Kā atbloķēt raustīšanos, ja dzīvojat Krievijā vai esat bloķēts


2018. gada aprīlī, kad Krievija bloķēja ziņojumapmaiņas pakalpojumu Telegram, tās valstī noteiktais saistīto IP adrešu aizliegums izraisīja arī tiešraides straumēšanas platformas Twitch bloķēšanu visā valstī..

Ja esat Twitch lietotājs, kas atrodas Krievijā, nav nepieciešams paniku. Bloks var būt ātri un viegli apiet, izmantojot labu VPN.

VPN ļaus jums to darīt maskējiet savu IP adresi, novirzīt savu satiksmi caur neatbloķētu serveri citā valstī uz apiet ģeobloķēšanu. Labākie arī VPN šifrējiet savus datus vienlaicīgi, tāpēc jums nav jāuztraucas par uzraudzību vai izsekošanu.

Šādā veidā izmantot VPN ir vienlīdz noderīgi Twitch lietotājiem ārpus Krievijas, kuriem ir bloķēts pakalpojums.

Tomēr atcerieties, Krievija arī melnajā sarakstā iekļauj daudzus VPN un starpniekserverus ko varētu izmantot bloķēta satura skatīšanai. Tāpēc mēs esam izveidojuši šo sarakstu uzticami VPN, kas darbojas Krievijā, kā arī to, kā tos izmantot, lai piekļūtu Twitch.

Kā atbloķēt raustīšanos Krievijā: Īsā rokasgrāmata

  1. Izvēlieties a VPN, kas darbojas Krievijā un tam ir tuvumā ir daudz serveru, bet ne valsts iekšienē. ExpressVPN ir mūsu galvenā izvēle.
  2. Izvēlieties plānu un lejupielādējiet savu VPN lietotni.
  3. Izveidojiet savienojumu ar tuvāko serveri, kas neatrodas Krievijā ātrākais straumēšanas ātrums.
  4. Palaidiet Twitch un sākt straumēt!

Kāpēc jums ir nepieciešams VPN Twitch Krievijā

Jau 2018. gadā Krievijas Federālais drošības dienests pieprasīja piekļuvi lietotāju saziņai populārajā tūlītējās ziņojumapmaiņas pakalpojumā Telegram. Kad Telegram atteicās atšifrēt savu lietotāju informāciju, Krievijas valdība izdeva tiesas rīkojumu par dienesta aizliegšanu.

Tā kā Telegram paļaujas uz Amazon un Google mākoņa platformām un pakalpojumiem, visā valstī Telegram bloku panāca vairāk nekā 20 miljonu IP adrešu aizliegšana saistīta ar abiem uzņēmumiem.

Viena no neveiksmīgajām valsts mēroga aizliegumu blakusparādībām bija vairāku citu vietņu bloķēšana savienots ar Amazon un Google. Vienlaikus ar ziņojumapmaiņas lietotnēm un mazumtirdzniecības vietnēm Twitch tika pieķerts aizliegumā. Tā kā Twitch izmanto Amazon mākoņa pakalpojumus, tas tā bija automātiski bloķēts visiem krievu lietotājiem.

Kamēr VPN ir fantastiski izvairīšanās no cenzūras, izmantot VPN Krievijā nav gluži vienkārši. 2017. gadā Krievijas valdība sāka izdot plaši izplatīti VPN aizliegumi paši cenšoties izpildīt smagos cenzūras likumus.

par laimi, joprojām ir pieejami VPN kas līdz šim ir izvairījušies no Krievijas bloķēšanas. Tos var izmantot apiet krievu cenzūru un piekļūt Twitch viegli un droši.

Izvēloties labāko VPN piekļuvei Twitch Krievijā, jums jāņem vērā servera atrašanās vieta un drošība.

Jūsu izvēlētajam VPN būs jābūt labs serveru skaits garantēt ātrs ātrums nepieciešami straumēšanai pakalpojumā Twitch. Šiem serveriem jāatrodas ārpus Krievijas, lai apiet visus blokus bet pietiekami tuvu, lai nekavētu savienojuma ātrumu.

A ļoti drošs VPN ir arī vitāli svarīgi pasargātu sevi no valdības uzraudzības. Jūsu izvēlētajam pakalpojumam ir jāpiedāvā augstākais šifrēšanas līmenis un a avārijas poga ar DNS noplūdes aizsardzība uz saglabājiet savus datus drošībā pārtraukta savienojuma gadījumā.

Tā ir arī laba ideja izmantojiet ārvalstu pakalpojumu sniedzēju jo Krievijas pakalpojumu sniedzēji ir neaizsargāti pret valdības iefiltrēšanās vai sagrābšana. Izvēlieties VPN, kas reģistrēts valstī ar izciliem privātuma likumiem un kurai ir stingra politika bez žurnāla lai pārliecinātos, ka jūsu informācija netiek saglabāta vai pārdota.

Labākie VPN, kas paredzēti Twitch atbloķēšanai Krievijā

1. ExpressVPN

ExpressVPN ierīces

Kad mēs pārbaudījām ātrākos pieejamos VPN, uz augšu parādījās Express VPN. 3000 un vairāk serveru 160 vietās visā pasaulē garantējam jums zibens ātrums jums jāraida tiešraide vietnē Twitch.

