Kā bez maksas skatīties Anglijas vs Indijas 2018. gada testu sēriju


Sporta ziņā tā jau ir bijusi pārsteidzoša vasara, taču, aizraujoties ar Pasaules kausu un Vimbldonu, jums varētu rasties kārdinājums ticēt, ka labākie notikumi ir beigušies. Tas nevarētu būt tālāk no patiesības - ir vesela kriketa vasara, kuru vēl gaidīt, ieskaitot Anglijas vs Indijas testu sēriju.

Pārbaudes sērija seko tuvu vienas dienas internacionālajiem spēlētājiem. Tātad, vai Džo Roots un viņa komanda centīsies turpināt veiksmi un lielisku spēli, vai arī viņi cerēs atriebties par pēdējās minūtes sabrukumu, kā tas ir noticis tik daudzas reizes pirms tam?

Pirmais pārbaudes mačs sākas augusta sākumā un tiek spēlēts pie Edgbastona, Birmingemas. Sērija aptver visu augustu un septembra sākumu ar mačiem, kas tika spēlēti Londonā, Notingemā un Sauthemptonā. Angļu kriketa faniem tā ir lieliska iespēja tiešraidē redzēt savu nacionālo spēli.

Par laimi mums pārējiem, skatīties Testa sēriju tiešraidē ir neticami viegli!

Kā skatīties Anglijas un Indijas testu sēriju ar VPN 3 vienkāršos soļos

  1. Izvēlieties straumēšanai izcilu VPN, ar serveriem Indijas subkontinentā un reģistrējieties. Mēs iesakām CyberGhost.
  2. Pievienojieties Indijas kalpošanair, lai parādītos tā, it kā jūs atrastos Indijā.
  3. Dodieties uz SonyLIV un izbaudiet vairāk nekā mēnesi ilgu tiešsaistes kriketu.

Saņemiet VPN Anglijas vs Indijas testu sērijai tūlīt

Anglijas vs Indijas testu sērijas skatīšanās tiešraidē

Ja vēlaties skatīties testu sēriju, pastāv vairākas iespējas, piemēram, Sky skatītājiem Lielbritānijā, Sling, ja atrodaties ASV vai Kanādā, vai Fox Sports, ja atrodaties Austrālijā un cerat redzēt vēl vienu angļu valodu sabrukt. Tomēr, visi šie kanāli ir abonēšanas pakalpojumi, kas nozīmē tevi jāmaksā skatīties. Ko darīt, ja neesat abonents vai dzīvojat kaut kur citur pasaulē?

Par laimi, šajā gadījumā var palīdzēt VPN. Tas nodrošina ne tikai drošu un privātu interneta savienojumu, bet arī var mainīt jūsu skatīšanās vietu straumējiet testa sēriju bez maksas no cita pakalpojumu sniedzēja.

Lai sasniegtu vislabāko skatīšanās kvalitāti, stabilu savienojumu un lielisku šifrēšanu, ieteicams izmantot CyberGhost.

Sony Pictures Network India ir ekskluzīvas tiesības uz angļu kriketu iegādi Indijas subkontinentā. Kriketu un citus sporta veidus var apskatīt klēpjdatoros un citās mobilajās ierīcēs, izmantojot SonyLIV. Tomēr, tas nav pieejams visās ģeogrāfiskajās vietās.

Kā bez maksas skatīties Anglijas vs Indijas 2018. gada testu sēriju

Tātad, lai tiešraidē skatītos testa sēriju šajā kanālā, jums jāparādās tā, it kā jūs atrastos Indijā - un tieši tur ienāk VPN.

VPN izvēle, lai piekļūtu Anglijas vs Indijas testu sērijai

Virtuālais privātais tīkls vai VPN ir ideāls veids, kā piekļūt saturam, kura ģeogrāfiskais ierobežojums ir noteikts noteiktā reģionā. Tomēr, ņemot vērā visus dažādos VPN, kā jūs zināt, kurš no tiem ir piemērots jums?

