Kā labāk skatīties Saulainā telefona 5. sezonu tiešsaistē jebkur


Satraukti redzēt, kas ir Džimija rīcībā tagad, kad viņš beidzot ir saņēmis Saula Gudmena vārdu? Veicot derības par to, vai Valters un Džesija beidzot parādīsies? Labāka zvana Saula 5. sezona izskatās, ka tā būs lielāka un tumšāka nekā jebkad.

Jaunākā populārā ASV šova iemaksa pienāk AMC. Bet ko darīt, ja jums nav piekļuves kabeļtelevīzijas pakalpojumu sniedzējam, kas parāda AMC, vai jūs atrodaties ārpus ASV?

Viss nav pazaudēts. Jums vienkārši nepieciešams VPN. Izmantojot VPN, jūs varat mainīt IP adresi savā ierīcē lai piekļūtu jaunākajai Better Call Saul sezonai. Man ir vairāk labu ziņu. Es jums sniegšu divus veidus, kā to noskatīties, izmantojot VPN!

Jūs varat vai nu skatīties to caur Sling TV ASV, vai arī jūs varat skatīties to vietnē Netflix Lielbritānijā.

Abos dienestos tiek izmantoti ģeobloki stingri ievērot straumēšanas licences un neļaut skatītājiem novirzīties no attiecīgajām valstīm. Bet ar lielisks straumējošs VPN kā NordVPN, jūs varat skatieties Labāka zvana Saula 5. sezonu no jebkuras vietas pasaulē. Tās straumēšanas funkcija Nr. 1 apiet ģeogrāfiskos ierobežojumus.

Kā labāk skatīties Saulainā telefona 5. sezonu tiešsaistē jebkur

Straumējiet labāk, lai Saul Saul. 5. sezona ar NordVPN!

Īsā rokasgrāmata - kā labāk skatīties Sauļa 5. sezonu, izmantojot Sling TV

 1. Izvēlieties VPN ar serveriem ASV. NordVPN ir mans svarīgākais ieteikums Sling TV par lielisko spēju izlauzties caur geoblokiem.
 2. Reģistrējieties savā VPN un lejupielādējiet to savā ierīcē.
 3. Izveidojiet savienojumu ar ASV serveri.
 4. Dodieties uz Sling TV un skatieties Labāka zvana Saula 5. sezonu.

Lasītājiem jāņem vērā, ka pirmā sērija netiks demonstrēta Sling TV tikai dažas stundas pēc tam, kad tā parādīsies AMC.

PRO PADOMS: Ja jums jau ir Sling TV konts (šajā rakstā parādīts, kā to iegūt bez amerikāņu kredītkartes), tad iesaku jums izmantot šo metodi. Ja jums jau ir abonements Netflix, tad es iesaku jums izmantot otro metodi, kas norādīta zemāk.

Sāciet straumēt labāk Zvaniet Saul 5. Sezonai tūlīt!

Īsā rokasgrāmata - kā labāk skatīties Saules 5. sezonu Netflix

Netflix ir tiesības uz Better Call Saul Apvienotajā Karalistē, tāpēc tā būs pirmā epizode, kad tā pārcelsies uz AMC (turpretī ASV tā būs Netflix tikai pēc visas sezonas laika). Ja jums jau ir Netflix konts, viss, kas jums nepieciešams, ir VPN ar Lielbritānijas serveriem.

 1. Reģistrējieties VPN, kurai ir serveri Lielbritānijā un kas ir lieliski piemērota straumēšanai. NordVPN ir vairāk nekā 600 Lielbritānijas serveru.
 2. Ierīcē lejupielādējiet VPN un piesakieties.
 3. Izveidojiet savienojumu ar serveri Lielbritānijā.
 4. Atveriet Netflix UK, piesakieties un izbaudiet jaunākās filmas Better Call Saul jaunāko sezonu.

Lasītājiem jāņem vērā, ka, ja jums nav Netflix konta, jums tas būs jāreģistrējas.

Sāciet straumēt labāk Zvaniet Saul 5. Sezonai tūlīt!

Īsā laikā?

