Kā instalēt VPN Amazon Fire TV Stick – 2020 atjauninājumā


Cik ātri vien varat to pievienot, Amazon Fire TV Stick pārvērš jebkuru televizoru ar HDMI ieeju viedajā televizorā straumē Amazon Prime, Hulu, YouTube TV, tiešraides tīkla TV, kabeļtelevīzijas kanāli un daudz kas cits kamēr jūs atrodaties ASV.

Tiem no mums, kas dzīvo ārpus ASV un amerikāņiem, kas ceļo uz ārzemēm, Amazon Fire Stick tomēr ir mazliet nomākts. Daudz labākais saturs ir bloķēts ģeogrāfisko ierobežojumu dēļ. Bet tam nav jābūt.

kā instalēt vpn amazon uguns tv stick (1)

Lūk, kas notiek, mēģinot skatīties NBC ārpus ASV bez VPN.

Atšķirībā no citām straumēšanas ierīcēm, piemēram, Google Chromecast, jūs varat viegli instalējiet VPN uz Fire Stick un izbaudiet visu programmēšanu, kas ir pieejama Amerikas Savienotajās Valstīs. (Lai iegūtu dažus no kanāliem, jums joprojām būs nepieciešams kabeļa abonements, bet par to mēs runāsim nedaudz).

Labākais, ja jūs tikai īsu laiku atrodaties ārpus ASV, jūs to varat viegli izdarīt saņemt bezmaksas VPN Fire Stick - mēs jums parādīsim, kā pēc brīža.

Labākā VPN atlase Amazon Fire TV Stick

Tur ir vairāki VPN, kuriem ir vietējā lietotne par Amazon Fire TV Stick, kas viņiem dod acīmredzamu pārsvaru pār VPN, kas jums jāinstalē manuāli.

Izvēloties VPN, pārliecinieties, vai tam ir serveri visās valstīs, kur vēlaties piekļūt saturam. Piemēram, ja vēlaties skatīties tādus amerikāņu tīklus kā CBS un ESPN, VPN ir jāizvēlas ASV serveri, savukārt Lielbritānijas serveri ļaus jums skatīties BBC iPlayer.

Ir arī citi funkcijas, kuras jums vajadzētu meklēt izvēloties labāko VPN savam Fire Stick. Tie ietver:

 • Ātri straumēšanas ātrumi
 • Spēcīga drošība
 • Spēja apiet gan ģeoblokus, gan VPN blokus ieviesa Netflix, Hulu, Amazon Prime, NBC un citi

Visbeidzot, ja VPN pakalpojums jums ir nepieciešams tikai uz laiku, piemēram, ceļojuma laikā, meklējiet VPN pakalpojumu sniedzēju, kas piedāvā naudas atdošanas garantija. Ja atcelsit abonementu pirms garantijas termiņa beigām, jums būs bezmaksas VPN!

VPN instalēšana savā Fire TV Stick - labākie VPN

Vienkāršākais veids, kā instalēt VPN savā Amazon Fire TV Stick, ir izvēlieties VPN, kas piedāvā lietojumprogrammu Fire TV App Store.

trīs galvenie VPN ka mēs pārbaudījām priekš Fire TV Stick ir:

 1. CyberGhost 
  Lieliski, lai piekļūtu bloķētam ASV un Lielbritānijas video saturam, CyberGhost nodrošina drošu VPN pakalpojumu.
 2. NordVPN
  NordVPN ir viens no labākajiem vispārējas nozīmes VPN tirgū, un tā serveri, kas optimizēti straumēšanai, ir lieliski piemēroti Fire Stick.
 3. ExpressVPN
  Ātrākais šodien pieejamais premium VPN, ExpressVPN ir pazīstams ar nemanāmām HD kvalitātes straumēm.

Instalējiet programmu CyberGhost tūlīt!

Varat arī manuāli instalēt VPN Fire TV Stick, taču, tā kā šiem un vairākiem citiem visaugstāk novērtētajiem VPN ir vietējās lietotnes, tiešām nav jāmeklē šī problēma.

Instalējot VPN pakalpojumu sniedzēja vietējās Fire Stick lietotni

Kā instalēt CyberGhost savā Amazon Fire TV Stick

 1. No jūsu Fire TV Stick sākuma ekrāna, atlasiet palielināmā stikla ikonu un ierakstiet CyberGhost.
 2. Atlasiet Lietotne CyberGhost no saraksta.
 3. Noklikšķiniet uz pogas Saņemt. Tādējādi lietotne tiks lejupielādēta un instalēta jūsu Fire TV Stick.
 4. Kad instalēšana ir pabeigta, noklikšķiniet uz pogas Atvērt, lai palaistu CyberGhost.
 5. Izpildiet norādījumus, lai pabeigtu instalēšanas procesu, un pēc tam ievadiet pieteikuminformāciju. Tieši tā, jūs esat gatavs doties!

