Kā atvērt kontu ar PureVPN un instalēt to operētājsistēmā Windows


Pirms domājat, mēs iesakām izlasīt mūsu lasītāju atsauksmes vietnē PureVPN. Ja esat nolēmis, ka PureVPN ir jums paredzēts pakalpojums, šajā rakstā tiks parādīts, kā iestatīt kontu un instalēt viņu lietotni Windows.

Tāpēc bez papildu termiņa, lai uzzinātu, kā sākt darbu ar PureVPN.

1. solis - atveriet savu PureVPN kontu

Lai atvērtu savu kontu, dodieties uz PureVPN vietni un noklikšķiniet uz Iegūstiet PureVPN. Tiks atvērta plānu lapa, kurā varēsit izvēlēties no 3 identiskiem plāniem mainīgiem laika periodiem. Lai iegūtu vislabāko ietaupījumu, izvēlieties 1 gada abonements, kas dod jums tiesības uz 50% atlaidi.

kā atvērt kontu purevpn

Turpiniet norēķināties, līdz beidzot jūs tiksit novirzīts uz lejupielāžu lapu.

2. solis - lejupielādējiet PureVPN

Lejupielādes lapā noklikšķiniet uz vienas no 2 zaļajām pogām: “jaunākās versijas” lejupielāde attiecas uz jūsu Windows versiju un NAV uz PureVPN versiju..

kā atvērt kontu purevpn

Kad lejupielāde ir pabeigta, atveriet exe failu un sekojiet instalēšanas procesam. Ņemiet vērā: lai pabeigtu procesu, jums būs jāaizver visas citas lietojumprogrammas. Kad esat sasniedzis pēdējo posmu, tiks palaista programmatūra, kurā parādīta visu to rīku un funkciju apmācība. Ieteicams veltīt laiku videoklipu un instrukciju skatīšanai, jo tas palīdzēs jums izmantot visas iespējas.

kā atvērt kontu purevpn

3. darbība. PureVPN lietojumprogrammas konfigurēšana

Pēc tam, kad esat iepazinies ar visām pamācībām, informācijas panelis ir jāatrod diezgan ērti lietojams. Sākotnējam savienojumam ievadiet lietotājvārdu un paroli, kas abonēšanas laikā tika nosūtīti uz jūsu e-pastu. Jūsu ērtībai šis e-pasts izskatās šādi:

kā atvērt kontu purevpn

Tālāk izvēlieties savu protokols un mērķis vai valsts un noklikšķiniet uz Ātrais savienojums.

kā atvērt kontu purevpn

Kad savienojums ir izveidots, jūs redzēsit kustīgu grafiku, kurā parādīts kilobaitu daudzums, kas iet caur jūsu serveri.

kā atvērt kontu purevpn

Turklāt, izpētot savu WIFI, jūs redzēsit, ka esat izveidojis savienojumu ar PureVPN tīklu.

kā atvērt kontu purevpn

Papildu iestatījumi

Kreisajā pusē esošajā izvēlnē ir dažas unikālas iespējas, kuras ir vērts izpētīt.

Personalizēta atlase ļaus jums izvēlēties noteiktu servera atrašanās vietu vai izveidot savienojumu ar ātrāko pieejamo serveri.

kā atvērt kontu purevpn

SmartDNS sadaļa ir īpaši izstrādāta, lai jūs varētu skatīties savus iecienītos TV kanālus no jebkuras vietas pasaulē. Tas, protams, ja esat iegādājies PureVPN Viedā DNS pievienošana.  Tas pats attiecas uz tīmekļa aizsardzību, kurai nepieciešams iegādāties NAT ugunsmūra papildinājums.

Sadalītā tunelēšana Sadaļa ļauj jums izvēlēties, kurām darbvirsmas lietojumprogrammām vajadzētu izmantot VPN, un kuras var izslēgt. Lai izmantotu šo funkciju, vispirms būs jāatvieno vpn, pēc tam jādodas atpakaļ un jānoklikšķina uz norādītās pogas Invalīds. Kad poga kļūst sarkana, dodieties uz priekšu un noklikšķiniet nospiediet, lai meklētu lietojumprogrammas. Jums būs jāgaida nedaudz laika, līdz beidzot parādīsies tīmekļa lietojumprogrammu saraksts ar iespēju izvēlēties kādu no tiem palaist, rediģēt vai dzēst viņiem. Šim sarakstam var pievienot arī lietojumprogrammu, noklikšķinot Pievienojiet lietojumprogrammu labajā apakšējā stūrī.

kā atvērt kontu purevpn

Tomēr, pirms jūs varat kaut ko darīt, jums atkal vajadzēs atgriezties pie paneļa un atkal ieslēgt savienojumu.

Visbeidzot Iestatījumi Sadaļa ļauj jums izvēlēties dažas pamata preferences, piemēram, iespējot virtuālais maršrutētāja tīklājs un satiksmes diagrammas iespējas.

Vai jūs izmantojat PureVPN??

Palīdziet citiem izdarīt gudru izvēli un pastāstiet viņiem, ko jūs domājat par PureVPN!

Uzrakstiet pārskatu par PureVPN sadaļu 0 no 120 rakstzīmēm

Lūdzu, ierakstiet nosaukuma komentāru.

Virsraksts nedrīkst būt garāks par 120 rakstzīmēm

(Lūdzu, savā nosaukumā izmantojiet vismaz 2 vārdus)

Kāds ir jūsu viedoklis par PureVPN? 0 no vismaz 200 rakstzīmēm

Lūdzu, ierakstiet komentāru.

Jūsu pārskatam jābūt vismaz 200 rakstzīmju garam. Sīkāka informācija var palīdzēt cilvēkiem saprast, kas jums patīk vai ko jūs nevēlaties't par šo VPN.

Tavs rezultāts:

Lūdzu, novērtējiet VPN.

Sūtīt pārskatu Katru pārskatu mūsu komanda ir personīgi pārbaudījusi. Ja mēs to atzīstam par patiesu, mēs to izliksim 48 stundu laikā.

Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me