Kā lietot PewDiePie NordVPN atlaidi – tas ir tik vienkārši


PewDiePie ir viens no visu laiku populārākajiem YouTubers. Viņš lepojas ar otrais lielākais abonentu skaits uz platformas. PewDiePie popularitāte balstījās uz viņa video sērijām, kurās viņš spēlē šausmu video spēles.

Viņa slava tikai pieauga, kad viņš atvēra saviem faniem par Datorurķēšanas bailes, ar kurām viņš ir saskāries. Lai aizsargātu viņa spēļu kontu un aprīkojuma drošību, PewDiePie izmanto NordVPN, un viņš arī saviem faniem iesaka to izmantot.

PewDiePie patīk tā funkcijas tik ļoti, ka viņš tikko sāka piedāvājot atlaides kodu NordVPN pakalpojumam. Zemāk mēs parādīsim, cik viegli ir izmantot kodu.

Kas ir PewDiePie?

Vīrietis, kas atrodas aiz PewDiePie, ir zviedru spēlētājs ar nosaukumu Felix Arvid Ulf Kjellberg. Viņš pacēlās līdz slavai viņa spēļu sērija ar nosaukumu “Let’s Play” kur viņš pats filmējās, spēlējot video spēles. Pieaugot viņa popularitātei, sāka paplašināties arī viņa videoklipu tēmas. 2013. gadā viņš sasniedza sasniegšanas pavērsienu visvairāk abonentu. Kopš šī gada viņa kanāls ir otrajā vietā.

PewDiePie ir kļuvis par vienu no visietekmīgākie YouTube spēlētāji spēlē. Pēc viņa video bieži tiek parādīti jauni nosaukumi pēc tam, kad viņš tos spēlē savā kanālā. Tomēr viņš neierobežo savus video tikai ar spēlēm. Daudzi no viņiem ir smieklīgi blogi vai diskusija par dažiem jaunākajiem jaunumiem.

Kiberdrošība ir galvenais spēlētāju jautājumss piemēram, PewDiePie, tāpēc tik daudzi no viņiem ir lieli VPN aizstāvji. Tas ir arī iemesls, kāpēc PewDiePie un vairāki viņa kolēģi YouTube spēlētāji iesaku NordVPN pār citiem pakalpojumiem.

Kāpēc izvēlēties NordVPN??

NordVPN

NordVPN ir viens no labākajiem VPN pakalpojumiem tirgū, taču tas nav bezmaksas. PewDiePie kupona kods lietotājiem piedāvā a 70% atlaide uz trīs gadu plānu. Tas rada ievērojamu ietaupījumu summu. Lūk, kāpēc NordVPN ir vērts izmēģināt.

Tas lietotājiem piedāvā militāra līmeņa 256 bitu AES šifrēšana plašam ierīču klāstam. Datu šifrēšana un vadīšana caur drošiem serveriem ir īpaši būtiska spēlētājiem. Tā arī būs slēpt savu īsto IP adresi no citiem tīkla lietotājiem. Tas apgrūtinās konta uzlaušanu vai vietnes slēgšanu.

NordVPN darbojas vairāk nekā 5000 serveru, kas izvietoti 60 valstīs, tāpēc ģeogrāfiskie ierobežojumi neizjauks jūsu spēles pieredzi. NordVPN var apiet dažas no visstingrākajām interneta cenzūrām pasaulē, ieskaitot Ķīnu.

Ar NordVPN jūs arī būsit aizsargāts no IP droseļvārsta. Arī NordVPN nepalēninās jūsu savienojuma izveidi, kas ir svarīga funkcija, kad spēlējat jaunu nosaukumu. Jums būs pieejama arī speciālie P2P serveri ja jums patīk torrent.

NordVPN saglabā nav žurnālu un piedāvā automātiskais nogalināšanas slēdzis. Turklāt, ja rodas kādas nepatikšanas, ir arī tā Diennakts klientu atbalsts pieejams. Ja kāda iemesla dēļ nolemjat, ka jums nepatīk NordVPN, tas piedāvā 30 dienu naudas atdošanas garantija.

Saņemiet 70% atlaidi no NordVPN!

Kā lietot PewDiePie kupona kodu

Izmantojot PewDiePie atlaides kods ir ļoti viegli. Viss, kas jums jādara, ir doties uz NordVPN vietni.

Kad jūs maksājat, ievietojiet kodu “PewDiePie”, kā redzams zemāk:

Kā lietot PewDiePie NordVPN atlaidi - tas ir tik vienkārši

Saņemiet 70% atlaidi no NordVPN!

Turpmākais lasījums

Lai uzzinātu vairāk par to, kāpēc jums vajadzētu izmantot VPN, iepazīstieties ar mūsu rokasgrāmatu par iesācējiem.

Šeit ir mūsu izvēli par labākajiem spēļu VPN.

Vai arī uzziniet, kā atbloķēt YouTube saturu no jebkuras vietas pasaulē.

Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me