Kā iesaiņoties ceļojumā (un saglabāt nervus pie līča)


Kopš biļetes rezervēšanas jūs neesat pārtraucis runāt par gaidāmo ceļojumu, taču doma par iesaiņošanu nogalina jūsu mojo. Mēs saprotam; iesaiņošana var būt biedējoša. Nav brīnums, ka tik daudz cilvēku to nospiež līdz pēdējai minūtei. Tas nav tikai tas, ko iesaiņot, bet arī tas, kā iesaiņot. Ceļojumi, iespējams, visvairāk satrauc ne tikai tranzītu, bet iesaiņošanu. Bet neuztraucieties! Mēs esam šeit, lai mazinātu jūsu satraukumu un palīdzētu jums sagatavoties šim satriecošajam ceļojumam.

Kā iesaiņoties ceļojumā (un saglabāt nervus pie līča)

1. Rūpīgi izvēlieties bagāžu

Vai jūs dodaties uz viesnīcu un nevēlaties to pavadīt pie baseina? Vai arī jūs plānojat veikt mugursomu caur pilsētām? Piemērotas bagāžas izvēle ir izšķiroša, ja runa ir par iesaiņojumu. Jūs vēlaties kaut ko identificējamu (iedomājieties, ka mēģiniet atrast savu melno čemodānu starp visiem pārējiem melnajiem čemodāniem pie bagāžas pieprasījuma), un kaut ko tādu, kas nebūs pārāk grūti nēsājams. Ritošais koferis ir ideāls, ja atrodaties uz bruģētiem ceļiem un ietvēm, bet mugursoma - ar labu muguras atbalstu - ir labāka, ja ceļojat un lēkājat no vietas uz vietu. Lai kādu somu izvēlētos, pārliecinieties, vai tā ir izturīga un neatrodas uz pēdējās kājas. Jūs nevēlaties, lai jūs paņemtu visas savas mantas, kad jūsu soma pēkšņi sadalās.

Kā iesaiņoties ceļojumā (un saglabāt nervus pie līča)

2. Uzrakstiet nepieciešamo sarakstu

Iespējams, ka šī ir visbīstamākā iesaiņojuma daļa, īpaši tiem, kuri nav visorganizētākie. Bet pat ja saraksti nav jūsu ikdienas ieradums, noteikti ierakstiet to savā ceļojumā. Ja jums ir saraksts, tas neko neatstāj aiz muguras, un tas ir arī labs atskaites veids, kā sekot līdzi visam ceļojuma laikā. Padomājiet par katru priekšmetu, kas jums varētu būt nepieciešams. Vai jums būs nepieciešama jaka aukstajam laikam? Vai vieta, kur apmetaties, nodrošina lapas? Vai jūs tur varat iegādāties tualetes piederumus vai arī jums vajadzētu ņemt līdzi savus? Dodieties cauri katram ceļojuma solim galvā un pierakstiet visu, kas jums varētu būt nepieciešams no brīža, kad jūs nokļūsit šajā lidmašīnā, līdz jūs atgriezīsities mājās. Neaizmirstiet uzskaitīt nepieciešamās zāles vai ziedes. Kad telpa ir beigusies, izejiet cauri katram priekšmetam un šķērsojiet visu, bez kā jūs varat dzīvot, un tas vedina mani uz manu nākamo padomu…

Kā iesaiņoties ceļojumā (un saglabāt nervus pie līča)

3. Samaziniet to līdz minimumam

Šis otrais džemperis vai trešais flipperu pāris, iespējams, nav vajadzīgs. Īpaši tad, ja pārvietojaties no vietas uz vietu, nekas nav kaitinošāks par bagāžas pārvadāšanu, nekā nepieciešams. Mēs visi esam vainīgi, ka pārāk daudz iesaiņojam, bet patiesībā mums ir vajadzīgs tikai minimālais minimums. Pirms kaut ko ievietojat ceļasomā, vienkārši pajautājiet sev: “Vai es tiešām to izmantošu?” Ja atbilde ir “nē”, neiesaiņo to.

Kā iesaiņoties ceļojumā (un saglabāt nervus pie līča)

4. Savelciet visas savas drēbes

Kamēr mēs runājam par samazināšanu, runāsim par konsolidāciju. Drēbju ripināšana ietaupa vairāk vietas nekā to salocīšana, un vietas dubultošana, piemēram, zeķu ievietošana kurpēs, var ietaupīt tonnas vietas jūsu koferī. Vakuuma somas ir arī neticami kosmosa taupītājs. Ja ceļojumā jums nebūs piekļuves vakuumam, apsveriet iespēju iegādāties kompresijas maisiņus, kuriem tas nav vajadzīgs.

