Kā jebkur 2020. gadā iegūt Indonēzijas IP adresi [+ VIDEO]


Dažas Indonēzijas vietnes izlemj, kādam saturam var piekļūt, pamatojoties uz jūsu atrašanās vietu. Ja atrodaties ārpus valsts, jūsu Var tikt ierobežota vai bloķēta piekļuve TVRI, RCTI vai jūsu bankas kontam jūsu ārzemju IP adreses dēļ.

Lai tiktu garām geoblokiem un lai redzētu tādu pašu saturu kā interneta lietotāji Indonēzijā, jums ir nepieciešama Indonēzijas IP adrese. Drošs un vienkāršs veids, kā to iegūt, ir izmantot VPN ar pareizajām funkcijām.

Mēs jums parādīsim, kā iegūt savu jauno IP Indonēzijā, veicot četras vienkāršas darbības. Dažiem varat arī ritināt uz leju padomi, kā atrast jums labāko VPN.

Īsā rokasgrāmata: Kā iegūt Indonēzijas IP adresi, izmantojot VPN

 1. Atlasiet VPN ar serveriem Indonēzijā. CyberGhost VPN ir mūsu pirmā izvēle.
 2. Lejupielādējiet VPN programmatūru un instalējiet to datorā / ierīcē.
 3. Palaidiet programmatūru un izveidojiet savienojumu ar serveri Indonēzijā.
 4. Pārbaudiet savu jauno IP adresi, izmantojot mūsu vienkāršo tiešsaistes rīku šeit.

Satura rādītājs

 • Kā VPN var iegūt Indonēzijas IP adresi
 • Arī VPN aizsargā jūs & Ļauj straumēt gandrīz jebko
 • Ko meklēt VPN
 • Labākie VPN, lai iegūtu Indonēzijas IP adresi

Kā VPN var iegūt Indonēzijas IP adresi

VPN šifrē jūsu trafiku un novirza to caur jebkuru tīkla serveri, kuru izvēlaties izmantot. Indonēzijas VPN serveris slēpj jūsu patieso IP adresi un aizvieto to ar vienu no savām IP adresēm. Pēc dažiem klikšķiem jūs kļūstat par virtuālu Indonēzijas iedzīvotāju.

Vietnes domā, ka jūs veidojat savienojumu no Indonēzijas, tāpēc viņu pazūd ģeobloki. Jūs saņemat tūlītēju, neierobežotu piekļuvi uz jebkuru Indonēzijas vietni, kuru vēlaties izmantot.

Otrais cietā VPN izmantošanas ieguvums ir tas, ka trafiku var izsekot tikai līdz VPN serverim, nekad ne ar jums individuāli. Jūsu interneta izmantošana kļūst slēpts un anonīms. Lasiet tālāk, lai uzzinātu, kāpēc Indonēzijā tas ir tik liels darījums.

Arī VPN aizsargā jūs & Ļauj straumēt gandrīz jebko

Papildus daudzu vietņu cenzēšanai vai bloķēšanai, Indonēzijas valdība uzrauga aktivitātes internetā. Ja saņemat savu Indonēzijas IP adresi no pakalpojuma, kas pilnībā neaizsargā jūsu privātumu, jūs pakļaujat valdības uzraudzības risku.

Lai par to pārliecinātos, labākie VPN izmanto uzlabotas funkcijas, piemēram, slēdzi un aizsardzību pret noplūdi gpārspīlēti spiegi nekad nezina, kas jūs esat vai ko jūs darāt tiešsaistē.

Šī aizsardzība ir kritiska, ja sazināties ar draugiem un ģimenes locekļiem Indonēzijā, izmantojot e-pastu, ziņojumapmaiņas lietotnes vai VoIP. Pārliecinieties, ka jūsu tuvinieki izmanto arī augsti novērtētu VPN, lai saglabātu drošību, jo sodi par nacionālās cenzūras likumu pārkāpšanu var būt bargi.

Mūsu eksperti stingri iesaka neizmantot bezmaksas starpniekserveri vai bezmaksas VPN, lai IP iegūtu Indonēzijā, jo drošības kļūmei var būt smagas sekas. Daudzi bezmaksas IP mainītāji nespēj pilnībā maskēt jūsu atrašanās vietu, un diezgan daudzi no viņiem jūsu datus pārdod un pārdod.

Pat ja bezmaksas VPN ir pienācīga drošība, jūs par pakalpojumu maksāsiet nelietderīgi. Ļoti maz drošībā bezmaksas VPN cieš no lēna ātruma un neuzticamiem savienojumiem, tāpēc tie nedarbojas labi straumēšanai. Viņus bloķē arī daudzas ģeogrāfiski ierobežotas vietnes.