Izmantojot Amazon Fire TV Stick ar VPN un Kodi

Ja jums ir Fire TV Stick ielādēts kopā ar Kodi, varat izbaudīt visu ierīču savietojamību, neapdraudot savienojuma drošību, ja izmantojat VPN.

Kodi ir jaudīgs atvērtā koda rīks, taču tas nav anonīms pakalpojums. Pats izmantodams, Kodi atstās jūsu IP adresi atklātu.

Tomēr, kad apvienojumā ar labu VPN šifrēšanu, Kodi ļaus jums klīst internetā, neuztraucoties par kibernoziedzniekiem un citām bezrūpīgām trešajām personām, kas piekļūst jūsu datiem.

Kā iegūt vislabāko no jūsu Fire Stick

Izmantojot VPN, jūs varēsit skatīties Netflix, Hulu un Amazon Prime, ja vien jums ir konts šajos pakalpojumos. Tomēr viens no lielākajiem jautājumiem, kas jums varētu rasties, ir tas daudzi ASV televīzijas kanāli (Fox, NBC, ABC, AMC, ESPN, HBO utt.) pieprasīt kabeļa abonēšanu strādāt.

Šeit ir vairāki risinājumi. Ja Jums ir ģimenei vai draugiem ASV, jautājiet viņiem kabeļa lietotājvārdu un paroli. Ja viņi to jums piešķirs, tas ir vienkāršākais (un lētākais) šīs problēmas risinājums. Parole un VPN ir viss, kas jums būs jāpieskaņo.

Ja kabeļtelevīzijas pieteikšanās akreditācijas datu iegūšana jums nav izvēles iespēja, varat to izdarīt iegūstiet kontu Sling TV vai Hulu Live. Viņiem abiem ir tiešraides TV iespējas, kurām nav nepieciešams kabeļa abonements, un abām ir lietotnes vietnē Amazon Fire TV Stick.

Tomēr, lai abonētu Hulu Live vai Sling TV, jums var būt nepieciešams maksājuma veids, kas ir savienots ar ASV. Ja rodas grūtības tāpēc, ka jums nav ASV kredītkartes vai PayPal konta, varat to izdarīt iegādājieties dāvanu karti Hulu vai Sling TV un izmantojiet to konta izveidošanai.

3 populārākie VPN Amazon Fire TV Stick

Tagad, kad jūs zināt, kā instalēt VPN savā Fire TV Stick, palūkosimies uz pašiem VPN un redzēsim, kas tos atšķir no konkurences.

Rūpīgi ievērojiet katra VPN piedāvātās garantijas ilgumu, lai jūs varētu atcelt laiku līdz bez maksas izmantojiet pakalpojumu ceļojuma laikā vai citā laikā jums uz laiku ir nepieciešams tikai VPN.

1. CyberGhost

CyberGhost VPN

 • Neierobežots joslas platums
 • Stingrs bez žurnāliem politika
 • Labākais klasē šifrēšana
 • DNS & IP noplūde aizsardzība

CyberGhost ir visaugstāk novērtētais Fire TV Stick VPN. Tas darbojas vairāk nekā 6000 serveru vairāk nekā 90 valstīs, tāpēc jums nekad neiztrūks jauns straumējams saturs. Pateicoties savai vietējai lietotnei Amazon Store, tā nevainojami strādā ar Fire TV Stick.

Mēs varējām atbloķējiet Netflix, Hulu un ASV kabeļtelevīzijas kanālus izmantojot CyberGhost. Mūsu savienojums bija ātri, un straume bija augstas kvalitātes.

Lietotne ir viegli izmantot, un jūs varat vienlaikus savienojiet līdz 7 ierīcēm. Jūs varat to izmēģināt bez riska ar savu dāsno 45 dienu naudas atdošanas garantija.

CyberGhost var atbloķēt:

 • Specializēts straumēšanas profils ar serveriem, kas optimizēti: Netflix, BBC iPlayer, Sky Go, Hulu, Comedy Central, Eurosport, ESPN un citiem.

Atbalsta mokas:

 • Jā; Īpašajā profilā tiek parādītas valstis un lietotāju skaits.

CyberGhost darbojas šajās ierīcēs:

 • Windows, macOS, Android, iOS, Amazon Fire Stick, Android TV, Linux un Chrome.

Skatieties, izmantojot programmu CyberGhost Now!

2. NordVPN

NordVPN ieguvumu informācija

 • Militāras pakāpes šifrēšana
 • Automātisks nogalināšanas slēdzis
 • DNS noplūdes aizsardzība
 • Stingra politika bez reģistrēšanās

NordVPN ir lielākais serveru klāsts nozarē, gandrīz divi tūkstoši no tiem atrodas ASV. Tas ir tikai viens iemesls, kāpēc tas ir viens no populārākajiem pakalpojumiem pasaulē.

