Kā atbloķēt Spotify skolā vai jebkur citur – Easy Hack 2020


Ir nepatīkami maksāt par Spotify abonementu, tikai ja konstatējat, ka jūsu piekļuve ir bloķēta ģeogrāfisko ierobežojumu dēļ. Dažos reģionos Spotify vispār nav pat pieejams.

Pat dzimtenē jūs varat atrast, ka Spotify ir bloķēts jūsu vietējā skolā vai darba vietā.

Labā ziņa ir tā, ka varat kā to izdarīt piekļūstiet Spotify, lai kur jūs atrastos. VPN ir pilnības risinājums ceļotājiem un vietējiem iedzīvotājiem, kuri vēlas izmantot visas Spotify piedāvātās iespējas.

IzmantojotNordVPNvai citus ātrdarbīgus VPN, jūs varēsit klausīties savu iecienīto mūziku no jebkuras vietas pasaulē.

VPN darbojas, maskējot jūsu IP adresi, lai jūs varētu apiet ģeogrāfiskos ierobežojumus. VPN ir vienkāršs un drošs veids, kā izvairīties no satura bloķēšanas.

Zemāk esošajā sadaļā, mēs jums parādīsim, kā jūs varat izmantot VPN, lai atbloķētu Spotify skolā vai jebkur citur!

Kā klausīties: Īsā rokasgrāmata

  1. Izvēlieties VPN ar serveri, kas atrodas Amerikas Savienotajās Valstīs - NordVPN ir mūsu galvenais ieteikums Spotify atbloķēšanai, lai jūs varētu klausīties, ko vēlaties, kad vien vēlaties.
  2. Lejupielādējiet izvēlēto VPN un instalējiet programmatūru savā ierīcē.
  3. Izveidojiet savienojumu ar ASV bāzēts serveris.
  4. Ieslēdziet lietotni Spotify un pierakstieties. Tagad jūs varat sāciet straumēt savu iecienīto mūziku!

Sāciet straumēšanu, izmantojot NordVPN!

Kāpēc jums ir nepieciešams VPN, lai atbloķētu Spotify

Vietējā līmenī var šķist, ka jūsu skola vai darba vieta bloķē piekļuvi Spotify. Ceļotāji var arī atklāt, ka Spotify viņu galamērķa valstī ir bloķēts.

ASV lietotājiem ir pilnīga pieeja Spotify mūzikas katalogam, tāpat kā lietotājiem lielākajā daļā rietumu valstu. Ja jūs dzīvojat vai ceļojat ārpus Amerikas Savienotajām Valstīm vai Eiropas, varat izmantot VPN, lai piekļūtu Spotify pakalpojumam un visām tā funkcijām. Viss, kas jums jādara, ir izveidot savienojumu ar VPN serveri valstī ar piekļuvi Spotify. Spotify šobrīd ir pieejams šeit uzskaitītajās valstīs.

Spotify var bloķēt piekļuvi lietotājiem konkrētās valstīs vai reģionos. To var izraisīt intelektuālā īpašuma tiesību vai autortiesību likuma problēmas.

Spotify platforma bloķē šo valstu lietotājus, nosakot, kuras IP adreses atrodas valsts ģeogrāfiskajās robežās. Kad IP adrese valstī, kurā Spotify ir bloķēta, mēģina izveidot savienojumu ar pakalpojumu, viņu piekļuve tiks liegta. Autors maskējot jūsu IP adresi ar VPN, no šiem ierobežojumiem varat izvairīties neatkarīgi no jūsu atrašanās vietas.

Augstas kvalitātes VPN būs kas vairāk, nekā vienkārši ļaus jums apiet ģeogrāfiskos ierobežojumus. Tas arī piedāvās jaudīgu šifrēšanu, lai saglabātu jūsu tiešsaistes privātumu un pasargājiet savus personas datus no hakeriem un trešajām personām.

Mēs rekomendējam izvēloties VPN ar neierobežotu joslas platumu lai jums būtu visaugstākās kvalitātes straumēšanas pieredze bez bufera vai ielādes problēmām.

Pārliecinieties, ka izmantojat tikai VPN ar spēcīgām drošības funkcijām. Šie ir mūsu galvenie VPN ieteikumi Spotify atbloķēšanai.

Secinājums

Izvēloties ātru, drošu VPN, jūs varēsit apiet ģeogrāfiskos ierobežojumus un piekļūt Spotify neatkarīgi no vietas, kur atrodaties..

Neesat pārliecināts, kuru VPN vēlaties izvēlēties mūzikas straumēšanai no Spotify? Mēs iesakām izvēlēties NordVPN neierobežotam joslas platumam, jaudīgai šifrēšanai un piekļuvei ASV serveriem.

Ranga nodrošinātājs Mūsu vērtējums lietotājam
Redaktora izvēle 5,0 / 5
Lasīt pārskatu
Uzzināt vairāk Sāc >> Apmeklējiet vietni
2 4,9 / 5
Lasīt pārskatu
Uzzināt vairāk Sāc >> Apmeklējiet vietni
3 4,8 / 5
Lasīt pārskatu
Uzzināt vairāk Sāc >> Apmeklējiet vietni
4 4,8 / 5
Lasīt pārskatu
Uzzināt vairāk Sāc >> Apmeklējiet vietni
5 4,7 / 5
Lasīt pārskatu
Uzzināt vairāk Sāc >> Apmeklējiet vietni

Turpmākais lasījums

Vai vēlaties ietaupīt naudu par nākamo VPN abonementu? Šajā lapā atrodiet ekskluzīvus piedāvājumus, kuponus un VPN piedāvājumus.

Vai vēlaties uzzināt vairāk par to, kāpēc jums jāizmanto VPN? Mēs esam izveidojuši VPN rokasgrāmatu ar visiem pamatiem.

Vai meklējat bezmaksas straumēšanas pakalpojumus? Iepazīstieties ar mūsu bezmaksas straumēšanas opciju sarakstu, kurām nav nepieciešams abonements.

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me