Kā atbloķēt Netflix US 2020. gadā sekundēs [uz jebkuras ierīces]


Ar gandrīz 6000 pieejamo nosaukumu, Netflix ASV bibliotēka ir viens no lielākajiem, kas tur atrodas.

Pašlaik vairāk nekā 500 no šiem nosaukumiem ir ekskluzīvi reģionā - un, ja jūs šeit lasāt, tad jūsu izlase, iespējams, ir šajā sarakstā.

Parasti tīklā Netflix skatīties ārzemēs nebūtu iespējams ģeobloku dēļ. Bet neuztraucieties! Augstas kvalitātes VPN var palīdzēt piekļūt Netflix US no jebkuras pasaules valsts.

Zemāk mēs jums parādīsim kā atbloķēt Netflix US, izmantojot VPN tikai piecās vienkāršās darbībās. Mēs jums arī palīdzēsim izvēlieties vislabāko pakalpojumu savām vajadzībām un budžets.

Kā atbloķēt Netflix US: Īsā rokasgrāmata

Lai no jebkuras vietas atbloķētu Netflix US, jums tas ir nepieciešams tikai divas lietas - pareizais VPN par darbu un dažas sekundes sava laika.

Mēs izmantojām NordVPN, mūsu vispopulārākais straumēšanas ceļvedis, lai dotu jums visas darbības. Mēs esam iekļāvuši arī ekrānuzņēmumus, kas jums palīdzēs.

1. Iegūstiet sev uzticamu VPN Netflix US

Ja vēl neesat iestatījis savu VPN, vienkārši izveidojiet kontu, pēc tam lejupielādējiet un instalējiet VPN lietotni.

Kā atbloķēt Netflix US 2020. gadā sekundēs [uz jebkuras ierīces]

Pārliecinieties, vai jūsu VPN ir daudz ASV serveru.

2. Pievienojieties ASV VPN serverim

Kad jūsu VPN ir iestatīts, palaidiet to un sarakstā atlasiet ASV serveri.

Kā atbloķēt Netflix US 2020. gadā sekundēs [uz jebkuras ierīces]

Ja vien jūsu VPN nav īpašu Netflix iestatījumu, jebkuram ASV serverim vajadzētu darboties.

3. Pārliecinieties, vai jums ir ASV IP adrese

Pirms došanās uz Netflix, veltiet laiku, lai pārbaudītu, vai jūsu virtuālā atrašanās vieta ir mainījusies uz ASV.

Kā atbloķēt Netflix US 2020. gadā sekundēs [uz jebkuras ierīces]

PIEZĪME IP adreses tiek paslēptas ekrānuzņēmumos, tāpēc Netflix nebeidzas to bloķēt.

Mums ir parocīgs IP meklēšanas rīks kur var atrast savu pašreizējo IP adresi. Ja teikts, ka atrodaties Amerikas Savienotajās Valstīs, jums ir vērts doties.

4. Dodieties uz Netflix

Ir pienācis laiks iekļūt Netflix un pierakstīties, tāpat kā jūs parasti darītu. Tikai šoreiz jūs pārlūkosit Netflix ASV bibliotēku.

Kā tu zini? Protams, pārbaudot dažus ASV ekskluzīvus nosaukumus.

Kā atbloķēt Netflix US 2020. gadā sekundēs [uz jebkuras ierīces]

Parks and Recreation jau ilgu laiku ir ASV vienīgais Netflix nosaukums. Ja redzat to (vai citu nosaukumu, kas aprobežojas ar šo reģionu), tas nozīmē, ka esat guvis panākumus.

Atlikusi tikai viena lieta!

5. Izbaudiet pilnu Netflix ASV katalogu

Jums tagad ir Netflix US visā krāšņumā neatkarīgi no vietas, kur atrodaties.

Izvēlieties savu iecienīto filmu, TV šovu vai dokumentālo filmu. Mēs ceram, ka jums patiks jūsu Netflix maratons - vēlams HD formātā!

Kā atbloķēt Netflix US 2020. gadā sekundēs [uz jebkuras ierīces]

Izmantojiet šo ceļvedi mājās vai viesnīcā, dodoties ceļojumos! Izmantojot pareizo VPN, jums nav jāuztraucas par savienojuma pārtraukumiem, buferizācijas problēmām vai kaut ko citu, kas varētu sabojāt jūsu Netflix ASV pieredzi.