Kad mēs izveidojām savienojumu ar speciālajiem NordVPN serveriem tādu pakalpojumu atbloķēšanai kā Amazon Prime un Netflix, tā bija skaidra. Viena lietotne, ar kuru mums bija problēmas, bija lietotne Disney, taču mēs to izmantojām klientu tiešraides tērzēšana, un viņi varēja mums nekavējoties palīdzēt.

kā instalēt vpn amazon fire tv stick - nordvpn pārskats img

Ar jaunākās paaudzes tālvadību vadīs Alexa aktivizēts Fire Stick nav problēmu, izmantojot navigāciju, izmantojot navigācijas sistēmu NordVPN.

Navigācija pa VPN vadības ierīcēm var būt lielāks izaicinājums pirmās paaudzes Fire Sticks, taču ir arī lietotne ar nosaukumu Remote for Fire TV, kuru varat lejupielādēt. Tam ir peles funkcijas, kas palīdzēs jums orientēties NordVPN vai jebkura cita galvenā VPN vadīklās.

NordVPN piedāvā 30 dienu naudas atdošanas garantiju.

NordVPN var atbloķēt:

 • Netflix, HBO, Hulu, Showtime, BBC iPlayer, Amazon Prime Video un Sling TV.

Atbalsta mokas:

 • Jā, ir pieejami P2P speciālie serveri.

NordVPN darbojas šajās ierīcēs:

 • Windows, macOS, Android, iOS, Android TV, Linux, Chrome un Firefox. Tas ir saderīgs arī ar maršrutētājiem.

Skatieties kopā ar NordVPN Now!

3. ExpressVPN

ExpressVPN ierīces

 • Stingra politika bez reģistrēšanās
 • 256 bitu AES šifrēšana
 • DNS un IPv6 aizsardzība pret noplūdēm
 • Automātisks nogalināšanas slēdzis

ExpressVPN tiek plaši uzskatīts par labāko VPN, lai apietu geobloķētas straumēšanas vietnes. Tā noteikti izturējās pret savu reputāciju mūsu pārbaudes laikā, kā tas bija var piekļūt saturam no visām mūsu lejupielādētajām lietotnēm, ieskaitot Netflix, Amazon Prime, ESPN, Fox un citas.

Mums taču bija dažas savienojuma problēmas, kad mēģinājām izveidot savienojumu ar NBC ar ExpressVPN, tomēr. Viss apstājās, un bija iekraušanas ekrāns, kurā bija rakstīts “Autorizēšana”.

kā instalēt vpn amazon fire tv stick - expresvpn pārskatīšana img

Tas notika vairākas reizes, tāpēc mēs sazinājāmies ar ExpressVPN. Diemžēl viņi mums vēl nav atraduši risinājumu. Nevienam citam kanālam vai pakalpojumam šī problēma neradās.

ExpressVPN piedāvā naudas atdošanas 30 dienu garantiju.

ExpressVPN var atbloķēt:

 • Netflix, Hulu, HBO, Amazon Prime Video, Showtime, Sling TV, DAZN un BBC iPlayer.

Atbalsta mokas:

 • Jā, visi serveri atbalsta P2P aktivitātes.

ExpressVPN darbojas šajās ierīcēs:

 • Windows, macOS, Android, iOS, Android TV, Linux, Chrome un Firefox. Tā piedāvā arī lietotni lietošanai ar noteiktiem maršrutētājiem.

Skatieties, izmantojot ExpressVPN Tagad!

Kopsavilkums

Vai vēlaties izmantojiet savu Fire Stick ārpus ASV vai Lielbritānijas vai vienkārši izmantojiet to, neuztraucoties par nevēlamām trešajām personām, kas reģistrē jūsu datus, to ļaus veikt VPN.

Tikai pārliecinieties, ka izvēlaties pakalpojumu ar liels ātrums, lieliski drošības elementi un dažādi serveri ASV un Lielbritānijā.

Mēs iesakām NordVPN Amazon Fire TV Stick tāpēc, ka to ir viegli uzstādīt un ir daudz iespēju. Tā kā visiem trim pakalpojumiem ir naudas atdošanas garantija, tos visus varat izmēģināt bez riska.

Lai uzzinātu vairāk par visām mūsdienu VPN pārsteidzošajām iespējām, skatiet mūsu ekspertu pārskatus par nozares vadošajiem pakalpojumiem. Izbaudiet savas Fire Stick lietošanu visur, kur atrodaties!

Sāciet skatīties, izmantojot CyberGhost TŪLĪT!

Turpmākais lasījums

Vai vēlaties saglabāt grūti nopelnīto naudu? Mūsu budžeta eksperti, kas taupīgi izmanto budžetu, ir apkopojuši labāko pieejamo VPN darījumu sarakstu.

Vai vēlaties paplašināt savu skatīšanās bibliotēku? Uzziniet, kā instalēt Kodi savā Fire TV Stick. Tas ir viegli!

Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me