esat pabeidzis ar sociālajiem medijiem - jā, starp abiem ir liela atšķirība. Lai uzzinātu vairāk par to, kā arī uzzinātu kā noņemt konkrētu saturu no sava Facebook profila, skatiet mūsu padziļināto ceļvedi zemāk.

Atzīsimies: izmantojot Facebook, Facebook jūsu privātums patiešām netiek atbalstīts. Jūs, iespējams, sev atgādināsit par visiem nesenajiem lielajiem skandāliem.

Cambridge Analytica fiasko, kurā miljoniem Facebook lietotāju ieguva savus datus, joprojām ir svaigs mūsu prātos - un pat tad, ja Zuckerbergs un kompānija distancējās, nosaucot to par “uzticības pārkāpumu”, sociālo mediju gigantam ir bijusi sava daļa apšaubāmo gājienu.

Piemēri ir sākot no tā, ka desmitiem uzņēmumu tiek dota “īpaša pieeja” sensitīvai lietotāju informācijai un tiek lūgts ASV bankām pieprasīt klientu finanšu datus.. Kā izrādās, nav super grūti panākt Facebook ēnošanos - tāpēc, ka tā bieži dara.

Jaunākās sliktās ziņas Facebook lietotājiem ir: masveida drošības pārkāpumi, kuru laikā 50 miljoniem cilvēku kompromitēti to drošības marķieri. Ja tas jums ir pēdējais salmiņš un esat gatavs pāriet no sociālo mediju platformas, jūs esat nonācis pareizajā vietā.

Ir pienācis laiks atjaunot jūsu digitālo privātumu. Sāksim!

Deaktivizēšana vs Facebook izdzēšana - tas, kas jums jāzina

Pirms mēs nokļūstam soli pa solim, ir svarīgi saprast divas iespējas, kuras Facebook sniedz jums, kad nolemjat slēgt savu kontu..

Jūs varat izvēlēties abus deaktivizējiet savu profilu, vai pilnībā noņemiet to no eksistences. Kā jūs droši vien varat uzminēt, bijusī opcija saglabā jūsu datus uz platformas, kamēr pēdējais to izdzēš pilnīgi.

Ja deaktivizējat savu Facebook kontu:

 • Neviens, izņemot jūs, nevarēs redzēt jūsu profilu.
 • Konkrēta informācija, piemēram, nosūtītie ziņojumi, paliks redzama.
 • Tavs vārds tiks parādīts draugu sarakstos, bet tikai taviem draugiem.
 • Jūsu vārds, ziņas un komentāri būs redzami to grupu administratoriem, kurām esat pievienojies.
 • Jūs varēsit turpināt izmantot Messenger.

Jūs varat deaktivizēt kontu tik ilgi, cik vēlaties, bet, piesakoties atpakaļ vai izmantojot kontu, lai pieteiktos pievienotajā lietotnē / pakalpojumā, tiks aktivizēta atkārtota aktivizēšana..

Ja izvēlaties neatgriezeniski izdzēst savu Facebook kontu:

 • Jūs nevarēsit atkārtoti aktivizēt savu kontu.
 • Viss saturs, ko esat pievienojis / augšupielādējis Facebook, tiks zaudēts uz visiem laikiem, bez iespējas to izgūt (ja vien jūs iepriekš neesat lejupielādējis savu datu arhīvu).
 • Lietotnes, kas izmanto jūsu Facebook kontu, vairs nebūs pieejamas caur Facebook pieteikšanos.
 • Konkrēta informācija, piemēram, ziņojumi, ko esat nosūtījis draugiem, netiks pilnībā izdzēsta un paliks viņiem redzama.
 • Jūs nevarēsit izmantot pakalpojumu Messenger.

Facebook dod 30 dienas, lai pārdomātu savu lēmumu un atceltu dzēšanas procesu, ja pārdomājat. Pēc šī perioda beigām, jūsu konts un visi ar to saistītie dati pazudīs uz visiem laikiem. Paturiet to prātā visas jūsu informācijas neatgriezeniska dzēšana var ilgt līdz 90 dienām - šajā laika posmā Facebook lietotājiem nebūs piekļuves tai.