Sāciet skatīties Netflix US kopā ar NordVPN!

Joprojām nevar atbloķēt Netflix US?

Ja esat rūpīgi ievērojis iepriekš minētos norādījumus, bet joprojām iegūstat vietējo Netflix bibliotēku, nevis ASV, izmēģiniet kādu no šiem problēmu novēršanas padomiem:

 • Notīriet pārlūkprogrammas kešatmiņu. Dažreiz Netflix izmantos kešatmiņā saglabātus datus, lai “atcerētos” jūsu parasto atrašanās vietu, kad to atverat. Notīrot pārlūkprogrammas kešatmiņu, šie dati tiek noņemti, un, mainot Netflix bibliotēkas ar VPN, tiek dots jauns sākums..
 • Pirms VPN palaišanas izrakstieties no sava Netflix konta. Lai gan tas nav obligāti, izrakstīšanās no Netflix var novērst jūsu problēmu, ja jūs joprojām redzat savas valsts bibliotēku.
 • Izmēģiniet citu ASV serveri. Ja jūsu VPN ir pienācīgs ASV serveru tīkls (tam vajadzētu), vienkārši izvēlieties citu. Netflix ASV nokļūšana ārpus valsts joprojām ir balstīta uz izmēģinājumiem un kļūdām - vienkāršs servera pārslēgs, ļoti iespējams, parūpēsies par jūsu problēmu
 • Izmēģiniet citu ierīci. Ja jūsu Netflix un VPN plāni atbalsta papildu ierīces, vienkārši izmēģiniet mūsu ceļvedi par jaunu ierīci.

Vissvarīgāk, atcerieties sava VPN klientu atbalstu! Ja esat izvēlējies stabilu pakalpojumu sniedzēju, jums tas vienmēr būs tiešraides Čats kā opcija, kur eksperti ātri palīdzēs jums, sākot ar Netflix jautājumiem un beidzot ar servera ieteikumiem un citiem noderīgiem padomiem.

Kā atbloķēt Netflix US 2020. gadā sekundēs [uz jebkuras ierīces]

Mūsu galīgais padoms - izmēģināta un pārbaudīta VPN izvēle ir labākais veids, kā izvairīties no traucējummeklēšanas nepieciešamības. Netflix ASV faniem visā pasaulē ir sniegts mūsu galvenais VPN ieteikums.

NordVPN - labākais Netflix ASV VPN

NordVPN ierīces

 • ASV tīkls: Tūkstošiem serveru 19 lielākajās ASV pilsētās
 • Atbloķē Netflix: Windows, macOS, Linux, Android, iOS, Android TV, viedais televizors, Apple TV, Chromecast, PlayStation, Xbox
 • Darbojas arī ar: Hulu, BBC iPlayer, HBO GO, Amazon Prime Video, Showtime, Sling TV
 • Datu reģistrēšana: Stingra politika, kas neattiecas uz žurnāliem

Mēs savam vizuālajam ceļvedim izmantojām NordVPN, jo tas ir tā Ļoti ātrs, uzticams un var apiet ģeogrāfiskos ierobežojumus un VPN blokus viegli.

Šie ir tikai daži no iemesliem, kāpēc mēs izvēlamies Netflix ASV straumēšanu.

NordVPN darbojas 5600+ serveri 60 valstīs, ieskaitot 1900 ASV. Tas nozīmē, ka jums vienmēr būs lieliskas iespējas, kā atbloķēt Netflix US un daudzas citas ģeogrāfiski ierobežotas straumes visā pasaulē.

Tā ir patentēta SmartPlay funkcija var noteikt iestatījumus, kas nepieciešami, lai apietu dažādus ģeobloķējumus, un automātiski pārslēdzas. Tas nozīmē, ka varat bez grūtībām pāriet no Netflix US skatīšanās uz ABC iView.

Tur ir ērti lietojamas lietotnes visām galvenajām platformām, un jūs varat aizsargājiet līdz sešām ierīcēm ar vienu kontu.

