Kā atbloķēt tīmekļa vietnes skolā 2020. gadā (# 1 ir īpaši ātrs!)


Ja esat neapmierināts tāpēc, ka skola ierobežo piekļuvi internetam, jūs neesat viens. Daudzi skolas izmanto interneta filtrus, dažreiz ļoti skarbus, lai bloķētu visu veidu vietnes, spēles un sociālo mediju vietnes, piemēram, Instagram, Snapchat, Discord un pat Facebook Messenger. Dažreiz šie bloki var pat neļaut jums atrast nepieciešamo informāciju mājas darbu veikšanai!

Kaut arī mēs saprotam, ka katrai skolai ir jāaizsargā savi skolēni un jāuztur savi datori, mēs ticam atvērtai piekļuvei informācijai visiem, ieskaitot tādus skolēnus kā jūs..

Ja jums liekas, ka jūsu skola ir pārāk tālu ierobežojusi jūsu interneta lietošanu, mēs esam šeit, lai palīdzētu! Mūsu eksperti ir atraduši trīs vienkāršākie un drošākie veidi, kā iegūt neierobežotu piekļuvi Web vietnēm un spēlēm skolā, kad tas jums nepieciešams.

3 vienkārši veidi, kā atbloķēt vietnes un spēles skolā (ieskaitot Instagram, Discord, Facebook un Snapchat) 

1. Izmantojiet VPN pakalpojumu, lai atbloķētu vietni skolā 

Virtuālā privātā tīkla jeb VPN izmantošana ir visdrošākais un drošākais veids, kā atbloķēt vietnes skolas datoros un / vai WiFi tīklā.. labākie VPN pilnībā aizsargā jūsu privātumu, un tos nevar noteikt pat ļoti uzlabota programmatūra paredzēts VPN lietošanas novēršanai.

VPN palīdz jums iziet no vietņu blokiem, ļaujot jums izvēlēties jaunu IP adresi no vietu saraksta visā pasaulē. Daudziem VPN pakalpojumu sniedzējiem ir serveri vismaz 50 valstīs, dažreiz katrā no tiem ir desmitiem vai pat simtiem serveru.

Jūsu atrašanās vietas slēpšana ir tikai viens no daudzajiem veidiem, kā VPN var jūs aizsargāt. Labākais VPN lietojums vismodernākā šifrēšana, kas slēpj jūsu identitāti, lai pasargātu jūs no hakeriem un no jūsu skolas spiegošanas. Viņi arī nodrošina papildu aizsardzību pret vīrusiem un citām ļaunprātīgām programmatūrām, lejupielādējot failus, nodrošinot jūsu skolas datoru drošību.

Ja vēlaties uzzināt vairāk par VPN un kāpēc tie būtu jāizmanto skolā un visur, skatiet mūsu rakstu par visas VPN priekšrocības.

Ko darīt, ja es nevaru lejupielādēt VPN skolā??

Jūsu skola interneta filtri var liegt jums tieši lejupielādēt VPN lietotni. Viens veids, kā novērst šo problēmu, ir ielādēt instalēšanas programmu un visus citus nepieciešamos failus USB atmiņā un pēc tam pārsūtīt tos uz datoru. Ja tas šķiet pārāk sarežģīti, neuztraucieties, mūsu rīcībā ir daudz citu lielisku padomu raksts par to, kā viegli apiet VPN blokus.

Vai es pārkāpšu likumu, ja izmantoju VPN??

Ar dažiem izņēmumiem atbilde ir nē. VPN izmantošana ir likumīga pat lielākajā daļā valstu, kuras mēģina bloķēt VPN, kaut arī tā ir nelikumīgi izmantot VPN Apvienotajos Arābu Emirātos. Noteikti iepazīstieties ar savas valsts likumiem un skolas politikām par VPN lietošanu.

Mēs varam iemācīt jums atbloķēt vietnes skolā, bet mēs nevaram izlemt par jums, kad tas ir pareizi vai nepareizi.. Mēs neveicinām nelikumīgas darbības vai jebkādas aktivitātes, kas padarītu jūsu skolu mazāk drošu klasesbiedriem. Un, lai arī skolai nevajadzētu būt iespējai noteikt jūsu VPN izmantošanu, skolas noteikumu pārkāpšana vienmēr pakļauj jūs zināmam riskam.

Kā es varu iegūt VPN?

Ja neesat pārliecināts, vai VPN ir piemērots jums, varat to izdarīt izmēģiniet bezmaksas VPN, lai redzētu, kā tas darbojas. Diemžēl jums, iespējams, būs jārisina joslas platuma ierobežojumi un uznirstošās reklāmas.

