Kā lietot Facebook Ķīnā 2020. gadā – tas tiešām darbojas


Vai Ķīna ir jūsu nākamais brīvdienu galamērķis? Ja vēlaties uzturēt kontaktus ar draugiem un ģimenes locekļiem, kamēr esat tur, jums tas jāzina Facebook ir bloķēts Ķīnā.

Par laimi, ir vienkāršs veids, kā apiet bloku!

Ķīniešu cenzūras iestādes aizliegts Facebook pēc Ürümqi sacelšanās aktīvisti to izmantoja, lai sazinātos ar pārējo savu tīklu. Līdz šai dienai Ķīnas lielais ugunsmūris neļauj pilsoņiem un apmeklētājiem pieteikties savā iecienītajā sociālo mediju platformā.

Jums arī būs jāplāno iepriekš, ja vēlaties izmantot citas bloķētās platformas, piemēram YouTube un WhatsApp. Varat izmantot mūsu ugunsmūra pārbaudes rīku, lai pirms ierašanās pārbaudītu, kurās vietnēs Lielais ugunsmūris bloķē.

Labs ir tas, ka mēs esam šeit, lai palīdzētu! Zemāk jūs atradīsit mūsu vienkāršais ceļvedis par Facebook izmantošanu Ķīnā.

Ātrs risinājums

Vienkāršākais veids, kā izmantot Facebook Ķīnā, ir instalējiet VPN pirms ierašanās. Valdība ir bloķējusi daudzus VPN, tāpēc jums būs jābūt uzmanīgiem, izvēloties pakalpojumu, kas darbojas Ķīnā.

  1. Pirms aiziešanas lejupielādējiet un instalējiet VPN visās savās ierīcēs - NordVPNir mūsu pirmā izvēle!
  2. Izveidojiet savienojumu ar serveri ASV vai citā valstī, kur Facebook ir brīvi pieejams.
  3. Izbaudi savu tiešsaistes brīvību un bombardējiet savus draugus ar pašbildes un atvaļinājumu attēlus!

Instalējiet NordVPN tūlīt!

Kāpēc jums ir nepieciešams VPN, lai izmantotu Facebook Ķīnā

Ķīnas valdība izmanto a spēcīgs ugunsmūris bloķēt vietnes, kas iebilst pret tās valdošo partiju, sociālajām vērtībām un satura filtrēšanas noteikumiem. Starp populārākajām bloķētajām vietnēm ir Facebook, YouTube un pat Google.

Facebook ir piepildīts ar daudzveidīgu un bieži vien pretrunīgu un politisku saturu, taču pārsteidzoši, tas nav iemesls, kāpēc jūs to nevarat izmantot Ķīnā. Facebook tika bloķēts Ķīnā pēc tam, kad politisko aktīvistu grupa, kas iebilda pret Ķīnas prezidentu, to izmantoja, lai izplatītu informāciju citiem aktīvistiem.

Tātad, ja plānojat ceļojumu uz Ķīnu, jūs nevarēsit piekļūt Facebook - ja vien, protams, jūs izmantojiet VPN, lai apietu ugunsmūri.

VPN maskē jūsu IP atrašanās vietu izveidojot drošu savienojumu starp ierīci un attālo serveri. Izmantojot VPN, jūs varat viegli apiet cenzūru un ģeobloķēšanu baudīt neierobežotu piekļuvi internetam pat vienā no pasaules valstīm, kuras cenzūra ir visciešākā.

Arī jūsu VPN šifrējiet savus datus ceļojot pa tīklu uz pasargāt jūs no hakeriem un valdības uzraudzība. Tas ir īpaši svarīgi Facebook lietotājiem, jo ​​pat vismazākais komentārs, kas ņirgājas par Ķīnas valdību, var izraisīt smagas juridiskas sekas.

Atrodoties Ķīnā, jūs nevarēsit piekļūt lielākajai daļai VPN pakalpojumu sniedzēju vietņu, tāpēc tas ir svarīgi pirms aiziešanas lejupielādējiet un instalējiet VPN jūsu dzimtene. Ja jūs meklējat izcilu VPN, iepazīstieties ar mūsu ekspertu ieteikumiem par 6 labākajiem VPN Ķīnā.

Ko vēl VPN var darīt jūsu labā??

VPN nav tikai jūsu savienojuma nodrošināšana un tiešsaistes brīvības aizsardzība. Zemāk mēs esam uzskaitījuši tikai dažas no citām VPN izmantošanas priekšrocībām.