NordVPN izmanto militāru pakāpi 256 bitu šifrēšana lai aizsargātu jūsu interneta trafiku. Tas stingri ievēro politika bez reģistriem, un visām tās lietotnēm ir a iebūvēts nogalināšanas slēdzis.

Tās iespaidīgais vispusīgais pakalpojums ir izpelnījies izcilu NordVPN klientu atsauksmes. Jūs varat to izmēģināt bez riska 30 dienu naudas atdošanas garantija.

Straumējiet Netflix ASV brīvi ar NordVPN!

Citi VPN, kas atbloķē Netflix US

Visi zemāk ieteiktie pakalpojumi ir bijuši rūpīgi pārbaudījuši mūsu eksperti. Viņi to var ne tikai piekļūt Netflix ASV, bet viņi arī to darīs aizsargātu savus datus ar militāru drošību.

 • ExpressVPN piedāvā ātrāko straumēšanas ātrumu Netflix US un vismaz piecus citus katalogus. Šis VPN ir vienkāršs, intuitīvs un papildināts ar lieliskām straumēšanas funkcijām, piemēram, dalītu tunelēšanu un iebūvētu ātruma pārbaudes rīku. Šis VPN ir viens no pūļa iecienītākajiem straumēšanas straumēm..
 • Surfshark viegli atslēdz Netflix katalogus vairākos reģionos. Tā izcelt ir neierobežoti vienlaicīgi savienojumi, kas nozīmē, ka varat to vienlaikus izmantot tik daudzās ierīcēs, cik vēlaties. Bet tas nav vienīgais, kas lietotājiem patīk šajā VPN.
 • CyberGhost ir īpašs straumēšanas profils, kurā ietilpst Netflix US. Šis pakalpojums ir lieliski piemērots iesācējiem un pietiekami elastīgs pieredzējušiem lietotājiem. Šis pakalpojums ir iecienīts straumēšanas pakalpojums VPN kopienā.
 • PrivātsVPN ir vēl viena uzticama Netflix US izvēle ar kompaktu, bet ļoti labi uzturētu serveru tīklu. Diemžēl tiešraides tērzēšana pašlaik nav pieejama ar šo VPN, taču pārējā pakete ir pietiekami laba, lai to nopelnītu piecu labāko vietu skaitā starp mūsu lasītājiem un ekspertiem.

Lai iegūtu papildinformāciju par pašreizējiem populārākajiem Netflix ASV straumēšanas un daudziem citiem katalogiem, iesakām izbraukšana mūsu padziļinātu labāko VPN sarakstu, kas joprojām darbojas ar Netflix.

BUJ

1. Kāpēc man ir nepieciešams VPN, lai straumētu Netflix US ārpus valsts?

Netflix piedāvā dažādas skates un filmas katrā valstī. Jūsu reģiona Netflix katalogā pieejamais saturs var neparādīties ASV, un otrādi.

Nevar arī vienkārši pārslēgties uz vēlamo Netflix katalogu. Bez papildu palīdzības jūsu Netflix pamatā ir bloķēts katalogā pašreizējā atrašanās vietā.

VPN var “mainīt” šo atrašanās vietu, maskējot jūsu reālo IP adresi un dodot jaunu adresi valstī, kurā atrodas VPN serveris. Viss, kas jums jādara, ir izveidot savienojumu.

Tagad Netflix domā, ka tam piekļūstat no jebkuras vietas, kur tiek mitināts jūsu VPN serveris. Apakšējā līnija - jūs ar dažiem klikšķiem atbloķējat Netflix US no jebkuras vietas. Pieņemot, ka jūsu VPN netiek atklāts.

2. Vai Netflix bloķē VPN trafiku?

Jā, līdzīgi kā citi populāri straumēšanas pakalpojumi, piemēram, Hulu un BBC iPlayer. Tas ir viens no iemesliem, kāpēc ne katrs tur esošais VPN ir ideāli piemērots straumēšanai.

Netflix pārsniedz pat dažas straumes. Ja jūsu VPN tiek aizturēts, jūs nonāksit ar Netflix starpniekservera kļūdu. Vienkārši sakot, tas nozīmē, ka jūsu VPN pašlaik piešķirtā IP adrese ir iekļauta Netflix melnajā sarakstā.