Ilgstošai atbloķēšanai, mēs iesakām izmēģināt premium VPN, nodrošinot vislabāko ātrumu, drošību un privātumu. Lielākā daļa VPN pakalpojumu sniedzēju piedāvā naudas atdošanas garantija, tāpēc nav riska! CyberGhost ir lieliska izvēle iesācējiem. Tam ir ļoti ērta lietotāja saskarne, tūkstošiem serveru visā pasaulē un iespējas atbloķēt visu vēlamo saturu. Izmantojot visas šīs funkcijas un pieejamu cenu, nav brīnums, ka CyberGhost ir iecienīts VPN lietotājs.

Ranga nodrošinātājs Mūsu vērtējums lietotājam
Redaktora izvēle 4,8 / 5
Lasīt pārskatu
Uzzināt vairāk Sāc >> Apmeklējiet vietni
2 4,8 / 5
Lasīt pārskatu
Uzzināt vairāk Sāc >> Apmeklējiet vietni
3 5,0 / 5
Lasīt pārskatu
Uzzināt vairāk Sāc >> Apmeklējiet vietni
4 4,9 / 5
Lasīt pārskatu
Uzzināt vairāk Sāc >> Apmeklējiet vietni
5 4,7 / 5
Lasīt pārskatu
Uzzināt vairāk Sāc >> Apmeklējiet vietni

2. Izmantojiet starpniekserveri Lai atbloķētu vietnes skolā 

Ja jūs meklējat ātru un ērtu risinājumu, lai apietu blokus, varat izmēģināt tīmekļa starpniekserveri.

Starpniekserveri darbojas daudz kā VPN, izņemot to, ka tie nenodrošina šifrēšanu. Tas nozīmē, ka starpniekserveri ir ātrāk uzstādāmi un vieglāk darbināmi nekā VPN, bet arī jūsu skolai ir vieglāk to atklāt un bloķēt.

Faktiski jūsu skolas interneta filtri, iespējams, jau ir identificējuši un bloķējuši vairākus tuvinājumus, taču, izmantojot simtiem pieejamo alternatīvu, varat atrast tādu, kas darbojas, ja vēlaties veikt meklēšanu..

Daudzi no labākajiem VPN pakalpojumu sniedzējiem piedāvā arī starpniekserverus, kurus varat izmantot pamata atbloķēšanai. CyberGhost bezmaksas anonīmais starpniekserveris ir lieliska izvēle. HMA ir arī vienkāršs tīmekļa starpniekserveris ar jaukiem papildinājumiem, piemēram, iespēju izvēlēties noteiktus serverus un atspējot sīkfailus vai skriptus, lai jūsu pārlūkošanu būtu grūtāk izsekot.

Tikai atcerieties to starpniekserveri nenodrošina jūsu savienojumu un nenodrošina privātumu. Daži no tiem ir arī nedaudz gausa, un tajos ir daudz kaitinošas uznirstošās reklāmas.

3. Ievietojiet portatīvo pārlūku USB, lai atbloķētu tīmekļa vietnes skolā 

Ja jūsu skolā ir ne tikai intensīva interneta filtrēšana, bet arī failu pārsūtīšanas aizliegumi, neierobežotas piekļuves internetam iegūšana skolā nebūs vienkārša. Varētu secināt, ka labākais veids, kā apbraukt blokus, ir palaist pārlūku no ārējās atmiņas ierīces.

Lai to izdarītu, jums tas būs jādara lejupielādējiet USB diskā portatīvo pārlūku. Mēs esam Mozilla Firefox portatīvā izdevuma fani, kas ir intuitīvs un vienkārši darbināms. Turklāt tam ir daudz paplašinājumu, kurus varat instalēt, lai paplašinātu piekļuvi bloķētajām vietnēm.

Pārnēsājamā pārlūka lielākā priekšrocība ir tā, ka jums nevajadzēs mēģināt skolas pārlūkam pievienot nekādus rīkus. Viss nepieciešamais burtiski būs jūsu kabatā.

Galvenais ārējā pārlūka izmantošanas trūkums ir tas, ka nav garantijas, ka jūs iegūsit piekļuvi bloķētām vietnēm. Portatīvā pārlūka apvienošana ar kvalitatīvu starpniekserveri uzlabos jūsu iespējas, taču jums joprojām nebūs drošības un privātuma, ko iegūstat ar VPN..

Mūsu izvēle, kā skolā viegli atbloķēt piekļuvi tīmeklim

Visas šeit uzskaitītās metodes ir viegli izmantojami risinājumi problēmai, kā atbloķēt vietnes skolā. Tomēr nav šaubu, ka VPN ir visefektīvākie rīki, lai atbloķētu saturu no visas pasaules, slēptu jūsu atrašanās vietu un aizsargātu jūsu privātumu.

Jums ir jāizmanto viens no labākajiem pieejamajiem VPN, lai nodrošinātu maksimālu drošību un jaudīgāko atbloķēšanu no vietnēm, kuras vēlaties sasniegt. Lai palīdzētu jums atrast pareizo VPN, mūsu eksperti ir izveidojuši labāko pasaules VPN sarakstu ar visu jaunāko informāciju par to funkcijām un cenām.

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me