Kā mūžīgi izdzēst savu Facebook kontu

PIEZĪME Varētu būt laba ideja lejupielādēt savas informācijas kopiju, pirms esat pilnībā izdzēsis savu Facebook profilu. Lai iegūtu vairāk informācijas par to, kā to izdarīt, apskatiet nākamo sadaļu.

Ja esat to pārdomājis un esat gatavs mūžīgi pāriet no Facebook, lūk, kas jums jādara, lai neatgriezeniski izdzēstu kontu:

1. Iet uz savu iestatījumu lapa. Varat arī noklikšķināt uz bultiņas augšējā labajā stūrī un tur piekļūt iestatījumiem:

izdzēst savu facebook kontu (1)

2. Kreisajā pusē jums būs pieejams iestatījumu saraksts. Noklikšķiniet uz jūsu Facebook informācija > Dzēsiet savu kontu un informāciju:

izdzēst savu facebook kontu (2)

3. Parādīsies lapa ar ieteikumiem konta deaktivizēšanai vai informācijas lejupielādēšanai. Ja jūs neinteresē kāda no šīm iespējām, noklikšķiniet uz Dzēst kontu:

izdzēst savu facebook kontu (3)

4. Jums tiks piedāvāts ievadīt paroli. Dariet to, pēc tam noklikšķiniet uz Turpināt:

izdzēst savu facebook kontu (4)

5. Un tas arī viss! Ja vēlaties atcelt dzēšanu, jums ir 30 dienas piesakieties savā kontā un noklikšķiniet uz Atcelt dzēšanu. Pretējā gadījumā jums tikai mēnesi jābūt pacietīgam, pirms jūsu Facebook konts tiek neatgriezeniski izdzēsts.

Ja esat mēģinājis izdzēst Facebook kontu iepriekš, jūs droši vien atceraties to kā nevajadzīgi mulsinošs process, iesaistot daudz turp un atpakaļ starp palīdzības centru un labi slēptiem iestatījumiem. Tas vairs nav tas gadījums, kā Facebook ir ievērojami atvieglojis konta slēgšanu, veicot tikai dažas vienkāršas darbības.

Kas vēl, jums nav jāuztraucas par nejaušiem pieteikšanās gadījumiem, kas automātiski atceļ dzēšanas procesu. Jums tas jāapstiprina tagad (pārbaudiet 5. darbību iepriekš).

Kā lejupielādēt sava Facebook informācijas arhīvu

Neatbalstāt Facebook, bet vai vēlaties saglabāt saturu, ko esat ievietojis savā profilā? To var izdarīt viegli - vienkārši rīkojieties šādi:

1. Iestatījumu lapā, noklikšķiniet uz Jūsu Facebook informācija > Lejupielādējiet savu informāciju:

izdzēst savu facebook kontu (5)

2. Jūs tiksit novirzīts uz informācijas arhīva lapu. Šeit jūs varat izvēlēties tieši to, ko vēlaties lejupielādēt, kā arī iestatīt datumu diapazonu, arhīva formātu un multivides kvalitāti:

izdzēst savu facebook kontu (6)

3. Vispirms parādās jūsu informācija, bet ritinot uz leju, varēsit izvēlēties arī informāciju par jums:

izdzēst savu facebook kontu (7)

4. Kad esat izvēlējies savu informāciju, noklikšķiniet uz zilās pogas ar nosaukumu Izveidot failu. Tagad notiek arhivēšanas process.

5. Jūs varat pārbaudīt progresu Cilne Pieejamie faili. Ja jūsu fails joprojām tiek strādāts, jūs redzēsit arhīvu kā “Gaida” līdz tas ir gatavs lejupielādei:

izdzēst savu facebook kontu (8)

Kā minēts, Facebook arhīva funkcija ir ļoti pielāgojama. Varat lejupielādēt vai nu viena veida saturu, piemēram, savus fotoattēlus, vai arī izvēlēties pilnu dublējumu - izvēle ir jūsu ziņā.

Kā deaktivizēt savu Facebook kontu

Ja vēlaties pārtraukt vietni Facebook, bet vēl neesat gatavs pateikt galīgo atvadu (vai tomēr joprojām vēlaties piekļūt Messenger), konta deaktivizēšana ir piemērota alternatīva pastāvīgai dzēšanai..

Ņemiet vērā, ka, izmantojot šo iespēju, visa jūsu informācija paliks pieejama Facebook, un jūs varat kļūt par neapzinātu datu vākšanas vai drošības pārkāpuma upuri..