 • Uzziniet, kuri trīs VPN ir vislabākie, lai straumētu jauno sezonu Labāka zvana Saul
 • Uzziniet, ko vēl var darīt VPN

Kāpēc jums ir nepieciešams VPN, lai labāk skatītos Sauļa 5. sezonu

Es zinu, ka jūs ar nepacietību gaidāt skatīties “Labāka zvana Saul” 5. sezonu, taču raidorganizācijām un straumēšanas pakalpojumiem, piemēram, Sling TV un Netflix, ir jāievēro licencēšanas likumi, kas viņiem norāda, kur viņi var un ko nevar straumēt..

Tas nozīmē, ka neviens nedrīkst straumēt savus šovus ārpus viņu saskaņotajām teritorijām, Sling TV un Netflix izmanto ģeoblokus.

Ģeoblokus strādā atrašanās vietas noteikšana, izmantojot jūsu IP adresi. Ja viņi atrod, ka atrodaties nepareizā valstī - valstī, kurā apraides pakalpojumiem nav atļauts straumēt - tie neļauj jums skatīties jūsu šovu. Tas nozīmē, ka jums nav Džimija, Maika un Gusa.

Tomēr, ja jūs izmantojat VPN? Labi, cilvēks.

VPN ir spējīgi apiet geoblokus veicot ģeogrāfisku krāpšanos ar jūsu IP adresi. Kā tas darbojas, jūs jautājat? Viņi slēpt savu patieso IP adresi un maskējiet to ar vienu no viņiem, novirzot visu trafiku caur kādu no viņu privātajiem serveriem.

Tātad, ja vēlaties piekļūt Sling TV vai Netflix UK, viss, kas jums jādara, ir izveidot savienojumu ar serveri ASV vai Lielbritānijā.

Tā kā jūsu trafiks iet caur VPN serveri pa ceļam uz Sling TV vai Netflix, straumēšanas vietnes jūsu vietā redz VPN servera ASV vai Lielbritānijas IP adresi. Viņi domā, ka jūs atrodaties ASV vai Lielbritānijā un atbloķējiet viņu saturu.

3 labākie VPN, lai labāk skatītos Saules 5. sezonu

1. NordVPN

NordVPN ierīces

NordVPN galvenās funkcijas

 • 1600 un vairāk serveru ASV un 600 un vairāk Lielbritānijā
 • SmartPlay funkcija ērtai straumēšanai
 • Ātrākais jebkura VPN ātrums
 • 30 dienu naudas atdošanas garantija
 • Seši ierīces savienojumi
 • 24/7 tiešraide
 • Darbojas ar: Sling TV, Netflix, Amazon Prime Video, HBO GO, Hulu, BBC iPlayer, Disney+
 • Savietojams ar: macOS, iOS, Windows, Android, Linux, Chrome, Firefox, Android TV, maršrutētājiem

NordVPN ir mans mīļākais VPN gan Sling TV, gan Netflix UK straumēšanai, jo tam tas ir 600+ serveri Lielbritānijā un 1 600+ serveri ASV. Tas var viegli atbloķēt abas straumēšanas vietnes, tāpēc tas ir lieliski piemērots, lai sasniegtu jauno Better Call Saul sezonu, lai kur jūs to skatītos..

Ne tikai to, bet arī NordVPN to var atbloķējiet visus citus straumēšanas pakalpojumus, arī. Pārbaužu laikā es varēju piekļūt visiem citiem Netflix reģioniem, visām Amazon Prime Video bibliotēkām un citām vietnēm, piemēram, Hulu un HBO GO.

Tā ir NordVPN SmartPlay funkcija, kas straumēšanu padara tik vienkāršu. Tas ir paredzēts, lai apietu straumēšanas ģeogrāfiskos ierobežojumus un sniegtu jums vienmērīga, nepārtraukta, bez bufera apskate.

Tas palīdz, ka arī NordVPN ir tik ātrs. Mūsu nesenajos ātruma testos, NordVPN bija ātrākais VPN, ko mēs izmēģinājām. Jūs arī saņemat neierobežots datu un joslas platums lai jūs varētu noķert tik daudz Džimija piedzīvojumu, cik vēlaties.

Straumēšanas laikā NordVPN nodrošina jūsu drošību tiešsaistē. Tas izmanto militāra līmeņa 256 bitu AES šifrēšana lai pārliecinātos, ka neviens nevar uzlauzt vai pārtvert jūsu interneta trafiku.

