Kā bez maksas skatīties Greja anatomijas 15. sezonu tiešsaistē


Vai jūs esat atkarīgi no operācijas zāles steigas un sulīgās slimnīcas drāmas Greja Sloana memoriālā? Tā mēs arī esam!

Pirmā TV hita otrā daļa, Grey’s Anatomy 15. sezona drīz atgriežas. Jaunas epizodes būs pieejamas, tiklīdz tās tiks rādītas ABC tiešraidē, un drīz pēc tām - straujuma straujā servisā..

Diemžēl, ABC izmanto ģeobloķēšanu, lai neļautu skatītājiem, kas nav ASV, piekļūt savam saturam. Ja jūs dzīvojat ārpus ASV vai esat amerikānis, kas ceļo uz ārzemēm, jums būs jāizmanto virtuāls privātais tīkls vai VPN, katru nedēļu ķerties pie iecienītākajiem ķirurgiem.

Izmantojot VPN, tiks maskēta jūsu atrašanās vieta un atbloķēts ģeogrāfiski bloķēts saturs no visas pasaules, sniedzot jums neierobežotu piekļuvi Greja anatomijai neatkarīgi no tā, kur atrodaties.

Jūsu straumēšanas pieredzei un tiešsaistes drošībai ir svarīgi izvēlēties vienu no labākajiem pieejamajiem VPN. Vienkārši izpildiet mūsu ātro un ērto rokasgrāmatu par labākajiem VPN, un jūs nepalaidīsit garām darbības mirkli slimnīcas palātā. Šeit ir viss, kas jums jāzina, lai tiešsaistē skatītos Greja anatomijas jaunākās epizodes.

Kā skatīties: Īsā rokasgrāmata

 1. Izvēlieties VPN pakalpojumu kas piedāvā zibens ātrumus, ASV serverus, neierobežotu joslas platumu un vairākus privātuma aizsardzības slāņus. (Mūsu ieteikumi ir zemāk - NordVPNir mūsu pirmā izvēle.)
 2. Izpildiet sava pakalpojumu sniedzēja rokasgrāmatu instalējiet un iestatiet VPN un jūs būsit gatavs doties dažu minūšu laikā. Izveidojiet savienojumu ar VPN serveri Amerikas Savienotajās Valstīs.
 3. Dodieties uz abc.com un izveidojiet kontu. Izvēlieties “Tiešraide”, lai skatītos pašreizējo Greja anatomijas epizodi tā tiešraidē, vai atrodiet Greja anatomiju lapā “Rādījumi”, lai apskatītu pēdējās epizodes..
 4. Izbaudiet kvalitatīvu laiku kopā ar saviem iecienītākajiem ķirurgiem Greja Sloana memoriālajā slimnīcā!

Sāciet skatīties tūlīt!

PIEZĪME: ABC jauno Greja anatomijas epizožu tiešraides ir pieejamas arī caur daudzām ASV bāzētām daudzkanālu straumēšanas platformām, ieskaitot Sling TV, YouTube TV un Hulu ar Live TV - tās visas ir ģeogrāfiski ierobežotas arī ASV.

Kāpēc jums ir nepieciešams VPN, lai noskatītos Greja anatomiju

ABC tiešraides un uztveršanas pakalpojumi izmanto ģeogrāfiskās atrašanās vietas noteikšanas programmatūru, lai bloķētu skatītājus ārpus Amerikas Savienotajām Valstīm. Tātad, ja jūs īslaicīgi vai pastāvīgi atrodaties ārpus ASV robežām, jums būs nepieciešams VPN, lai tiešsaistē skatītos Greja anatomijas jaunākās epizodes.

VPN izmanto šifrēšanu maskējiet savu IP atrašanās vietu, liekot šķist, ka jūs piekļūstat ABC straumēšanas pakalpojumam no ASV. Jūs varēsit skatīt jebkuru ģeogrāfiski bloķētu saturu no jebkuras vietas pasaulē, apejot pārslogotos vietējos tīklus, lai straumētu ar maksimālo ātrumu. Izmantojot a VPN arī aizsargā jūsu savienojumu no ļaunprātīgiem uzbrukumiem.