Lai īslaicīgi deaktivizētu savu Facebook kontu, jums jāveic šādas darbības:

1. Veiciet pastāvīgās dzēšanas rokasgrāmatas 1. un 2. darbību (Iestatījumi > Jūsu Facebook informācija > Dzēst savu kontu un informāciju).

2. Noklikšķiniet uz Deaktivizēt kontu:

izdzēst savu facebook kontu (9)

3. Alternatīvi varat doties uz Iestatījumi > Vispārīgi > Deaktivizē savu kontu.

4. Ievadiet paroli, kad tiek prasīts, un noklikšķiniet uz Turpināt:

izdzēst savu facebook kontu (10)

5. Jūs esat gatavs! Lai atkārtoti aktivizētu kontu, vienkārši piesakieties Facebook (vai lietotne / pakalpojums, kas izmanto jūsu Facebook kontu). Jums būs jāievada parole - pēc tam jūsu profils atkal pilnībā darbosies.

Kā pats izdzēst savu Facebook informāciju

Labi, tāpēc jūs patiešām vēlaties izdzēst visas Facebook aktivitātes pēdas. Ja esat izvēlējies neatgriezeniski izdzēst savu kontu, Facebook to izdarīs jūsu vietā - jums nav nepieciešams sevi iesaistīt šajā procesā.

Tomēr, ja jūs jūtaties kā dot savu ieguldījumu, jūs varat palīdzēt padarīt lietas ātrākas, manuāli izdzēšot noteiktas Facebook satura daļas. Tas var diezgan nedaudz samazināt 90 dienu dzēšanas procesu. Tas var arī palīdzēt jums sakārtot meklēšanas vēsturi un pievienotās lietotnes, pat ja jūs neplānojat drīz norakstīt Facebook.

Vai esat kādreiz izdzēsis vēsturi savā interneta pārlūkā?? Tas ir diezgan vienāds process ar Facebook - tikai tas ir daudz lēnāks un laikietilpīgāks.

Par laimi, sociālo mediju gigants ir uzlabojies arī šajā aspektā. Mūsdienās jūsu informāciju ir daudz vieglāk apskatīt, pārvaldīt un izdzēst.

Viss sākas ar Aktivitāšu vēsture. Ir divi veidi, kā tai piekļūt:

1. Iestatījumu lapā, noklikšķiniet uz Jūsu Facebook informācija > Aktivitāšu vēsture:

izdzēst savu facebook kontu (11)

2. Kā alternatīvu jūs varat savā Facebook profilā noklikšķiniet uz pogas “Aktivitāšu žurnāls” (vāka fotoattēla apakšējā labajā stūrī blakus vienumam “Atjaunināt informāciju”).

Jūsu aktivitāšu žurnāls ir paneļa “Filtri” daļa kas ļauj jums skatiet un dzēsiet ziņas un komentārus, noņemiet atzīmes Patīk (noņemot atzīmi no vērtējuma Patīk) un izdzēsiet meklēšanas vēsturi. Jūs varat darīt vēl daudz vairāk, sākot ar grupas ziņu dzēšanu un beidzot ar satura pārvaldību, ko saistītās lietotnes ir ievietojušas jūsu vārdā:

izdzēst savu facebook kontu (12)

PADOMS. Dažas paneļa “Filtri” opcijas ir paslēptas. Lai tos aplūkotu, attiecīgajā kategorijā noklikšķiniet uz “VAIRĀK”.

Pārbaudīt visas jūsu Facebook aktivitātes un saturu var būt ilgs, nogurdinošs darbs. Lai palīdzētu jums, mēs esam sagatavojuši dažus īsus norādījumus par vispopulārākajiem satura veidiem, kurus lietotāji bieži izdzēš Facebook. Pārbaudiet tos zemāk!

Kā izdzēst savienotās lietotnes vietnē Facebook

Lietotņu noņemšana, kuras esat izmantojis savā Facebook kontā, ir laba ideja, ja atrodaties uz neatgriezenisku dzēšanu. Veiciet tālāk norādītās darbības.