Vispirms pajautājiet sev, ko vēlaties, lai jūsu VPN varētu darīt. Šajā gadījumā, vēlaties atrast tādu, kas var apiet ģeogrāfiskos blokus. Pēc tam jums jāpārbauda, ​​vai vajadzīgajā vietā - šajā gadījumā Indijas subkontinentā - ir serveri. Tur ir? Lieliski! Visbeidzot, jūs to vēlaties pārliecinieties, vai jūsu VPN nodrošina ātrumu un stabilitāti, kas jums nepieciešama tiešraides straumēšanai bez traucējumiem.

Cena un cenas / vērtības attiecība ir citi apsvērumi. SonyLIV ir bezmaksas skata kanāls, tāpēc varētu būt vilinoši izvēlēties bezmaksas VPN, lai jūs varētu skatīties Testa sēriju bez maksas.

Bet esiet piesardzīgs: ir ļoti maz kvalitatīvu VPN, kurus var pilnīgi brīvi izmantot. Bezmaksas VPN kaut kā jāgūst peļņa, parasti izmantojot reklāmas vai piekļuvi, kas viņiem ir jūsu datiem. Labākie ir skaidri par to, kā tiek izmantoti jūsu dati un kam tiem tiek piešķirta piekļuve. Bet, ja trešā puse piekļūst jūsu datiem, tiek apdraudēta jūsu privātums. Tas ir galvenais iemesls, kāpēc mēs neiesakām bezmaksas VPN.

Saņemiet Premium VPN bez maksas

Tas ļauj jums izvēlēties VPN, kas iekasē abonēšanas maksu. Tomēr, ir iespējams izmantot augstas kvalitātes abonēšanas VPN pakalpojumu bez papildu maksas: vienkārši izvēlieties pakalpojumu sniedzēju, kas piedāvā bezmaksas izmēģinājumu vai naudas atdošanas garantiju.

Izmantojot bezmaksas izmēģinājuma versiju, jūs varat reģistrēties, izmantot pakalpojumu un pēc tam atcelt pirms izmēģinājuma perioda beigām. Ņemiet vērā, ka dažiem pakalpojumu sniedzējiem ir ierobežoti pakalpojumi, ko saņemat izmēģinājuma laikā.

Kā alternatīvu jūs varat izvēlieties pakalpojumu sniedzēju, kas piedāvā naudas atdošanas garantiju. Šeit jūs reģistrējaties pakalpojumam, samaksājat abonementu, atceļat pirms garantijas perioda beigām un pieprasāt naudu atpakaļ. Atkal dažiem pakalpojumu sniedzējiem garantijā ir iebūvēti lietošanas ierobežojumi, tāpēc pirms reģistrēšanās pārbaudiet tos.

Lielākā daļa naudas atdošanas piedāvājumu ir ierobežoti līdz 30 dienāms, tāpēc, iespējams, būs jāmaina VPN pakalpojumi Anglijas Vs Indijas testu sērijas laikā. Tomēr, tiklīdz esat pieredzējis uzlabotu VPN sniegto drošību, privātumu un izvēles brīvību, jūs vienkārši varētu vēlēties saglabāt savu VPN ilgtermiņā.

5 labākie VPN, lai skatītos Anglijas un Indijas testu sērijas

Šeit ir mūsu pieci galvenie VPN, lai skatītos Anglijas Vs Indijas testu sērijas, vienlaikus baudot arī uzlabotu datu drošību un privātumu tiešsaistē.

1. CyberGhost

CyberGhost ir stabils un uzticams VPN kas Indijā piedāvā 14 serveru izvēli. Tam ir lielisks funkciju klāsts, taču to padara vienkāršs un ērti lietojams interfeiss ideāli iesācējiem kā arī VPN eksperti.

CyberGhost nopietni uztver drošību ar 256 bitu AES šifrēšanu, DNS noplūdes aizsardzību, bez reģistrēšanas politiku un iznīcināšanas slēdzi. Lietotāji gūst labumu no OpenVPN, PPTP un L2TP / IPsec protokoliem un septiņi vienlaicīgi savienojumi abonementā.

CyberGhost piedāvā 7 dienu bezmaksas izmēģinājuma versija iOS un Android lietotājiem, kā arī 30 dienu naudas atdošanas garantija visās operētājsistēmās.

