Kā jebkur skatīties labo ārstu, 3. sezonu! | 2020. gada janvāris


Pievienojieties Dr Shaun Murphy Sanhosē St. Bonaventure slimnīcā Labā ārsta 3. sezona, kas atgriezusies ABC.

Trešā sezona ir pieejama vietnē ABC ASV. Diemžēl tas nozīmē jūs nevarēsit piekļūt The Good Doctor 3. sezonai, ja mēģināt skatīties no vietas, kas atrodas ārpus ASV.

Tomēr tās nav visas sliktās ziņas. Izmantojot a VPN, jūs varat maskējiet savu IP adresi un apiet ģeogrāfiskos ierobežojumus, ļaujot jums skatīties tādas izrādes kā The Good Doctor no jebkuras valsts.

Nodrošina arī VPN augsta līmeņa drošība, kas aizsargā jūsu pārlūkošanu un straumēšanu no ziņkārīgo acīm.

Šajā rakstā mēs apskatīsim 3 labākie VPN pakalpojumi, lai skatītos labo ārstu 3. sezonu ABC.

Kā skatīties labo ārstu 3. sezonu vietnē ABC - Īsā rokasgrāmata

 1. Atlasiet VPN, kas piedāvā serverus ASV. Mēs iesakām NordVPN viegli lietojamam pakalpojumam, kas piedāvā ātrumu un ērtības.
 2. Lejupielādējiet un instalējiet izvēlēto VPN.
 3. Izveidojiet savienojumu ar serveri ASV.
 4. Pierakstieties savā ABC kontā un sāciet skatīties The Good Doctor!

Skatieties labo ārstu tagad!

Kāpēc jums ir nepieciešams VPN, lai skatītos labo ārstu 3. sezonu

Ja atrodaties ārpus ASV un mēģināt pieteikties ABC, tas atzīs, ka jums ir IP adrese, kas nav ASV, un liedz jums piekļūt tās saturam. Lielākā daļa straumēšanas pakalpojumu ir bloķēti, kas ierobežo saturu noteiktā ģeogrāfiskā atrašanās vietā.

A VPN ļauj apiet ģeogrāfiski ierobežotos saturu, maskējot savu IP adresi lai tas izskatās tā, kā atrodaties pareizajā valstī. Piemēram, ja atrodaties Lielbritānijā, servera iestatīšanai uz ASV izmantojat VPN, kas ļauj piekļūt saturam, piemēram, The Good Doctor.

Tomēr, tādi tīkli kā ABC izmantošana anti-VPN tehnoloģija viņu straumēšanas pakalpojumiem. VPN tehnoloģija var atklāt un bloķēt VPN, ja vien jūs neizmantojat premium versiju. Premium VPN regulāri atjauniniet savu serveru IP, lai izvairītos no atklāšanas.

Tas nav viss, ko var darīt VPN

Iespēja piekļūt saturam, piemēram, The Good Doctor, no jebkuras vietas pasaulē ir lieliska. Bet tas nav VPN vienīgais mērķis, jo viņiem ir vēl daži triku piedurknes.

Drošība ir svarīgs faktors, pārlūkojot un straumējot tiešsaistē. Par laimi, a VPN nodrošina jūsu darbību internetā vairākos veidos, ieskaitot šifrējot tavs satiksme kamēr pārlūkojat vai straumējat. Rezultāts nozīmē, ka trešās puses to nevar uzraudzīt un izsekot jūsu pārlūkošanas un straumēšanas paradumus.

Citas populāras VPN drošības funkcijas ietver automātiskais nogalināšanas slēdzis, a politika bez reģistriem, un 256 bitu šifrēšana. Labākā VPN funkcija iebūvēta pret ļaunprātīgu programmatūru un reklāmprogrammatūru sistēmas lai jūs būtu pasargāts no tādiem kiberdraudiem kā pikšķerēšana, hakeru, un spiegprogrammatūra.

Pēdējais, bet ne mazāk svarīgais, ir spēja paātriniet pārlūkošanu un straumēšana aktivitāte. Daži interneta pakalpojumu sniedzēji (ISP) droseļvārsta joslas platums ja viņi atklāj ar datiem saistītas darbības, piemēram, straumēšanu.

VPN slēpj straumēšanas paradumus no jūsu ISP, procesa laikā novērš droseļvārstu. Tas nodrošina, ka jūs saņemat vislabākie pieejamie savienojuma ātrumi.

3 labākie VPN, skatoties labo ārstu 3. sezonu

1. NordVPN

nordvpndevices_optimized

NordVPN ir iecienīts lietotājs un mūsu numuru viena izvēle, lai skatītos labo ārstu, pateicoties tā ērtai lietošanai un serveru daudzveidībai. Ar labi galā 5500 serveri iekšā 60 dažādas valstis (vairāk nekā 1880 tikai ASV), jums nebūs problēmu atrast ātru savienojumu.

SmartPlay atvieglo NordVPN lietošanu, novēršot nepieciešamību pēc manuālas konfigurēšanas. Jūs varat piekļūt vajadzīgajam saturam, piemēram, The Good Doctor, tikai ar vienu klikšķi.

Ir vairāki dažādi abonēšanas plāni, katrs no tiem piedāvājot neierobežots joslas platums. A dubultā VPN funkcija arī divreiz šifrē jūsu darbību papildu drošībai.