Izvairieties no valdības spiegiem

Ķīnas valdība izmanto novērošana internetā uzraudzīt tās apmeklētājus un iedzīvotājus. Faktiski politiskie komentētāji ir aprakstījuši tās sistēmu kā a drausmīga distopija. Valdība kriminalizēja arī tiešsaistes baumu izplatīšanu, ar kurām saskaras likumpārkāpēji līdz trim gadiem cietumā.

Tiešsaistes anonimitātei ir izšķiroša nozīme jūsu personīgajā drošībā Ķīnā. Šifrējot, VPN nodrošina, ka jūsu identitāte tiek slēpta, ja Ķīnas valdība pārtver jūsu privātos datus. Ņemot to vērā, jūs joprojām vēlaties izvairīties no šādu komentāru izlikšanas ar savu vārdu.

Atbloķējiet tīmekļa bloķēšanas un straumēšanas pakalpojumus

Lielākā daļa straumēšanas pakalpojumu izmanto ģeobloķēšana ierobežot piekļuvi skatītājiem noteiktos reģionos. Tas apgrūtina iespēju sekot līdzi iecienītākajām izrādēm no mājām, kamēr atrodaties ārzemēs.

VPN palīdzēs jums apiet ģeobloķēšanu lai jūs varētu skatīties visas jaunās epizodes, tiklīdz tās tiek rādītas. Jums vienkārši vajadzēs pārslēgties uz serveri jūsu mītnes valstī neierobežota pieeja uz visiem TV šoviem un filmām, kuras jūs skatāties mājās.

Jūs varēsit izmantot savu VPN arī atbloķēt straumēšanas pakalpojumus citos reģionos un valstīs. Vienkārši izveidojiet savienojumu ar serveri valstī, kurā pakalpojums atrodas, un jūs varēsit skatīties!

Atbloķējiet citas cenzētās vietnes

Izmantojot VPN, jums būs piekļuve Facebook un visām vietnēm, kuras Ķīnā tiek cenzētas, ieskaitot YouTube, Gmail, un pat Dropbox.

Ar VPN tas ir viegli izdarāms uzturēt sakarus ar draugiem, ģimeni un darbu no Ķīnas.

Lai iegūtu papildinformāciju, skatiet mūsu informatīvos ceļvežus par WhatsApp, Gmail un Dropbox atbloķēšanu Ķīnā.

Neļaujiet privātajiem datiem atrasties hakeru rokās

Kibernoziedznieki upurē neaizsargātas un neaizsargātas ierīces nozagt personisko informāciju, piemēram, paroles un bankas datus. Jūsu savienojums ir īpaši neaizsargāti pret uzbrukumiem, ja izmantojat publisku WiFi, vai WiFi viesnīcās un kafejnīcās.

VPN šifrēs jūsu datus, padarot to lasāmu hakeriem un valdības uzraudzības aģentiem.

Kopsavilkums

Labākais veids, kā izmantot Facebook Ķīnā, ir instalējiet VPN savās ierīcēs pirms ierašanās.

VPN būs atjaunojiet savu tiešsaistes brīvību autors maskējot jūsu IP adresi un privātu datu šifrēšana. Jūs arī varēsit atbloķēt ģeogrāfiski bloķētu saturu, piemēram, Netflix, no jebkuras vietas pasaulē.

NordVPN, mūsu pirmais ieteikums Ķīnai, sniegs jums to visu un vēl. Lielais ātrums apvienojumā ar spēju apiet gandrīz jebko, nodrošinās jums neierobežotu piekļuvi internetam, pie kura esat pieradis. Izmantojiet 30 dienu naudas atdošanas garantija to pārbaudīt pirms jūs apņematies ilgtermiņa plānu.

Iegūstiet NordVPN tūlīt!

Citi raksti, kas varētu jūs interesēt

Zemāk jūs atradīsit visaptverošu informatīvo materiālu kolekciju ceļveži tiešsaistes drošībai Ķīnā gan ceļotājiem, gan pilsoņiem.

Ja vēlaties uzzināt vairāk par cenzūru Ķīnā, skatiet mūsu pilnīgu bloķēto vietņu sarakstu Ķīnā un to, kā tām piekļūt. Pēc tam izlasiet mūsu rakstu, lai uzzinātu, kāpēc Donalds Trumps, apmeklējot Ķīnu, izmanto VPN.

Un pirms sākat savu ceļojumu uz ārzemēm, pārliecinieties, ka esat pasargājis sevi ar vienu no 6 labākajiem VPN Ķīnā.

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me