Sāciet darbu ar CyberGhost

2. NordVPN

NordVPN ir lielisks visaptverošs VPN. Tas piedāvā nepārspējamu drošību ar 2048 bitu AES šifrēšanu, dubultu šifrēšanu, slepkavības slēdzi, stingru politikas neierakstīšanu un anonīmas maksājuma iespējas. Tas arī piedāvā iespēju Onion over VPN.

NordVPN ir globāls tīkls ar vairāk nekā 4000 serveriem, ieskaitot 13 Indijā. Vietējās lietotnes ir vienkārši lietojamas, un tās var iestatīt dažu minūšu laikā.

Papildus, NordVPN var darbināt līdz pat sešām ierīcēm vienlaicīgi, tāpēc pat ģimenes locekļi, kuri neskatās kriketu, var gūt labumu no privāta un droša savienojuma.

NordVPN piedāvā izcilus abonēšanas darījumus, kas visi ietver: 30 dienu naudas atdošanas garantija.

Sāciet darbu ar NordVPN

3. ExpressVPN

ExpressVPN ir viens no ātrākajiem pieejamajiem VPN. Tas piedāvā izcilu drošību, stabilu savienojumu un var apiet ģeogrāfiskos blokus. Tā tīklā ir vairāk nekā 3000 serveru, tostarp trīs Indijā.

ExpressVPN piedāvā 256 bitu AES šifrēšanu, DNS / IPv6 aizsardzību pret noplūdēm, dalītu tunelēšanu, iznīcināšanas slēdzi un stingru politiku bez reģistrēšanās, visiem bez lejupielādes vai joslas platuma ierobežojumiem.

Lietotāji gūst labumu no ērti lietojamas lietotnes, pieci vienlaicīgi savienojumi, pārlūka paplašinājumi un a 30 dienu naudas atdošanas garantija.

Sāciet darbu ar ExpressVPN

4. PrivātsVPN

PrivateVPN ir lieliska izvēle, ja vēlaties vienkāršs un uzticams VPN kas var apiet ģeogrāfiskos blokus bez joslas platuma vai lejupielādes ierobežojumiem. Tam ir divi serveri Indijā.

Tajā ir viegli orientēties, un tas piedāvā izcilu ātrumu, plašu protokolu klāstu un bezmaksas attālināta palīdzība lietotājiem. Drošībā ietilpst 2048 bitu AES šifrēšana un stingra politika bez reģistrēšanās.

Lietotāji gūst labumu no seši vienlaicīgi savienojumi, a bezmaksas 7 dienu izmēģinājums un 30 dienu naudas atdošanas garantija. Ja pieprasāt naudas atmaksu, jums tiek lūgts norādīt aiziešanas iemeslu.

Sāciet darbu ar PrivateVPN

5. Privāta piekļuve internetam (PIA)

VIP ir viena no pieejami lietotājam draudzīgākie un pieejamākie VPN kas joprojām spēj apiet ģeogrāfiskos ierobežojumus. Tam ir vairāk nekā 3000 serveru tīkls, tai skaitā 10 Indijā.

Lietotāji gūst labumu no uzticama ātruma, bez joslas platuma ierobežojumiem un pieci vienlaicīgi savienojumi. Savienojumi, kas izveidoti, izmantojot PIA, tiek nodrošināti ar vai nu 128 bitu, vai 256 bitu AES šifrēšanu, kā arī ar IPv6 aizsardzību pret noplūdi, slepkavības slēdzi, reklāmu bloķētāju un stingru politikas neierakstīšanu.

Paturiet to prātā PIA naudas atmaksas garantija ilgst tikai septiņas dienas.

Sāciet darbu ar PIA

Pareiza VPN izvēle var atvērt daudz jaunu tiešsaistes iespēju, sākot ar pastiprinātu aizsardzību no hakeriem un valdības uzraudzību līdz tiešraides sporta notikumu straumēšanai un ģeogrāfiski bloķētam saturam no visas pasaules.

Vai joprojām neesat pārliecināts, ka VPN ir piemērots jums? Lai iegūtu papildinformāciju, izlasiet mūsu ceļvedi uz VPN. Vēlaties VPN, bet meklējat labāku cenu? Iepazīstieties ar mūsu VPN piedāvājumiem šeit.

Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me