Ar Indonēzijas IP adresi no a premium VPN, jūs varat pārlūkot Indonēzijas vietnes bez ierobežojumiem un bailēm. Jūs saņemsiet ērtu, privātu piekļuvi vietnei Viu Indonesia, nacionālajiem ziņu dienestiem un vietējiem sociālajiem tīkliem, kā arī reģionāliem meklēšanas rezultātiem.

Arī jūsu paplašinātā tiešsaistes pasaule neaprobežosies tikai ar indonēziešu saturu. Iekļūstot garām VPN pārbaudes programmatūrai, ir arī labākie VPN atbloķēt ASV Netflix, Sky Sports, un daudzus citus populārus pakalpojumus visā pasaulē.

Ko meklēt VPN

 • Servera atrašanās vieta: Lai VPN piešķirtu Indonēzijas IP adresi, VPN ir jābūt vismaz vienam serverim Indonēzijā.
 • Nepieteikšanās politika: Izvēlieties VPN, kas nekad neuzglabā datus no jūsu sesijām, lai nodrošinātu, ka pat tad, ja valdības iestādes pamana jūsu darbību, viņi jūs nevar atrast.
 • Šifrēšana: Tādai augstas uzraudzības valstij kā Indonēzija uzstājiet uz AES šifrēšanu, kas ir vismaz 256 bitu.
 • Lietošanas ērtums: VPN vajadzētu padarīt jūsu dzīvi vieglāku, nevis grūtāku. Pārliecinieties, vai pakalpojumu sniedzējs piedāvā vienkāršas lietotnes jūsu ierīcēm un klientu apkalpošanu visu diennakti.
 • Bezmaksas izmēģinājuma vai naudas atdošanas garantija: Lai iegūtu labākos piedāvājumus par premium VPN, jums jāabonē ilgtermiņā. Tāpēc ir svarīgi, lai būtu veids, kā bez riska izmēģināt pakalpojumu.

Labākie VPN, lai iegūtu Indonēzijas IP adresi

1. CyberGhost

Kopējais vērtējums: 4,8 - vislabākās vērtības VPN Indonēzijai / intuitīvi izstrādāta saskarne tūlītējai straumēšanai

CyberGhost VPN

TIKAI ierobežotu laiku - saņemiet 73% BEZMAKSAS CyberGhost TŪLĪT!

CyberGhost ir 8 serveri Indonēzijā kā daļa no globālā tīkla, kas aptver 90 valstis. Lietotāji novērtē CyberGhost par augstu to ērti lietojams interfeiss, konsekventi liels straumēšanas ātrums, un uzticami savienojumi.

Tā ir lieliska iespēja, ja esat VPN iesācējs, izmantojot iepriekš iestatīti profili, kas optimizē drošības iestatījumus lai atbilstu jūsu mērķim (straumēšana, straumēšana, pārlūkošana utt.). Iestatīšana ir vienkārša, bet atbalsta komanda - pieejams tiešraidē 24/7 ja jums kādreiz ir vajadzīga palīdzība.

Jūs varat vienlaikus savienojiet līdz 7 ierīcēm, ļoti dāsns pabalsts. Arī ilgtermiņa abonēšanas cenas ir dāsnas. Jūs saņemat lielu naudas vērtību, jo CyberGhost ir viss drošības un privātuma funkcijas jūs varētu gaidīt no augstākās klases VPN.

Jūs saņemsit vai nu a 14 dienas vai 45 dienu naudas atdošanas garantija abonējot, atkarībā no izvēlētā plāna.

Nepieciešama papildu informācija? Šeit ir mūsu detalizēts CyberGhost ekspertu pārskats.

CyberGhost var atbloķēt:

 • Specializēts straumēšanas profils ar serveriem, kas optimizēti: Netflix, BBC iPlayer, Sky Go, Hulu, Comedy Central, Eurosport, ESPN un citiem.

Atbalsta mokas:

 • Jā; Īpašajā profilā tiek parādītas valstis un lietotāju skaits.

CyberGhost darbojas šajās ierīcēs:

 • Windows, macOS, Android, iOS, Amazon Fire Stick, Android TV, Linux un Chrome.

Iegūstiet vietni CyberGhost tūlīt!

