Kā lejupielādēt un instalēt IPVanish


IPVanish ir lielisks VPN, ko izmantot datu šifrēšanai, anonīma pārlūkošanai tīklā un multivides straumēšanai..

Bet programmatūras lejupielāde, lai arī vienkārša, sākumā var būt biedējoša.

Lai jums būtu vieglāk, mēs sadalām šīs darbības un iepazīstināsim jūs ar instalēšanas procesu. Izmantojot mūsu apmācību, jūs IPVanish izmantosit dažu minūšu laikā.

1. Sāciet, dodoties uz IPVanish vietni un noklikšķiniet uz Sākt tūlīt.'Jūs nokļūsit plānu un cenu lapā, kur varat izvēlēties plānu, kas vislabāk atbilst jūsu vajadzībām. Vienīgās atšķirības starp trim piedāvātajiem plāniem ir abonēšanas ilgums un cena mēnesī. Iegādājoties gada abonementu, tiek iegūta vislabākā cena mēnesī.

Kā lejupielādēt un instalēt IPVanish

* Cenas var mainīties

2. Ievadiet savu e-pasta adresi, izvēlieties paroli un pabeidziet norēķinu procesu. Kad tas būs pabeigts, jūs saņemsit e-pasta ziņojumu ar lūgumu verificēt savu e-pasta adresi. Noklikšķiniet uz saites e-pastā, lai pārbaudītu savu e-pasta adresi.

Kā lejupielādēt un instalēt IPVanish

3. Pēc tam jūs nokļūstat lapā “Sāciet darbu”, kur varat lejupielādējiet programmatūru. Ir lietotnes lielākajai daļai galveno operētājsistēmu, ieskaitot Windows, Mac un Linux. Noklikšķiniet uz tās OS saites, kurā vēlaties palaist programmatūru, un pēc tam noklikšķiniet uz “palaist”, lai lejupielādētu programmatūru.

Kā lejupielādēt un instalēt IPVanish

4. Tiek parādīts ekrāns ar IPVanish iestatīšanas vedni. Vienkārši izpildiet šīs darbības, noklikšķinot uz Tālāk.

Kā lejupielādēt un instalēt IPVanish

5. Piekrītiet noteikumiem un nosacījumiem, lai turpinātu. Pēc pieprasījuma ļaujiet IPVanish spēt veikt izmaiņas jūsu sistēmā. Pēc instalēšanas noklikšķiniet uz Palaist IPVanish.

Kā lejupielādēt un instalēt IPVanish

6. Kad tiek piedāvāts to darīt, ievadiet pieteikšanās informāciju, kuru izmantojāt sava konta iestatīšanai.

7. Nākamais ekrāns ļauj jums izvēlēties servera atrašanās vietu. Noklikšķinot uz cilnes Iestatījumi, varat mainīt visus iestatījumus, ieskaitot savienojuma veidu. Kad esat gatavs, noklikšķiniet uz Savienot un baudiet drošu un drošu pārlūkošanu internetā.Kā lejupielādēt un instalēt IPVanish

8. Ja vēlaties izmantot IPVanish kopā ar Firestick, vadiet otrās paaudzes nūju ar tālvadības pulti Alexa. Pirms lejupielādes procesa sākšanas vietnē Amazon Fire TV vai caur Firestick, jums būs jāizveido tiešsaistes konts IPVanish..

Lai instalētu programmatūru, sākuma ekrānā dodieties uz lietotnēm. Atlasiet “kategorijas”, pēc tam atlasiet “lietderība” un “IPVanish lietotne”, atlasiet “Saņemt” un pēc tam atlasiet “atvērt”, lai palaistu lietotni. Pēc tam jums tiek piedāvāts ievadīt savu lietotājvārdu un paroli. Kad esat pieteicies, jūs varat izvēlēties savu atrašanās vietu un izveidot savienojumu.

IPVanish iestatīšana ar Kodi ir atkarīga no sistēmas, kurā jūs izmantojat Kodi. Ja jūs to izmantojat operētājsistēmā Windows, tai jābūt Windows 7 vai jaunākai. Jums būs nepieciešama arī funkcionējoša Kodi instalēšana operētājsistēmā Windows un drošs IPVanish VPN savienojums. Turklāt jums būs nepieciešama IPVanish lietotne, kas instalēta operētājsistēmā Windows. Kad IPVanish lietotne ir instalēta un savienota operētājsistēmā Windows, jūs varat izmantot Kodi kā parasti. Lai lietotne darbotos, jums būs nepieciešama Mac OS 10.7 vai jaunāka versija. Android operētājsistēmai nav OS ierobežojumu.

Vai esat izmēģinājis IPVanish? Mēs labprāt uzklausīsim jūsu domas par šo VPN un palīdzēsim citiem izdarīt viņiem labāko izvēli.

Uzrakstiet pārskatu par IPVanish VPN sadaļu 0 no 120 rakstzīmēm

Lūdzu, ierakstiet nosaukuma komentāru.

Virsraksts nedrīkst būt garāks par 120 rakstzīmēm

(Lūdzu, savā nosaukumā izmantojiet vismaz 2 vārdus)

Kāds ir jūsu viedoklis par IPVanish VPN? 0 no vismaz 200 rakstzīmēm

Lūdzu, ierakstiet komentāru.

Jūsu pārskatam jābūt vismaz 200 rakstzīmju garam. Sīkāka informācija var palīdzēt cilvēkiem saprast, kas jums patīk vai ko jūs nevēlaties't par šo VPN.

Tavs rezultāts:

Lūdzu, novērtējiet VPN.

Sūtīt pārskatu Katru pārskatu mūsu komanda ir personīgi pārbaudījusi. Ja mēs to atzīstam par patiesu, mēs to izliksim 48 stundu laikā.

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me