An automātiska iznīcināšanas slēdzis un DNS noplūdes aizsardzība gan pārliecinieties, ka jūsu IP adrese un privātā informācija nekad netiek nopludināta - pat ja esat atvienojies no VPN. Pakalpojumam ir arī a stingra politika bez žurnāliem lai jūs varētu paļauties, ka tas nekad jūsu datus neuzglabā, nenodod un nepārdod.

Drošības programmatūra CyberSec bloķē ļaunprātīgu programmatūru un reklāmas, lai jūs aizsargātu pret hakeriem un vīrusiem.

NordVPN ļauj izveidot savienojumu sešas ierīces vienlaikus, lai jūs varētu straumēt labāku zvanu Saulim mājās, ceļā vai jebkur citur. Ja jums ir nepieciešama palīdzība VPN instalēšanā vai lietošanā, tā ir 24/7 tiešraide pieejams, lai palīdzētu. Varat arī bez riska pārbaudīt šo pakalpojumu 30 dienu naudas atdošanas garantija.

Vai vēlaties uzzināt vairāk? Izpētiet mūsu NordVPN pārskats lai redzētu visus mūsu pētījumu un testēšanas rezultātus.

Straumējiet labāk, lai Saul Saul. 5. sezona ar NordVPN!

2. ExpressVPN

Kā labāk skatīties Saulainā telefona 5. sezonu tiešsaistē jebkur

ExpressVPN galvenās funkcijas

 • 26 ASV serveru atrašanās vietas un 5 Lielbritānijas serveru atrašanās vietas
 • Zibens ātrumā
 • Sadalīta tunelēšana
 • TrustedServer tehnoloģija
 • 30 dienu naudas atdošanas garantija
 • Pieci vienlaicīgi savienojumi
 • Tiešraides tērzēšana ir pieejama visu diennakti
 • Darbojas ar: Netflix, Sling TV, Hulu, HBO GO, Showtime, Sky TV, Amazon Prime Video, BBC iPlayer
 • Savietojams ar: Linux, Chrome, Firefox, macOS, Amazon Fire TV, Windows, iOS, Android, spēļu konsolēm, maršrutētājiem

ExpressVPN ir 26 dažādas servera atrašanās vietas ASV un 5 serveru atrašanās vietas Lielbritānijā - tas ir vairāk nekā pietiekami serveru, lai atbloķētu Sling TV vai Netflix UK un sāktu darbu 5. sezonā.

Tas arī var atbloķēt Amazon Prime Video, BBC iPlayer, HBO GO un lielāko daļu citu straumēšanas vietņu..

Man patīk straumēt, izmantojot ExpressVPN, jo tas ir neticami ātrs. Es piedzīvoju nav iekraušanas laika, kavēšanās vai buferizēšana kamēr es testēju VPN. Tas pat nodrošina a iebūvēts ātruma tests lai jūs varētu pārbaudīt, kurš ir ātrākais ASV vai Lielbritānijas serveris, lai straumētu Better Call Saul.

ExpressVPN ir nav datu vai joslas platuma ierobežojumu lai jūs varētu straumēt tik daudz epizožu no jūsu iecienītākā “Breaking Bad” papildināšanas, cik vēlaties.

Tu iegūsti pieci vienlaicīgi savienojumi, kas nozīmē, ka varat izmantot VPN viedtālrunī, klēpjdatorā, darbvirsmā un citās ierīcēs.

ExpressVPN ir arī daži ļoti noderīgas funkcijas, piemēram, dalīta tunelēšana, kas ļauj novirzīt daļu trafika caur VPN, bet daļu caur parasto interneta pakalpojumu sniedzēju (ISP). Es to atradu ideāli, kad es vēlējos straumēt ar savu VPN, bet piekļūt citām vietnēm, piemēram, tiešsaistes bankām vai sociālajiem saziņas līdzekļiem, izmantojot manu īsto IP adresi.

ExpressVPN drošības pasākumi ietver 256 bitu AES šifrēšana, automātiska iznīcināšanas slēdzis, kā arī aizsardzība pret DNS un IPv6.

Tam ir a stingra politika bez reģistrēšanās, izmantojot tehnoloģiju TrustedServer kas noslauka katru serveri katru reizi, kad tas tiek restartēts. Jūs zināt, ka jūsu dati un tiešsaistes aktivitātes tiek garantētas, ka tās paliek privātas, kad tās ir savienotas.