Citas drošības funkcijas ietver 256 bitu šifrēšana, an automātiskais nogalināšanas slēdzis, un a politika bez reģistriem. Ir arī 24/7 tiešraides tērzēšanas funkcija.

Izbaudi a 30 dienu naudas atdošanas garantija ar NordVPN. Maksājiet mazāk par savu NordVPN abonementu, izmantojot mūsu NordVPN kuponus.

75% atlaide

Ietaupiet 75% no sava NordVPN plāna šodien!

Naudas atdošanas garantija: 30 dienas

.

NordVPN var atbloķēt:

 • ABC, Netflix, HBO, Hulu, Showtime, BBC iPlayer, Amazon Prime Video un Sling TV.

Atbalsta mokas:

 • Jā, ir pieejami P2P speciālie serveri.

NordVPN darbojas šajās ierīcēs:

 • Windows, macOS, Android, iOS, Android TV, Linux, Chrome un Firefox. Tas ir saderīgs arī ar maršrutētājiem.

Skatieties labo ārstu ar NordVPN

2. ExpressVPN

ExpressVPN

Ja ātrums ir jūsu pirmais pieprasījums pēc VPN izmantošanas, ar ExpressVPN palīdzību jūs nekļūdāties.

Piekļūstiet vietnei Vairāk nekā 3000 serveru pāri 160 vietas, ieskaitot ASV. Abonēšana ar ExpressVPN sniedz jums neierobežots joslas platums un ērti lietojamas lietotnes visām jūsu ierīcēm.

Drošības elementi ir visaugstākā līmeņa DNS noplūdes aizsardzībaAES 356 bitu šifrēšana, IPv6 aizsardzība pret noplūdi, a iebūvēts nogalināšanas slēdzis, un sadalīta tunelēšana.

Izbaudiet ExpressVPN ar 30 dienu naudas atdošanas garantija. Maksājiet mazāk par ExpressVPN ar vienu no mūsu kuponiem.

49% atlaide

Labākie ātrumi tirgū ar lielu atlaidi - ietaupiet līdz 49%, izmantojot ExpressVPN!

Ietaupiet 49% no jūsu ExpressVPN plāna šodien!

Naudas atdošanas garantija: 30 dienas

.

ExpressVPN var atbloķēt:

 • ABC, Netflix, Hulu, HBO, Amazon Prime Video, Showtime, Sling TV, DAZN un BBC iPlayer.

Atbalsta mokas:

 • Jā, visi serveri atbalsta P2P aktivitātes.

ExpressVPN darbojas šajās ierīcēs:

 • Windows, macOS, Android, iOS, Android TV, Linux, Chrome un Firefox. Tā piedāvā arī lietotni lietošanai ar noteiktiem maršrutētājiem.

Straumējiet labo ārstu ar ExpressVPN

3. PrivātsVPN

PrivateVPN ierīces

PrivateVPN ir viens no visstraujāk augošie VPN serveri, un tā ir populāra izvēle lietotāju vidū. Izvēlieties no vairāk nekā 100 serveri pāri 55 dažādas valstis, ieskaitot 10 gadu vecumu ASV - ideāli, lai skatītos filmas The Good Doctor 3. sezonu.

Tur ir Iestatīšana ar vienu klikšķi kas ļauj nodrošināt šifrēšanu 60 sekundes. PrivateVPN arī pats pārvalda visus serverus, un labam darbam ir iekšēja tehnoloģiju komanda.

Drošības funkcijas ietver 2048 bitu šifrēšana kas nodrošina PrivateVPN, an automātiskais nogalināšanas slēdzisIPv6 aizsardzība pret noplūdēm, un a politika bez reģistriem.

Izbaudi a 30 dienu naudas atdošanas garantija abonējot PrivateVPN. Izmantojiet vienu no mūsu kuponiem un izbaudiet naudas atlaidi, abonējot PrivateVPN.

35% atlaide

Ietaupiet 35% no jūsu PrivateVPN plāna šodien!

Ietaupiet 35% no 1 mēneša PrivateVPN

Naudas atdošanas garantija: 30 dienas

PrivateVPN var atbloķēt:

 • ABC, Netflix, Hulu, HBO, Hotstar, Amazon Prime Video un BBC iPlayer.

Atbalsta mokas:

 • Jā, visi serveri atbalsta P2P darbību; P2P optimizēto serveru saraksts, kas pieejams caur lietotni.

PrivateVPN darbojas šajās ierīcēs:

 • Windows, macOS, Android un iOS.

Skatieties labo ārstu ar PrivateVPN

Kopsavilkums un turpmākā lasīšana

Izbaudiet neierobežotu piekļuvi tādām izrādēm kā “The Good Doctor on ABC” izmantojot mūsu ieteiktos VPN. Nemaz nepieminot lieliskas drošības funkcijas lai pārlūkošana un straumēšana būtu drošāka.

Mūsu numur viens ir NordVPN, pateicoties tā lietošanas ērtums un serveru dziļums. Straumējiet labo ārstu no jebkuras vietas pasaulē, izmantojot vienu no ASV serveriem NordVPN 1880.

Kā skatīties ABC komēdiju no jebkuras vietas 2019. gadā

Kā bez maksas skatīties Greja anatomijas 15. sezonu tiešsaistē

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me