Lai nodrošinātu vienmērīgāku straumēšanas pieredzi, jums jāmeklē VPN ar pareizajām funkcijām. Jums būs nepieciešams pakalpojumu sniedzējs, kas darbojas serveros ASV un piedāvā neierobežotu joslas platumu, izmantojot ātrgaitas savienojumus. Nav nekas sliktāks par jūsu savienojuma pārtraukšanu, kad gatavojaties uzzināt, vai Meredita izdzīvo tikai tāpēc, ka jums ir mazāks joslas platums!

Ja, skatoties Greja anatomijas maratonu, vēlaties klusēt un izklaidēt pārējo mājsaimniecību, jums būs nepieciešams VPN, kas ļauj vienlaikus savienot vairākas ierīces.

Labākie VPN, lai skatītos Greja anatomiju no jebkuras vietas

1. NordVPN

NordVPN ierīces

Iespaidīgais NordVPN pakalpojums apvieno lielu ātrumu un neierobežotu joslas platumu ar liela uzmanība tiek pievērsta jūsu tiešsaistes drošībai un anonimitātei. AES-256 un 2048 bitu šifrēšana un sīpolu pārmācīšana VPN ir tikai divas no nozares vadošajām privātuma aizsardzības funkcijām.

Ar 4879 serveri 62 valstīs, NordVPN ir viens no labākajiem straumēšanai pieejamajiem VPN, un jūs varat baudīt kvalitatīvu skatīšanās pieredzi līdz pat sešas ierīces vienlaicīgi.

Tās iespaidīgais pakalpojums ir nopelnījis lieliskas NordVPN klientu atsauksmes, un ar 30 dienu naudas atdošanas garantija, varat to pats izmēģināt.

NordVPN var atbloķēt:

 • Netflix, HBO, Hulu, Showtime, BBC iPlayer, Amazon Prime Video un Sling TV.

Atbalsta mokas:

 • Jā, ir pieejami P2P speciālie serveri.

NordVPN darbojas šajās ierīcēs:

 • Windows, macOS, Android, iOS, Android TV, Linux, Chrome un Firefox. Tas ir saderīgs arī ar maršrutētājiem.

Skatīt NordVPN piedāvājumus

2. ExpressVPN

ExpressVPN priekšrocības

Izmantojot ExpressVPN ārkārtīgi ātro un vienkāršo iestatīšanas procesu, jūs straumēsit Greja anatomiju vispār. Un, runājot par ātru, ja tas notiek vienmērīgi, ja vēlaties, jums patiks tas, ka šis VPN ir mūsu ātruma testa čempions!

ExpressVPN piedāvā klientu apkalpošanu 24 stundas diennaktī, izmantojot tiešsaistes tērzēšanu un 30 dienu bez uzdotajiem jautājumiem naudas atdošanas garantija par visiem tās pakalpojumiem. Jūs varat arī izmēģiniet to bez maksas septiņas dienas Android un iOS ierīcēs. Kā ExpressVPN lietotājs jūs varēsit baudīt neierobežotu joslas platumu līdz trim ierīcēm vienlaikus. Pārbaudiet, kas reāliem lietotājiem ir sakāms par šo galveno VPN.

ExpressVPN var atbloķēt:

 • Netflix, Hulu, HBO, Amazon Prime Video, Showtime, Sling TV, DAZN un BBC iPlayer.

Atbalsta mokas:

 • Jā, visi serveri atbalsta P2P aktivitātes.

ExpressVPN darbojas šajās ierīcēs:

 • Windows, macOS, Android, iOS, Android TV, Linux, Chrome un Firefox. Tā piedāvā arī lietotni lietošanai ar noteiktiem maršrutētājiem.

Skatiet ExpressVPN piedāvājumus

3. Hotspot vairogs

karstā punkta vairoga ierīcesHotspot vairogs ir populārākā straumēšanas izvēle, un ir viegli saprast, kāpēc!

 super ātri ātrumi un neierobežots joslas platums novērst nobīdi un buferizāciju, un to ir viegli izdarīt apiet geoblokus ar to globālais serveru tīkls.

Hotspot Shield piedāvājumi 256 bitu šifrēšana kā arī aizsardzība pret ļaunprātīgu programmatūru un pikšķerēšanu. Tas brīdinās jūs, ja ir zināms, ka jūsu apmeklētajā vietnē ir ļaunprātīga programmatūra, un pēc tam to bloķēs.

Tur ir lietotnes visām jūsu ierīcēm lai jūs varētu straumēt mājās un ceļā. Hotspot vairogu var pārbaudīt ar 7 dienu bezmaksas izmēģinājuma versija, un a 45 dienu naudas atdošanas garantija visos abonementos.