Mani sevišķi pārsteidza ExpressVPN lieliskais klientu serviss. Ir noderīgi 24/7 tiešraide kā arī daudz ceļveži un konsultācijas lai palīdzētu jums izveidot. Skatieties paši, izmantojot ExpressVPN 30 dienu naudas atdošanas garantija. Šī bezriska iespēja dod jums veselu mēnesi straumēt ar VPN un pārbaudīt citas tā iespējas.

Vai vēlaties uzzināt vairāk? Izpētiet mūsu ExpressVPN pārskats lai redzētu visus mūsu pētījumu un testēšanas rezultātus.

Straumējiet labāk, lai izsauktu Saules 5. sezonu ar ExpressVPN!

3. CyberGhost

CyberGhost ierīces

CyberGhost galvenās funkcijas

 • 1000 un vairāk serveru ASV un 800 un vairāk Lielbritānijā
 • Straumēšanai optimizēti serveri
 • Lietotājam draudzīgs VPN iesācējiem
 • Ātri ātrumi
 • 45 dienu naudas atdošanas garantija
 • Atļauti septiņi vienlaicīgi savienojumi
 • Darbojas ar: Sling TV, Netflix, Hulu, Disney +, Showtime, BBC iPlayer, Amazon Prime Video, Crunchyroll, HBO GO
 • Savietojams ar: Windows, Android, Firefox, Chrome, macOS, iOS, Linux, viedajiem televizoriem, maršrutētājiem, spēļu konsolēm

Vai meklējat ātru un ērtu veidu, kā straumēt labākas sarunas Saulīti 5. sezonu? CyberGhost ir viens no maniem galvenajiem ieteikumiem VPN iesācējiem, jo ​​tas tā ir vienkāršs un ērti lietojams.

Pakalpojumam ir vairāki straumēšanai optimizēti serveri un pat marķē tos, pamatojoties uz to, kurš straumēšanas nodrošinātājs vislabāk atbloķē, tāpēc precīzi zināt, kuru izvēlēties Sling TV vai Netflix. Tam ir vairāk nekā 1000 serveru ASV un vairāk nekā 800 Lielbritānijā, dodot jums daudz iespēju izvēlēties.

Vietne CyberGhost ir lieliska apiet geoblokus un man bija nav problēmu, atbloķējot Netflix vai Sling TV manu testu laikā. Es varēju straumēt saturu arī BBC iPlayer, Hulu un Disney+.

Ātrums ir pietiekami ātrs vienmērīga straumēšana bez buferizācijas. Jums nav ierobežojumu, cik daudz labāk zvanīt Saulim vēlaties straumēt - abus datu un joslas platums nav ierobežots.

Es ticu, ka CyberGhost uzturēs mani drošu un anonīmu, kamēr es pārlūkoju un straumēju. Tā tas ir militāras pakāpes šifrēšana, automātiska nogalināšanas slēdzis un nulles reģistrēšanas politika nozīmē, ka jūsu dati nekad netiek apdraudēti, noplūdi, nozagti vai pārdoti, kamēr jūs izmantojat VPN.

CyberGhost’s iebūvēts reklāmu un ļaunprātīgas programmatūras bloķētājs pasargā jūs no vīrusiem un citiem kiberdraudiem.

Tu iegūsti septiņi vienlaicīgi savienojumi ar vienu licenci, kas ir pietiekama straumēšanai visās jūsu ierīcēs un pat piedāvā aizsardzību citiem jūsu mājsaimniecības locekļiem.

CyberGhost diemžēl var mazliet jūs nomierināt, kad runa ir par klientu apkalpošanu. Pastāv tiešraides tērzēšanas funkcija, taču atbildes man šķita nedaudz nelietderīgas. Tomēr ir pakāpeniska instalēšana un lietotāja rokasgrāmatas pieejams, ja vēlaties tos izmantot.

Varat izmantot visas CyberGhost dāsnās iespējas 45 dienu naudas atdošanas garantija ja vēlaties izmēģināt VPN un pirms apņemšanās izmēģināt tā klientu apkalpošanu.

Vai vēlaties uzzināt vairāk? Izpētiet mūsu CyberGhost apskats lai redzētu visus mūsu pētījumu un testēšanas rezultātus.

Straumējiet labāk, lai Saul. 5. sezona būtu pieejama, izmantojot CyberGhost!