1. Lapā Iestatījumi, noklikšķiniet uz Lietotnes un vietnes.

2. Jums tiks parādīti aktīvo, novecojušo un noņemto lietotņu saraksti. Lai izdzēstu aktīvo lietotni, atzīmējiet rūtiņu blakus tai un noklikšķiniet uz Noņemt:

izdzēst savu facebook kontu (13)

3. Lietotnes, kurām beidzies derīguma termiņš, vairs nepieprasa jūsu privāto informāciju, taču jūs joprojām varat pieteikties tajās savā kontā. Varat rediģēt viņu pieprasīto informāciju vai arī noņemt to pavisam.

PADOMS. Pievienoto lietotņu noņemšana nav prasība, ja vēlaties neatgriezeniski izdzēst savu Facebook kontu. Tomēr, lai piekļūtu pievienotajai lietotnei, izmantojot savu Facebook kontu, iespējams, jums būs jāatceļ dzēšanas process, ja esat to jau sācis.

Kā izdzēst meklēšanas vēsturi vietnē Facebook

Lai neatgriezeniski izdzēstu visu meklēšanas vēsturi vai daļu no tās, rīkojieties šādi:

1. Noklikšķiniet uz meklēšanas joslas un pēc tam uz pogas “REDIĢĒT” blakus “neseno meklēšanas lentu”:

izdzēst savu facebook kontu (14)

Vēl viens veids ir vienkārši piekļūt darbību žurnālam un pāriet uz filtru saraksta apakšu, kur atrodama poga “Meklēšanas vēsture”..

2. Tagad varat dzēst meklēšanu pa vienam, noklikšķinot uz Rediģēt > Dzēst:

izdzēst savu facebook kontu (15)

3. Lai vairumā izdzēstu visus meklēšanas vaicājumus, noklikšķiniet uz Notīrīt meklējumus augšējā labajā stūrī.

Parasti mobilajiem lietotājiem process ir vienāds. Vienkārši dodieties uz meklēšanas vēsturi (Iestatījumi & Privātums > Iestatījumi > Aktivitāšu vēsture > Kategorija: meklēšanas vēsture). Atkal jūs varat izvēlēties izdzēst atsevišķus meklējumus vai visu sarakstu.

Kā izdzēst fotoattēlus, videoklipus un albumus vietnē Facebook

Izmantojot paneļu Filtri, varat viegli pārskatīt un noņemt fotoattēlus, videoklipus un albumus, ko esat augšupielādējis vietnē Facebook. Lūk, kā:

1. Piekļūstiet savam darbības žurnālam.

2. Dodieties uz Fotoattēli un Video, tieši saraksta vidū.

3. Parādīsies augšupielādēto multivides saraksts hronoloģiskā secībā. Lai izdzēstu vienumu, noklikšķiniet uz zīmuļa formas ikonas labajā pusē:

izdzēst savu facebook kontu (16)

PADOMS. Jūsu profilu, vāku un piedāvātos fotoattēlus nevar izdzēst. Jūs varat izvēlēties tikai to, vai tie tiek rādīti vai paslēpti jūsu laika skalā.

Ja jūs labprātāk dzēstu veselus albumus, dodieties uz Fotoattēli > Jūsu profila cilne Albumi. Tur jūs varat apskatīt un ātri noņemt savas kolekcijas.

Kā izdzēst Facebook komentārus un ziņas

Ja vēlaties noņemt savus komentārus un atbildes Facebook, negaidot līdz 90 dienām, jums jāveic šādas darbības:

1. Piekļūstiet savam darbības žurnālam.

2. Dodieties uz komentāriem, tieši zem Foto un video.

3. Izpildiet to pašu procedūru: noklikšķiniet uz zīmuļa formas ikonas tad labajā pusē Dzēst:

izdzēst savu facebook kontu (17)

To pašu var izdarīt arī savās Facebook ziņās. Vienīgā atšķirība - jums sarakstā būs jānoklikšķina uz Ziņas, nevis Komentāri. Pogu Ziņas varat atrast saraksta sākumā sadaļā Darbību žurnāls.

Pēc iespējas labāk izmantojiet Facebook privātuma iestatījumus

Varbūt jūs vēl neesat gatavs deaktivizēt / izdzēst savu Facebook kontu, taču jūs joprojām esat ieinteresēts, lai lietas būtu pēc iespējas privātas..

Iepriekš sniegtie īsie ceļveži ir labs pirmais solis sava Facebook satura modificēšanai / noņemšanai. Bet jūs varat darīt vairāk.