2. ExpressVPN

Kopējais vērtējums: 4.9 - ātrākais VPN, kuru pārbaudījām Indonēzijai

ExpressVPN ierīces

Nepalaidiet garām: saņemiet 49% atlaidi no ātrākā VPN & izmēģiniet to 30 dienas bez riska!

Gadu no gada, ExpressVPN patstāvīgi piedalās mūsu VPN ātruma pārbaudēs. Šie ātrgaitas savienojumi, kā arī neierobežots joslas platums un lielisks geobloku apiešanas spēks nodrošina: vienmērīgu straumēšanas pieredzi katru reizi.

Klientiem patīk ExpressVPN lietotājam draudzīgas lietotnes visām galvenajām platformām, ieskaitot viedie televizori un spēļu konsoles. Un 24/7 Tiešsaistes tērzēšanas atbalsta komanda varētu būt labākais biznesā.

Express VPN neveic nevienu satiksmes žurnālu un aizsargā jūsu privātumu, izmantojot slēdzi un vairākus noplūdes aizsardzības slāņus. Jūs varat vienlaikus pievienot ne vairāk kā 5 ierīces, un jums būs a aizsardzība 30 dienu naudas atdošanas garantija kad jūs abonējat.

Nepieciešama papildu informācija? Šeit ir mūsu detalizēts ExpressVPN ekspertu pārskats.

ExpressVPN var atbloķēt:

 • Netflix, Hulu, HBO, Amazon Prime Video, Showtime, Sling TV, DAZN un BBC iPlayer.

Atbalsta mokas:

 • Jā, visi serveri atbalsta P2P aktivitātes.

ExpressVPN darbojas šajās ierīcēs:

 • Windows, macOS, Android, iOS, Android TV, Linux, Chrome un Firefox. Tā piedāvā arī lietotni lietošanai ar noteiktiem maršrutētājiem.

Iegūstiet ExpressVPN tūlīt!

3. NordVPN

Kopējais vērtējums: 4.9 - mūsu kopējais VPN

Kā jebkur 2020. gadā iegūt Indonēzijas IP adresi [+ VIDEO]

ĪPAŠAIS PIEDĀVĀJUMS: PELNIET SAVU 70% ATLAIDI, lai iegūtu Indonēzijas IP adresi ar NordVPN TAGAD!

Ar 2048 bitu šifrēšanu, ļoti labi ātrumi, SmartPlay režīms ērtai straumēšanai, un milzīgs drošības elementu saraksts, NordVPN ir daudzpusīgākais šodien pieejamais VPN. Globālais tīkls ar vairāk nekā 5000 serveriem ietver 5 serveri Indonēzijā.

Ja esat VPN veterāns, jums patiks, ka varat izveidot savienojumu ar šiem serveriem, izmantojot protokolu dažādība, ieskaitot OpenVPN un IKEv2. No otras puses, iesācējiem patīk NordVPN ātrās savienošanas iespējas, kas automātiski izvēlas savam mērķim labākos drošības iestatījumus.

NordVPN netur žurnālus no savas aktivitātes, un jūs varat samaksāt Bitcoin pilnīgai anonimitātei. Iznīcināšanas slēdzis, reklāmu un ļaunprātīgas programmatūras bloķēšana, dubultā VPN režīms un sīpolu nomākšana VPN apstādināšanā ir tikai sākums šī pakalpojuma sniedzēja pilnīgajai uzticībai jūsu tiešsaistes drošībai.

Jūs varat izveidot savienojumu līdz 5 ierīcēm uz vienas NordVPN licences. Jautājiet par visu piekļuvi bezmaksas izmēģinājuma versija, vai pierakstieties bez raizēm, pateicoties a 30 dienu naudas atdošanas garantija.

Nepieciešama papildu informācija? Šeit ir mūsu detalizēts NordVPN ekspertu pārskats.

NordVPN var atbloķēt:

 • Netflix, HBO, Hulu, Showtime, BBC iPlayer, Amazon Prime Video un Sling TV.

Atbalsta mokas:

 • Jā, ir pieejami P2P speciālie serveri.

NordVPN darbojas šajās ierīcēs:

 • Windows, macOS, Android, iOS, Android TV, Linux, Chrome un Firefox. Tas ir saderīgs arī ar maršrutētājiem.

Iegūstiet NordVPN tūlīt!

Turpmākais lasījums

Esam ieguvuši labākos piedāvājumus un kuponu kodus labākajiem VPN.

Kas ir VPN un kāpēc jums tāds vajadzīgs? Saņemiet apmācību no mūsu ekspertiem.

Uzziniet par labākajiem VPN, ko izmantot Indonēzijā.

Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me