Kā iesaiņoties ceļojumā (un saglabāt nervus pie līča)

5. Apkopojiet savus dokumentus

Iepakošanas iemesls ir tik drausmīgs, ka mēs baidāmies, ka kaut ko aizmirsīsim. Daudzas reizes jūs varat nokļūt ceļojumā, neizmantojot nevienu aizmirstu lietu, taču, runājot par jūsu identitāti (piemēram, vadītāja apliecība vai pase), jūs to nevarat atļauties aizmirst. Nosūtiet sev e-pastu savu dokumentu kopijas, lai jūs varētu tiem piekļūt, ja kaut kas notiks. Pārbaudiet, vai pasei ir vismaz seši mēneši pirms tās derīguma termiņa beigām (vai pretējā gadījumā jūs nevarēsit ar to lidot). Kamēr atrodaties tajā, pārbaudiet, vai valstij, kuru apmeklējat, nav nepieciešama ceļotāja vīza. Atkarībā no tā, kurp lidojat, apmeklētāja vīzu varat saņemt uz robežas, taču citas valstis, pirms izkāpjat, var pieprasīt iepriekš iegūtu vīzu. Vislabāk ir pārbaudīt, kādi dokumenti jums varētu būt nepieciešami brīdī, kad rezervējat biļeti. Tādā veidā jums būs daudz laika, lai atjauninātu visu informāciju vai, ja nepieciešams, iegūtu dokumentus.

Kā iesaiņoties ceļojumā (un saglabāt nervus pie līča)

6. Esiet drošībā

Kurš gan nav domājis par iespēju pazaudēt bagāžu ceļojuma laikā? Diemžēl bagāža tiek nozaudēta vai nozagta daudz. Labākais veids, kā novērst tā rašanos, ir vienmēr turēt bagāžu uz rokas. Ja varat visu iesaiņot rokas bagāžā, dariet to. Bet, ja jums ir jāreģistrējas somā, apsveriet bagāžas rāvējslēdzēju, lai jūs varētu pateikt, vai jūsu bagāža ir sagrozīta. Šis pats princips attiecas uz jūsu elektroniskajām ierīcēm - vienmēr turiet tās sev līdzi. Ja savā ceļojumā izmantosit publisku WiFi (lidmašīnā vai galamērķī), jūs arī vēlēsities pasargāt sevi no hakeru un vīrusu iedarbības. Pēdējais, ko vēlaties, ir nozagt kredītkarti vai identitāti, kamēr jums vajadzētu atpūsties un izklaidēties. VPN var aizsargāt jūs un nodrošināt jūsu informāciju pat tad, ja izmantojat publisku WiFI. (Nezinu, kā darbojas VPN? Lasi šo.) Ja dodaties uz valsti ar interneta ierobežojumiem (piemēram, Ķīnu, Vjetnamu un Taizemi, lai nosauktu dažus), iepriekš iegādājieties VPN lai piekļūtu noteiktām vietnēm. Mūsu populārākie ieteiktie VPN ir lieliski piemēroti, lai nodrošinātu, ka jūsu identitāte un informācija ir droša ceļojuma un izpētes laikā.

Ranga nodrošinātājs Mūsu vērtējums lietotājam
Redaktora izvēle 5,0 / 5
Lasīt pārskatu
Uzzināt vairāk Sāc >> Apmeklējiet vietni
2 4,9 / 5
Lasīt pārskatu
Uzzināt vairāk Sāc >> Apmeklējiet vietni
3 4,8 / 5
Lasīt pārskatu
Uzzināt vairāk Sāc >> Apmeklējiet vietni
4 4,8 / 5
Lasīt pārskatu
Uzzināt vairāk Sāc >> Apmeklējiet vietni
5 4,7 / 5
Lasīt pārskatu
Uzzināt vairāk Sāc >> Apmeklējiet vietni

Nekas nevar mazināt jūsu uztraukumu pirms ceļojuma, piemēram, iesaiņošana, bet, iepriekš sagatavojoties un pārliecinoties, ka jūsu priekšmeti paliek drošībā, jums noteikti būs lielisks un vienmērīgs ceļojums. Priecīgus ceļojumus!

Vai zināt draugu, kurš ceļo? Kopīgojiet to ar viņiem Facebook vai Twitter.

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me