Hotspot vairogs var atbloķēt:

 •  Netflix, Hulu, BBC iPlayer, Amazon Prime Video.

Atbalsta mokas: 

 • Jā, P2P ir atļauts visos serveros.

Hotspot Shield darbojas šajās ierīcēs

 • Windows, macOS, Android, iOS, Chrome.

Skatīt karstā punkta vairoga piedāvājumus

4. Surfshark

Kā bez maksas skatīties Greja anatomijas 15. sezonu tiešsaistē

Surfshark ir viens no elastīgākajiem pieejamajiem VPN pakalpojumiem, savietojams ar lielāko daļu galveno platformu. Jūs pat varat to instalēt savā FireTV! Ar ātrgaitas savienojumi un neierobežots lejupielāde, tā ir lieliska straumēšanas spēle.

Tas ir ērti lietojams, un visām tā lietotnēm ir a iebūvēts reklāmu izsekotājs un ļaunprātīgas programmatūras bloķētājs. Surfshark izmanto dažus no labākajiem pieejamajiem drošības protokoliem, ieskaitot AES-256-GCM šifrēšana, stingri nav žurnālu politikas, un automātiskais nogalināšanas slēdzis.

Jūs varat to izmēģināt bez riska, pateicoties 30 dienu naudas atdošanas garantija. Tas arī piedāvā 7 dienu bezmaksas izmēģinājuma versija Android lietotājiem. Lūk, ko mūsu lietotāji saka par Surfshark.

Surfshark var atbloķēt:

 • Netflix, Hulu, CBS, ESPN, Amazon Prime Video un citi.

Atbalsta mokas:

 • Jā, visi serveri atbalsta P2P aktivitātes.

Surfshark darbojas šajās ierīcēs:

 • Windows, macOS, Android, iOS, FireTV, Linux, Chrome un Firefox.

Skatīt Surfshark piedāvājumus

5. HMA VPN

hidemyass ierīce

Slavena ar savu augstas kvalitātes lietotāja pieredzi un ātro savienojuma ātrumu, HMA ir iecienīta lietotāju vidū. Tur ir nav datu ierobežojumu nokļūt jūsu pārmērīgas vērošanas ceļā, un jūs varat vienlaikus pievienojiet divas ierīces lai jūsu ģimene būtu izklaidēta un klusa, kamēr jūs vērojat Greiju.

HMA ir serveri pārsteidzošās 190 valstīs un tas piedāvā standartu 30 dienu naudas atdošanas garantija un a bezmaksas 7 dienu izmēģinājums lai jūs varētu izmēģināt tā pakalpojumus. Patiesi savam vārdam, šis VPN piešķir augstu prioritāti privātumam.

HMA var atbloķēt: 

 • Hulu, BBC iPlayer.

Atbalsta mokas:

 •  Jā, ir pieejami īpaši P2P serveri

HMA darbojas šajās ierīcēs:

 •  Windows, macOS, Linux, Android, iOS, maršrutētāji.

Skatīt HMA piedāvājumus

Kopsavilkums

Ja atrodaties ārpus ASV, bet nevarat nogaidīt sekundi ilgāk, lai pārbaudītu, kādi ir ārsti Sloanas memoriālajā slimnīcā, VPN ir vienkāršākais, drošākais un labākais veids, kā iegūt nepieciešamo piekļuvi. Ar premium VPN, jūs varēsit droši un anonīmi apiet ģeobloķējumus un piekļūt saturam no visas pasaules. Atrodieties no jebkuras vietas pasaulē, kad Grey’s Anatomy epizodes pirmizrāde ABC tiešraidē, un nekad nepalaidiet garām vēlreiz.

Ja vēlaties uzzināt vairāk par to, kāpēc dažiem VPN var uzticēties, lai jūs varētu piekļūt labākajam straumēšanas saturam, bet citi nevar, skatiet mūsu ekspertu teikto mūsu 2019. gada labāko VPN balvu pārskatā..

Jums varētu patikt arī:

 • Kā skatīties Bruklinas deviņus deviņus tiešsaistē no jebkuras vietas
 • 6 labākie BEZMAKSAS VPN pakalpojumi - tos ir droši lietot
 • 5 labākie BBC iPlayer VPN, kas faktiski darbojas
Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me