Tas notiek biežāk, nekā jūs domājat, tāpēc ir svarīgi, lai jūsu VPN būtu liels ASV serveru parks un regulāri pievienotu jaunus ASV IP / serverus.

3. Vai es varu izmantot kaut ko citu, lai atbloķētu Netflix US??

Jūs noteikti varat izmēģināt, taču pārbaudīts VPN ir drošākais, vienkāršākais un visuzticamākais veids, kā apiet Netflix geoblokus.

Citai programmatūrai, piemēram, starpniekserveriem un tā saucamajiem atbloķētājiem, nav tāda dziļuma un funkciju, kas nepieciešama straumju, piemēram, Netflix, atbloķēšanai stundām ilgi.

Īsāk sakot, jums ir nepieciešams daudz vairāk, nekā tikai ASV IP adrese. Tas ietver ložu necaurlaidīgu šifrēšanu, privātuma funkcijas, piemēram, nogalināšanas slēdzi, un aizsardzību no dziļas pakešu pārbaudes.

Tikai VPN to visu piedāvā, un pat tad tikai daži pakalpojumi ir pietiekami uzticami ilgtermiņā.

4. Dariet bezmaksas VPN ar Netflix US?

Diemžēl bezmaksas VPN ir daži nopietni trūkumi, kad runa ir par Netflix atbloķēšanu un straumēšanu kopumā..

Lielākā problēma ir uzticama piekļuve. Bezmaksas VPN bieži nodrošina tikai dažus pārpildītos serverus - un ļoti reti ASV. Bez ASV servera nevar pat mēģināt atbloķēt Netflix US.

Pēc tam ir datu ierobežojumi un mazs ātrums. Jūs vienkārši neatradīsit ātru bezmaksas VPN, kas piedāvā neierobežotu joslas platumu. Abi ir nepieciešami vienmērīgai Netflix straumēšanai.

Mūsu padoms? Ja vēlaties ātri un bez galvassāpēm atbloķēt Netflix, pieturieties pie apmaksāta VPN, kas garantēti darbosies. Kaut arī tur ir daži pienācīgi bezmaksas VPN, straumēšana nav viena no spēcīgajām pusēm.

5. Vai man ir nepieciešams ASV konts, lai skatītos Netflix US?

Nē! Faktiski nav svarīgi, kur esat reģistrējies Netflix, ja vien jums ir aktīvs konts.

Izvēloties jums pieejamo saturu, viss Netflix, kas jums rūpējas, atrodas tur, kur jūs šobrīd atrodaties. Tātad, ja savu kontu esat izveidojis, piemēram, Eiropā vai Austrālijā, joprojām varat piekļūt pilnam ASV katalogam.

Viss, kas jums būs nepieciešams, ir neliela VPN palīdzība. Bet jūs jau zināt, kā to sakārtot.

Nobeiguma vārdi

Netflix US atbloķēšana ir ātra un ērta! Neatkarīgi no tā, vai vēlaties gūt maksimālu labumu no sava Netflix abonementa vai saglabāt ceļojuma laikā neskartu Netflix bibliotēku, viss, kas jums nepieciešams, ir mūsu piecu soļu ceļvedis uz panākumiem.

Un, protams, pareizais VPN.

Joprojām neesmu pārliecināts, kuru izvēlēties? Apskatiet mūsu ieteikumu Nr. 1 - NordVPN ir serveri, ātrums un vienmērīgas Netflix ASV straumēšanas atbalsts. Jebkurā laikā, no jebkuras vietas.

Sāciet Netflix US straumēšanu, izmantojot NordVPN TAGAD!

Turpmākais lasījums

Vai vēlaties ietaupīt daļu no grūti nopelnītās naudas? Mūsu budžeta eksperti, kas taupīgi izmanto budžetu, ir apkopojuši labāko pieejamo VPN darījumu sarakstu.

Vai vēlaties uzzināt, ko Hulu var piedāvāt? Šie labākie VPN var palīdzēt!

Ja vēlaties aizsargāt vairākas ierīces, apskatiet labākos vairāku savienojumu VPN.

Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me