ExpressVPN darbojas a politika bez reģistrēšanās un ir atrodas Britu Virdžīnu salās tāpēc uz to neattiecas nekādi datu saglabāšanas likumi. 256 bitu AES šifrēšana, DNS / IPv6 aizsardzība pret noplūdi, a avārijas poga, un a bonus split tunelēšanas funkcija visi smagi strādā, lai jūsu dati būtu droši.

Izmēģiniet ExpressVPN tagad ar 30 dienu naudas atdošanas garantiju vai izlasiet mūsu kvēlojošās lietotāju atsauksmes.

Atbloķējiet Twitch, izmantojot ExpressVPN

2. NordVPN

NordVPN ierīces

Ja jums patīk Twitch straumēšana visās jūsu ierīcēs, NordVPN ir lieliska izvēle. Pakalpojums ļauj pieslēgt līdz 6 dažādām ierīcēm vienā kontā.

5 200+ serveri iekšā 61 valsts un neierobežots joslas platums padariet NordVPN par lielisku straumēšanai. Vietās ietilpst puse no visām valstīm, kas robežojas ar Krieviju, garantējot a ātrgaitas savienojums.

Kā arī militāras pakāpes šifrēšana, an automātiskais nogalināšanas slēdzis, DNS noplūdes aizsardzība, un a stingra politika bez žurnāliem, NordVPN piedāvājumi CyberSec reklāmas un ļaunprātīgas programmatūras bloķēšana un a dubultā VPN dot jums papildu aizsardzības slānis.

A 30 dienu naudas atdošanas garantija ļauj viegli izmēģināt VPN, ko mūsu recenzenti aprakstījuši kā “Vislabākā cenas un vērtības attiecība”.

Atbloķējiet Twitch ar NordVPN

3. CyberGhost

CyberGhost VPN

Ja esat iesācējs, kas meklē Ērti lietojams VPN, jūs atradīsit CyberGhost intuitīvo dizainu tiešs un vienkāršs pēc mūsu lietotāju domām. Iepriekš konfigurēti profili noņemiet visus minējumus, izvēloties labāko serveri Twitch straumēšanai.

3700+ serveri iekšā 60 valstis nodrošina labu straumēšanas ātrumu, un CyberGhost rūpējas par jūsu privātumu, izmantojot militāras pakāpes šifrēšana, an automātiskais nogalināšanas slēdzis, a stingra politika bez žurnāliem, un papildu NoSpy serveri.

Jūs varat savienojiet līdz 7 ierīcēm tagad ar 30 dienu naudas atdošanas garantija priekš īsi plāni vai a 45 dienu naudas atdošanas garantija priekš garāki plāni.

Atbloķējiet Twitch ar programmu CyberGhost

4. Hotspot vairogs

karstā punkta vairoga ierīcesNeierobežots joslas platums un 2500+ serveri visā pasaulē padara Hotspot Shield par īpaši labu VPN straumēšanai. Vislabākais ir Hotspot Shield’s Katapulta Hydra protokols to ir ārkārtīgi grūti noteikt, padarot to ideāli piemērots cenzūras apiešanai.

Aizsardzība pret ļaunprātīgu programmatūru un pikšķerēšanu nodrošinās jūs drošību straumēšanas laikā un Hotspot Shield politika bez reģistrēšanās pārliecinieties, ka jūsu dati paliek privāti.

Jūs varat vienlaikus savienojiet līdz 5 ierīcēm un pakalpojums ir viegli uzstādīt ar 45 dienu naudas atdošanas garantija. Uzziniet vairāk par Hotspot Shield ar mūsu lietotāju atsauksmēm.

Atbloķējiet raustīšanos ar Hotspot vairogu

5. VyprVPN

vyprvpn ierīce

Samērā jauns VPN tirgū, VyprVPN joprojām izceļas ar savu unikālais Chameleon Protocol. Protokola pamatā ir OpenVPN, un tas tika izstrādāts, lai apietu stingru ķīniešu cenzūru īpaši labi darbojas Krievijā.

AES 256 bitu šifrēšana un automātiskais nogalināšanas slēdzis palīdzēs droši pārlūkot, kamēr VPN bloķē ļaunprogrammatūru NAT ugunsmūris. Pakalpojums arī garantē pilnīgu datu privātumu, izmantojot to “Nav trešo personu politikas”.

Lai arī viena no dārgākajām iespējām, VyprVPN tomēr ir vietnei pielāgota krievu valodas versija un sāncenšiem vairāk labi zināmu VPN ar zibens ātrumā. Uzziniet, kas mūsu lietotājiem ir jāsaka par šo jaunpienācēju.

Atbloķējiet raustīšanos ar VyprVPN

Straumējiet Twitch Online Krievijā, izmantojot VPN

Iespējams, ka Krievijas valdība ar nolūku nav aizliegusi twitch, taču neizskatās, ka tas drīz tiks atbloķēts. Kamēr tas nav, uzticams VPN ir vienīgais veids, kā droši un droši piekļūt Twitch Krievijā.

Vai vēlaties uzzināt vairāk par krievu cenzūras apiešanu? Iepazīstieties ar mūsu labāko Krievijas VPNS sarakstu.

Vai jums ir problēmas ar VPN lejupielādi? Uzziniet, kā viegli apiet VPN blokus.

Uztraucaties par drošību? Uzziniet, kā padarīt VPN nenosakāmu.

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me