Lapā Iestatījumi pamanīsit Privātums cilne. Tas būtībā ir jūsu vispārīgo privātuma iestatījumu centrs vietnē Facebook.

Kā izdzēst facebook kontu (1)
Šeit varat mainīt:

 • Nākotnes amatu redzamība. Varat iestatīt, lai visas jūsu nākamās ziņas būtu redzamas sabiedrībai, tikai sev vai saviem Facebook draugiem, ar iespējām iekļaut vai novērst noteiktus cilvēkus. Ir pieejami arī pielāgoti iestatījumi:kā izdzēst facebook kontu (2)
 • Pārskats par jūsu ievietotajām vai tajās ievietotajām ziņām. Tas tiek darīts, izmantojot aktivitāšu žurnālu, tāpēc, ja esat ievērojis kādu no mūsu ceļvežiem, jūs jau esat iepazinies ar procesu.
 • Iepriekšējo amatu redzamība. Varat arī mainīt iepriekš veikto ziņu konfidencialitātes iestatījumus (bet ne tos, kuros esat atzīmēts - tie kontrolē to, kurš ievietoja ziņu). Taisnīgs brīdinājums: tas var aizņemt daudz laika, jo jums ir jāpārskata katra ziņa atsevišķi.
 • Kā jūs varat atrast un ar jums sazināties Facebook. Konfidencialitātes iestatījumu otrā puse ļauj jums izvēlēties, kurš var sūtīt jums draugu pieprasījumus, redzēt draugu sarakstu vai atrast profilu, izmantojot savu e-pasta / tālruņa numuru. Vissvarīgākais ir tas, ka jūs varat izlemt, vai ārējās meklētājprogrammas izveidos saiti uz jūsu Facebook profilu.

Izmantojot cilni Konfidencialitāte, jūs varat ierobežot turpmāko saturu, ko jūs izliksit auditorijai, kuru vēlaties sasniegt. Tomēr paturiet prātā, ka šajā sarakstā galvenokārt ir ietverti vispārējie redzamības iestatījumi - nav nekādu risinājumu, kas ļautu jums izmantot jaunos konfidencialitātes iestatījumus visām ziņām. Ja vēlaties, lai jūsu vecās publikācijas ievērotu tos pašus iestatījumus, jums būs jāpavada stunda vai divas to pārskatīšanai.

PADOMS: Vai jūs neinteresē ziņas, kas parādītas dažus gadus atpakaļ, un vēlaties ietaupīt laiku? Varat izmantot darbību žurnālu, lai masveidā izdzēstu veco saturu. Tad jūs varat pārskatīt ziņas par pagājušo vai diviem gadiem un mainīt viņu konfidencialitātes iestatījumus pēc jūsu ieskatiem.

Citi veidi, kā saglabāt tiešsaistes datus privātus

Pēdējā laikā atvadīšanās no Facebook ir kļuvusi par daudz vieglāku lēmumu. Daļēji tas notiek tāpēc, ka lietotājiem tagad ir uzlabota pieeja rīkiem un iestatījumiem, taču lielākais iemesls ir sociālo mediju gigants vienkārši nav jūsu privātuma draugs.

Nesenie notikumi vēl vairāk nostiprina tās reputāciju, tāpēc nav pārsteigums, ka arvien vairāk cilvēku izkāpj no Facebook vilciena un slēdz savus kontus.. Nekļūdieties - pastāv arī citi nopietni digitālie draudi. Ņem Google piemēram.

Tas var šķist milzīgs izaicinājums saglabāt šajās dienās privātu dzīvi tiešsaistē, taču Neļaujiet tam nonākt apātijas stāvoklī pret jūsu pašu slepenajiem datiem. Jūs vienmēr varat pārbaudīt vairākas lieliskas Google pakalpojumu alternatīvas kurus neinteresē novākt ārkārtīgi daudz informācijas par jums. Lai iegūtu vairāk noderīgu padomu par to, kā dzīvot digitālo dzīvi mierā, iesakām to apskatīt mūsu padziļinātais ceļvedis par tiešsaistes privātumu.

Vai jums šis raksts noderēja? Ja tā, dalieties tajā ar citiem, kuriem varētu būt interese izdzēst savu Facebook kontu. Pat Facebook. Ak, ironija.

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me