BUJ

Ko vēl var darīt VPN?

Papildus straumēšanas satura atbloķēšanai VPN var jums palīdzēt palieciet privāti un anonīmi tiešsaistē.

Kad izveidojat savienojumu ar VPN, tas novirza trafiku caur šifrētu tuneli. Kamēr VPN izmanto augsta līmeņa šifrēšanu, neviens nevarēs pārtvert jūsu datus vai izsekojiet savām kustībām internetā.

Sociālie mediji, reklāmas uzņēmumi, hakeri un pat jūsu interneta pakalpojumu sniedzējs ir bloķēti, lai uzraudzītu jūsu trafiku un aktivitātes. Tu iegūsti pilnīga anonimitāte pārlūkojot un straumējot.

Arī VPN var palīdzība ar joslas platuma samazināšanu. Daži interneta pakalpojumu sniedzēji var apzināti palēnināt jūsu savienojumu, ja viņi atklāj tādas smagas darbības kā straumēšana. Kad jūs izmantojat VPN, jūsu interneta pakalpojumu sniedzējs nevar redzēt, ko jūs darāt nevaru pārspēt jūsu ātrumu. Visiem maniem ieteiktajiem VPN ir neierobežots datu un joslas platums plus zibens ātrums, lai tie nepalēninātu tevi.

Vai es varu noskatīties Labāku zvanu Saul 5 sezonai bez maksas, izmantojot VPN?

VPN var palīdzēt straumēt labāku zvanu Saulim no jebkuras vietas pasaulē, taču tas nevar bez maksas sagādāt Sling TV vai Netflix. Lai skatītos 5. sezonu - pat ja jums ir VPN, jums ir nepieciešams esošs Netflix vai Sling TV pieteikšanās.

Vai katrs VPN strādās ar Netflix un Sling TV?

Gan Sling TV, gan Netflix izmanto ģeogrāfiskos blokus - un arī Netflix izmanto bēdīgi slaveno spēcīgo anti-VPN programmatūru. Tas nozīmē, ka ne katrs VPN spēj atbloķēt abas straumēšanas vietnes.

VPN ir jābūt lielam, pastāvīgi atjaunināmam tīklam, lai neatpaliktu no straumējošo vietņu melnajiem sarakstiem. Visiem trim manā sarakstā iekļautajiem VPN ir milzīgi globālie tīkli, kas katru reizi var atbloķēt Sling TV vai Netflix.

Vai VPN ir nelikumīgi?

VPN izmantošana nav tehniski pretlikumīga. Tas tikai izmanto vienu, lai veiktu nelikumīgas darbības, kas ir. Tomēr likumi un noteikumi, kas attiecas uz VPN izmantošanu, dažādās valstīs var atšķirties, un dažas valdības tos ir pilnībā aizliegtas.

Lai gan jums, visticamāk, pagaidām nav nepieciešami Saula Goodmana pakalpojumi, ir labi zināt, ka jūsu valstī ir spēkā likumi par VPN. Jūs varat uzzināt vairāk mūsu vietnē rokasgrāmata par VPN likumību.

Grunts līnija

Nevar gaidīt, kad Džimijs pārvērtīsies par negodīgu advokātu, kuru mēs visi pazīstam un mīlam no filmas Breaking Bad?

Neļaujiet Sling TV un Netflix ģeogrāfiskajiem ierobežojumiem iekļūt straumējot labākas Zvana Saules 5. sezonu.. Izmantojiet vienu no maniem ieteiktajiem VPN, lai apietu ģeobloķētu saturu un izbaudi jauno sezonu, kā arī visu pārējo Sling TV un Netflix saturu, kuru vēlies.

Jebkurš no maniem ieteikumiem darbosies jūsu straumēšanas un pārmērīgas skatīšanās vajadzībām, taču NordVPN ir mana labākā izvēle tā ātrumam, atbloķēšanas spējām un super vienkāršai straumēšanai.

Jūs pat varat nopelnīt naudu no šī lieliskā straumēšanas VPN, izmantojot mūsu jaunāko NordVPN kuponu.

Vai vēlaties uzzināt vairāk par ģeogrāfiskajiem ierobežojumiem un to, kā tiem tikt pāri? Izlasiet mūsu pilnīga rokasgrāmata par ģeobloķēšanu.

Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me